Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Terasa 2012 - HB, BG, CH
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

Svilušky

Old Post 03-09-2012 v 18:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od Mr Green
Svilušky

Nemyslím si

Old Post 03-09-2012 v 18:44 PM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od Mr Green
Svilušky


Taky si nemyslím že svilušky, ty dělaj přece takové mikrotečičiky a pavučinky.

Old Post 03-09-2012 v 21:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36






Tak nějaké nové foto...
Já už nějak nevím...koukal jsem že možná nedostatek P
Nebo jim trošku uškodil ten mospilan(který ovšem zabral na 100%).
Co myslíte, mám to teď chvíli jen prolívat vodou? Nebo což bych chtěl udělat já, klasicky pokračovat s AlgaBloom ...



Chronic (je zajímavé že jen některé větvičky)











Chronic












HashBerry (už to taky na vrškách pomalu má...)












HashBerry










HashBerry

Old Post 06-09-2012 v 17:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Trochu taky toho příjemnějšího :) Příspěvek č. 37






Taky nahodím první trichomky co se staví na HashBerry. Fotil jsem na jedné ze spodních větví

Old Post 06-09-2012 v 18:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 38

Zdravím,tohle bych viděl na nedostatek dusíku,teda aspoň při pohledu na celou rostlinu. V květu je to poměrně běžné,mě to dělá taky,tak jako každý rok,většinou mi to dělají aspoň dvě kytky,a nikdy jsem si nevšiml,že by to nějak extra vadilo. Většinou opadnou ty největší vějířovité listy a pak se to spíše zastaví. Zkus tam hodit trochu hnojiva na růst,teda pokud tě to nějak užírá. Z mého pohledu,když se podívám na tvé rostliny,tak vypadají docela vitálně. Jinak přeji hodně zdaru a málo zmaru :-D

Old Post 07-09-2012 v 11:26 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

Aladin:
ok díky za tip...ikdyž ty vrchní malé lístky a jejich světlé špičky mě tak nějak zarazily, protože většinou nedostatkem dusíku mi světlají ty listy celé, a jak píšeš od největších, kdežto tady to dělají i malé horní lístky(a v jedné takové tabulce listů a jejich problémů se mi zdálo že je to nedostatek K)...právě že růstové hnojivo už nemám, ale asi zajedu malou lahvinku pořídit ...

http://grower.cz/forum/image.php?at...83661&size=full

Old Post 07-09-2012 v 16:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

Už to kašlu .) pomalu to nabírá a trichomy se staví, takže už nic dávat nebudu....jen obírat žluťáky .)
HB je nejrychlejší, té už pomalu zkončí AlgaBloom a pochutná si na Ripenu. BG a CH ještě pojedou na AlgaBloom tak týden +- autobus .)
Fotky budou v týdnu objemu a chuti zdar

Old Post 08-09-2012 v 20:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41


A ještě Vám tu přihodím jednu fotečku celku z 6.9.

Old Post 08-09-2012 v 21:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42






Tak HBčko žloutne i nadále...ale každým dnem víc a víc zraje a krásně

Co myslíte kolik ještě týdnů (dnů) mu schází do kosy?

Old Post 11-09-2012 v 14:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellping
Stálý Člen

Karma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 43

Tak 3-4 tejdny podle mě, je to ještě moc "zelený". Bacha na plísně, teď se docela mrví počasí

Old Post 11-09-2012 v 15:41 PM
hellping je offline   Profil uživatele hellping   Find more posts by hellping   Foto galerie člena hellping   Click here to Send hellping a Private Message   Add hellping to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

Hellping: Díky za nazor, ja sem si říkal že cca 2-3 ... tak to ještě jednou AlgaBloom dám .)

Old Post 11-09-2012 v 15:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Listy horší a horší ... Příspěvek č. 45






Ach jo ...
S těma listama je to horší a horší...
Neustále hledám na celém Groweru, ale buď jsem teda lama, nebo jsem nenašel přesně tenhle problém...

Mé momentální úvahy jsou teda:
Moc velké kytky na tak malé květníky, a tím pádem má již kytka problém s tím přijímat Dusík(N), protože v květnících již není skoro žádná hlína. Dnes seženu citlivé PH papírky a zjistím kolik je přesně PH na výtoku...
Ale dusík TEĎ snad už ta kytka nepotřebuje, tak to moc nechápu

Další věc co mě zaráží jsou hnědnoucí konečky listů (to by mělo znamenat přehnojení jestli se nemýlím?) Již tři dny jedu čistou vodu, ale zdá se mi že se to jen zhoršuje, takže přehnojení bych rád vyloučil.

Další příznak je kroucení listů nahoru (i kolem vršků)...

Další věc, proč kytka hned vedle BG nemá při naprosto stejných podmínkách nejmenší problém ???

Ještě mě taky napadlo, jestli to nezpůsobuje Polykarbonátová průhledná střecha, která obsahuje "prý" UV filtr...ale opět, proč teda BG nemá jediný problém???

Poslední fotka není HB, ale je to detail listu Chronika...

Old Post 12-09-2012 v 07:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 46

Fosfor, draslik.tim myslim nedostatek.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 12-09-2012 v 08:38 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

benjichaouat: tyjo dik, tak pridam Fakt už jsem byl nějaký domotaný z toho všeho hledání

Old Post 12-09-2012 v 08:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 48

málo místa pro kořeny,vzájemně se ti dusí...zkus to omrknout ten kořenový systém a uvidiš....

Old Post 12-09-2012 v 09:06 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3860060 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív