Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak nejcasteji / nejradeji kourite marihuanu? / Způsoby konzumace [OVERFLOW R.I.P]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 28 29 30 31 32 »
Co preferujete pro koureni marihuany?
Slukny
Cilamy
Sklenenky
Bong
Jointy
Jiny zpusob
Vaporizer
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
LOW
Nový Člen

Karma uživatele LOW - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 465

Obyč sklo stačí, ionta sem-tam.
Ale výše zmíněný gravity bong je opravdový nářez.

Old Post 12-05-2009 v 16:34 PM
LOW je offline   Profil uživatele LOW   Find more posts by LOW   Foto galerie člena LOW   Click here to Send LOW a Private Message   Add LOW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meso
Stálý Člen

Karma uživatele meso - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 466

ale počul som hovoriť fínske bongo aj na iné nejaké. nejaké ohnuté pol litrovky a vtom ohybe voda a tak. vlastne skôr princíp prebublania cez vodu. ale fínskym volal niekto aj normálne vodné, len tej menšej flaške odrežeš len tie "nožičky" spodné. ja mám teraz takú vec, čo vyzerá jak ciga, len to je kovová tyčka takej veľkosti a tak nafarbená. to je vlastne jak sklenka. to sa nedá fajčiť stále

Old Post 12-05-2009 v 23:46 PM
meso je offline   Profil uživatele meso   Find more posts by meso   Foto galerie člena meso   Click here to Send meso a Private Message   Add meso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gr@njero
Stálý Člen

Karma uživatele Gr@njero - 89% PěstitelskáKarma uživatele Gr@njero - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 467

Podle toho, kolik je materiálu a jak moc chci být na kaši. Když chcu být moc, tak bongo je správná volba Jinak mi je to jedno, hlavně že je HEHE

##políčko 08-G13xMatanuska,GWSxWR,Skunk no.1,No name##

::minipolíčko 2009::Sage,Skunk no.1::

Old Post 15-05-2009 v 10:25 AM
Gr@njero je offline   Profil uživatele Gr@njero   Find more posts by Gr@njero   Foto galerie člena Gr@njero   Click here to Send Gr@njero a Private Message   Add Gr@njero to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gr@njero! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatriXus
Nový Člen

Karma uživatele MatriXus - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 468

Nejlepší je si pořádně zakíblovat :-)

THC JE LEGRACE

Old Post 15-05-2009 v 14:41 PM
MatriXus je offline   Profil uživatele MatriXus   Find more posts by MatriXus   Foto galerie člena MatriXus   Click here to Send MatriXus a Private Message   Add MatriXus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 469

mnoo volcano.....

Old Post 15-05-2009 v 21:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapitan nEmo
Stálý Člen

Karma uživatele Kapitan nEmo - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kapitan nEmo - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kapitan nEmo - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 470

mnoo volcano

Keep It Real

Old Post 17-05-2009 v 16:30 PM
Kapitan nEmo je offline   Profil uživatele Kapitan nEmo   Find more posts by Kapitan nEmo   Foto galerie člena Kapitan nEmo   Click here to Send Kapitan nEmo a Private Message   Add Kapitan nEmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scotty05
Nový Člen

Karma uživatele Scotty05 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 471

kybel moja srdcovka

Old Post 29-05-2009 v 15:39 PM
Scotty05 je offline   Profil uživatele Scotty05   Find more posts by Scotty05   Foto galerie člena Scotty05     Add Scotty05 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slartibartfast
Stálý Člen

Karma uživatele Slartibartfast - 66% PěstitelskáKarma uživatele Slartibartfast - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 472

nejčastěji je to ze skleněnky. češí si asi tuhle malou fajku oblíbyli (hold malo trávy je málo trávy)

Nejezte žlutý sníh
Fjordy

Old Post 06-06-2009 v 05:15 AM
Slartibartfast je offline   Profil uživatele Slartibartfast   Find more posts by Slartibartfast   Foto galerie člena Slartibartfast   Click here to Send Slartibartfast a Private Message   Add Slartibartfast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MI11IK
Nový Člen

Karma uživatele MI11IK - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 473

Nazdárek

Osobně rád techniky kouření kombinuji-podle nálady a příležitosti. Jednu fajfku mám už 19 let(kouřím z Ní pouze doma). Každopádně se chystám na vaporizér.

Old Post 07-06-2009 v 17:45 PM
MI11IK je offline   Profil uživatele MI11IK   Find more posts by MI11IK   Foto galerie člena MI11IK   Click here to Send MI11IK a Private Message   Add MI11IK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daveid
Stálý Člen

Karma uživatele Daveid - 4% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 474

Souhlasím s Ivorym, že když joint koluje dokolečka a jenom cejtíte tu pohodu, tak je to nejlepší.
Ale taky mě potěšilo, když sem si z jednoho kousku dřeva (silnější větve udělal vlastní fajfčičku (jen gde teď je) jen ji člověk musel trošku vypálit kotel aby pak necejtil při hulení dřevo, a pak to byl skvělej pocit hulit z vlastní fajfky. A když spěcháte na bus a neni čas umotat brko tak se to hodí 2násobně.

Dělám co mě baví, vytvářím hry.
Seed your weed (Itch.io)
Wolf Souls (Steam)
+ pár deskovek

Old Post 12-06-2009 v 12:31 PM
Daveid je offline   Profil uživatele Daveid   Find more posts by Daveid   Foto galerie člena Daveid   Click here to Send Daveid a Private Message   Add Daveid to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Daveid! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 475

preferuju jointy, blunty a volcano.. cas od casu bong

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 14-06-2009 v 23:27 PM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tel-Fyr
Nový Člen

Karma uživatele Tel-Fyr - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 476

väčšinou bublačka, poprípade bongo. niekedy fajka, ale to je fuj

hey! christians! my god has hammer, your god was nailed to the cross. ANY QUESTIONS?!

Old Post 13-07-2009 v 01:17 AM
Tel-Fyr je offline   Profil uživatele Tel-Fyr   Find more posts by Tel-Fyr   Foto galerie člena Tel-Fyr   Click here to Send Tel-Fyr a Private Message   Add Tel-Fyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lucas.skill
Stálý Člen

Karma uživatele lucas.skill - 18% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 477


já mám nejradší blunty a bongo

Old Post 15-07-2009 v 20:58 PM
lucas.skill je offline   Profil uživatele lucas.skill   Find more posts by lucas.skill   Foto galerie člena lucas.skill   Click here to Send lucas.skill a Private Message   Add lucas.skill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lucas.skill
Stálý Člen

Karma uživatele lucas.skill - 18% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 478


bong..

Old Post 15-07-2009 v 21:01 PM
lucas.skill je offline   Profil uživatele lucas.skill   Find more posts by lucas.skill   Foto galerie člena lucas.skill   Click here to Send lucas.skill a Private Message   Add lucas.skill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronnys
Nový Člen

Karma uživatele Ronnys - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 479

Kamarádi tak ja už sem skoušel fajčit pres všecko co se dá např. preš jabko , PET lahev , alobal s fixem , Je toho moc ale nejvíc si dám nakyho špečka nebo kdyz neni paper tak tu sklenenku PEACE

Old Post 17-07-2009 v 07:18 AM
Ronnys je offline   Profil uživatele Ronnys   Find more posts by Ronnys   Foto galerie člena Ronnys   Click here to Send Ronnys a Private Message   Add Ronnys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andree99
Stálý Člen

Karma uživatele andree99 - 81% PěstitelskáKarma uživatele andree99 - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 480


nejradši si dám svoji kobru nebo brčko.


prodávám semena

Old Post 17-07-2009 v 18:36 PM
andree99 je offline   Profil uživatele andree99   Find more posts by andree99   Foto galerie člena andree99   Click here to Send andree99 a Private Message   Add andree99 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele andree99! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 28 29 30 31 32 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4388070 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív