Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Indoor pěstování, chladná garáž 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od necumaubal
Ahoj panové toto téma mě velice zaujalo jenom bych měl takovou otázečku.Kam se potom napojí pachový filtr????
A Pokud bych měl místnost 5x5x2,5 m. což mi vychází nějakých 62,5m3 ale přeci pro kvalitní odvod vzduchu bych to měl vynásobit 25 a výsledek je 1562,5m.Nebo se pletu?? Tak mám při instalaci počítat s 62,5 nebo 1562,5. Jde mi o to že pokud bych počítal s prvním číslem aby vůbec proudění vzduchu prolétlo pachovým filtrem, nebo se dá pachový filtr zapojit jinam???.Nejsem moc technicky zdatnej tak mějte se mnou trpělivost.A pokud se najde někdo a poradí jak by to mělo být budu jenom rád. dik


tomu to noobovi odpovídám

Old Post 19-11-2011 v 16:48 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
necumaubal
Nový Člen

Karma uživatele necumaubal - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 34

Nechápu proč jsem noob, kvuli tomu že se na něco zeptám.Pokud tě to tolik obtěžuje nereaguj.

Nečum_a_ubal

Old Post 20-11-2011 v 08:39 AM
necumaubal je offline   Profil uživatele necumaubal   Find more posts by necumaubal   Foto galerie člena necumaubal   Click here to Send necumaubal a Private Message   Add necumaubal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 35

ono kdyby sis třeba přečetl FAQ, kde je to přesně vysvětlené, tak se neptáš na takové otázky.. A rači na to zareaguju, nž zas někdo otevře úplně zbytečné téma, kterých už tak je tady desítky..

Old Post 20-11-2011 v 13:16 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

tak jak pokracujes? co ta teplota vyresils? mam tet stejny problem

Old Post 21-11-2011 v 02:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AlucarD
Nový Člen

Karma uživatele AlucarD - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 37

Hele zatím nepokračuji, řeším vhodnější místo. Místnost bude stejná, pouze ji posunu jinam. Navíc zatím váznou finance, vše je totiž nákladné. Časově jsem na tom teď také špatně, po novém roce to rozjedu na "plný koule" bude fotek, příspěvků a všeho. Ještě mám v některém ohledu nějaké nedostatky. A když se do něčeho pustím chci aby to bylo 100%. =) Ale těší mě tvůj zájem, píšeš, že máš podobný problém. Také chladná garáž?

Old Post 21-11-2011 v 15:07 PM
AlucarD je offline   Profil uživatele AlucarD   Find more posts by AlucarD   Foto galerie člena AlucarD   Click here to Send AlucarD a Private Message   Add AlucarD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

sklep

Old Post 21-11-2011 v 18:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AlucarD
Nový Člen

Karma uživatele AlucarD - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 39

Sklep by byl ideální za předpokladu, že bych nějaký měl. Musím vařit z toho co mám.

Old Post 22-11-2011 v 14:21 PM
AlucarD je offline   Profil uživatele AlucarD   Find more posts by AlucarD   Foto galerie člena AlucarD   Click here to Send AlucarD a Private Message   Add AlucarD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
necumaubal
Nový Člen

Karma uživatele necumaubal - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 40

děkuji za vysvětlení, téma jsem si přečetl ale nepochopil jsem přesné umístění pachového filtru,proto jsem položil tuto otázku.Zajímá mně pravě Rekuperace tepla a danou otázku jsem položil v příspěvku tomu věnovaným, bohužel nikdo nereagoval.

Nečum_a_ubal

Old Post 22-11-2011 v 16:56 PM
necumaubal je offline   Profil uživatele necumaubal   Find more posts by necumaubal   Foto galerie člena necumaubal   Click here to Send necumaubal a Private Message   Add necumaubal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

hele dal sem 700w olejovy topitkokdyz je to v boxu tak to dava ale mimo to asi neda kazdopadne kdybys bral pritah s ty mistnusky vedle tu by to s prehledem vytopilo vydrzi tak 10 min horky takze kdyz se rozpali da se vypinat po deseti minutah a furt hreje kdyz svitis tak by si snad topit nemusel ale do ty maly mistnosti ti taky musi jit nejaky cerstvy vzduch jo a ja mam okolo tak 13 se zaplou skrinou se mi diky ventilacio ohreje cela nezavrena mistnustka tak na 16 zbytek sklepa ma 13

Old Post 24-11-2011 v 06:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AlucarD
Nový Člen

Karma uživatele AlucarD - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 42

Stále ladím a přemýšlím nad nejvhodnějším vytápěním. Prosím zkušenější o radu. Mockrát děkuji těm co již poradili. Karma + pro Vás!

Old Post 08-12-2011 v 13:39 PM
AlucarD je offline   Profil uživatele AlucarD   Find more posts by AlucarD   Foto galerie člena AlucarD   Click here to Send AlucarD a Private Message   Add AlucarD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 43

Nazdar,
už jsem ti psal,že pokud tam rosvítíš takovou watáž,tak ti to tam vyhřeje přes noc nebudeš odsávat a budeš potřebovat rekuperační jednotku,odkaz zde:

http://ventilace.cz/rekuperacni-jed...100W-370373.htm



Fanánkův out 2010

Old Post 08-12-2011 v 21:12 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od fananek7
Nazdar,
už jsem ti psal,že pokud tam rosvítíš takovou watáž,tak ti to tam vyhřeje přes noc nebudeš odsávat a budeš potřebovat rekuperační jednotku,odkaz zde:

http://ventilace.cz/rekuperacni-jed...100W-370373.htm


to vypada slibne

Old Post 08-12-2011 v 22:24 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 45

To vypadá,přeci jenom doba co se týká vzduchotechniky a šetření tepla hodně pokročila,ale chce to peníze a těch není nikdy dost.



Fanánkův out 2010

Old Post 09-12-2011 v 00:58 AM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AlucarD
Nový Člen

Karma uživatele AlucarD - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 46

Hele jediný problém bude asi s penězi. Zase tolik jich nemám, uvidím. Nad tím přemýšlím, ale bylo by to tak za 4-6tis. Tak nevím...

Old Post 11-12-2011 v 17:49 PM
AlucarD je offline   Profil uživatele AlucarD   Find more posts by AlucarD   Foto galerie člena AlucarD   Click here to Send AlucarD a Private Message   Add AlucarD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruza
Nový Člen

Karma uživatele Ruza - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 47

Taky řešim teplotu ve sklepě mám tam 12 stupnů,ale ještě tam nic nesvítí,ale až se bude svítit,tak veřim že teplota se zvedne a zbytek vyhřeji el. topným kabelem připojený na termostat.Neni to ani moc nákladný tak doufám že všechno bude fungovat jak ma.Jo a ty topný kabel jsem objednaval 2 kusy po 100w,uvidim jestli využiji oba.

Old Post 28-02-2012 v 14:25 PM
Ruza je offline   Profil uživatele Ruza   Find more posts by Ruza   Foto galerie člena Ruza   Click here to Send Ruza a Private Message   Add Ruza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Meccman
Stálý Člen

Karma uživatele Meccman - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 201  

Příspěvek č. 48

a jak si dopadnul ruza ?

:Rasta: :Starwars:

Old Post 03-04-2012 v 20:42 PM
Meccman je offline   Profil uživatele Meccman   Find more posts by Meccman   Foto galerie člena Meccman   Click here to Send Meccman a Private Message   Add Meccman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-04-2019 - indoor pěstování - 20 odpovědí
30-08-2015 - indoor pěstování - 2 odpovědí
30-08-2015 - indoor pěstování - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2089010 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív