Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » seminka z netu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
krtek 007
Krtkovi

Karma uživatele krtek 007 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 4 

Semínka jsou doma! Příspěvek č. 33

Budu se už asi opakovat, podle toho, jak jsem to tady pročítal. Ale protože jsem objednával poprvé a jsem vlastně něco jako prvnička, chci vám o tom malinko napsat. Po dlouhodobém zkoumání na groweru jsem se rozhodl pro Nirvanu. Udělal jsem objednávku, poslal peníze zabalené v tiskopisech,takže se to nedalo prosvítit. To jsem dal do podlouhlé obálky a za pouhých 9 kč poslal úplně obyčejně. Ode dne odeslání uteklo do dneška 18 dní. A dnes ráno po šťourání přišli! Jsem rád,že hned napoprvé mě někdo nevypek, jsem v oblasti nákupů tak trochu smolař. Mějte se a čau.

Old Post 29-03-2004 v 18:48 PM
krtek 007 je offline   Profil uživatele krtek 007   Find more posts by krtek 007   Foto galerie člena krtek 007   Click here to Send krtek 007 a Private Message   Add krtek 007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 34

mno, zrejme prestanu pet chvalu na Seedsdirect.to... ani po pripomenuti mailem mi tu Bubblicious neposlali..je to skoda, ale co se da delat.. prece se kvuli nim neposeru, ze..
Skunk Special a Skunk#1 uz vesele rostou a za chvili dospejou do faze rozpoznavani pohlavi..
nazdarek

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 29-03-2004 v 19:14 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 35

Oni ti to snad poslou.
Mne to taky posilali na 2x. Prvni prisla jen polovina, a vysvetleni zadny, tak sem jim napsal maila, oni mi vodepsali ze sem je tou stiznosti nasral, tak sem uz ani nedoufal, a ono mi to prece prislo. Tak sem se omluvil a poprali mi hodne stesti a slunce.

Old Post 31-03-2004 v 12:54 PM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 36

2 bigfoot

maila jsem jim posilal a nebyl mysleny jako stiznost..spis jen jako pripomenuti + jsem je zadal o vysvetleni toho, proc to neposlali. vubec neodepsali a tak nevim. ted uz mi to je stejne jedno.
a prece jenom je to uz docela dlouho, tak sance, ze to poslou, je miziva..

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 31-03-2004 v 18:27 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sombl
Stálý Člen

Karma uživatele Sombl - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 37

nirvana vipadá v pohodě,máte někdo skkušenost s obědnávkou???

asi jim nejspíš pošlu cash ,ale nejsem si jistej,mam tam asi napsat naky ty moje osobní ůdaje??nikde tam totiž neni napsaný jak voni poznaj že to je vo de mě.anebo když posílam dopis do holandu,tak musim uvéct i svojí adresu?taky by mě zajímalo za jak dlouho budu mít semena v ruce.

Old Post 02-04-2004 v 11:08 AM
Sombl je offline   Profil uživatele Sombl   Find more posts by Sombl   Foto galerie člena Sombl   Click here to Send Sombl a Private Message   Add Sombl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krtek 007
Krtkovi

Karma uživatele krtek 007 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 38

to Sombl

Objednaval jsem na strankách Nirvany, kliknul jsem na naši vlaječku a už jsem vybíral v rodném jazyce. Horší to bylo když jsem začal objednávat, to začala anglina, tak jsem musel studovat ve slovníku. Jsem totiž odkojen ruštinou, ale stejně si nejsem jistej, jestli bych to v jazyce bývalých bratrů zvládnul. Do objednávky napíšeš adresu, na kterou maj bejt semena doručený a jakým způsobem chceš platit. Když všechno zvládneš, pošlou ti zpátky na mail potvrzení objednávky, adresu a číslo objednávky. Do obálky s penězma napíšeš jen číslo objednávky.Na poště jsem to poslal jako obyčejný dopis za 9 Kč.Semínka jsem měl v ruce za necelý 3 týdny. Mějte se dobře, čau.

Old Post 02-04-2004 v 18:35 PM
krtek 007 je offline   Profil uživatele krtek 007   Find more posts by krtek 007   Foto galerie člena krtek 007   Click here to Send krtek 007 a Private Message   Add krtek 007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 39

Posles to tam doporucene. To znamená na poste zacvakas asi 12kc
Bezpecne to neni, tak si penisky musis dobre zabalit aby ti obalecku nekdo neprosvitil a penisky neukrad.

Old Post 03-04-2004 v 20:19 PM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 40

Co budes pestovat, to je na tvim uvazeni.
Treba si vyber na http://www.cannabis-seeds.cc/cannabis_seeds.php/cPath/7
a potom objednej ze seedsdirect.to

Mne se celkem libi New Purple Power
Doporucim radci Durban Poison (ten ti doporucej asi i jini grooveri)

Old Post 04-04-2004 v 16:04 PM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 41

Nemam skusenost.
Skus a uvidis. Ja du skusit in odrudy - co z nich vyroste.
Dej vedet jak to dopadlo.

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Old Post 05-04-2004 v 21:06 PM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mamba
Stálý Člen

Karma uživatele Mamba - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 42

davidasis:Promin,ale tyhle lidi me neuveritelne deptaj.Si naprosto vylizanej,tohle je stranka nejakyho dementa ty si myslis,ze ti neco posle,heh hochu ty si na tom fakt spatne ://

Old Post 14-05-2004 v 20:58 PM
Mamba je offline   Profil uživatele Mamba   Find more posts by Mamba   Foto galerie člena Mamba   Click here to Send Mamba a Private Message   Add Mamba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmrskank
Stálý Člen

Karma uživatele zmrskank - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 43

nazdaburt, doufam ze muj dotaz neni od tematu. chci si koupit od sensi nakou venkovku . rozhoduju se mezi early pearl a early skunk. nemate nekdo nakou zkusenost at us s kourenim nebo pestovanim?? bydlim v drsne pohranicni krajine takze bych chtel nakou nenarocnou na dobu kvetu.

extravaganja

Old Post 25-07-2004 v 21:35 PM
zmrskank je offline   Profil uživatele zmrskank   Find more posts by zmrskank   Foto galerie člena zmrskank   Click here to Send zmrskank a Private Message   Add zmrskank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brtinka
Stálý Člen

Karma uživatele brtinka - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 44

Objednával sem od Nirvany, a pohoda, za 14 dní to došlo v nějakých fakt hnusných bonbónech. Kvalita semínek dobrá. Z 10 9 samic, vyklíčily všecky.. Takže nou proublém

Old Post 29-07-2004 v 20:39 PM
brtinka je offline   Profil uživatele brtinka   Find more posts by brtinka   Foto galerie člena brtinka   Click here to Send brtinka a Private Message   Add brtinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaylord
Stálý Člen

Karma uživatele Gaylord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 45

Zajímalo by mě jestli koupená semena nebudou hermafroditi. Když z deseti semen budou dva nebo tři samci vem to čert, ale vyhodit prachy za hermouše bych fuckt nechtěl.
Nevíte někdo o tom něco??

Old Post 31-07-2004 v 08:33 AM
Gaylord je offline   Profil uživatele Gaylord   Find more posts by Gaylord   Foto galerie člena Gaylord   Click here to Send Gaylord a Private Message   Add Gaylord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

Nebudou to hermáči, to by jsi se sakra plácl přes kapsu, když by jsi objednal hermáče. To máš vždy všechno napsaný, co kupuješ. Já si objednával od nirvany New purple power a 8 samic, 1 hermáč a u to ješě nevím 100%. Parádní je, že vyklíčilo všech 10.

Old Post 05-08-2004 v 23:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezi
Nový Člen

Karma uživatele bezi - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 47

cus vsichni,potrebuju kouopit nejaky dobry seminka a prosim toho,kdo jich ma hodne rad je odkoupim,treba nejaky skunky na indoor.diky,dost to specha

Old Post 07-08-2004 v 09:08 AM
bezi je offline   Profil uživatele bezi   Find more posts by bezi   Foto galerie člena bezi   Click here to Send bezi a Private Message   Add bezi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
intoxik
Nový Člen

Karma uživatele intoxik - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 48

Nemohu najit nikde formular pro objednani semen, snazil jsem se, ale nejsem moc dobrej v cizojazictine a na nirvane jsem ho nenasel. Nemuzete sem dat nekdo presnou adresu, aby jsem si to mohl akorat doma vytisknout. Please

Old Post 13-08-2004 v 21:04 PM
intoxik je offline   Profil uživatele intoxik   Find more posts by intoxik   Foto galerie člena intoxik   Click here to Send intoxik a Private Message   Add intoxik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-03-2009 - Semena z DP - 11 odpovědí
18-03-2009 - Semínka ze Zverimexu - 116 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2167900 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív