Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Micro Grow LED (50-60W)+pseudo aero
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 33






Moc mi to neroste, kořeny stále dost žlutý.. Všude se píše že je aeroponie dobrá, ale sehnat dost informací už tak snadné není. (Zkusím si vyhledat více informací, ono to všechno někde na groweru nejspíše bude). Pořád nevím jak se vzduchem u kořenů.. Světlo je parádní, ještě přídám pár LEDek ze stran..

Zkusím pár experimentů jak přivést více vzduchu a uvidíme co to udělá..Zatím je to takový nijaký. Jedna kytka je zaseklá, jedna zas roste moc.... PC větrák na ofuk už nestačí. Musím přidat aspoň ještě jeden, ofoukne mi to max vždy jednu stranu..
Večer přidám fotky.. Jak říkám, příště už to bude snad dobrý, tady se zatím nemám čím chlubit..
Nový listy jsou zdravý, chtělo to je stříknout (phytamin a vermesfluid) ale hlavně PH v rozmezí 5-6.

Fotky přídány: přidal jsem ze stran dvě hliníkový lišty s LED, mělo by to být cca 14W navíc (7+7). 3x red +1blue na obou stranách. White momentálně nemám, tak jsem to spíchnul bez nich.

Naposledy upravil Okurčák 11-03-2013 v 21:29 PM

Old Post 11-03-2013 v 12:44 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 34



Pohled do skříně.. výška cca 25cm...

Uvidíme, udělal jsem pár změn. Roztok se míchá nonstop i bez přídavnýho čerpadla, ke kořenům je o něco lepší přístup vzduchu pomocí hadičky vytažený až před přítah. Přijde mi že se rozjížděj. Uvidím za pár dnů. Roztok začíná rychleji mizet..
Při nonstop míchání roztoku byla ráno jedna tryska ucpaná. Ale vypnutí a zapnutí čerpadla pomohlo. Udělat dvě trysky místo jedný byla jasně správná volba..

Naposledy upravil Okurčák 12-03-2013 v 09:54 AM

Old Post 11-03-2013 v 21:24 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 35

Používáte do zvlhčovačky vodu s upraveným PH??

Old Post 14-03-2013 v 12:58 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 36

ph do zvlhčovačky neřeš,listům je to fuk... jen až se ti bude zdát že málo mlží tak to rozeber a opatrně vyčisti membránu, voda z kohoutku ti jí zasviní

Old Post 14-03-2013 v 13:35 PM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 37

Přepnuto 12/12. Vrátil jsem se z výletu a vyrostlo to jak blázen. Musim koupit síť

Old Post 18-03-2013 v 11:09 AM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

1.den 12/12 Příspěvek č. 38



Nová síť a teď i silnější větrák na ofuk..
1 kytka prakticky neroste, takže prostor vyplňují pouze zbývající tři. Se nedá nic dělat..

16/8 to rostlo něco přes měsíc.. Dlouhá doba, ale ladil jsem. A hlavně jsem dělal chyby. První zkušenost s hydrem / aero.
Skříň ještě předělám. Vzduchový filtr půjde nahoru, stejně jak elektronika.

PH udržuju 5,5-6 Vlhkost nastavena na 55.
EC zvýšena na 1,95.

Naposledy upravil Okurčák 20-03-2013 v 13:01 PM

Old Post 20-03-2013 v 09:37 AM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 39

Postranní LED pálí listy(světelně), Až dodělám úpravy na skříni a vzduchový filtr se přesune nahoru, trochu poupravím umísnění bočních panelů. Kdo by si myslel, že jsou LED slabé a listům to nic neudělá, to by se zmýlil. Listy LED pálí i na 350mA, natož na současných 700mA.

Často čtu připomínky na LED, že neprosychá médium. Je to tak, musí to být vždy pořešeno. Já to vyřešíl přechodem na hydro (pseudoaero). Micro pseudo aero LED už je docela extrém, ale je to přece o radosti z growu.

Old Post 21-03-2013 v 09:35 AM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoStress
Stálý Člen

Karma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 389  

Příspěvek č. 40

me to teda prosycha v pohode.. akorat ze tam mam misto klasickyho ofuku stojanovej ventilator, kterej to ofukujue u substratu a i o hodne cm vejs + tt125 na odtahu..

1. pěst - LED box nostress SOIL - průměr 0,8g/W
2. pěst - LED box + pseudoaero - NEÚSPĚCH
3. pěst - LED box + soil s trochou coco
4. pěst - Homebox 120x120 600w + 15x CM soil

Naposledy upravil NoStress 14-05-2013 v 18:14 PM

Old Post 23-03-2013 v 12:32 PM
NoStress je offline   Profil uživatele NoStress   Find more posts by NoStress   Foto galerie člena NoStress   Click here to Send NoStress a Private Message   Add NoStress to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

6.den 12/12 Příspěvek č. 41




celková spotřeba skříně viz wattmetr 83W. Bez světel 9W. Připadá mi to dost málo, ale nevím zda dobře měří menší watáž.
Nicéně světla budou kolem 70W a zbytek (čerpadlo, + větráky cca13W). Pořád je to příjemně nízká celková spotřeba.

Výška kytek 40cm. Ph 5.4 ec 2.0
Dvě kyky rostou, jedna napůl a jedna už neroste vypadá že je nějaká chcíplá.

Naposledy upravil Okurčák 27-03-2013 v 11:58 AM

Old Post 23-03-2013 v 14:17 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoStress
Stálý Člen

Karma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 389  

Příspěvek č. 42

nemas to nejaky prerostly?

1. pěst - LED box nostress SOIL - průměr 0,8g/W
2. pěst - LED box + pseudoaero - NEÚSPĚCH
3. pěst - LED box + soil s trochou coco
4. pěst - Homebox 120x120 600w + 15x CM soil

Old Post 24-03-2013 v 06:21 AM
NoStress je offline   Profil uživatele NoStress   Find more posts by NoStress   Foto galerie člena NoStress   Click here to Send NoStress a Private Message   Add NoStress to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 43

jsou, rostly dlouho a nechtěly se rozjet. Nechal jsem je déle.

Old Post 24-03-2013 v 11:44 AM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

9den 12/12 Příspěvek č. 44






Úpravy hotovy. Elektronika s filtrem přesunuta nahoru. Sice jsem zmenšil místo, ale stačí a už to začíná vypadat trochu k světu. Postranní LED natočeny vodorovně a posunuty nad vrcholky aby nepálily listy.
Jedna kytka definitivně vytržena, nechtěla růst mrcha. Nejspíše chyba v počáteční fázi growu, nevadí...
Jedu tedy na tři kytky. (dva modely Tora bora vs Black domina).
Bohužel jsem si je zapomněl poznačit, snad časem poznám.

Kabely trčící na LED panelu jsou jen kabílky z větráků a podobně zapojené do analog regulátoru otáček + malý proudový zdroj zafouknutý v gumě pro postranní LED. LED panel jsem použil místo poličky. Je vlažný..

Celková watáž světel kolem 70W

Naposledy upravil Okurčák 27-03-2013 v 12:01 PM

Old Post 26-03-2013 v 19:35 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 45

Moc pěkný, ať se daří.

Old Post 26-03-2013 v 23:39 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 46

Přemýšlím nad PK13 14 od Atami na lepší květ. Ale zas jestli to není zbytečná investice??? Máte někdo zkušenosti s dotování roztoku s hnojkama od AH ještě PK13-14???Díky

Naposledy upravil Okurčák 29-03-2013 v 15:53 PM

Old Post 29-03-2013 v 12:41 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoStress
Stálý Člen

Karma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 389  

Příspěvek č. 47

nebylo by dobry vzduchovat roztok?

jo a jeste tady na treti strance prvni prispevek posledni fotka - ten sajrajt na kraji je co?

1. pěst - LED box nostress SOIL - průměr 0,8g/W
2. pěst - LED box + pseudoaero - NEÚSPĚCH
3. pěst - LED box + soil s trochou coco
4. pěst - Homebox 120x120 600w + 15x CM soil

Old Post 29-03-2013 v 14:55 PM
NoStress je offline   Profil uživatele NoStress   Find more posts by NoStress   Foto galerie člena NoStress   Click here to Send NoStress a Private Message   Add NoStress to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 48

nádoba aera je z přepravky. Otvory na ruce jsem nejprve zakryl lepenkou, což byla samozřejmě blbost. Po dvou týdnech jsem zjistil, že to protéká. Díry jsem vysilikonoval, čímž jsem podle mě odrovnal jednu kytku a další skoro. Proto mám teď dvě pěkný kytky a jednu poloviční. Ten sajrajt na boku uvnitř boxu je podle mě zbytek lepidla z lepenky na kterym je asi sliz.. Na fotkách jsem si toho všiml a pak na to zapomněl. To zkusim vyčistit

Roztok nevzduchuju, jen ho míchám. Nejsem si jistý zda by došlo ke zlepšení. Drobné kapičky vody se rozprskávají o kořeny, po kterých stékají. Tímto procesem dochází k provzdušnění a kořeny mají dostatečnou plochu aby si z vody vytáhly kyslík. Jistotu ale nemám. Možná časem udělám pokus. Vzduchovací motorek mám. Jen to píchnout na vzduchovací kámen. Ale jestli má někdo z vás zkušenost s podobnou aeroponií a použitím vzduchovacího kamene v roztoku zlepšil výsledek pěstu, budu rád když mi napíše, aby bylo jasné, že to má smysl....

Naposledy upravil Okurčák 29-03-2013 v 15:55 PM

Old Post 29-03-2013 v 15:09 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-03-2013 - Micro Grow LED 61W - 152 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0990760 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív