Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 28 29 30 31 32 »
Autor
Téma 
1+1=2
Stálý Člen

Karma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 465



Čaau,

Mám menší problém, nehezký.
Kytky mám přepnutý 10den na 12/12 a sluní se na ně 600W HPS, jedna kytka u vrcholku má špatnou barvu viz. obrázek. Stále si nedokážu 100% říct co to může být. Moje odhady jsou buď na- dusík, síra nebo železo. Ovšem si nejsem 100% jistý, co tomu teda chybý, proto se ptám.


Hnojiva co používám:
Plagron alga grow (Po přepnutí sem zmenšil dávku na polovinu, tedy 2ml/l)
-------------- bloom (Momentálně dávám 4ml/l)
Phytamin
Super-Vit
Enzymes
PV +
a další co mám ve zbírce, ještě nemají ten správný čas.

Díky.

Naposledy upravil 1+1=2 17-09-2011 v 14:19 PM

Old Post 17-09-2011 v 14:03 PM
1+1=2 je offline   Profil uživatele 1+1=2   Find more posts by 1+1=2   Foto galerie člena 1+1=2   Click here to Send 1+1=2 a Private Message   Add 1+1=2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 466

citace:
Původní příspěvek od rambus
Dobrý den, prosím o radu. rostliny mně od spodu pomaly usychají, listy mají fleky viz foto. Co se to děje?
= Třasenky

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 17-09-2011 v 15:01 PM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 467

citace:
Původní příspěvek od def
zdravim jj jedu hlavne kvetovou fazi s grotekem a je to luxus co to s holkama predvadi.na rust davam jen vermikompost dobra vec.jinak od groteku kvetova faze-solo tek bloom,blossom blaster,bud fuel,vitamax plus,heavy bud,monster bloom(ze zacatku kvetu pridavam fish plus bloom ac neni v tabulce)-tabulku na to mam a ted to jedu,je v tom par novinek a funguje to pekne.hnojim s nim hlavne venku,protoze in zkousim prvne.chut po odlezeni vyborna podle modelu-zemita,ovocna.za cerstva hodne zelezita rikame tomu ryba. prikladam foto muj slecht,pred mesicem byla trochu marod.
Mazec Ale chci zkusit Bio-Bizz příští rok, taky se mi líbí tabulka

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 17-09-2011 v 15:03 PM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluewave65
Stálý Člen

Karma uživatele bluewave65 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 468

Ahoj lidi,
chtela jsem se zeptat jestli muzu aplikova postrik 50wp ( fungicid ) na plisne i kdyz uz mam prepnuto na kvet a mam male pupeny. Jelikoz se mne ta plisen co jsem pred casem tady resila zhorsila a mam strach ze kdybych to nechala tak to prejde i na palice

Diky

Mirka

Old Post 18-09-2011 v 11:29 AM
bluewave65 je offline   Profil uživatele bluewave65   Find more posts by bluewave65   Foto galerie člena bluewave65   Click here to Send bluewave65 a Private Message   Add bluewave65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmallDudeZombie
Stálý Člen

Karma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 469



Čau klucí obracím se na Vás s prosbou o radu, na listech se objevily takove rezavo-červeno-hnědé tečky a skvrny je to na obou květinách.
Napadá mě, že to je buď přehnojené (dávám jim clkm fest požrat). Objevilo se to pár dní poté co jsem likvidoval svilušky. Použil jsem omnite30. Roztok jsem ředil od oka ale myslím si, že nemohl být tak silně koncetrovaný aby listy popálil. Může to být snad nějaká plíseň?

2005; 1.st IN. 150w; Mazar, mendocino madness, U-Scrog ;
2008; Balcón. 1GWS ;
Ovlivnuje charakter pěstitele vysledný produkt a účinky cannabisu ? ;
2009; Hashberry, Honeybee, Purpurea ;

Legalizace.cz
Prožitek akutní intoxikace kanabis

мы в неба, в неба, в неба в небаaaa !!!

Old Post 18-09-2011 v 17:17 PM
SmallDudeZombie je offline   Profil uživatele SmallDudeZombie   Find more posts by SmallDudeZombie   Foto galerie člena SmallDudeZombie   Click here to Send SmallDudeZombie a Private Message   Add SmallDudeZombie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namy91
Stálý Člen

Karma uživatele Namy91 - 65% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 470



no iny thread som nenasiel tak davam sem: mal som vosky po cesky asi svilusky? no a postriekal som nejakym eko postrekom a potom na 3 den toto: da sa to este zachranit??

"We do what we must, because we can!"

Namy(ho) prve indoor pociatky..

...Ultimate 29W micro grow by Namy91...

Where the weed is?
Stir it up - Bob Marley



Old Post 20-09-2011 v 13:31 PM
Namy91 je offline   Profil uživatele Namy91   Find more posts by Namy91   Foto galerie člena Namy91   Click here to Send Namy91 a Private Message   Add Namy91 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namy91
Stálý Člen

Karma uživatele Namy91 - 65% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 471

citace:
Původní příspěvek od SmallDudeZombie
Čau klucí obracím se na Vás s prosbou o radu, na listech se objevily takove rezavo-červeno-hnědé tečky a skvrny je to na obou květinách.
Napadá mě, že to je buď přehnojené (dávám jim clkm fest požrat). Objevilo se to pár dní poté co jsem likvidoval svilušky. Použil jsem omnite30. Roztok jsem ředil od oka ale myslím si, že nemohl být tak silně koncetrovaný aby listy popálil. Může to být snad nějaká plíseň?


mam tiez taky problem. este ze som to nenastriekal na celu kytku lebo by to asi neprezila.

"We do what we must, because we can!"

Namy(ho) prve indoor pociatky..

...Ultimate 29W micro grow by Namy91...

Where the weed is?
Stir it up - Bob Marley



Old Post 20-09-2011 v 13:46 PM
Namy91 je offline   Profil uživatele Namy91   Find more posts by Namy91   Foto galerie člena Namy91   Click here to Send Namy91 a Private Message   Add Namy91 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 472

Jak vysoko máš lampu ? já bych řekl že je to spálený lampou




citace:
Původní příspěvek od 1+1=2
Čaau,

Mám menší problém, nehezký.
Kytky mám přepnutý 10den na 12/12 a sluní se na ně 600W HPS, jedna kytka u vrcholku má špatnou barvu viz. obrázek. Stále si nedokážu 100% říct co to může být. Moje odhady jsou buď na- dusík, síra nebo železo. Ovšem si nejsem 100% jistý, co tomu teda chybý, proto se ptám.


Hnojiva co používám:
Plagron alga grow (Po přepnutí sem zmenšil dávku na polovinu, tedy 2ml/l)
-------------- bloom (Momentálně dávám 4ml/l)
Phytamin
Super-Vit
Enzymes
PV +
a další co mám ve zbírce, ještě nemají ten správný čas.

Díky.

Old Post 20-09-2011 v 17:08 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 473

citace:
Původní příspěvek od SmallDudeZombie
Čau klucí obracím se na Vás s prosbou o radu, na listech se objevily takove rezavo-červeno-hnědé tečky a skvrny je to na obou květinách.
Napadá mě, že to je buď přehnojené (dávám jim clkm fest požrat). Objevilo se to pár dní poté co jsem likvidoval svilušky. Použil jsem omnite30. Roztok jsem ředil od oka ale myslím si, že nemohl být tak silně koncetrovaný aby listy popálil. Může to být snad nějaká plíseň?


Todle mi udělali kyti když mi vyjelo PH v hydru nad 6,2 asi nedostatek něčeho vlivem špatnýho PH bych tipoval , nebo ti přebytek něčeho zablokoval vstřebávání prvků potřebných, tzn uprav ph vody a prolejvej to nějakou dobu jen vodou

Old Post 20-09-2011 v 17:10 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 474

citace:
Původní příspěvek od Namy91
no iny thread som nenasiel tak davam sem: mal som vosky po cesky asi svilusky? no a postriekal som nejakym eko postrekom a potom na 3 den toto: da sa to este zachranit??


podle meho je problem se svetlem jakou periodu mas podle me si to přepnul na 12/12 a pak zase přepnul na rust a pak zase na květ

Old Post 20-09-2011 v 18:06 PM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmallDudeZombie
Stálý Člen

Karma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 475

citace:
Původní příspěvek od TomasD


Todle mi udělali kyti když mi vyjelo PH v hydru nad 6,2 asi nedostatek něčeho vlivem špatnýho PH bych tipoval , nebo ti přebytek něčeho zablokoval vstřebávání prvků potřebných, tzn uprav ph vody a prolejvej to nějakou dobu jen vodou


Cau díky za reakci .

S phčkem sem se moc nesral to je fakt ale vysoke by urcite byt nemelo pac sem do kazde zalivky pral acidon na snižení. Nic méne skusim se nato zamerit. díky

2005; 1.st IN. 150w; Mazar, mendocino madness, U-Scrog ;
2008; Balcón. 1GWS ;
Ovlivnuje charakter pěstitele vysledný produkt a účinky cannabisu ? ;
2009; Hashberry, Honeybee, Purpurea ;

Legalizace.cz
Prožitek akutní intoxikace kanabis

мы в неба, в неба, в неба в небаaaa !!!

Old Post 20-09-2011 v 20:52 PM
SmallDudeZombie je offline   Profil uživatele SmallDudeZombie   Find more posts by SmallDudeZombie   Foto galerie člena SmallDudeZombie   Click here to Send SmallDudeZombie a Private Message   Add SmallDudeZombie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growesweden
Stálý Člen

Karma uživatele growesweden - 39% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 476



Ahoj ,takhle mi žloutnou řízky. Jsou v bubleru,teploty oka,světlo 200W Cfl asi metr nad kytkami.Nehnojeno jen hydro booster-1ml/30l vody.Stříkal jsem je polyversum ,které jsem nalil do rozprasovače od Talstaru a pak už jen čistou odstatou H2O.Je to reakce na postřik nebo plíseň či co?

growesweden

Old Post 20-09-2011 v 21:26 PM
growesweden je offline   Profil uživatele growesweden   Find more posts by growesweden   Foto galerie člena growesweden   Click here to Send growesweden a Private Message   Add growesweden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluewave65
Stálý Člen

Karma uživatele bluewave65 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 477


Ahoj lidi, resim problem se zloutnutim a podivnymi "cestickami" myslite ze toto jsou svilusky, nebo trasnenky ? Nenasla jsem zadne zvirectvo mikroskopem, jen takove cerne tecky v miste cesticek, viz foto ....

Mirka

Old Post 20-09-2011 v 23:12 PM
bluewave65 je offline   Profil uživatele bluewave65   Find more posts by bluewave65   Foto galerie člena bluewave65   Click here to Send bluewave65 a Private Message   Add bluewave65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 478

citace:
Původní příspěvek od bluewave65
Ahoj lidi, resim problem se zloutnutim a podivnymi "cestickami" myslite ze toto jsou svilusky, nebo trasnenky ? Nenasla jsem zadne zvirectvo mikroskopem, jen takove cerne tecky v miste cesticek, viz foto ....


Černý tečky jsou trus po třásněnkách , měl bys je videt pod tim skopem , Hlava

Old Post 21-09-2011 v 00:02 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

listy Příspěvek č. 479

citace:
Původní příspěvek od growesweden
Ahoj ,takhle mi žloutnou řízky. Jsou v bubleru,teploty oka,světlo 200W Cfl asi metr nad kytkami.Nehnojeno jen hydro booster-1ml/30l vody.Stříkal jsem je polyversum ,které jsem nalil do rozprasovače od Talstaru a pak už jen čistou odstatou H2O.Je to reakce na postřik nebo plíseň či co?

To bude nedostatek dusíku, proč jim nehnojíš? Dej alespoň EC 0,6. PH doufám opravuješ.

Old Post 21-09-2011 v 11:40 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluewave65
Stálý Člen

Karma uživatele bluewave65 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 480

Nejvetsi sranda je to ze jsem po prohlidnuti cca 10 listu pod mikroskopem nic neobjevila a nikde v pestirne nemam zadne musky, na to mam lepici desku a nic .......
Rostliny nevypadaji moc zdrave, odpadavaji listy u spodnich casti rostliny i kdyz nejsou zrovna moc zlute. Fakt divne. Nejprve jsem si myslela ze to je plisen, ale to by tam asi nebyly ty cerne tecky.
Co na to doporucujete ? BOhuzel uz mam prepnuto v kvetu .....

Mirka

Old Post 21-09-2011 v 11:40 AM
bluewave65 je offline   Profil uživatele bluewave65   Find more posts by bluewave65   Foto galerie člena bluewave65   Click here to Send bluewave65 a Private Message   Add bluewave65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 28 29 30 31 32 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5072010 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív