Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 28 29 30 31 32 »
Autor
Téma 
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 465

citace:
Původní příspěvek od Hlava
chily , hele co tam leješ za EC ?? Podle mě tomu chybí dusík N , pomalu ti to žloutne od krajů , nic jineho mě nenapadá a když říkáš ze jsi to snížil a zhoršilo se to , tak jedině to , cau Hlava


cau, no ono to nejdrive zacalo asi prehnojenim, daval jsem tu prispevek nedavno (http://grower.cz/forum/showthread.p...2338#post942338), tyden jsem zalival jenom vodou bez hnojek, a pak zacla jedna kytka takhle blbnout, ostatni moc nezloutnou, spis jsou na tom porad stejne, ale zda se mi, ze i nove listy jsou na tom jak v tom linku na ten muj prvni prispevek, tak nevim co s tim...

Old Post 02-02-2011 v 22:25 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sn00z
Stálý Člen

Karma uživatele Sn00z - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 12  

diagnoza Příspěvek č. 466

Zdravim growery,

potreboval bych pomoc.

Kyticky : Warlock(2) , Fruity Juice(6), Skunk(1)

Hlina : perlit, light mix plagron

rust : 4-5tydnu, ok

teplota : 19-25C , 60%vlhkost

mistnost malo vetrana, ale mam tam dva ofuky, ktere zapinam behem kvetu kuli plistnim

hnojim terra mix od atami co kazdy dostal na veletrhu v polovicnich davkach co jsou predepsany, ph udrzuju standartne, u aqua testu je vodicka zluto-zelena jak ma byt, ph snizuju dusikem zkusel jsem i fosforem, zalevam vodou s pokojouvou teplotou, semtam par kapek peroxidu

Kvet: skoro treti tyden ,

Warlocka(sativa) se mirne krouti spicky listu zloutnou, a odstredu listu hnednou + mix puntiky, tem davam tak dva tydny zivota, vic jak polovina listu je mimo, viz cervene foto

skunk(indika), od zdola zloutnou listy, ze by nedostatek dusiku ?

fruity juice (50/50) symptomy podobne neco mezi skunkem a warlockem

vsechny kytky maji povadle listy jako u preliti(nesmysl),
zalivku maji 1x za dva dny cca 500ml kytka, obcas se snazim zalevat nepravidelne jako v prirode ze....

u kvetniku kde jsou videt korinky, jsou krasne bile...

EC bohuzel nemam moznost zmerit

Old Post 04-02-2011 v 14:01 PM
Sn00z je offline   Profil uživatele Sn00z   Find more posts by Sn00z   Foto galerie člena Sn00z   Click here to Send Sn00z a Private Message   Add Sn00z to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sn00z
Stálý Člen

Karma uživatele Sn00z - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 467



fota

Old Post 04-02-2011 v 14:03 PM
Sn00z je offline   Profil uživatele Sn00z   Find more posts by Sn00z   Foto galerie člena Sn00z   Click here to Send Sn00z a Private Message   Add Sn00z to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sn00z
Stálý Člen

Karma uživatele Sn00z - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 468



prvni dva warlock
dalsi skunk a komplet

Old Post 04-02-2011 v 14:09 PM
Sn00z je offline   Profil uživatele Sn00z   Find more posts by Sn00z   Foto galerie člena Sn00z   Click here to Send Sn00z a Private Message   Add Sn00z to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 469

vyser se na peroxid to sem taky zkousel a delalo mi to stejny. nevim asi je to hafo bordel v te hline,, kazdopadne nikdy mi to nepomohlo. jak casto hnojis? a jakou davas uroven ph v zalivce?

pro priste doporucuju poradny trislozkovy hnojivo, muzes tak lehce namichat presne tolik slozky, kolik ktere potrebujes. no a urcite jednou za tyden to prolij enzymy a den an to cistou vodou.

vodu nechavej odstat vzdycky!! to taky nepises, z tohohle taky prameni docela dost problemu - chlor je hodne toxicky... a na peroxid ser pokud nejedes hydro, stejnak je to bez ucinku!

Old Post 04-02-2011 v 14:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sn00z
Stálý Člen

Karma uživatele Sn00z - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 470

omlouvam se , diky za presunuti.

peroxidu jsou za celou dobu pouzil opravdu zanedbatelne 5ml za celou dobu asi .., a v poslednich par tydnech vubec

ted jsem hnojil kazdou zalivku ph od 5.5 az 7 cca (psal jsem)

atami terra grow 4-5ml na 3.5litru + 4ml enzymy,

voda je vzdy odstata minimalne 24hod

Old Post 04-02-2011 v 14:51 PM
Sn00z je offline   Profil uživatele Sn00z   Find more posts by Sn00z   Foto galerie člena Sn00z   Click here to Send Sn00z a Private Message   Add Sn00z to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 471

drz se spis ph tak kolem tech 5.8, pokud nepouzivas ph metr tak kolem hodnoty 6. vypada to na nedostatek dusiku ale pokud hnojis terra grow tak spis se koukni jestli se ti neblokuje dusik... neceho nadbytek, nedostatek?

jak vypadaji treba koreny?

Old Post 04-02-2011 v 16:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sn00z
Stálý Člen

Karma uživatele Sn00z - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 472

taky jsem psal, koreny jsou ok,
kazdopadne ted zkusim na par dni vysadit hnojeni,
ale potreboval bych poradit jestli jen cistou odstatou vodu(ktera tady u nas ma vic jak 7ph), nebo to ph srazit bud minus dusikem nebo minus fosforem ??


edit : jsem treti tyden v kvetu

Old Post 04-02-2011 v 17:54 PM
Sn00z je offline   Profil uživatele Sn00z   Find more posts by Sn00z   Foto galerie člena Sn00z   Click here to Send Sn00z a Private Message   Add Sn00z to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 473

v kvetu urcite ph- na bazi kys. fosforecne. sry ja obcas ctu mezi radky reagoval sem vic na to, co sem videl na fotce.

pokud lijes enzymy tak to prolij jeden den enzymy bez upravy ph (setkal sem se s tim ze atazyme od atami hodne srazi ph dolu!) a dalsi den taky zalijes vodou bez upravy ph - odstatou jak rikas.

zacal bych tim ze bych to vyflushoval od usazenejch hnojiv a pokud problem dal setrva, tak se podivat na spravnou vyzivu. tvuj problem bude nekde v trojuhelniku ph zalivky - ec zalivky - ec v pude...

hodne stesti

Old Post 04-02-2011 v 18:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luky19
Stálý Člen

Karma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 474

zdravím , a prosím o radu
mám na kytičce takový svetle zelený listí myslí mže ot je nedostatkem N ale nejsem si jistej ;( postnu foto ale až na večír přdeem dík

Old Post 06-02-2011 v 15:26 PM
luky19 je offline   Profil uživatele luky19   Find more posts by luky19   Foto galerie člena luky19   Click here to Send luky19 a Private Message   Add luky19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 475

citace:
Původní příspěvek od pipopuding
díky moc za všetky odpovede. všetci píšete že často a veľa hnojím, ale mne bolo povedané že mám hnojiť pri každom zalievaní - a zalievam každý druhý deň. a hnojivo dávkujem presne podľa návodu : 4ml na 1 liter vody. takže ako vyzerá správné hnojenie? mám striedať ?: raz zaliať s hnojivom a raz len čistou vodou ??? a ešte k tej teplote : deň 26-28, noc 18-21. Neviem čo je to EC metr...


tak takhle jsem taky spálil kytky kamarád zahradník špatně poradil

Old Post 07-02-2011 v 18:40 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 476



cau, bohuzel se musim zase zeptat holky na tom jsou cim dal hur. mel jsem problemy s listy, pry to bylo prehnojene, tyden jsem nehnojil, dostavali jenom cistou odstatou vodu s pH kolem 6ky. uz asi 4 dny normalne hnojim plagron alga bloom a green sensation (davka podle vyrobce, spis min nez vic), protoze Hlava psal, ze to asi bude chybejicim dusikem. holky zloutnou vic a vic, uz nevim cim by to mohlo byt, teploty a pH jsou v pohode, jsou v 50. dnu kvetu. je zajimave, ze jsou na tom tak spatne jenom ty chroniky, jack herrer to snasi v pohode...pomozte mi prosim nekdo, dik za kazdou reakci!!!

Old Post 07-02-2011 v 21:15 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 477



tady je jeste pohled na vsechny, na te druhe fotce je ten jack herrer, ma tam nejake naznaky, ale neni na to tak spatne jak ty chroniky..

Old Post 07-02-2011 v 21:21 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 478

chily, plísně a škůdce bych vyloučil, imho to je disbalance nějakého prvku, nebo teplota. za disbalanci dost často může ph. v tomto případě jsou kapkové testy absolutně nedostačující, pujč si někde phmetr.

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 07-02-2011 v 21:34 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 479



tak mam opet stejne problem jako v minulym kole co sem jel v roylty mixu akorat se to zaclo projevovat uz driv...tentokrat jsem to zkusil ze semen z cannafestu - 4x critical + a jedna no name sativa od kolegy..hlinu jsem vymenil za kokos od Plagronu a kytky jsou ted 11.den pod 250 MH vybojkou a co se nestalo? zase zaclo to osychani listu se kterym jsem se potykal cely minuly kolo. rozespisu tady veskery podminky ktery jim davam a reknete mi v cem je problem....

Takze :
Genetika: fem. critical + ze semen a jeden No name taky ze semene
Substrat: Plagron cocos ve 3,5l kvetinacich
Hnojiva : Plagron COCO A+B,1x tydne postrik phytaminem
Teplota: pres den 25-27 ,noc 21
Vlhkost : 40-75%
PH zalivky : 5,6-5,8 upravuju kys.dusicnou
EC zalivky : prvni tyden 0,8
od soboty 1,1
do zalivky pridavam 10kapek peroxidu vodiku na 1l

PH odstate vody pred upravou 7,7
EC odstate vody pred upravou 0,65

po tydnu jsem kvetinace proplach 40L vody s PH upravenym na 5,8 bez hnojiv a pak jsem zalil vodou s hnojivama na EC 1,1

a od ty doby pozoruju lehky osychani spicek listu...usoudil jsem ze jsem asi namichal moc vysokou koncentraci hnojiv tak jsem je zase trochu proplach jen upravenou vodou a ted zalejvam opet s EC 0,9

Muze bejt problem v ty vode co mi tu tece z kohoutku?to EC ma dost sileny.... budu vdecnej za kazdou radu

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 08-02-2011 v 19:04 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 480

Jaffata: na to ze jedes v kokosu a svitis MH bys mohl mozna vic zahnojit...zkus to u jedny kytky a uvidis...

Old Post 08-02-2011 v 19:49 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 28 29 30 31 32 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4323860 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív