Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Phatt Fruitty - první indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 33

Kytky jedou nahoru stále jednou větví, uvažuji o zastřižení, ale asi už né fimem, ale klasikou. Abych spomalil růst větších kytek, a ty 2 malé bych nechal jet nahoru bez zástřihu, cca za týden bych přepnul na květ.

Poradíte někdo ???

Phatt Fruitty
Out door

Old Post 22-06-2012 v 13:41 PM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ether
Stálý Člen

Karma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 34

Cau, podle fotky to vypada, ze boxik nejak veliky neni. Je na tobe, jestli zastrihnout nebo ne, neni to podminka, pokud jo, udelej klasicky zastrih, fim ne vzdy vyjde. (bez zastrihu)Bud se ti dostane svetlo i na spodnejsi palice a tudiz budou vsechny na kytce pekne dozrale a tvrde s jednou velkou centralni colou nebo jeste zastrihnes a udelas z toho jednolity polstar plny mensich vrchu, ale zase prosvitis jen par desitek cm do hloubky. Pro a proti ma oboje reseni. Zastrihem je zpomalis tak o 3 dny.
Osobne bych jim nechal trosku prostoru, at to prosvitis hloub, ta 250 w vybojka neni slunko a na hustem porostu prosvitis opravdu jen ty vrchy.

At ti to frci..

FLY on the Sky

Old Post 22-06-2012 v 14:18 PM
Ether je offline   Profil uživatele Ether   Find more posts by Ether   Foto galerie člena Ether   Click here to Send Ether a Private Message   Add Ether to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 35

Ahoj Ether,

dám na tvou radu a nechám růst bez zástřihu , možná jednu prubnu . Na květ přehodím výbojku na sodík 400W.

Akorát nevím, kdy přepnout ? Mám to ještě nechat tak týden ?

Ty dvě malé kytky by asi bylo škoda nenechat ještě trochu vyrůst?

Phatt Fruitty
Out door

Old Post 22-06-2012 v 14:26 PM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ether
Stálý Člen

Karma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 36

Tak ty mas indiky,jak si to ctu. Ty se po prepnuti tahnou malo, takze je pravda lepsi nechat je narust co nejvic pred prepnutim. Taky jsi nikde nepsal, ze das 4 kilo, to uz je lepsi Posli fotku s vyskou, blbe se to takhle radi. Jinak to 4 kilo jsi mohl dat uz ted na rust, kytky pod tim rostou rychleji, i kdyz mas sodik, jen se trochu vic tahnou za svetlem a delaji vetsi rozestupy patek, oproti modrymu spektru(MH)

FLY on the Sky

Old Post 25-06-2012 v 09:36 AM
Ether je offline   Profil uživatele Ether   Find more posts by Ether   Foto galerie člena Ether   Click here to Send Ether a Private Message   Add Ether to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 37





3.den v květu.

Od té doby, co jim pouštím Visací zámek , tak mi dělají jen radost. PF-ka byly už dost velký, a začínal jsem se bát, aby mi nepřerostli, tak jsem přepnul na květ. Nacpal jsem tam výbojku SON-T 400W a nastavil 12/12.

Vlhkost udržuju zatím kolem 60%, do pěstírny jsem umístil kýbl s vodou, aby mi mlhovač nevyschnul v průběhu dne, protože to se mi občas stalo, a vlhkost šla na 30%. Ted je celkem stabilní 60-70%.

Zatím nemám žádný pachový filtr, ale budu to muset nějak levně pořešit, protože kytky začínají vonět.

foto 1 : 2xblue window
foto 2,3,4 : Phatt fruity

Phatt Fruitty
Out door

Old Post 30-06-2012 v 23:26 PM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 38





6.den na květu

Přidána mřížka - SCRoG - prosím znalce o rady a kritiku.

Hlavně mi jde o tu výšku mřížky, jestli jí tak nechat, nebo přizvednout . . . .

Phatt Fruitty
Out door

Old Post 03-07-2012 v 19:46 PM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 39

KYtky už paličatí, byl jsem 2 dny pryč.

Ale zjistil jsem , že výbojka se po cca 3 hodinách vypne, pravděpodobně přehřátý předřadník, a pak za cca půl hodiny zase zapne. Přesně nezměřeno.

Bude to nějak výrazně kytkám vadit ?

Phatt Fruitty
Out door

Old Post 08-07-2012 v 09:48 AM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 40

Protože přes refletkor tahám vzduch, tak jsem se to pokusil vyřešit tím, že jsem do vršku světla(kde je předřadník) vyvrtal dírky, aby to táhlo ještě část vzduchu ze skříně přes předřadník a tlumivku. Uvidím, jak to problém vyřeší.

Phatt Fruitty
Out door

Old Post 08-07-2012 v 09:53 AM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 41



12.den na květu

Tvoří se malinké paličky na PF.

Na BlueWindow zatim nic

mřížku jsem dal o kousek výše,ale nevím, jestli je to tak dobře.

Phatt Fruitty
Out door

Old Post 09-07-2012 v 21:44 PM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomahawk23
Stálý Člen

Karma uživatele tomahawk23 - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 42

Nejsem žádný odborník, ale myslím že je poslední čas (ne-li už pozdě) na to ohnout holky pod mřížku. Já už bych to vzhledem ke stáří a již probihajicimu palicateni asi buď nechal nebo ještě lehce rozohybal ale nic zásadního.. pokud se mýlím někdo ze zkušenějších mě opravte pls pic

Old Post 09-07-2012 v 21:53 PM
tomahawk23 je offline   Profil uživatele tomahawk23   Find more posts by tomahawk23   Foto galerie člena tomahawk23   Click here to Send tomahawk23 a Private Message   Add tomahawk23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 43

můžu mřížu klidně ještě trochu zvedniut. Nebo to tak poohýbám, nebo spíš porovnám trochu

Phatt Fruitty
Out door

Old Post 09-07-2012 v 22:20 PM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomahawk23
Stálý Člen

Karma uživatele tomahawk23 - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 44

Místa tam máš hafo tak bych ji trošku zvednul a zkusil je tam rozprostřít, ale nejsou to zas takový keře aby se to neprosvitilo az dolů.. něco mezi ať to kvete

Old Post 10-07-2012 v 01:04 AM
tomahawk23 je offline   Profil uživatele tomahawk23   Find more posts by tomahawk23   Foto galerie člena tomahawk23   Click here to Send tomahawk23 a Private Message   Add tomahawk23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomahawk23
Stálý Člen

Karma uživatele tomahawk23 - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 45

Ještě k ty lampě. Máme podobný kousky v práci a taky po určitým čase vypnou a zapnou.. asi to bude teplem (na tech u nás je cca 5cm prachu), ale moc dobře nechápu proč, kor když odtud to teplo odsavas.. ta lampa je přece stavěna na to aby svítila I takhle uzavřená ne? Jakou teplotu máš uvnitř boxu?

Old Post 10-07-2012 v 04:25 AM
tomahawk23 je offline   Profil uživatele tomahawk23   Find more posts by tomahawk23   Foto galerie člena tomahawk23   Click here to Send tomahawk23 a Private Message   Add tomahawk23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 46

Uvnitř boxu se pohybuje od 26 - 30 st.
Po prvním zjištění o vypnutí, jsem udělal 2 dírky, a bylo to lepší, teď když se oteplilo, tak nastal problém znovu. Po vyvrtání dalších děr je to lepší, ale zrovna včera se to opakovalo, ale už jen na krátkou dobu.
Teplo odsávám od výbojky z reflektoru, tak to bylo původně zamýšleno, ale z vrchní části jsem neodsával, dokud jsem nezjistil, že to dělá takovejhle bordel. Asi ještě pár dírek přidám, a bude to ok, kytky se zatím tváří, že jim to nevadí. K výpadku teď dochází pravděpodobně max2x denně na cca 10min.

Phatt Fruitty
Out door

Old Post 10-07-2012 v 08:06 AM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomahawk23
Stálý Člen

Karma uživatele tomahawk23 - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 47

myslim ze to pro kyti nebude zas takovej problem ta 10min tma
odhaduju ze se to vypina kuli prehrati predradniku, protoze vybojka je sama o sobe uz tak zhava ze prehrati asi nehrozi..

jinak premyslel jsi nad tim proc ostatni groveri maji vybojku vodorovne a ty svisle? myslim ze s timhle stinitkem se zbytecne okradas o osviceny prostor, ale na druhou stranu pocitam s tim ze lampu mas odnekud "zadara" a je to prvni indoor, takze no offense

Old Post 10-07-2012 v 08:22 AM
tomahawk23 je offline   Profil uživatele tomahawk23   Find more posts by tomahawk23   Foto galerie člena tomahawk23   Click here to Send tomahawk23 a Private Message   Add tomahawk23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 48

To víš, že jsem nad tím přemýšlel, ale světlo se v takovémhle reflektoru nestratí, podle mě tam bude větší intenzita na ten prostor, když dáš výbojku na ležato, a jiný reflektor, osvětlíš box rovnoměrněji, ale intenzita na jednotlivé body bude menší. To co světlo žere může být akorát hliníková fólie, místo grower folie.

Ještě jsem přemýšlel, že bych folii natáhl pod kytky, protože ta hlína taky světlo požírá.

Phatt Fruitty
Out door

Old Post 10-07-2012 v 09:07 AM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-12-2008 - Muj první indoor - 26 odpovědí
23-11-2006 - Misty - Můj První Indoor - 71 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5343470 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív