Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 125cfl 60x60x60
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 33

Tak jestli jim budeš takle kouřit celou dobu, tak ti je bloombastic i s topmaxem k ničemu, ti holky dlouho nekousnou takovou jízdu
Kdo si tě tak povodil s těma většíma palicema úměrně květníkům?
Jasný že potřebujou dostatek místa pro kořeny, ale úměrně wattáži co jedeš a co si dovolíš nechat holky narůst bych řekl, že ty květníky co tam máš jsou akorát...

Old Post 02-06-2014 v 23:36 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plyn
Stálý Člen

Karma uživatele plyn - 3% PěstitelskáKarma uživatele plyn - 3% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 34

někdo se o tom zmínoval v nákým reportu co tady sleduju
já už tet stema hnojivama nic neudělam za týden je chcu přepnout tak to už asi nebude mít nákej smysl liju tam fishmix a biogrow
a prosimtě porat mi jestli ty řezy mužu zaštípnou chcu vyhnat větve abych to mohl vyplíct mezi scrog nebo se ty větve vyženou přepnutím.?

Old Post 03-06-2014 v 07:59 AM
plyn je offline   Profil uživatele plyn   Find more posts by plyn   Foto galerie člena plyn   Click here to Send plyn a Private Message   Add plyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 35

Jasný jak sem psal je, že holky potřebujou dostatečný místo pro kořeny a v tvým případě omezenýho prostoru jim tak můžeš regulovat celkovej vzrůst kterej odpovídá objemu květníků. "Velikost palic" je založená genetikou, která stojí na podmínkách....
Nejdřív bych se snažil vyřešit jejich vitalitu a pak bych štípal. Každopádně záštipem v růstu a vhodným naohýbáním využiješ prostor líp, načíst a podívat se na praxi můžeš hned v několika galerkách tady

Old Post 03-06-2014 v 08:31 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plyn
Stálý Člen

Karma uživatele plyn - 3% PěstitelskáKarma uživatele plyn - 3% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 36

tak jo řekl sem si že nebudu tyran a holky maj ještě aspon 2 měsíce do konce své utrapené doby tak jim chcu aspon dopřát chvílu dobrého období tak sem chci do večera obědnat aby to tento týden bylo doma kdyštak mi poradte něco jinýho budu vám vděčnej.

CANNAZYM -https://www.growgarden.cz/hnojiva/202-cannazym.html

guanokalong-https://www.growgarden.cz/hnojiva/221-guanokalong-praskove-biologicke-hnojivo-z-netopyrich-exkrementu.html

superthrive-https://www.growgarden.cz/doplnky-a-obohacovadla/806-superthrive-50-hormonu-a-vitaminu.html


kdyštak mi poradte jestli misto toho guana nebo superthrive nemám koupit něco jinýho když to není substrat ale kokos plavu vtom víc než sem čekal .!

Old Post 03-06-2014 v 08:32 AM
plyn je offline   Profil uživatele plyn   Find more posts by plyn   Foto galerie člena plyn   Click here to Send plyn a Private Message   Add plyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od plyn
tak jo řekl sem si že nebudu tyran a holky maj ještě aspon 2 měsíce do konce své utrapené doby tak jim chcu aspon dopřát chvílu dobrého období tak sem chci do večera obědnat aby to tento týden bylo doma kdyštak mi poradte něco jinýho budu vám vděčnej.

CANNAZYM -https://www.growgarden.cz/hnojiva/202-cannazym.html

guanokalong-https://www.growgarden.cz/hnojiva/221-guanokalong-praskove-biologicke-hnojivo-z-netopyrich-exkrementu.html

superthrive-https://www.growgarden.cz/doplnky-a-obohacovadla/806-superthrive-50-hormonu-a-vitaminu.html


kdyštak mi poradte jestli misto toho guana nebo superthrive nemám koupit něco jinýho když to není substrat ale kokos plavu vtom víc než sem čekal .!


Blbost. Kup pH kapkový test, hnojky do kokosu (plagron a+b=250kč), věci na úpravu vody a možná je zachráníš. V opačném případě ti zaručuju, že nedokveteš (vlastní zkušenost). Vsadím boty na to, že máš moc vysoké pH - fialové stonky a to kroucení listů značí nedostatek fosforu, který je vyloučen právě při vysokém pH.

Old Post 03-06-2014 v 22:07 PM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plyn
Stálý Člen

Karma uživatele plyn - 3% PěstitelskáKarma uživatele plyn - 3% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 38

tak udělám nasledovný na radu si koupím plagron a +b a abych nemusel dokupovat upravu vody tak dám na tebe chemikal a namíchám kyselinu citronovou potravinářkou je to na ph - tak uvidíme co dál jinak o výkendu sem dám další fotky dík za rady buchví jak by to dopadlo.

Old Post 03-06-2014 v 23:37 PM
plyn je offline   Profil uživatele plyn   Find more posts by plyn   Foto galerie člena plyn   Click here to Send plyn a Private Message   Add plyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bloomman
Stálý Člen

Karma uživatele bloomman - 34% PěstitelskáKarma uživatele bloomman - 34% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 39

čuss kolik máš procent vlhkosti u vrcholů?a kolikrát jsi to hnojil?
v kokosu nejsou fakt žadný živiny dřív jsem stim taky docela bojoval než jsem přišel na to že je nejlepší,už když ten kokos rozmícháváš tak do ty vody hned nalejt naký hnojivo bohatý na mikroživiny.a pak hnojit normálníma dávkama předepsanýma od výrobce žadný poloviční tam nemá cenu lejt,když kokos je uplně bez živin pak to akorád pozdějš strádá a řekne si to o hnojiva ve fázi kdy je furt ph i ec nekdě jinde než kdyby bylo kdyby jsi je krmil poctívě už od mala..já bejt tebou tak bych asi udělal žebych to nakrmil aspon o 1/3 dávky víc než od výrobce nebo to ještě přesadil do trošku větších kvetínáčů a namíchal to s nakou předhnojenou hlínou kde by stačilo jednou normálně zahnojit a pak párkát voda a mnělo by jse to srovnat a pak bys musel akorád víc to tlacit pod sit a pak treba i ohybat jak by to mnělo o něco víc místa pro růst..snad jsem nějak poradil pěstu zdar

Old Post 04-06-2014 v 08:42 AM
bloomman je offline   Profil uživatele bloomman   Find more posts by bloomman   Foto galerie člena bloomman   Click here to Send bloomman a Private Message   Add bloomman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plyn
Stálý Člen

Karma uživatele plyn - 3% PěstitelskáKarma uživatele plyn - 3% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 40

každý den sem zalíval 1l deštovky a do toho sem lil 2,5ml biogrow 2,5 ml fishmix a 2,5 ml biobloom koupil sem tu kyselinu citronovou a promíchal ve vodě a divte se rostlinky mi krásně zelenají fialová barva se pomale strácí oschlé listy už vubec žádný tohle ještě dobře dopadne

Naposledy upravil plyn 10-06-2014 v 21:18 PM

Old Post 05-06-2014 v 10:34 AM
plyn je offline   Profil uživatele plyn   Find more posts by plyn   Foto galerie člena plyn   Click here to Send plyn a Private Message   Add plyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bloomman
Stálý Člen

Karma uživatele bloomman - 34% PěstitelskáKarma uživatele bloomman - 34% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 41

čágo,,pochlub jse jak se holkám daří )))

Old Post 12-06-2014 v 08:57 AM
bloomman je offline   Profil uživatele bloomman   Find more posts by bloomman   Foto galerie člena bloomman   Click here to Send bloomman a Private Message   Add bloomman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plyn
Stálý Člen

Karma uživatele plyn - 3% PěstitelskáKarma uživatele plyn - 3% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 42

zdárek hned se pochlubím jak se mi do ruk vrátí foták bude se na co dívat,jinak podotknu dneska přepínám a místo pletiva sem navrtal po stranách vruty a budu to svazovat prováskama říjde mi to šetrnější a lepší na tvarování pod tím pletivem se moc soukaly neprosvicovaly,zítra by to mohlo vyjít

Old Post 13-06-2014 v 14:58 PM
plyn je offline   Profil uživatele plyn   Find more posts by plyn   Foto galerie člena plyn   Click here to Send plyn a Private Message   Add plyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plyn
Stálý Člen

Karma uživatele plyn - 3% PěstitelskáKarma uživatele plyn - 3% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 43




nazdar tak sem teda tu,škoda teda že mi nevyšlo zas to rybí oko aby ste se pořádně pokochaly mam tu jen fotky s telefonu ale taky se dá,holky vypadají už zdravě liju tam 7,5ml biogrow fish mix a bloom na 1l do toho přisípávám asi pul polivkové lžičky kyseliny citronove na snížení ph už sem je aji zaštípl pletivo sem oddělal moc se mi pod ním soukaly a tak místo toho zítra nahradím pletivo za provásky který si nastavím jak budu chtít okolo konstrukce kde sem mněl pletivo sem po centimetrech (baj oko) navrtal vruty,foto v týdnu jinak děvčata sou od pátku třináctýho přeplí na květ 12/12 měří mi 17 cm obávám se že mi kousek přerustou ale tak snad ne zatím nejdou cítit,teplota v boxu se drží kolem 25,29 stupnu to si myslím že je dost přijatelný a vlhkost kolem 50-60 když zaliju tak 70 % což si myslím že by to mohlo taky bít v pruměru jsou krásně rozvětvený nevytažený patýrka s rozestupem tak okolo centimetru z některých větví ještě rostou větve takže myslím že se sklizní bych mněl bít spokojenej no nebudu to prodlužovat to je asi vše co bych ktomu řekl ještě teda to zalíváni dáse to ale je to pracný v tak malím prostoru a na druhý kolo planuju takoví homemade hydro ne doslova ale kolem květináčku natáhnu hadice skterých bude vykapávat zálivka toto je zatím moje představa na druhý kolo uvidíme ještě, tak šup sem stim.

Old Post 15-06-2014 v 21:36 PM
plyn je offline   Profil uživatele plyn   Find more posts by plyn   Foto galerie člena plyn   Click here to Send plyn a Private Message   Add plyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plyn
Stálý Člen

Karma uživatele plyn - 3% PěstitelskáKarma uživatele plyn - 3% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 44




Old Post 15-06-2014 v 21:38 PM
plyn je offline   Profil uživatele plyn   Find more posts by plyn   Foto galerie člena plyn   Click here to Send plyn a Private Message   Add plyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plyn
Stálý Člen

Karma uživatele plyn - 3% PěstitelskáKarma uživatele plyn - 3% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 45



:*

Old Post 15-06-2014 v 21:40 PM
plyn je offline   Profil uživatele plyn   Find more posts by plyn   Foto galerie člena plyn   Click here to Send plyn a Private Message   Add plyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plyn
Stálý Člen

Karma uživatele plyn - 3% PěstitelskáKarma uživatele plyn - 3% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 46


tak a toto je poslední je to chundeláč

Old Post 15-06-2014 v 21:41 PM
plyn je offline   Profil uživatele plyn   Find more posts by plyn   Foto galerie člena plyn   Click here to Send plyn a Private Message   Add plyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grimlly
Nový Člen

Karma uživatele grimlly - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 47

Zdar,moc pěkný pěst
Hele mam úplně stejný problém s tou zářivkou taky těžká a nakloněna jak si to vyřešil?

Naposledy upravil grimlly 17-06-2014 v 09:20 AM

Old Post 17-06-2014 v 09:01 AM
grimlly je offline   Profil uživatele grimlly   Find more posts by grimlly   Foto galerie člena grimlly   Click here to Send grimlly a Private Message   Add grimlly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bloomman
Stálý Člen

Karma uživatele bloomman - 34% PěstitelskáKarma uživatele bloomman - 34% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 48

Grimlly- čuss ja to vyřešil tak že jsem udělal dírku do stinidla přimo nad obýmkou a drátem jsem tu obýmku přitahl víc ke stinidlu a i ten plech na čem je ta obýmka tak jde malinko ohnout nahoru když uděláš obojí tak to bude cajk.čuss

Old Post 17-06-2014 v 09:31 AM
bloomman je offline   Profil uživatele bloomman   Find more posts by bloomman   Foto galerie člena bloomman   Click here to Send bloomman a Private Message   Add bloomman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2669750 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív