Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » můj 1.grow - balkón,3*Early skunk+1*Durban Poison
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
johnatan23
Stálý Člen

Karma uživatele johnatan23 - 61% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 29  

Upozornění oprcané kytky??? Příspěvek č. 33






největším problémem, který mě momentálně trhá srdce, je, že se na všech kytkách vyjma durbanu(ten má svých problémů dost) začala objevovat semínka. do té dobry, než jsem začal s hnojením Alga bloomem a Bio Bizzem Bio Bloomem, tak jsme nic takového nepozoroval, maximálně jedno, dvě, na jedné kytce.

Teď při bližším zkoumání nacházím desítky zárodků malých semínek a pekelně mě to štve.

Přikládám fotky...

Moc prosím o radu, jak je toto možné? Může to být způsobeno nevhodným hnojením? mám přestat, pořádně to prolít vodou a otrhat ty semínka ( už teď stěží proveditelné)... připomínám, že jsem hnojil Plagron alga Bloom 4ml/litr jednou týdně - dvakrát zahnojeno a Biobizz Bio Bloom každý den 2ml/litr=min v jedné ze dvou zálivek.

nebo je problém někde jinde?

Moc prosím o radu, akutní!!

smokin' it!
můj 1.grow - balkón,3*Early skunk+1*Durban Poison

Naposledy upravil johnatan23 23-08-2010 v 15:45 PM

Old Post 23-08-2010 v 12:19 PM
johnatan23 je offline   Profil uživatele johnatan23   Find more posts by johnatan23   Foto galerie člena johnatan23   Click here to Send johnatan23 a Private Message   Add johnatan23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MojeMalickost
Stálý Člen

Karma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 34

Tak, k tvemu (asi hlavnimu) problemu se semeny... Budto je nektera z kytek hermac(ono staci 1 koule a je poprdeli) nebo se nekde v tvem okoli vysemenil cizi samec. Kazdopadne ted uz s tim nemas sanci nic udelat. Otrhavat zarodky semen nema dle meho smysl takze bych to nechal dozrat, semena muzes vzit jako investici do budoucna a ze zbytku kytek udelat mleko nebo maslo.

Samozrejme to muzes zkusit kourit, pokud jich neni moc muze to i tak stat za to...

Kazdopadne semena nemuze samicka tvorit kvuli hnojivu to fakt ne.

Chybou bylo otrhat ty listy. Tim si kytky dost vystresoval a je mozne ze diky tomu prave nektera zhermila. Listy se otrhavaj az treba posledni tyden pred sklizni kdy uz to je pro kytku vicemene normalni.

Taky tam cpat 2 ruzne znacky hnojiv zaroven neni moc moudre. Kdyz to chces hrotit tak si vyber jedno a dopln to PK 13-14.


Tak a na problem s listy ti toho moc neporadim. Asi bych zkontroloval spodni stranu listu jestli to neni nejakej skudce. Take povrch substratu zcheckni. Jinak me nenapada co by to mohlo byt. Stres? Kazdopadne ty listy netrhej...

Takze:
Podivej se po skudci
Podivej se po koulich(hermacich)
Hnoj dal
Ale jednim hnojivem
Netrhej listy
Nech dozrat semena

Snad jsem pomohl i kdyz me prekvapilo ze zrovne me prosis o pomoc...

Garden of Eden 2010 2011 2012 2013

Garden in Vitro 250W

Old Post 23-08-2010 v 18:49 PM
MojeMalickost je offline   Profil uživatele MojeMalickost   Find more posts by MojeMalickost   Foto galerie člena MojeMalickost   Click here to Send MojeMalickost a Private Message   Add MojeMalickost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepas
Stálý Člen

Karma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 35

Ahoj, letos jsem měl sazený nějáký Durban Poision ze semínek, už nevím kolikátá hafo moc generace (F6-8). Pěkně mi to zmutovalo a tak vyrostli jenom samci a hermáči. Takže jsem to všechno poslal pěkně na kompost. S jiným modelem se mi to zatím nestalo, teda jinej model nevařím ze semínek tak dlouho. :-D
Jinak na fotkach zadny koule nevidim, takze pravdepodobne to mas nekde z okoli.

Mnoho různá pole + strom? - Outdoor 2011

Kytky na stromě - Outdoor 2010

Old Post 23-08-2010 v 20:42 PM
Pepas je offline   Profil uživatele Pepas   Find more posts by Pepas   Foto galerie člena Pepas   Click here to Send Pepas a Private Message   Add Pepas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
figaro
Stálý Člen

Karma uživatele figaro - 93% PěstitelskáKarma uživatele figaro - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 36

Ahoj, souhlasím s mými předřečníky. Nejspíš ti někdo okolo pěstuje nebo máš na některé kytce koule. Semena nejspíš vidíš až teď jelikož právě začali ti samci produkovat pyl. S těmi listy jsem měl letos docela podobný problém. Nakonec jsem zjistil, že jsem to přehnal s květovými hnojkami. Ty jsem v zápětí vysadil a hnojil jen na růst. Skvrny se přestaly tvořit. Raději ale mrkni do FAQ na choroby rostlin. Ať to roste!

První out 2010 -- 4xES, 1xPPP ze semen v 20L kalfasech

Old Post 23-08-2010 v 21:20 PM
figaro je offline   Profil uživatele figaro   Find more posts by figaro   Foto galerie člena figaro   Click here to Send figaro a Private Message   Add figaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnatan23
Stálý Člen

Karma uživatele johnatan23 - 61% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 37

děkuju všem za Vaše rady.
to MojeMaličkost: ptám se tebe, protože jsem tu nový, ty jsi mi tady už jednou psal a žádné jiné zkušenější pěstitele neznám.

Na spodních stranach listů ani nikde jinde nejsou žádné breberky, mušky okolo nelítají, nic. Samčí kuličky nikde nejsou. Listy už beru je ty, co mi vyloženě zustanou bez odporu v ruce.
Na vrcholu květináče mám ještě takový plastový okraj, aby se mi lépe zalévalo, trochu tam prorostly kořeny, které jsou videt a kolem toho kraje je to zelené

To budou pravdepodobne řasy a to by nemělo vadit, ne?

vysadím biobizz, nechám plagron 1 týdně. O nikom v okolí nevím, to bych ho zničil navíc sme až v pátém patře, to se mi proste nějak nezdá..

Každopádně je to nemilé překvapení, byl jsem ze svých prvních kytiček TAK nadšený, a teď se takhle začínají prasit...

Nic no, ještě jednou děkuji všem za rady a budu Vás informovat, jak se situacia vyvíjí.

Růstu zdar!

smokin' it!
můj 1.grow - balkón,3*Early skunk+1*Durban Poison

Old Post 23-08-2010 v 21:39 PM
johnatan23 je offline   Profil uživatele johnatan23   Find more posts by johnatan23   Foto galerie člena johnatan23   Click here to Send johnatan23 a Private Message   Add johnatan23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MojeMalickost
Stálý Člen

Karma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 38

Ono to ze ses v 5. patre nic neznamena. Pyl veme vitr a preprcne to kyti klidne kilak daleko, neli vic. Taky tech semen neni zase tolik coz znaci to ze to opravdu bude nekde z okoli. Ver tomu ze semena kytka nezacne delat kvuli stresu. Koule to jo ale rovnou semena to proste nejde.

To by tvoje kytky byli asi jako pana marie

Pristi rok si tam muzes postavit foliovnicek aby ti se ti to neprclo odjinud. Rovnou predesilam ze by to vnem rostlo jako svina takze sazet vyrazne pozdeji

No a chapu tve zklamani. Je to skoda ale lepsi nez aby to zklidil nekdo jinej nebo tak neco. Ber to tak ze si letos nabral zkusenosti a pristi rok to bude stat sakra za to...

Garden of Eden 2010 2011 2012 2013

Garden in Vitro 250W

Old Post 23-08-2010 v 23:28 PM
MojeMalickost je offline   Profil uživatele MojeMalickost   Find more posts by MojeMalickost   Foto galerie člena MojeMalickost   Click here to Send MojeMalickost a Private Message   Add MojeMalickost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnatan23
Stálý Člen

Karma uživatele johnatan23 - 61% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 29  

boj :D Příspěvek č. 39



napadlo mě, tech semínek tam není ZAS tolik, co by se stalo kdybych kytku proste od tech seminek obral, narostou nové? Vím, že to bude mrdačka, ale tohle fakt nechci zahodit

smokin' it!
můj 1.grow - balkón,3*Early skunk+1*Durban Poison

Old Post 25-08-2010 v 14:40 PM
johnatan23 je offline   Profil uživatele johnatan23   Find more posts by johnatan23   Foto galerie člena johnatan23   Click here to Send johnatan23 a Private Message   Add johnatan23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomass G
Nový Člen

Karma uživatele Tomass G - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 40

tady ten problem se žloutnutím a děravěním listku je nedostatek vapniku, dopnit dolomity vapencem a nebo hašeným vápnem

Old Post 02-10-2010 v 19:28 PM
Tomass G je offline   Profil uživatele Tomass G   Find more posts by Tomass G   Foto galerie člena Tomass G   Click here to Send Tomass G a Private Message   Add Tomass G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6920670 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív