Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W , 9x Power Plant po X době zase pěst :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Máš to pěkné, klidně to přepni, jestli už nemáš a klidně jim dej vyšší EC, ted u přepnutí to bude rychle rust, klidně dej EC 2 rustový poměr, ted budou mít velkou spotřebu, vyšší obýbej, at jsou stejně vysoké.


Přepnuto ještě není :-) :-o Myslíš, že už bude na čase...? Já chtěl přepínat tak cca středa/pátek, ale zas aby mi to nepřerostlo no. Kytky mají 33cm, Světlo je od vršků 40cm a světlo můžu posunout nahoru ještě tak o ca 33 cm... teď jsem to měřil... Jinak nemužu si vynachválit to jak se větví... Je to masakr... Spodní větve se snaží vytáhnout a dohnat to nahoru tj... Zatim fakt parádní.

Pokud budu tedy přepínat, tak zítra až přijdu z práce.... Chodím ve 14:30 a do 15h mají tmu takže v klidu předělám výbojky ( budou ještě studené ) a prohodím je a zítra přepnu.... Teď jsem dodělal zálivku 15mlA-11mlM-5,5mlB a to do 5L kanystru... Podle počtů by to mělo odpovídat EC cca 1,8-2EC... Půjdu je zachvilku zalít a trošku naohábat drátkama nejspíše...

Je to prostě zábava.

Old Post 01-12-2014 v 18:37 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od FarmBoys


Přepnuto ještě není :-) :-o Myslíš, že už bude na čase...? Já chtěl přepínat tak cca středa/pátek, ale zas aby mi to nepřerostlo no. Kytky mají 33cm, Světlo je od vršků 40cm a světlo můžu posunout nahoru ještě tak o ca 33 cm... teď jsem to měřil... Jinak nemužu si vynachválit to jak se větví... Je to masakr... Spodní větve se snaží vytáhnout a dohnat to nahoru tj... Zatim fakt parádní.

Pokud budu tedy přepínat, tak zítra až přijdu z práce.... Chodím ve 14:30 a do 15h mají tmu takže v klidu předělám výbojky ( budou ještě studené ) a prohodím je a zítra přepnu.... Teď jsem dodělal zálivku 15mlA-11mlM-5,5mlB a to do 5L kanystru... Podle počtů by to mělo odpovídat EC cca 1,8-2EC... Půjdu je zachvilku zalít a trošku naohábat drátkama nejspíše...

Z této výšky ti tento model v této kondici vylítne na 80-100cm, být tebou, tak přepnu už včera

Grow Max 150W

Old Post 01-12-2014 v 18:41 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 35




citace:
Původní příspěvek od Bárt

Z této výšky ti tento model v této kondici vylítne na 80-100cm, být tebou, tak přepnu už včera



Ajajaj Zítra na to vlítnu Teď to jdu zalejt a nechám jim ještě ten 1 den a zkusím je ještě nějak naohýbat no z lehka radši



Tak ještě... už mám hotovo a dodám foto po ohnutí :P Možná je ale nechám 1-2dny aby se srovnali... nebo je mám přepnout i tak zítra ?

Je to prostě zábava.

Naposledy upravil FarmBoys 01-12-2014 v 20:20 PM

Old Post 01-12-2014 v 19:38 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 36




Tak co lidičky Včera po zálivce a ohnutí akruální foto jen furt nevím zda to přepnout již dnes a nebo jim ještě dát třeba 24-48h... A nebo jak psal bát, že už včera bylo pozdě ?

Po ohnutí mají cca 29cm

Je to prostě zábava.

Old Post 02-12-2014 v 14:13 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tříska
Stálý Člen

Karma uživatele tříska - 92% PěstitelskáKarma uživatele tříska - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 37

Muzu doporucit prepnout co nejdriv. Me prvni kolo s PP(stejny matkar) pri prepnuti 35cm a vytahlo se mi to az na 90cm :-)

Old Post 02-12-2014 v 14:48 PM
tříska je offline   Profil uživatele tříska   Find more posts by tříska   Foto galerie člena tříska   Click here to Send tříska a Private Message   Add tříska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 38

Ted bych tam soupnul sit,bo 4kilo to pak neprosviti.ja mel pod 600w 2 phena a to vice sativove dalo z 35cm rovnych 1 metr.pp je dobry na sog,ale ne na bush.to pak dole neni vahove skoro nic.

Old Post 03-12-2014 v 16:20 PM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 39

Hmm hmm ale kdyz sit,tak bych to nechal jeste rust.at je ta sit plna vyhonku.
Us to tu nebudu zasirat.tak at se Dari,pp je po delsi dobe suseni naprosto lahodny a jedovaty =D

Old Post 03-12-2014 v 16:27 PM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 40

Cawes, od včera už kvetu. Naohybal jsem to jak to šlo a ještě v průběhu se o to budu pokoušet aby byli stejne... jinak se sítí zkušenosti nemám vůbec. Ale třeba by to další kolo stalo za zkoušku... Každý si ten model chválí tak jsem na to opravdu zvědav ))

Je to prostě zábava.

Old Post 03-12-2014 v 19:51 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 41

Zdar. Model je to určitě super,a i toto Bártovo feno je extrémě potentní.
Jsem zvědavý jak ti to dopadne s tou ohýbačkou,mě se posledně docela povedly až na to že jsem je kosil dříve Holt vlhký sklep ale koukni je to jeté pod 600W a výnosově luxus-
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=3

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 03-12-2014 v 21:53 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 42






Tak se opět hlásím. Jsme na 3. dnu 12/12 A nahážu vám sem aktuální foto... Kyti pěkně plní prostor boxíku. Jediný co, tak ty vršky jedou nějak moc rychle spodky jim nestíhají moc ani po ohnutí, ale to se nějak pošéfuje ještě... A jediná věc uvažuji zda trošku neprostříhát spodní lístky, strašně blbě už se dostávám s 0,5L kelímkem ke větináčům na zalití

Jinak kytky si už berou cca 700ml/ks ještě hnojím růstovým poměrem na EC-2 na doporučení přímo od Bárta

Teplota když se svítí 27-30 stupňů.... Při tmě 19-22st... Vlhkost se v boxu zvedá z dříve 49-53% cca na nějakých 55-70%


Koogi1: Fakt se těším a doufám že to dopadne dobře abych mohl říkat to co vy ostatní o tomto modelu )) Už se těším na ten kouř Jinak zkoukl jsem to a vypadalo to moc hezky, jen na můj vkus nějak moc nízké Ale pálky moc hezké.

Jinak děkuji už za pomalu přibývající K+ Potěší to a opravdu dost i to, jak to sledujete... Snad se bude dařit... Pěstu zdar

Je to prostě zábava.

Naposledy upravil FarmBoys 06-12-2014 v 12:08 PM

Old Post 05-12-2014 v 17:07 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 43

Jak se ukončí vytahování, tak ostříháš spodky, ted to poroste pekelně rychle.
Zdá se mi, že máš lampu příliš vysoko, ted od přepnutí je na výnos nutná intenzita světla, zkus si s tím pohrát, at to svítí rovnoměrně z co nemenší vzdálenosti, je to důležité na budoucí výnos.

Grow Max 150W

Old Post 06-12-2014 v 13:06 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 44






Zdravíčko,

Omlouvám se odmlku... Mám teď hafo osobních problémů a před 14 dny mě nechala přítelkyně takže pecička... Vubec nic nestíhám a furt se nějak sbírám.... takže asi tak....

Jinak kytičky jedou moc hezky... mám tu foto někdy z pondělka tak sem něco hodím.... Fakt moc nestíhám uvidím po víkendu jak na tom budu a hodím sem aktuální... Ale paličky už vyjíždí nádherné a kyti jsou cítit hezky...

Chlapi.... jediný co mě moooc trápí je VLHKOST.... Jsem na 65-80% většinou 70+ A nedaří se mi to srážet.... Před boxem mám Ceresit na vlhkost v boxu mám 6 absorbčních sáčků na vlhkost co v práci dáváme do baliků co se posílají kontejnerama do austrálie atd aby zboží nenavlhlo atd atd... větrám, ostříhal jsem spodní listy, ale vubec to nejde shodit.... Nějaké rady prosím....?

Je to prostě zábava.

Old Post 18-12-2014 v 17:22 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 45




Tak jsem musel udělat tři foto a nenechat vás pozadu :

Je to prostě zábava.

Old Post 18-12-2014 v 17:35 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od FarmBoys


Chlapi.... jediný co mě moooc trápí je VLHKOST.... Jsem na 65-80% většinou 70+ A nedaří se mi to srážet.... Před boxem mám Ceresit na vlhkost v boxu mám 6 absorbčních sáčků na vlhkost co v práci dáváme do baliků co se posílají kontejnerama do austrálie atd aby zboží nenavlhlo atd atd... větrám, ostříhal jsem spodní listy, ale vubec to nejde shodit.... Nějaké rady prosím....?

Vlhkoměrům moc nemůžeš věřit, často ukazují špatně a nepřesně. Pokud při otevření stanu necítíš vysokou vlhkost a nikde ti v boxu nekondenzuje vlhkost na listech a nebo stěně, tak se nic nestane a bude to ok. Ventilátor ti jede jistě stále a ta kondenzace tam nebude, takže bych se nebál. Ty sáčky asi moc vody nepoberou, pokud je máš zdarma, tak ok, jinak moc vliv nebudou mít.

Grow Max 150W

Old Post 18-12-2014 v 18:25 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 47

Sáčky mám zadara z práce... Takže v pohodě... Jinak bohužel vlhkost cítit je a i dole u tyčí je vidět rosa... Ventilítor jede furt na ofuk ale dám ho na Max...

Je to prostě zábava.

Old Post 18-12-2014 v 18:54 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 48


citace:
Původní příspěvek od FarmBoys
Sáčky mám zadara z práce... Takže v pohodě... Jinak bohužel vlhkost cítit je a i dole u tyčí je vidět rosa... Ventilítor jede furt na ofuk ale dám ho na Max...

Tento model je proti plísni hodně odolný, ale na závěr chytá hnilobu palic, ale to je u všech modelů, které dělají velké palice, to nebezpečí bude poslední tři týdny. Nedoporučuji ochytávat ve květu palice, to je častá příčina hniloby.
Tady máš motivační fotku tohoto Power Plantu pod 600W

Grow Max 150W

Old Post 18-12-2014 v 20:19 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2958220 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív