Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak vznikl vas nick?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 28 29 30 31 32 »
Autor
Téma 
shadowsong
Nový Člen

Karma uživatele shadowsong - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 465

ja mam nicka za hry/knihy warcraft neni v tom nic moc originalita

Old Post 07-12-2008 v 09:10 AM
shadowsong je offline   Profil uživatele shadowsong   Find more posts by shadowsong   Foto galerie člena shadowsong   Click here to Send shadowsong a Private Message   Add shadowsong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shadowsong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HERBSMAN
Stálý Člen

Karma uživatele HERBSMAN - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 466

citace:
Původní příspěvek od flySter
HERBSMAN - Mňau? ako ten POKEMON
budem sa opakovat, flyster citaj flajster = cast zenskeho pohlavneho ustrojenstva pisk, picny lalok atd

piisk


Tak to teda neeee . Z toho to odvozený neni!
Jsou to citoslovce ke kočce.
Ale už ta přezdívka neni aktuální. Říkají mi tak ze zvyku.

Nikdy jsem nedostal nic krásnějšího, než to co mi dala marihuana.

Old Post 11-12-2008 v 07:22 AM
HERBSMAN je offline   Profil uživatele HERBSMAN   Find more posts by HERBSMAN   Foto galerie člena HERBSMAN   Click here to Send HERBSMAN a Private Message   Add HERBSMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flySter
Stálý Člen

Karma uživatele flySter - 6% PěstitelskáKarma uživatele flySter - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 467

jasneee , nic v zlom celkom ma to potesilo, pre mna je to neobvykla prezivka do partie...aby som nebol óté tak v osobnom zivote ma par ludi vola miki, vzniklo to na skole miki -> mikimaus -> mys -> potkan -> JA"
piis

nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byt este horsie
nemam rad ludi ktory beru drogy! Hlavne colnikov.

Old Post 11-12-2008 v 07:26 AM
flySter je offline   Profil uživatele flySter   Find more posts by flySter   Foto galerie člena flySter   Click here to Send flySter a Private Message   Add flySter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flySter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barbastell
Stálý Člen

Karma uživatele barbastell - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 468

Dlouhý léta jsem byl Amber. Kdo hrál Diablo 1 tak ví, všude tam byly jantarový (amber) věci a mě se jich na postavě sešlo V trošku vyžším věku jsem si všiml, že je to až moc používané jméno striptérek a tak jsem hledal jinde a skončil u Barbastell. Vychází to z Barbastella Barbastellum neboli netopýr černý Zahlídl jsem to na výletě na nějaký naučný stezce na horách a už to bylo

A Bůh stvořil konopí, aby učinil člověku život snesitelnějším...

Old Post 11-12-2008 v 11:56 AM
barbastell je offline   Profil uživatele barbastell   Find more posts by barbastell   Foto galerie člena barbastell   Click here to Send barbastell a Private Message   Add barbastell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChlebaSmaslem
Nový Člen

Karma uživatele ChlebaSmaslem - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 469

Abych se priznal tak ani nevim... Asi sem mel hlad..

Old Post 11-12-2008 v 17:45 PM
ChlebaSmaslem je offline   Profil uživatele ChlebaSmaslem   Find more posts by ChlebaSmaslem   Foto galerie člena ChlebaSmaslem   Click here to Send ChlebaSmaslem a Private Message   Add ChlebaSmaslem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 470

pouzivam jen zde a je mi jedno jaka prezdivka , takze tadleta ... neznaci nic a nikoho ...

Old Post 11-12-2008 v 18:27 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HEMPseed
Stálý Člen

Karma uživatele HEMPseed - 87% PěstitelskáKarma uživatele HEMPseed - 87% PěstitelskáKarma uživatele HEMPseed - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 471

Pestujem konope zo semien HEMPseed=(konopné semienko)

Old Post 13-12-2008 v 12:21 PM
HEMPseed je offline   Profil uživatele HEMPseed   Find more posts by HEMPseed   Foto galerie člena HEMPseed   Click here to Send HEMPseed a Private Message   Add HEMPseed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 472

tuhle pouzivam jen tady, vznikla uplnou nahodou pri registraci. PRvní co mě napadlo

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 14-12-2008 v 08:15 AM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 473

Tak ja bych touto cestou osvětlila význam mýho nicku, abych to uvedla na pravou cestu. Tento nick je spešl pro grower a jinak užívám jiný, stálý už víc než desetiletí.) Nad nickem jsem si hlavu nelámala,prostě mě Divoženka napadla jako první lesní bytost v ženským rodě, taky to na mě občas bylo směrovaný,tato hláška z řad přátel , a myslím,že k lesu je má osoba už nějaký čas spjata. Takže tímto chci říct,že by lepší byla v mým případě nějaká lesana nebo lesní žena. Tento nick nemá nic společnýho s tím,že bych byla nějaká divá, diva, divotvorná, nebo podobný hlody, a už vůbec ne divoká.

Old Post 15-12-2008 v 10:35 AM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Terenc666
Nový Člen

Karma uživatele Terenc666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 474

jmenuju se filip a terenc mu začali řikat podle southparku:terenc a filip ohnive prdele a ted už mi nikdo neřekne jinak řikali mi tak i učitele

Old Post 18-12-2008 v 11:01 AM
Terenc666 je offline   Profil uživatele Terenc666   Find more posts by Terenc666   Foto galerie člena Terenc666   Click here to Send Terenc666 a Private Message   Add Terenc666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Igraczek
Stálý Člen

Karma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 475

Tak jednoduše spoměl jsem si na svoji milou hračku ze svojeho mini věku Igračka zahradníka ale na ty si z vas asi už nikdo nespomína že, kdybi jo a měli jste ho náhodou doma, tak můžem tak můžem domluvit obchod nikde tuto old school hračičku nemohu sehnat a potřebuji jí na AVATAR kdyžtak PM

Old Post 18-12-2008 v 16:02 PM
Igraczek je offline   Profil uživatele Igraczek   Find more posts by Igraczek   Foto galerie člena Igraczek   Click here to Send Igraczek a Private Message   Add Igraczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
begginer
Stálý Člen

Karma uživatele begginer - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 476

ja zacinam proto begginer = začátečník , ale správne je beginner - to uz bohuzel nekdo ma . B

Old Post 18-12-2008 v 16:12 PM
begginer je offline   Profil uživatele begginer   Find more posts by begginer   Foto galerie člena begginer   Click here to Send begginer a Private Message   Add begginer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 477

sagus- latinsky tusim carodejnik, zostalo mi to z casov ked som hraval RPGcka a nahanal sa s drevenym mecom po lesoch

Jo a nasiel som toto:
Sa´gus
n. 1. (Bot.) A genus of palms from which sago is obtained.

Old Post 18-12-2008 v 23:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Terenc666
Nový Člen

Karma uživatele Terenc666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 478

To Sagus: jezdils na Larpy?

Old Post 19-12-2008 v 06:02 AM
Terenc666 je offline   Profil uživatele Terenc666   Find more posts by Terenc666   Foto galerie člena Terenc666   Click here to Send Terenc666 a Private Message   Add Terenc666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 479

a ty jo? ja teda moc ne ale jakoze drevarny sem delal

flow,grow,glow

Old Post 19-12-2008 v 06:15 AM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Terenc666
Nový Člen

Karma uživatele Terenc666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 480

ja sem jezdil od svych 13 let ale spiš tam kalim a hulim než bojuju ale když s e do toho dostanu tak se řežu hlava nehlava....bitvy jako PP, B5A atd.....mordor 4ewer

Old Post 19-12-2008 v 12:30 PM
Terenc666 je offline   Profil uživatele Terenc666   Find more posts by Terenc666   Foto galerie člena Terenc666   Click here to Send Terenc666 a Private Message   Add Terenc666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 28 29 30 31 32 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4007260 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív