Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 28 29 30 31 32 »
Autor
Téma 
Kuba..PEZ
Nový Člen

Karma uživatele Kuba..PEZ - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 22  

Obecné Příspěvek č. 465



Zdravím groweři,prosím o radu co kytce chybí .. Je to konec druhého týdne květu,možná teď byl výkyvy v pH,ale snažím se jej držet od 6,3 do 6,9 .. Hnojím AH (1-2-3) , Enzymy 1ml/l , CO2 Tablety . Problém jsem popisoval už v příspěvku č.397 a 398 , nicméně mi nikdo neporadil. Ještě v příspěvku 402 má uživatel stejný problém,tam se říká že je to genetikou. Nicméně nevím,jestliby to zašlo až tak daleko... Za každou radu,tip a trik,budu jen rád ...

Naposledy upravil Kuba..PEZ 04-05-2012 v 13:04 PM

Old Post 04-05-2012 v 12:29 PM
Kuba..PEZ je offline   Profil uživatele Kuba..PEZ   Find more posts by Kuba..PEZ   Foto galerie člena Kuba..PEZ   Click here to Send Kuba..PEZ a Private Message   Add Kuba..PEZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juhee
Stálý Člen

Karma uživatele juhee - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 4  

POMOC - neco je špatně? Příspěvek č. 466

Ahoj, prosim o radu. Jsem tesne pred sklizni a mam tenhle problem. viz foto.

Resim co to je, malo fosforu, bor, nebo proste plisen?

http://img528.imageshack.us/img528/...20504132107.jpg

Dik

Old Post 04-05-2012 v 12:46 PM
juhee je offline   Profil uživatele juhee   Find more posts by juhee   Foto galerie člena juhee   Click here to Send juhee a Private Message   Add juhee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 467

zdarec

vypada to na plisen ....

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 04-05-2012 v 12:55 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 468

Čau zahradníku sice zatím nejsem žádný extra znalec ale řekl bych že toto je plíseň jak prase... je to i v palicích takže to je špatný... být tebou skosím to a zachráním co pude.

Old Post 04-05-2012 v 13:13 PM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juhee
Stálý Člen

Karma uživatele juhee - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 469

je to jen na hornich palicich, zkusim sebrat jen ty a zbytek jeste chvili nechat....

Old Post 04-05-2012 v 13:57 PM
juhee je offline   Profil uživatele juhee   Find more posts by juhee   Foto galerie člena juhee   Click here to Send juhee a Private Message   Add juhee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 470

Kolik máš světlo od palic ? Pokud is to nepopalil tak plisen ..

Old Post 04-05-2012 v 14:08 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juhee
Stálý Člen

Karma uživatele juhee - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 471

svetlo mam sice kousek, ale fouka mi tam vetrak primo na vybojku a pod svetlem mam i teplomer - 28 stupnu cca

zaclo to na jedny kytce, u ktery mi vypadla kapilara a ona zacla schnout

Old Post 04-05-2012 v 14:11 PM
juhee je offline   Profil uživatele juhee   Find more posts by juhee   Foto galerie člena juhee   Click here to Send juhee a Private Message   Add juhee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 472


Zdarec pánové taky mám problém..konce listu usychají oběvují se hnědo-rezavé fleky po různých rostlinách nevím co to je uz to nějákou dobu zalívám jen vodou a problém neustupuje tak mi zkuste k tomu něco říct

tohoto se to týká http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=6

Old Post 05-05-2012 v 10:42 AM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Fredy - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 473

nejmladsi listy a nove vyhonky se krouti dolu a zloutnou. nevypadaji vubec dobre. Podle faq byvh typnul Zinek tak sem prihnojil ale vysledek zadny. Co mam pro holky udelat?

PS: ta druha fotka mi nesla zaostrit ale deformace listu videt myslim jde.

Život je kurva....s tou si ale člověk nejvíc užije

250W/400W, 5xMM & 5xDM

250W-166G-0,64G/W

Old Post 06-05-2012 v 08:20 AM
Fredy je offline   Profil uživatele Fredy   Find more posts by Fredy   Foto galerie člena Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Add Fredy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Fredy - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 474



Nejmladsi listy a nove vyhonky se ruzne deformuji, krouti se k zemi a zloutnou. Podle FAQ bych tipoval Zinek tak sem kyti prihnojil ale bez vysledku. Co mam pro holky udelat? Diky z kazdou radu

PS:Posledni fotka mi nesla zaostrit ale deformace myslim jde videt.

Život je kurva....s tou si ale člověk nejvíc užije

250W/400W, 5xMM & 5xDM

250W-166G-0,64G/W

Old Post 06-05-2012 v 08:24 AM
Fredy je offline   Profil uživatele Fredy   Find more posts by Fredy   Foto galerie člena Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Add Fredy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 475

citace:
Původní příspěvek od Fredy
Nejmladsi listy a nove vyhonky se ruzne deformuji, krouti se k zemi a zloutnou. Podle FAQ bych tipoval Zinek tak sem kyti prihnojil ale bez vysledku. Co mam pro holky udelat? Diky z kazdou radu

PS:Posledni fotka mi nesla zaostrit ale deformace myslim jde videt.


jestli jsi jim naopak nenalozil moc hnoje, hm?

Old Post 06-05-2012 v 08:56 AM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Fredy - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 476

citace:
Původní příspěvek od UncleBatman


jestli jsi jim naopak nenalozil moc hnoje, hm?


No poprve jsem prihnojil az zacli mit problemy, a to davkou 4ml/3l A+B bcuzz

Život je kurva....s tou si ale člověk nejvíc užije

250W/400W, 5xMM & 5xDM

250W-166G-0,64G/W

Old Post 06-05-2012 v 09:08 AM
Fredy je offline   Profil uživatele Fredy   Find more posts by Fredy   Foto galerie člena Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Add Fredy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ABORTED
Stálý Člen

Karma uživatele ABORTED - 92% PěstitelskáKarma uživatele ABORTED - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 477



zdravim.

minuly rok mi uhynuly 4 řezy ak47 na balkone...
ze začatku nenapadně žloutnoucí listy znamenali postupnou katastrofu pro vsechny kytky...

HLÍNA - zahradnicky substrat
HNOJIVO - BIOBIZZ grow+bloom (v predepsanem pomeru)

asi to bude kořeny.jak tomu predchazet aby v kvetinacich byly koreny zdrave?

Díky za odpovědi


Foto1-ak47 po preneseni a osetreni napadenych listu
Foto2-první naznaky zloutnoucich a chradnoucich listu

Necro BeaST BeaTS

Mega Noname by ABORTED-ukradeno

Balkon by ABORTED 1

Balkon by ABORTED 2

Zahrada by ABORTED 1

Zahrada by ABORTED 2



Old Post 06-05-2012 v 17:16 PM
ABORTED je offline   Profil uživatele ABORTED   Find more posts by ABORTED   Foto galerie člena ABORTED   Click here to Send ABORTED a Private Message   Add ABORTED to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TřiPaštiky
Stálý Člen

Karma uživatele TřiPaštiky - 92% PěstitelskáKarma uživatele TřiPaštiky - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 478



Zdravim všechny ... Na letošní outdoor jsem si chtěl rostlinky trochu předpěstovat a tak jsem si na pár tejdnů přetvořil PC. Dával jsem jim trochu kořenového stimulantu. Ale poslední dva dny kytičky ztrácí pomalu na barvě a nejsem si jist co jim chybí nebo naopak co jim přebejvá. Tak prosím o radu.

Pěstuj dál
Pěstování na stromě

Old Post 06-05-2012 v 18:04 PM
TřiPaštiky je offline   Profil uživatele TřiPaštiky   Find more posts by TřiPaštiky   Foto galerie člena TřiPaštiky   Click here to Send TřiPaštiky a Private Message   Add TřiPaštiky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 479

citace:
Původní příspěvek od TřiPaštiky
Zdravim všechny ... Na letošní outdoor jsem si chtěl rostlinky trochu předpěstovat a tak jsem si na pár tejdnů přetvořil PC. Dával jsem jim trochu kořenového stimulantu. Ale poslední dva dny kytičky ztrácí pomalu na barvě a nejsem si jist co jim chybí nebo naopak co jim přebejvá. Tak prosím o radu.


vypadaj jako přehnojený .... v jak velkých květináčích je máš ? ... nehnijou ti kořeny ?

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 06-05-2012 v 18:14 PM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TřiPaštiky
Stálý Člen

Karma uživatele TřiPaštiky - 92% PěstitelskáKarma uživatele TřiPaštiky - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 480

mám je v 0,2l kelímkách ... a kořínky bych neřekl že hnijou

Pěstuj dál
Pěstování na stromě

Old Post 06-05-2012 v 18:33 PM
TřiPaštiky je offline   Profil uživatele TřiPaštiky   Find more posts by TřiPaštiky   Foto galerie člena TřiPaštiky   Click here to Send TřiPaštiky a Private Message   Add TřiPaštiky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 28 29 30 31 32 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7018990 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív