Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Skudci paraziti a jiny hmyz na kytkach
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 28 29 30 31 32 »
Autor
Téma 
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 465

To sis toho nevsiml driv?mas to dost napadeny sviluskama.Za jak dlouho budes kosit?Ja pouzival Vermitec.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 01-03-2015 v 20:24 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeet
Nový Člen

Karma uživatele Jeet - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 466

Proplachoval jsem je před květem a vypadalo to v pohodě ... Tohle co je na fotce se snad objevilo během týdne a začíná to byt čím dal horší ... Ještě cca 30 dni . Mám strach to postrikat ať to neshnije.

Old Post 01-03-2015 v 20:29 PM
Jeet je offline   Profil uživatele Jeet   Find more posts by Jeet   Foto galerie člena Jeet   Click here to Send Jeet a Private Message   Add Jeet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeet
Nový Člen

Karma uživatele Jeet - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 467

Co myslíte ? Prosím o radu

Old Post 02-03-2015 v 14:47 PM
Jeet je offline   Profil uživatele Jeet   Find more posts by Jeet   Foto galerie člena Jeet   Click here to Send Jeet a Private Message   Add Jeet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 468

ahoj, jednoznačně sviluška v hodně velkym mmnožství! takže si kup vertimec 1,8ec a namíchej dle návodu. důůůůkladně to tim pokrop hlkavně spodní stranu listů. a jestli to chceš udělat ještě efektivnějí, tak si vem houbičku na nádobí a máchej jí v roztoku a postuponě list po listu otři spodní i horní stranu. když to uděláš důkladně, nehrozí ani plísen ani další výskyt svilušek. jinak určitě po postřiku nebo po potěru pust ventilace na max....

Old Post 03-03-2015 v 11:22 AM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeet
Nový Člen

Karma uživatele Jeet - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 469

Díky za radu , bohužel už jsem koupil spidermite prej to není Chemka , tak uvidím co to udělá . Snad mi ty palice neshnijou . Každopádně ještě jednou díky

Old Post 03-03-2015 v 16:47 PM
Jeet je offline   Profil uživatele Jeet   Find more posts by Jeet   Foto galerie člena Jeet   Click here to Send Jeet a Private Message   Add Jeet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gyx
Nový Člen

Karma uživatele Gyx - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 470

Potřeboval bych poradit.Mám venku pár kytek a u jedné jsem si všiml že je trochu ohlá.
Něco mi ji asi 3 cm pod zemí lehce nakousalo,kolem kytky je jakoby nakypřená zem a sposta tenkých chodbiček tak pul centimetrových. Mám strach i o ostatní kytky.
Nevíte co je to za škůdce a jak se mu bránit?

Old Post 27-05-2015 v 21:06 PM
Gyx je offline   Profil uživatele Gyx   Find more posts by Gyx   Foto galerie člena Gyx   Click here to Send Gyx a Private Message   Add Gyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 471

po třetí se mi vracejí na listy třásněnky.... již po 3x aplikace rock effect....vrací se vždy tak po 5ti dnech....
asi budu muset jít do něčeho silnějšího....

Old Post 15-06-2015 v 20:33 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Haveť a zkroucené listy Příspěvek č. 472



zdárek, je tady někdo kdo poradí přítelkyni co s kytkou? Ještě u mě byla vpohodě a pak ji napadli nějací žlutí brouci, kteří kladou vajíčka pod listy. Spíš to budou mšice než svilušky, protože vím jakou škodu páchají svilušky na listech. Jinak je možný že to zkroucení listů je kvůli nedostatku světla? nebo nedostatek živin? Každej názor cením, díky.


Skleník2014

Old Post 01-07-2015 v 08:32 AM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mastifuk
Stálý Člen

Karma uživatele mastifuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 473



zdarek .. vsiml jsem si ve vrsku kytky nejakych hnedych broucku .. zajima me co s nima a zda hodne skodi .... jinak nad nima se nejak divne zkroutili listky .. nevite co s tim .??

Old Post 09-07-2015 v 21:23 PM
mastifuk je offline   Profil uživatele mastifuk   Find more posts by mastifuk   Foto galerie člena mastifuk   Click here to Send mastifuk a Private Message   Add mastifuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 474

máš tam zřejmě svilušky nebo jiné parazity, což je v podstatě jedno, protože oni chtějí tvojí kytku sklidit dřív než ty
nejlepší je rock effect, ale nemysli si že to postříkáš jednou a budeš mít klid, musíš pak preventivně ošetřovat cca tak 1 týdně..každopádně ty potvory létají ve vzduchu, jsou ve vodě atd..stačí jedna a máš je všude, takže se tomu neubráníš, proto je prevence logická..rock effect nejenom hubí škůdce, ale chrání a osvěžuje samotnou kytku

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 10-07-2015 v 15:37 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 475

citace:
Původní příspěvek od mastifuk
zdarek .. vsiml jsem si ve vrsku kytky nejakych hnedych broucku .. zajima me co s nima a zda hodne skodi .... jinak nad nima se nejak divne zkroutili listky .. nevite co s tim .??


Hoj

Jak píše matrin666 prevence je důležitá a ten rock efect se vyplatí je to přírodní a och.lhůta snad 1 den:-) paráda. Odpudi určitě zravej i savej hmyz mohu jen doporučit ani mouchy na to nechtějí sedat :-) GL peace

ab imo pectore

Old Post 10-07-2015 v 16:56 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 476

No včera jsem našel pár svilušek, dnes jsem koupil rock effect tak jsem zvědav. Je to celkem lepidlo. Dá se to (má to někdo ověřené) stříkat i na začínající květ?

Old Post 10-07-2015 v 19:19 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 477

citace:
Původní příspěvek od Efendy
No včera jsem našel pár svilušek, dnes jsem koupil rock effect tak jsem zvědav. Je to celkem lepidlo. Dá se to (má to někdo ověřené) stříkat i na začínající květ?


Hoj

Taky mě to kvete a stříkám rock efect -Em, myslím ze by to nemělo vadit ani v pozdější fázi květu, je to 100% Bio doporučený je myslim postřik 1x za 10 - 14 dní. No v poslední třetině už bych nestrikal ničím :-)
na začátku květu určitě neublíží. GL peace

ab imo pectore

Old Post 10-07-2015 v 22:43 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 478

Ahoj, jak rychle se projeví postřik? Včera jesm stříkal a dnes jsem při kontrole zjistil že svilušky žijí vesele dál. Ředění aplikuješ jaké?

Old Post 11-07-2015 v 19:48 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 479

citace:
Původní příspěvek od Efendy
Ahoj, jak rychle se projeví postřik? Včera jesm stříkal a dnes jsem při kontrole zjistil že svilušky žijí vesele dál. Ředění aplikuješ jaké?


Hoj

Nevím jak je to se sviluskama, no vím ze sajou živiny z listů až si kostnou pořádně ten pongamovy olej tak by je mělo zahubit. Redim 2 ml (značka na kalíšku)na 1 litr vody, na začátku jsem přehnal a udělali se mi na některých listech nepěkné oranžové fleky a kroutili se listy. Jak si to redil?? Jaký poměr? GL peace

ab imo pectore

Old Post 11-07-2015 v 21:21 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 480

2ml na litr? V návodu je 1-3% tedy 10-30ml na litr. Dal jsem nejnižší dávku tedy 10ml na litr a sviluškám se zda to nevadí. Zkusím 20 a uvidíme.

Old Post 12-07-2015 v 09:32 AM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 28 29 30 31 32 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2017 - Paraziti na kytkách - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2119170 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív