Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstujeme v kukuřici 2005
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 41

Chlape doporucuju stromiska...... ale bacha at nespadnes...

Old Post 03-06-2005 v 07:07 AM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 42

To SCRAT:
Dobrá tedy, sice nevim jak by to mohlo fungovat, ale připusťme existenci nějakého takového zařízení, o kterém tu píšeš. Mohl by jsi tedy od toho tvého kámoše zjistit něco víc? Třeba jestli neví, kde všude v ČR tohle používaj, jak často si to mohou dovolit, popř. na jakym principu to funguje - tedy zda to lze nějak oklamat, nebo se proti tomu bránit.

Jsou tady na Groweru nějaký právníci nebo studenti práv? Docela by mě zajímala jedna věc ohledně našich zákonů. Přesněji řečeno jaký je vztah mezi ústavou, listinou základních práv a svobod a trestním právem. Převedeno do praxe to myslím následovně: Mám pole, kde mám pár kytiček, který si pěstuju výhradně a pouze pro svoji vlastní potřebu. To znamená, že nikomu to neprodávám a nikomu tim neubližuju (kromě sebe) a neomezuju ničí svobodu. Přesto jsem já jako pěstitel nesmyslně kriminalizován a omezován na své vlastní svobodě, protože se tam někomu ve vládě tahle rostlina z nějakého důvodu nelíbí / nelíbila. Otázka tedy zní: lze takovýto zákon považovat za protiústavní? Lze ho nějak napadnout? Nebo vůbec, lze se nějak zákonně bránit proti policejním represím, když jak jsem se již zmínil, jsem nikoho nepoškodil, neprodal atd.?

Nebo je stát radši, když nic pěstovat nebudu a půjdu si to koupit od dealera? Pro mě jako spotřebitele je tato možnost lepší, protože za to nepůjdu do vězení, nadruhou stranu tim však budu podporovat kriminalitu a šizení státu na daních. Ne že by si to ty šmejdi nahoře nezasloužili, ale přeci jen by bylo lepší (pro mě i pro stát), kdyby to fungovalo naopak. Moct si pro sebe alespoň něco legálně vypěstovat. No nic. Na tohle téma toho bylo již na Groweru řečeno hodně. Takže tenhle odstavec ignorujte, ať zbytečně nekazíme tohle kukuřičné téma.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Naposledy upravil Setth 03-06-2005 v 19:08 PM

Old Post 03-06-2005 v 17:52 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 43

urcite se poptam a dam ti vedet chlape....

Old Post 03-06-2005 v 18:06 PM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Werron
Stálý Člen

Karma uživatele Werron - 31% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 44

Zdravim! mam takvý "menší" problém... zasadil jsem si na poli v kukuřici asi 5 naklíčených semínek + jednu malou kyti,ale nic se nechytlo.... ta půda se mi zdaá celkem dost těžkaá a strašně rychle vysychá. Asi tam budu muset dát nějakej pytel s mojí zemí a vysypat to projistotu vápnem... nebo je nějaké jiné řešení?
Jo a je to výšší poloha, někde skoro na Šumavě...

Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí.

Old Post 03-06-2005 v 19:49 PM
Werron je offline   Profil uživatele Werron   Find more posts by Werron   Foto galerie člena Werron   Click here to Send Werron a Private Message   Add Werron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zasa
Stálý Člen

Karma uživatele zasa - 94% PěstitelskáKarma uživatele zasa - 94% PěstitelskáKarma uživatele zasa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 45

ja mam tiez nejake kvetinky v kukurici....pestujem tam poprvy krat tak by som uvital keby mi niekto odpovedal na nejake otazocky...nechcel som vytvarat nove tema...tak vopred dakujem a otazky su tu:

1.ako casto tam mam kvetinky chodit zalievat poda sa mi zda dost sucha...niekde som tu ale cital ze staci minimum to v kukurici zalievat????neviem???

2.zda sa mi ze kvetinky nejak pomalsie rastu su ale zase pevne pretoze tam dost fuka vietor....

tak vam za odpovede vopred dakujem...
zdravim..


zasa outdoor 2oo5

zasa outdoor 2oo6

Old Post 07-06-2005 v 20:11 PM
zasa je offline   Profil uživatele zasa   Find more posts by zasa   Foto galerie člena zasa   Click here to Send zasa a Private Message   Add zasa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 46

zasa - no zalejvej dle potřeby je pravda že teď jak byly ty tropický vedra tak to chtělo pokropit, ale obecně lze říct že zalejvání v kukuřici neni takovej problém - je tam (aspoň u nás ) dost vlhko ikdyž je kukuřička ještě úplně mini

Jo ty stonky kytiček ze semínek mě v kukuřici fakt baví Kytička má třeba sotva dva cenťáky na vejšku ale stonek jak špejli Je to mazec, no a ten pomalejší růst bych zatim nijak neřešil....uvidíš na podzim

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 07-06-2005 v 21:48 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zasa
Stálý Člen

Karma uživatele zasa - 94% PěstitelskáKarma uživatele zasa - 94% PěstitelskáKarma uživatele zasa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 47

2 taker:
dik si ma ukludnil som myslel ze som nieco dokaslal....
tak growu zdar diki ....


zasa outdoor 2oo5

zasa outdoor 2oo6

Old Post 08-06-2005 v 07:22 AM
zasa je offline   Profil uživatele zasa   Find more posts by zasa   Foto galerie člena zasa   Click here to Send zasa a Private Message   Add zasa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 48

Tak jsem dneska byl zrevidovat svoje kukuřičná políčka a nastalo to, čeho jsem se obával. Nevim proč, ale kytky skoro nerostou. Udělal jsem si 4 políčka kam jsem dal celkem asi tak 40 předklíčených semínek.

Pole č.1. - původně 15 semínek, dnes 3 kytičky.
Pole č.2. - původně 10 semínek, dnes 3 kytičky + spousta stop lidskýho původu avšak ne ode mne.
Pole č.3. - původně 6 semínek, dnes 0 kytiček.
Pole č.4. - původně 10 semínek dnes 4 kytičky.

Navíc ty kytky, co se vyklubaly na povrch, jsou po 2 týdnech tak mikro-prťavý, že ani nevim, jestli vůbec přežijou (ani ne 1cm).

Pak jsem měl ještě 2 políčka v kuku jen tak na divoko kam jsem udělal 8 direk a každou vyplnil 3-emi nenaklíčenými semínky. Výsledek = 0.

Nevim proč, ale je to na hovno. Takovýhle ztráty hned na začátku. Počítal jsem, že tak polovina nepřežije, a polovina z tý přeživší budou samci. To by bylo ještě pořád 10 kyti, ktery by tak na rok v poho vydržely, ale tímhle stylem to možná budou tak 2. A to kdo ví jestli!

Jsem těžce zklamanej. Sakra. Přičemž rok 2002 vypadal celkem slibně. To jsem to tam píchnul nenaklíčený a holky jely jak zběsilý, teda dokud nepřišly povodně. No nic, no. Teď už se nedá nic dělat. Snad alespoň něco z toho, co tam zůstalo, vyroste a počká na mě.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 08-06-2005 v 12:26 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 49

Do kdy má tak smysl ještě sázet? Našel jsem ještě pár semínek, tak to možná zkusim ještě nějak zachránit.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 08-06-2005 v 12:30 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

Setth: Taky chcu ještě nějaký kytky zasadit. Uvidíme, jestli to bude mít smysl

Old Post 08-06-2005 v 12:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 51

Setth - už sem to tu jinde psal - loni sem jen tak na zkoušku do kuku zasadil nenaklíčený semínka asi 20.července!!! No a na podzim z toho byly kytky kolem metru obsypaný paličkama. Jestli se to vyplatí si urči sám - dle mýho každá další sklenička suchých paliček navíc je dobrej kauf

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 08-06-2005 v 13:18 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 52


Tak fajn. Jdu do toho. Nadešel tedy čas přejít k plánu C). Vezmu krosnu, vykopu v poli díru jako prase, do ní narvu hnůj až po okraj a semínka co zbyli.

Okolo položim vysokonapěťovej ostnatej drát, udělám minový pole a z orbitu na to namířim 50-ti Megatunovou jadernou hlavici. A jestli se k tomu jenom přiblíží něco jinýho než já nebo kolem proletí moucha bez dozoru, tak to světlo uvidim rovnou z okna.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Naposledy upravil Setth 08-06-2005 v 14:01 PM

Old Post 08-06-2005 v 13:25 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 53

hej lidi omlovam se za vzniklou paniku.... tohle zarizeni existuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale je jen jedno v ČR!!!
a to nekde v praze....a vylitava to tak jednou za rok a to nekam na podchyceny fleky.... no nevim.. ale dozvedel sem se ze treba na jizni morave tohle zarizeni nikdy nebylo.......peace a sory... preju pekny venoury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Old Post 08-06-2005 v 14:48 PM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ExTip
Stálý Člen

Karma uživatele ExTip - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 54

ja sem tedkon prisel z policka a zjistil, ze z 35 kytek mi vali jen 3 a nejvic me mrzi to , ze za to muzu ja!!!-poslal sem je na onen svet prilis moooc vostrou davkou hnojiva, zel to nerozdejchali, skoda meli uz tak metr....

Old Post 08-06-2005 v 20:53 PM
ExTip je offline   Profil uživatele ExTip   Find more posts by ExTip   Foto galerie člena ExTip   Click here to Send ExTip a Private Message   Add ExTip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55

Taker: No to by byla v tom případě velmi dobrá zpráva. Dneska jsem zasadil tři kytky. Celkově upravil pole a pořádně se zhulil

Old Post 08-06-2005 v 21:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skrec
Stálý Člen

Karma uživatele Skrec - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 56

SCRAT: Taky mě to docela překvapilo když jsem o tom prvně slyšel. Ale nakonec se potvrdilo že na to prostě na štěstí nemaj.

Btw: taky bych chtěl mít takový zdroje informací jak ty

Tahle republika je obšancovaná posedama. Posed kam se podíváš

Old Post 09-06-2005 v 16:22 PM
Skrec je offline   Profil uživatele Skrec   Find more posts by Skrec   Foto galerie člena Skrec   Click here to Send Skrec a Private Message   Add Skrec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 57

jj nejlepsi na tom je ze ja su neco jak rasta a oni nosi bombry(patrioti nebo tak) ale schanim jim bůůcčoo protoze se jich spiceni dialeri boji....
sou to fain koreni...

Old Post 09-06-2005 v 16:43 PM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Werron
Stálý Člen

Karma uživatele Werron - 31% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 58

Zdravim, budu dávat 4 kytky(asi 20 cm) do kukuřice,ale než se tam dostanu musí ty kyti bejt doma a nejde na ně naprosto žádné slunce celý den... myslíte,že to kytkam neuškodí?
PS: nepište mi please, abych to dal někam na sluce, protože to fakt neni možné...

Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí.

Old Post 09-06-2005 v 17:22 PM
Werron je offline   Profil uživatele Werron   Find more posts by Werron   Foto galerie člena Werron   Click here to Send Werron a Private Message   Add Werron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 59

noo pokud sou aspon na denim svetle (treba za oknem na sever)
tak se budou hrozne tahat do vysky a budou mit tenci stonky...(urcite to prezijou pokud je nebudes mit nekde v uplny tme ale bacha at nevikvetou..) ale oni by se stejne po presazeni meli rozrust aspon sem to tad nekde cet
zvladnou to neboj....peace!!

Old Post 10-06-2005 v 06:38 AM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 60

To Werron:
Řekl bych, že spíš záleží co máš za modýlek. Většina kytek se však bude vytahovat do výšky. Taky jsem měl pár kytiček na balkóně, kde na ně nešlo přímé sluneční světlo, ale měl jsem to tam jen pár dní a ten balkón byl alespoň směrem na jih. Jestli ti mohu doporučit, tak je fakt co nejdříve šoupni někam, kde to slunce bude svítit.

Já jsem dokonce přemýšlel nad tím, že bych si někde našel nějaké těžko přístupné místo, kam svítí slunce jen tak na předpěstování. A pak bych ty kytky teprve šoupnul někam na stálo. Nakonec mi to sice nevyšlo a šoupnul jsem je ven mnohem dřív, ale nicméně je fakt ten, že pár mrňavejch kytek na předpěstění ukryješ někde venku mnohem snáž než 0,5 metrový mazečky.

Záleží na tom, kde bydlíš, ale jestli jseš někde, kde se snáž dostaneš do přírody frkni to někam na skály nebo na mýtinu v lese nebo kamkoliv jinam, trochu to zamaskuj proti případnejm nezvanejm návštěvám a seš v pohodě. Jelikož já taky nemám moc možností na předpěstování, tak to příští rok asi udělám stějně. (Letos jedu jen z předklíčenejch semen). Ale záleží to na tobě, jaký máš možnosti a jak se rozhodneš.

Možná to zní trochu divně, ale já to beru trochu jako válku mezi pěstitelema a čórkama a těmi, kdo trávu absolutně neberou jako v pohodě. V týhle válce ale vyhrává ten, kdo je nejnenápadnější a nejbystřejší. Proto je třeba snažit se bejt co nejvíc neviditelnej. Ale samozřejmě pokud bydlíš v Praze nebo v nějakym jinym hustě osídlenym regionu, může to být o to větší problem. Nicméně ti přeju hodně úspěchů a bohatou sklizeň.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 10-06-2005 v 13:04 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-06-2015 - Pěstování v kukuřici 2015 - 0 odpovědí
22-09-2005 - Sklizeň kukuřice 2005 - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8422090 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív