Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 100w HPS - 4xAuto, levněji to nejde
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 33

Tak koukal jsem na jiné growy autoflowerů a většina začíná klidně už po 3 týdnech kvést a u mých to tak stále Teda nevypadá. Nechám tam Teda prozatím obě autoflowery, ale včera jsem hodil semínka od Fair seeds do Jiffů a hned jak se vyklubou na svět tak jdou do boxu! Až trošku povyrostou tak uvidím jestli vůbec má smysl to první kolo dojet. Byla by škoda to vyhodit, ale precijen vypadá to že jestli z toho vůbec něco bude, tak to nebude za moc stát.

Diky za rady všem

Studentův box -100w HPS, Scrog

Old Post 21-03-2019 v 16:00 PM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 34

Ja by som sa na tie rastliny asi vykašľal tiež mi prídu naozaj nejaké "nedorobené" na to ako dlho ich máš.

Fair seeds ? Moja osobná skúsenosť konkrétne s White Widow je, že tie semienka sú naozaj FÉR. Ich výnos a kvalita zodpovedá cene. Čiže ten názov je naozaj výstižný Ale keď nemáš veľké nároky a stačí ti taký stredný až malý výnos a kvalita, tak je to pre teba výborná voľba aj z hľadiska ceny, aj z hľadiska ostatných vecí

A automaty sa dajú vypestovať pekné aj v indoore, len to chce nejaký šikovný model Samozrejme že fotoperiody sa hodia viac, o tom žiadna. Ja momentálne skúšam Royal Cookie Auto od RQS a darí sa jej oveľa lepšie ako fotoperiodam, a to má 12/12 Ale pripisujem to tomu že má kratší čas kvitnutia takže rychlejšie naberá na objeme. Áno chalani mám automat pod 12/12 a nie je to preto že som hlúpy, ale chcem to jednoducho vyskúšať a porovnať, tak nehádžte kamene ani paradajky

Mám posledné 2 White Widow od Fair seeds práve zasadené tak som zvedavý že čo s nimi bude, skúšam prvý krát scrog, tak uvidím porovnám oproti bežnému ohýbaniu čo som robil v minulom kole. Boli tam 4x spomínané WW, sklízeň bola naozaj prepadák. Ale bojoval som s vysokými teplotami, mohlo to byť aj tým. Ale ja osobne už od FS nebudem kupovať nič.

Inak neplánuješ SCRoG ? V takomto boxe podľa mňa ideálna voľba. Udržíš ich presne v takej výške v akej chceš.

Old Post 21-03-2019 v 17:46 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 35

Ahoj Keire!

Zatím je tam nechám dokud se mi tam vejdou i s novými fotoperiodami, jestli se nerozjedou tak je vyhodím.

Dik za recenzi na Fair seeds, nikde jsem o té značce skoro nic nenašel, rozhodoval jsem se mezi ní a Natural seeds, které mi radil Pítr90, zvítězilo ale Fair seeds, kvůli indoor mixu, které obsahuje 5 semen a z toho jsou 4 různé druhy a všechny malé vzrůstem! To že bych mohl ochutnat různé modely mě premluvilo.

Každopádně o výnos mi nejde, mám 100w HPS, 5g na měsíc mi stačí, a kdybych pod tím světlem udělal třeba 40g což je podle mě snad reálná představa na začátečníka tak budu Mega rád. Samozřejmě čím víc tím líp, ale precijen takové množství už bych nezvládl konzumovat takže bych to stejně rozdal po kámoších.

A Teda kvalita.. Osobně doufám, že ikdyz to je Fair seeds, tak přecijen to bude kvalitnější stávek, jelikož je to indoor a budu hnojit Biobizzem. Bohužel v Pardubicích neznám tolik lidí a dlouho jsem nemohl sehnat nikoho co by něco měl. Jediný co jsem sehnal je nějaká balkónovka, kterou hulim už delší dobu a myslím že i to Fair seeds by Teda mohlo být v indoor výsledně o dost kvalitnější!

Studentův box -100w HPS, Scrog

Old Post 22-03-2019 v 09:39 AM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 36

Áno je super mať viac modelov, huliť vkuse ten istý model je hrozné, takže aspoň to budete mať s holčinou pestrejšie Keby si toho mal moc veľa, stále je možnosť urobiť si nejaké chutné jedlo, alebo nejaku tinktúru, ktorú neskôr možeš použiť na všeličo možné. Chce to len kreativitu

Ja zvyknem z listov urobiť čokoládu, a som bol naozaj prekvapený, ale bombovalo to asi tak 6-7 hodín. Aspoň nemusíš páliť, šetríš pľúca, a stačí naozaj kúsok tej čokolády No ale joint je pre mňa taký rituál, určite to všetci poznáte.

Ja by som sa neodvážil odhadnúť že je to FS, môže to byť naozaj čokoľvek, ale ty vieš.
O tom Natural seeds som nikdy nepočul, takže neviem. Nemaj strach aj FS bude oukej, len im musíš urobiť dobré podmienky, ako vždy základ. Je jasné že trochu sa treba prebojovať k tým ideálnym podmienkam. Obzvlášť teplota musí byť fajn inak sa ti to poserie ako mne, že budú riedke ako hovno A mohol by si skúsiť ten scrog, nie je to nič zložité, a zvyšuje to výnos, a hlavne budeš mať pekne vyplnenú plochu a neprerastie ti to do lampy, čo by bolo ideálne Ale to ako to budeš pestovať nechajme na teba, ale určite si o tom prečítaj

Ako hlavné je aby si to pestoval s láskou, a ver mi že hneď to bude krajší stav ako keď si to od niekoho len tak vybavíš Aspoň u mňa je to tak.

Old Post 22-03-2019 v 16:44 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 37

Tímto uzavírám toto kolo..
Tak Autoflowery jsem vyházel, stále nekvetly.
Box je ale připraven na nové kolo, které dneškem rozjíždím!
Pokud by jste chtěli, můžete nové téma sledovat zde:
Studentův box -100w HPS, Scrog

Studentův box -100w HPS, Scrog

Old Post 27-03-2019 v 14:00 PM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marko48952
Stálý Člen

Karma uživatele marko48952 - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 38

Ako nič v zlom ale moja rada je ako začiatočník voliť 1 strain do boxu, približne rovnaká výška aj keď podľa phena sa to môže líšiť, hlavne rovnaké nároky na svetlo, živiny. Tým indoor mixom si to moc sťažíš. Od fairu je super White widow fem za 300 5 semien a v Micro som to tu už videl aj pod sodov aj ledkou a bez nejakého extra ofuku výnos pri 100w sode a 96w ledke 40g/rastlinu. Radšej jednu poriadnu, alebo hodiť tam ideálne 4 a ísť toping. Tak by som to urobil ja a verím, že aj ako začiatočník by sa dalo na tých 4 topoch priblížiť ku g/w ta vdova je na to úplne stvorená, alebo nejaký big bud tiež tuším ma fair alebo natural seeds. Ale držím palce ukocirovat 4 rôzne strainy v micro

Old Post 08-04-2019 v 12:28 PM
marko48952 je offline   Profil uživatele marko48952   Find more posts by marko48952   Foto galerie člena marko48952   Click here to Send marko48952 a Private Message   Add marko48952 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1592420 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív