Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ?huleni o samotě?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 28 29 30 31 32 »

Dáváš si večer buka sám se sebou?
This poll is closed.
Jo!!! 72 49.66%
Ne!!! 11 7.59%
Někdy jo 56 38.62%
To je ale debilní anketa 6 4.14%
Total: 145 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Pa3xko
Nový Člen

Karma uživatele Pa3xko - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 7  

Obecné obcas Příspěvek č. 465

ked si zahulim sam doma tak idem za komp a pustim si gtacko a haluzim sa xD je to naj

Old Post 17-12-2008 v 19:22 PM
Pa3xko je offline   Profil uživatele Pa3xko   Find more posts by Pa3xko   Foto galerie člena Pa3xko   Click here to Send Pa3xko a Private Message   Add Pa3xko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fear
Stálý Člen

Karma uživatele fear - 40% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 466

Podla mna je to najvacsia zabava:...

Old Post 18-12-2008 v 08:54 AM
fear je offline   Profil uživatele fear   Find more posts by fear   Foto galerie člena fear   Click here to Send fear a Private Message   Add fear to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dumbo
Stálý Člen

Karma uživatele dumbo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 467

citace:
Původní příspěvek od Zenga


Presne tak,taky si davam vecer pred spanim,lehnu si,pustim radio a do 15 minut vytuhnu.Kolikrat mi prijde,ze je to plytvani,ale predevcirem jsem si vecer nedal a nemohl jsem zabrat a celou noc jsem se budil.


neodraza sa to potom nejak na snoch ? to by ma fakt zauimalo...

"Člověk jedná, jen když žije, a žije, jen když jedná."Ján Šmok
"Volím, teda som"

Old Post 18-12-2008 v 14:19 PM
dumbo je offline   Profil uživatele dumbo   Find more posts by dumbo   Foto galerie člena dumbo   Click here to Send dumbo a Private Message   Add dumbo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dumbo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 468

mno kdyz nemuzes spat bez brka, tak je jasny, ze uz si na to tvuj organismus zvykl.. ja to tak jednu dobu mel taky.. ale je to neprirozeny, tak jsem prestal na cas hulit a kalit..

jinak s tim povidanim sam se sebou.. tak jsem to na sobe taky vypozoroval.. kdyz jsem sam zhulenej, tak si povidam sam se sebou a mati uz si aji myslela, ze mi neco je, kdyz trpim samomluvou

Old Post 18-12-2008 v 15:28 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 469

citace:
Původní příspěvek od dumbo


neodraza sa to potom nejak na snoch ? to by ma fakt zauimalo...


Ani ne,taky jsem cekal,ze to be nejaky sci-fi,ale vubec.Normalni sny

zenguv out 08 zenguv out 09-EG,WS

Don't drink and drive,just smoke and fly

Old Post 18-12-2008 v 16:40 PM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boo4smoke
Nový Člen

Karma uživatele boo4smoke - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 470

Noo,..docela zajímavá otázka ..
Já většinou hulim sama jenom tehdy, když nemůže někdo s kym bych si to brčí dala...
Nemam chuť potom shánět nějaký ty pozéry, protože z toho mam vobčas docela blbej staw. Ne z toho, že jako oni hulej jenom z určitýho ,,trendu" kdy si myslí, že budou víc, ale prostě z toho, že už je to samo sebou takový divný a nepříjemný i pro mě..
Takže si prostě dam brčí třeba sama, ale jo, taky myslim že je to brutálnější..hlavně když je to dobrej model a já pak du mezi hodně lidí...:-) Nutí mě to docela přemejšlet, zamejšlet se nad tim, proč vlastně lidi hulej, co z toho maj, že to je všechno strašně složitý a že je na světě moc otázek a já nestihnu na všechny odpovědět :-) prostě..nejlepší je to ve dvou nebo ve třech můj názor...

Kdo nehulí s náma, hulí proti nám

Old Post 20-12-2008 v 00:30 AM
boo4smoke je offline   Profil uživatele boo4smoke   Find more posts by boo4smoke   Foto galerie člena boo4smoke   Click here to Send boo4smoke a Private Message   Add boo4smoke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 471

posledni dobou hulim skoro jenom sam, vyhovuje mi to.

Old Post 20-12-2008 v 08:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 472

nevadí mi hulit ve vícerolidech,ale není to ono...ještě tak když se sejde tak pět lidí na byt a hulí se,nebo v mým oblíbeným podniku,jen tak sednout na barovku,ubalit,vyhulit a pobavit se....ale úplně nejradši,když si chci udělat good day,tak sama pěkně u kompíku,nějakej snímek do toho a pohodička :-)

Old Post 20-12-2008 v 13:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 473

Vetsinou podle nalady....Prevazne teda sam u sebe doma.......prijde me zi si pak clovek lip nakotli....nikdo ho nezene aby uz to poslal a nikdo nemrda kdyz to v pulce odlozim...

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 20-12-2008 v 14:11 PM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamal.vyhulenec
Nový Člen

Karma uživatele jamal.vyhulenec - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 474

mega dobre se zhulit tam kde nikdo neni ale i v parte je to mazec :-p

Každe zhulene brko je 1 hřebik ve tve rakvi tak hůl at z ní nevypadnes.

Old Post 20-12-2008 v 21:03 PM
jamal.vyhulenec je offline   Profil uživatele jamal.vyhulenec   Find more posts by jamal.vyhulenec   Foto galerie člena jamal.vyhulenec   Click here to Send jamal.vyhulenec a Private Message   Add jamal.vyhulenec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boo4smoke
Nový Člen

Karma uživatele boo4smoke - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 475

souhlasim s tim, že záleží na náladě,...na tý samotě je toho hodně taky..

Kdo nehulí s náma, hulí proti nám

Old Post 20-12-2008 v 22:05 PM
boo4smoke je offline   Profil uživatele boo4smoke   Find more posts by boo4smoke   Foto galerie člena boo4smoke   Click here to Send boo4smoke a Private Message   Add boo4smoke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cypres
Stálý Člen

Karma uživatele cypres - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 476

kdyz zhulit o samote tak ted uz jenom doma,jinak venku s kamosi,kdyz doma a o samote tak pak hura na PC a hura na NFS:Undercover, pojeb grafika a super hra teprve nabide na sile!Plne vziti do hry,skoro realne..wow nestihal jsem pobirat.

Old Post 23-12-2008 v 08:09 AM
cypres je offline   Profil uživatele cypres   Find more posts by cypres   Foto galerie člena cypres   Click here to Send cypres a Private Message   Add cypres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanjack
Stálý Člen

Karma uživatele kanjack - 5% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 477

to ja tiež poslednou dobou dávam šluky sám doma a potom sa idem gemblit na comp, call of duty 5 alebo far-cry 2 a totálne vžitie do hry

Old Post 27-12-2008 v 09:26 AM
kanjack je offline   Profil uživatele kanjack   Find more posts by kanjack   Foto galerie člena kanjack   Click here to Send kanjack a Private Message   Add kanjack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
userr
Stálý Člen

Karma uživatele userr - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 478

tak akoze hulim sam a dost casto a niekedy sa uvolnim viac ako s partjou mam rad hulenie sam,viac sa odreaGUJEM a mizno viac sam porozmyslam o veciach o ktorich by som s partiov nerozmyslal mam velmi rad sam hulenie a dost caSTO TO PRAKTIZUJEM a velmi ma bavi upratovat ked som nahuleny a sam cawte a vsetkych pozdravujem

USERR





RISPETA LA SUA VITA = VAZ SI SVOJ ZIVOT

Old Post 27-12-2008 v 23:49 PM
userr je offline   Profil uživatele userr   Find more posts by userr   Foto galerie člena userr   Click here to Send userr a Private Message   Add userr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele userr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BoBoR
Stálý Člen

Karma uživatele BoBoR - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 479

ja som sam este nebol zhuleny...nvm to posudik kedze som este nebol ale myslim ze to nebude ono...ze to bude nieco ako pit sam...take suche :/ ...

Až keď bude vyrúbaný posledný strom , otrávená posledná rieka , chytená posledná ryba , zistíme , že peniaze sa jesť nedajú

Old Post 29-12-2008 v 00:53 AM
BoBoR je offline   Profil uživatele BoBoR   Find more posts by BoBoR   Foto galerie člena BoBoR   Click here to Send BoBoR a Private Message   Add BoBoR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LemonJelly
Stálý Člen

Karma uživatele LemonJelly - 51% PěstitelskáKarma uživatele LemonJelly - 51% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 480

Jo, niekedy si rad dam len privatneho, doma aj vonku.
Potom zapnem fantaziu na plne obratky a uzivam si plnymi duskami.
Rad si dam prda, ked idem na huby, ostri mi to zrak :-)

Save paper - think before you print.
music rules, yeee
I Scream, You Scream, We All Scream for Ice Cream.
Je zásadný rozdiel medzi expertom a odborníkom. Jeden vie o hovne všetko, druhý vie o všetkom hovno.
ASSHOLE is not an alternative lifestyle!!!

Old Post 29-12-2008 v 04:34 AM
LemonJelly je offline   Profil uživatele LemonJelly   Find more posts by LemonJelly   Foto galerie člena LemonJelly   Click here to Send LemonJelly a Private Message   Add LemonJelly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 28 29 30 31 32 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-02-2011 - Hulenie ako trest - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5647230 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív