Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Nebula 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Kvítko
Stálý Člen

Karma uživatele Kvítko - 88% PěstitelskáKarma uživatele Kvítko - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 33



...Už to pomalinku nakvétá :P

Per Aspera ad Astra

Old Post 12-01-2013 v 20:34 PM
Kvítko je offline   Profil uživatele Kvítko   Find more posts by Kvítko   Foto galerie člena Kvítko   Click here to Send Kvítko a Private Message   Add Kvítko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 34

zdarec,nejak sa ti vytahli,ale jede ti to pekne,na to,ze si mal taky problem s ph,ja by sem ti akurat vypichel proc tam davas tolko teho biogrowu,ked uz mas prepnute na kvet,a mas to v tem boxe nejake natlacene,ale inac pekne...




http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=66831

Naposledy upravil sailinder 12-01-2013 v 21:58 PM

Old Post 12-01-2013 v 21:43 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvítko
Stálý Člen

Karma uživatele Kvítko - 88% PěstitelskáKarma uživatele Kvítko - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 35


citace:
Původní příspěvek od sailinder
zdarec,nejak sa ti vytahli,ale jede ti to pekne,na to,ze si mal taky problem s ph,ja by sem ti akurat vypichel proc tam davas tolko teho biogrowu,ked uz mas prepnute na kvet,a mas to v tem boxe nejake natlacene,ale inac pekne...




http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=66831


zdarec jj místa málo,příště musím pořeši asi síť a trošku je podrátovat ,vždycky to tak trochu vyletí,teď právě řeším ,jestli nevyhodit tu cool tubu a nehodit tam stínítko s odtahem (kladívkový plech mám tak můžu vymíšlet.Hlavně to uchladit....boxík 70x80 tak žadná hitparáda....měl sem ve sklepě 110x100x200 ale sůsed byl jak FBI
jinak jedu podle tabulky a EC meřím a je to v klídku žádná sůl
ke konci dle tabulky 4ml/l Biogrow zatím sem neměl problém

Per Aspera ad Astra

Old Post 12-01-2013 v 22:23 PM
Kvítko je offline   Profil uživatele Kvítko   Find more posts by Kvítko   Foto galerie člena Kvítko   Click here to Send Kvítko a Private Message   Add Kvítko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 36

zdar,ja sem nemyslel ani tak na vysku,jak do priestoru,a s tyma hnojkama mi to nedoslo,ze mas light-mix,tak to je v poho,lebo ja tez pouzivam bb,a tiez s nimi nemam ziadny problem,a enzymes mam od ah a to davam do kazdej zalievky,ci hnojim,alebo lem cistu vodu,nech to tu prebytecnu sul odplavi...

Old Post 13-01-2013 v 08:35 AM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 37

Vypadají dobře.
Výškové rozdíly bohužel se moc nepovedly,ale v tom nevidím problém
jen snad by bylo dobré dát květináče více od sebe ať se ti prosvítí ty
spodky a nebo je trošku prořízni od těch spodních větví bude to
mnohem vzdušnější.
Jinak jsou moc pěkné palec nahoru

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 13-01-2013 v 09:25 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvítko
Stálý Člen

Karma uživatele Kvítko - 88% PěstitelskáKarma uživatele Kvítko - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od koogi1
Vypadají dobře.
Výškové rozdíly bohužel se moc nepovedly,ale v tom nevidím problém
jen snad by bylo dobré dát květináče více od sebe ať se ti prosvítí ty
spodky a nebo je trošku prořízni od těch spodních větví bude to
mnohem vzdušnější.
Jinak jsou moc pěkné palec nahoru


Dík moc no uvídí se jak to všecko dopadne
Něco už jsem prořízl od spodků,uvidím jak to bude nakvétat když by tam toho moc nebylo dám větvičku pryč......

Per Aspera ad Astra

Old Post 13-01-2013 v 19:35 PM
Kvítko je offline   Profil uživatele Kvítko   Find more posts by Kvítko   Foto galerie člena Kvítko   Click here to Send Kvítko a Private Message   Add Kvítko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvítko
Stálý Člen

Karma uživatele Kvítko - 88% PěstitelskáKarma uživatele Kvítko - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 39



Dnes jsem to jsem kytky vytahl ze skříně a troku umyl podlahu a boky ať se tam nevesere nějaká choroba nebo kazikvět

Pár fotek jak to vypadá

Per Aspera ad Astra

Old Post 13-01-2013 v 19:39 PM
Kvítko je offline   Profil uživatele Kvítko   Find more posts by Kvítko   Foto galerie člena Kvítko   Click here to Send Kvítko a Private Message   Add Kvítko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvítko
Stálý Člen

Karma uživatele Kvítko - 88% PěstitelskáKarma uživatele Kvítko - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 40


.....

Per Aspera ad Astra

Old Post 13-01-2013 v 19:48 PM
Kvítko je offline   Profil uživatele Kvítko   Find more posts by Kvítko   Foto galerie člena Kvítko   Click here to Send Kvítko a Private Message   Add Kvítko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvítko
Stálý Člen

Karma uživatele Kvítko - 88% PěstitelskáKarma uživatele Kvítko - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 41

čau jenom tak pro zajímavost jsem měl naklíčených 7 semen ale jedné rostlince narostli jen dva lístky a dál nerostlo už další patro.Tak jsem si řekl ,že skusím mutanta říznout tak že jsem mu pod úhlem uřízl jeden ze dvou lístků,ostatně jinak jak jeden list uříznou by to nešlo pže,rostlinka neměla žádné patro.Za par dní se z řezu klubali už další větvičky ,bohužel ostatní už byly o hodně napřed tak jsem do periody 12/12 měl prcka v boxu ,teď už přechovávám jen tak doma jako pokojovku.
Tady nějaké foto:

Per Aspera ad Astra

Old Post 13-01-2013 v 20:52 PM
Kvítko je offline   Profil uživatele Kvítko   Find more posts by Kvítko   Foto galerie člena Kvítko   Click here to Send Kvítko a Private Message   Add Kvítko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvítko
Stálý Člen

Karma uživatele Kvítko - 88% PěstitelskáKarma uživatele Kvítko - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 42




čau jenom tak pro zajímavost jsem měl naklíčených 7 semen ale jedné rostlince narostli jen dva lístky a dál nerostlo už další patro.Tak jsem si řekl ,že skusím mutanta říznout tak že jsem mu pod úhlem uřízl jeden ze dvou lístků,ostatně jinak jak jeden list uříznou by to nešlo pže,rostlinka neměla žádné patro.Za par dní se z řezu klubali už další větvičky ,bohužel ostatní už byly o hodně napřed

Per Aspera ad Astra

Old Post 13-01-2013 v 20:56 PM
Kvítko je offline   Profil uživatele Kvítko   Find more posts by Kvítko   Foto galerie člena Kvítko   Click here to Send Kvítko a Private Message   Add Kvítko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvítko
Stálý Člen

Karma uživatele Kvítko - 88% PěstitelskáKarma uživatele Kvítko - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 43




Dobrý den ve spolek

přidávám nějaký update:

30 den 12/12

Holky už pěkně kvetou,akorát mě štve ,že se holt povytáhly,takže to mám ve skříni trochu natlačený.PH se ustálilo takže hlavně už no stress .Děkuji tím hlavně koogi1.
Dík borče
Teplota den 27°C noc 20-22 °C
ECčko držím na 1,9
PH 5,5 na výtoku 5,8
poslední dvě zálivky holky hodně ztmavly a začali pilovatět tak jsem ubral mírně dusíku(biogrow) a hned bylo vše OK.
Výška rostlin 95 cm.......

Per Aspera ad Astra

Naposledy upravil Kvítko 25-01-2013 v 20:03 PM

Old Post 25-01-2013 v 10:16 AM
Kvítko je offline   Profil uživatele Kvítko   Find more posts by Kvítko   Foto galerie člena Kvítko   Click here to Send Kvítko a Private Message   Add Kvítko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvítko
Stálý Člen

Karma uživatele Kvítko - 88% PěstitelskáKarma uživatele Kvítko - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 44




Čaues ještě přikládám pár foteček před světlem.......

Per Aspera ad Astra

Old Post 25-01-2013 v 19:55 PM
Kvítko je offline   Profil uživatele Kvítko   Find more posts by Kvítko   Foto galerie člena Kvítko   Click here to Send Kvítko a Private Message   Add Kvítko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvítko
Stálý Člen

Karma uživatele Kvítko - 88% PěstitelskáKarma uživatele Kvítko - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 45

Zdarec
tak se mě zdá ,že se mi ty kytky uplně zastavily ,sekly se tak na 30 dnu.hleděl jsem do květináčů a mám tam chvostoskoki.Dnes jsem to prolil cistou vodou a peroxidem 30% 15 kapek do 5 litrů.
Pak postříkal vrchní vrstvu suspenzí - Nibovým olejem.
Celou dobu mě straší věc ,že jsem do kokosu přidal moc perlitu,hodně dlouho zůstává mokrý nacucaný)
Když rozhrábnu trochu substrátu tak kořínky jsou do hněda tak doufám,že mi to tam nehnije.
Co myslíte může být problém jedu první kokos a nějak se mi to začína protivit ,1. chyba v květnících žádná drenážní spodní vrstva 2. chyba moc perlitu 3. na začátku jsem kokos neprolil - neupravil
tak doufám že,to Nebulka dá.......

Per Aspera ad Astra

Old Post 27-01-2013 v 09:03 AM
Kvítko je offline   Profil uživatele Kvítko   Find more posts by Kvítko   Foto galerie člena Kvítko   Click here to Send Kvítko a Private Message   Add Kvítko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milkbyrtr
Stálý Člen

Karma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 321 

Příspěvek č. 46

čau čau,no hele nevím esi se ti sekli,je to dost možné,ale tahle Nebula od PS se moc netáhne,jel sem ji už 3x pokud ji máš tedy od zdejšího Nebuláře (snáře).
Jedu těď taky kokos a taky poprvé,a taky jsem měl problémy,jsem spíše vodník(NFT)ale vyhrál jsem semena tak šli do půdy
Jinak ten kokos chce hlídat na výtoku,dle toho vše sleduješ od toho se také vše odvyjí
Pokud máš kořínky nahnědlé tak je něco špatně,já trochu rozhrnu kokos a jsou nádherně bílé a to samé co už lezou ze s pod květináče.Za další je určitě chyba ta drenáž ve spod,nutný tam mít štěrk,nb keramzit.
Ale jinak moc pěkný kvítko,sleduju to od začátku a dobrý,ještě máš před sebou 25-30dní,takže se sice zastavili na růstu ale uvidíš jak budou kynout tady u mě v 31.dnu květu http://grower.cz/forum/showthread.p...417#post1044417

AGENT ORANGE TV MACRO SPOT Klikni zde
KILL BILL 120LED/600W HPS
AGENT ORANGE 120LED/600W HPS
NEBULA/DUTCHDRAGON 120LED/400W HPS
NOTHERN LIGHTS/KILLBILL/DUTCH DRAGON 400W HPS
OPIUM & WHITE WIDOW - 400W
AF BIG BANG & SWEETSPECIAL & +SPEED - 400W/125CFL
2x400W NFT&SOIL > DD,N,CAR,B+B,AK-47,LA CANN,WW,KILLBILL
KILL BERRY -> 125CFL/400HPS

Old Post 27-01-2013 v 09:31 AM
milkbyrtr je offline   Profil uživatele milkbyrtr   Find more posts by milkbyrtr   Foto galerie člena milkbyrtr   Click here to Send milkbyrtr a Private Message   Add milkbyrtr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 47

Udělej si více dír do květináče lépe se ti voda dostane ven a bude se i rychleji odpařovat,a nebo pokud můžeš tak si přidej na odtahu
ať se ti více vymění vzduch taky možnost aby cocos rychleji schnul.

Za další moc je poléváš v jedné zálivce a nebo jim na zálivce uber,
příklad teď dáváš na květník 1L vody tak uber polovinu a sleduj
jak cocos prosychá pokud moc rychle přidáš třeba deci navíc a
můžeš dávat více zálivek např-1x za dva dny,a ne 1L za 4 dny
to je na kytku docela dost pokud nemáš pořádný odtah,proto
raději méně a vícekrát než jednou hodně a stojí to za kokot.

Jedu cocos už hodně dlouho a měl jsem podobnou chybku,která byla způsobená nižší teplotou v místnosti a slabým odtahem. Jediné co se
stalo v cocosu bylo to že se mi tam objevili takoví malí zmrdíci nevím
už jak se jmenují,ale nejsou škodliví pokud se nepřemnoží.

Vyřešil jsem to tak že jsem nechal cocos proschnout a pak jsem
zredukoval zálivku podle potřeb rostliny atd a bylo po problému s kořeny

Jinak koukám že děvčata můžeš více osolit hnojema to u cocosu
je nevýhoda musíš jej prolévat vyšší koncentrací hojiv jak u některého
hdra aby jsi měl nadstandardní výsledky

Ale jsou moc pěkné o tom žádná

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 27-01-2013 v 10:03 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvítko
Stálý Člen

Karma uživatele Kvítko - 88% PěstitelskáKarma uživatele Kvítko - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od koogi1


Udělej si více dír do květináče lépe se ti voda dostane ven a bude se i rychleji odpařovat,a nebo pokud můžeš tak si přidej na odtahu
ať se ti více vymění vzduch taky možnost aby cocos rychleji schnul.

Za další moc je poléváš v jedné zálivce a nebo jim na zálivce uber,
příklad teď dáváš na květník 1L vody tak uber polovinu a sleduj
jak cocos prosychá pokud moc rychle přidáš třeba deci navíc a
můžeš dávat více zálivek např-1x za dva dny,a ne 1L za 4 dny
to je na kytku docela dost pokud nemáš pořádný odtah,proto
raději méně a vícekrát než jednou hodně a stojí to za kokot.

Jedu cocos už hodně dlouho a měl jsem podobnou chybku,která byla způsobená nižší teplotou v místnosti a slabým odtahem. Jediné co se
stalo v cocosu bylo to že se mi tam objevili takoví malí zmrdíci nevím
už jak se jmenují,ale nejsou škodliví pokud se nepřemnoží.

Vyřešil jsem to tak že jsem nechal cocos proschnout a pak jsem
zredukoval zálivku podle potřeb rostliny atd a bylo po problému s kořeny

Jinak koukám že děvčata můžeš více osolit hnojema to u cocosu
je nevýhoda musíš jej prolévat vyšší koncentrací hojiv jak u některého
hdra aby jsi měl nadstandardní výsledky

Ale jsou moc pěkné o tom žádná


Čau chlape,

takže nevadí když nevyteče nic?

Per Aspera ad Astra

Old Post 27-01-2013 v 11:44 AM
Kvítko je offline   Profil uživatele Kvítko   Find more posts by Kvítko   Foto galerie člena Kvítko   Click here to Send Kvítko a Private Message   Add Kvítko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-06-2021 - Homebox 400w - 3 odpovědí
23-07-2019 - NL 600w - 4 odpovědí
15-05-2015 - Kusharella 400w... - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2314790 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív