Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Udání že pěstuješ...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Freshman
Stálý Člen

Karma uživatele Freshman - 36% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 33

cau lidi,vcera v noci v klidu sedim u ohne na chalupe popijim pivko a najednou v 1rano zacne zvonit telefon...tk si rikam to bude najkej vozralej kamos..a vono hovno.. z druhy strany se ozvalo dobry vecer tady kriminalni policie a zpustil... ze jestli nesznam tohohle a tamtoho...a ze prej me na me nedko dal udani ze pestluju, tak mu hned rikam a proc mi volate takhle pozde a kdo vam dal na me cislo..no byl sem dost nasranej ale i posranej ..
policaj rikal porad to sami dokola ze me nekdo udal a tak.. ja sem mu samozrejme rikal ze s tim nemam nic spolecnyho a ze vubec nechapu proc me obtezuje... tak on se zacal najednou omlouvat..
nez zavesil tak sem se ho ptal jestli me bude este kontaktovat a on rikla ze mu to zatim staci..a konec tututututu...
ja neprodavam, nikomu nic nedluzim jenom si proste pestuju sam pro sebe navic co mam ted ve skleniku sou automaty 12ks a mam je oprc..
no a ted vubec nevim co delat jak postupovat volat mu??..vubec nevim... a taky mi pride divny ze by mi policajt volal v jednu rano fakt nechapu.....
co si otom myslilte??? dik moc

Old Post 01-05-2011 v 11:53 AM
Freshman je offline   Profil uživatele Freshman   Find more posts by Freshman   Foto galerie člena Freshman   Click here to Send Freshman a Private Message   Add Freshman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Freshman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 34

Hodně případů se stalo , že prostě jen skouší a kdo se přeřekne tak ho mají to je jasné Pokud by tě někdo udal , tak by samy přijely autem a nahlášení by musely zkontrolovat, popřípadě zabavit a dostal by si asi pokutu. ale v 1 ráno volat se mi nějak nezdá. Řekl bych že si z tebe někdo udělal prdel

Old Post 01-05-2011 v 12:06 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

dělali si z tebe srandu, v jednu ráno ti nikdo volat od fizlu nebude. Za prve na služebně je jen služba a kriminálka dělá přes den, za druhé pokud by tě někdo udal že pěstuješ tak ti nevolaj aby tě vyplašili , protože by jsi mohl zahodit důkazy ne?

Old Post 01-05-2011 v 12:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freshman
Stálý Člen

Karma uživatele Freshman - 36% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 36

no taky si to celou dobu rikam jenze ten maník mluvil fakt jak fízl, ale moc dobrej porcit z toho nemam navic mi prislo jako by volal z auta...no uvidim az prijdu do mesta tak se hned po okoli pozeptam...

Old Post 01-05-2011 v 12:23 PM
Freshman je offline   Profil uživatele Freshman   Find more posts by Freshman   Foto galerie člena Freshman   Click here to Send Freshman a Private Message   Add Freshman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Freshman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od Freshman
a najednou v 1rano zacne zvonit telefon...tk si rikam to bude najkej vozralej kamos..

Ve tvém případě se určo vyplatí věřit prvnímu pocitu... co takhle zkusit zpětný telefonát? nejlépe z jiného mobilu..? představit se mu rovněž jako "orgán"..?
Ale URČITĚ ne v jednu ráno.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 01-05-2011 v 13:21 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freshman
Stálý Člen

Karma uživatele Freshman - 36% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 38

no ted sem mluvil s jednim kamosem mu to rikam a tak..a on prej tvl me tohle cislo taky vcera volalo akorad sem to zjistil az ted rano..
takze to podle me byli ostani kamosi nekde sedeli a vytaceli cisla a zkouseli to.. no uvidim..az vsechno zjistim dam vedet,ale stejne sem este trochu pokáklej

Old Post 01-05-2011 v 13:35 PM
Freshman je offline   Profil uživatele Freshman   Find more posts by Freshman   Foto galerie člena Freshman   Click here to Send Freshman a Private Message   Add Freshman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Freshman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 39

Jednou se mi stalo to samý a vyšlo najevo, že to byl jeden zhulenej známej, kterej se mě chtěl akorát vystíhovat ...

Komár neni mucha pyčo

Old Post 01-05-2011 v 18:48 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freshman
Stálý Člen

Karma uživatele Freshman - 36% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 40

no tak uz sem dorazil domu zacal se po tom pídit... mluvil sem snad se vsema lidma ktery by o tom neco mohli vedet a hovno nikdo nic nevi...takze sem s kamosem kterymu volali taky pekne posranej... no uvidim.. doufam ze to bude fake protoze mi to pride dost divni aby mi fízl volal v jednu vnoci....

Old Post 01-05-2011 v 20:24 PM
Freshman je offline   Profil uživatele Freshman   Find more posts by Freshman   Foto galerie člena Freshman   Click here to Send Freshman a Private Message   Add Freshman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Freshman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirka
Nový Člen

Karma uživatele Sirka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 41

Taky jsem zažil takovéto "veselé kamarády" akorád že to hráli tak dobře až jsem na to zkočil a byl ochoten se ráno dostavit na fízlárnu .

Old Post 01-05-2011 v 23:25 PM
Sirka je offline   Profil uživatele Sirka   Find more posts by Sirka   Foto galerie člena Sirka   Click here to Send Sirka a Private Message   Add Sirka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 42

Polícia ti volá na mobilný telefón z utajovaného čísla (CLIR).
A pochybujem že by ti volal vyšetrovateľ o jednej v noci.
Keby dostali oznámenie (udanie) aj nepravdivé, každé takéto oznámenie je polícia povinná prešetriť, ale určite by ti nevolali v štýle: Nazdar Vendelín, tu polícia, sprav dve espresá ideme preveriť udanie...

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 02-05-2011 v 11:08 AM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 43

Lidi mě před nedávnem někdo hacknul chat na jedný nejm. soc. síti. Bavili jsme se s kámošem o pálení a najednou někdo přes můj nick napsal. "očekávejte, že vás oba brzy navštíví policie ČR.", tak jsem z toho docela rozbitej, protože mi pak správce sítě napsal, že si mám komplet předělat hesla atd. a den na to mi někdo hacknul email na seznamu, změnil mi heslo a od ty doby se nemůžu za boha dostat na mail, kterej mám snad 10 let. Tak newím co to má znamenat, ale docela mě to vystrašilo, protože všechno se začalo dít po tom rozhovoru s kámošem...

Old Post 21-06-2011 v 11:40 AM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od pedro_devil
Lidi mě před nedávnem někdo hacknul chat na jedný nejm. soc. síti. Bavili jsme se s kámošem o pálení a najednou někdo přes můj nick napsal. "očekávejte, že vás oba brzy navštíví policie ČR.", tak jsem z toho docela rozbitej, protože mi pak správce sítě napsal, že si mám komplet předělat hesla atd. a den na to mi někdo hacknul email na seznamu, změnil mi heslo a od ty doby se nemůžu za boha dostat na mail, kterej mám snad 10 let. Tak newím co to má znamenat, ale docela mě to vystrašilo, protože všechno se začalo dít po tom rozhovoru s kámošem...


Si z tebe někdo udelal prdel, to je cely.

Oběti komunismu 1948 - 1989:

- 205 486 odsouzeno
- 248 popraveno
- 4 500 zemřelo ve věznicích
- 327 zahynulo na hranicích
- 170 938 občanů emigrovalo

Old Post 21-06-2011 v 13:14 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

Až si pro tebe přijde policie, tak se nic takovýho předtím dít nebude.

Old Post 23-06-2011 v 17:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

Asi dobrej model co? :-D

Old Post 23-06-2011 v 20:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od mirosk
Polícia ti volá na mobilný telefón z utajovaného čísla (CLIR).
A pochybujem že by ti volal vyšetrovateľ o jednej v noci.
Keby dostali oznámenie (udanie) aj nepravdivé, každé takéto oznámenie je polícia povinná prešetriť, ale určite by ti nevolali v štýle: Nazdar Vendelín, tu polícia, sprav dve espresá ideme preveriť udanie...


Nevolaj z CLIR čísla - normál číslo.
Mě volali v půl devátý večer, ale nešlo o mj.

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 21-11-2011 v 07:48 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

Ano policie volá s čísla co lze běžně dohledat .(osobní zkušenost)
Kriminálka dělá na směny tudíž i v noci (nevím kde přišli na kravinu že dělá jen přes den)
Na udání musí reagovat přinejmenším návštěvou a pohovorem.
Na udání jsou schopni sebrat i 5 kytek a podle rozboru obsahu THC můžete za to dostat klidně i 15000.- pokutu.
Většinou pokud nikdo neudá a policajt najde kytku tak to neřeší.
Je zajímá prodej/dýlování a dýleři ,kdyby měli čmuchat po každém co si doma pro sebe jede pár kytek by se s toho vojebal.

Old Post 21-11-2011 v 08:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7000540 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív