Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Old school VS. New school - aneb mučírna 2 x 250W (Chronik 20Ks)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Bude rozdíl ve výnosu a kvlitě pod novým a starým equipem?
Ne, výsledný produkt bude srovnatelný
Ano, pravá new school strana hodí víc
Ano, ale větší výnos bude pod Oldschoolem
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

60 den Qvětu, kosa první části Příspěvek č. 33






Tak a je to tady, včerejším dnem jsem setnul první část rostlin.
Rozhodl jsem se pro postupnou sklizeň, protože bych to měl nerad všecko přezrálý... Chronik je podstatně rychlejší, než mých šedesát dnů, ale vzhledem k podmínkách v jakých jsem je trýznil a že zažili teplotu i pod nulu , si dává celkem na čas...
Nedočkavost mi radila "už to sundej, už to stejně lepší nebude" a rozum mi radil, "ještě to není, koukej na ty blizny, počkej si ještě chvíli, ještě to nabyde a bude to lépe pročištěný" tak jsem to udělal šalamounsky a sestřelil jsem toho pouze menší část.

A taky mě zajímalo, jestli ještě trochu dojedou ty spodní paldy na kytkách, kde jsem sundal vršky a spodky se celkem prosvětlily. Potřebuju si udělat vlastní názor na to, jestli spodní větvičky a šíšky striktně holit, nebo nechávat a dojet postupnou sklizní ...

PS: očesání vršků se dotklo nějakejch kytek v qvětníkách a části kytek z té menší bedny. Větší bedna (9 ks) a zbytek v qvětnících i malé bedně zůstaly netknuty.

Dost keců, teď něco fotek:


1. Malá bedna už bez části vršků



2. jedna z nejhezčích palic tohoto kola (tu sem nechal žít)




3.Velká netknutá bedna (mňam, mňam)




4.



5. no a zbytek přeživších z5 v boxe

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 18-01-2010 v 22:47 PM

Old Post 18-01-2010 v 21:44 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 34






no a loupnu sem i pár posklizňovejch obrázků...

PS: lepí to jak prase, zatím mohu jen potvrdit, že chronik je velice nenáročná a vděčná rostlina, která se odvděčí velice slušným výnosem a víc než přijatelnou kvalitou i v mizerných podmínkách.

Co byste podle maker řekli, byli už připraveny na skon?



Edit : ten lísteček a poslední fotku doporučuju zvětšit na plnou velikost

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 18-01-2010 v 22:47 PM

Old Post 18-01-2010 v 22:04 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

Nádhera,co víc k tomu napsat de vidět že si i spokojenej k+

Old Post 18-01-2010 v 23:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 36






Mám tady pár dalších obrázků.


Na prvních třech jsou pálky z kytek, kterým jsem vzal vršky dřív (foto už po otrimování)

No a na 4 a 5 fotce je vidět, že kytky už krásně ztrácejí barvu v listech = kvalitní flashing

Takže mrkejte, ptejte se, raďte ...

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 20-01-2010 v 15:57 PM

Old Post 20-01-2010 v 15:47 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 37






No a ještě pár foteček jednho z těch povedenějších klacků...

Jinak včera jsem je naposledy prolil čistou vodou a do konce týdne půjdou dolů
Asi tam nechám pouze spodky na dojetí...
Jinak když jsem šel s těma pár vrškama od kámoše dom a stavil jsem se na pivo, tak půlka hospody najednou divně začla krčit nos a odér se tam prý ještě chvíli držel po mém odchodu

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 20-01-2010 v 16:01 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 38

ty krasobrutalni šišky.....jen na to koukam a mam plnou hubu slin....hodne dlouho jsem nemel chronika...musim co nejdriv rozjet dalsi kolo s ním.......opravdu nadherky paldy kamo jak jsem na to koukal tak si myslim ze 300g by s toho mohlo bejt hravě..(ale preju jeste víc).....napis pak sumasumarum...peace

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 21-01-2010 v 13:06 PM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 39

to @jdam:

dík za pochvalu. Neboj celkovej výnos a smokereport samozřejmě budou...
Vzhledem k celkově zovloidnímu pojetí tohoto roundu, jsem výnosem zatím mile překvapen a myslím že těch 300g by tam být mohlo, což je na ty podmínky fakt super. Jinak je to pekelný lepidlo, kam se hrabe herkules

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 21-01-2010 v 13:18 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 40

hmmm, pěkné, pěkné... 300g Chronicu... to už je slušné ZLO :c)) to pravé pro dlouhé zimí večery :c) K+ a ať chutná!!

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 21-01-2010 v 21:56 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

Paráda, taky teď jedu chronika(400w 17xchronic) a byl by úspěch, kdyby mi to dopadlo jako tobě! K+

Old Post 21-01-2010 v 23:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od Rasta_pasta
to @jdam:

dík za pochvalu. Neboj celkovej výnos a smokereport samozřejmě budou...
Vzhledem k celkově zovloidnímu pojetí tohoto roundu, jsem výnosem zatím mile překvapen a myslím že těch 300g by tam být mohlo, což je na ty podmínky fakt super. Jinak je to pekelný lepidlo, kam se hrabe herkules



Ja se nedivim ze to je lepsi nez jsi cekal:-D Podle me na tom ma zasluhu i nasazeni 400W na konci kvetu:-D Vic lumenu nafukuje palice dooost dobre:-D

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 22-01-2010 v 15:01 PM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 43

TO VERIM tak preju přijemny pokouřeníčko ja musim jeste počkat....tak mesic..us aby to bylo

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 22-01-2010 v 15:11 PM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 44

to JPT:
to máš určitě pravdu. Je tam sice většina palic, který sem pod 250 už měl, viz. toto: http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=274559

Ale takové jako je ta na posledních fotkách, jsem ještě pod dvěpade nedal

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 22-01-2010 v 18:57 PM

Old Post 22-01-2010 v 17:55 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

KOSA Příspěvek č. 45






Ola všem Amigos,
takže včera se dočkala naprostá většina zeleně (té co už nebyla zkatrovaná) svého konce na cca 65 dni Qvětu...

Nechal jsem tam opravdu už jen ty spodní "bordely" který pravděpodobně nebudu ani zahrnovat do celkové gramáže...

Obrázečků mám jen málo, ale nahradím to posklizňovími makry.
Jinak včera jsem stříhal cca 3 hodiny listí a nedostalo se ani na polovinu qvětin, takže dneska mám co dělat


No a těch pár fotek...







PS : vyhlašuju tipovačku kolik že to dohromady bude ? Jinak klasika první tři dostanou kostku a když nebudou líný a dojedou si, tak i košta

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 26-01-2010 v 10:29 AM

Old Post 25-01-2010 v 15:45 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 46

Věřím, že bude výsledek hodně dobrý - cca 290g


EDIT: podle mých nových propočtů z později zveřejněných fotek

Naposledy upravil easyrider 26-01-2010 v 13:54 PM

Old Post 25-01-2010 v 16:19 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 47




Tak a tady máte fotky už otrimovanejch kytek, aby se vám lépe tipovalo...

Foto č.1 a 2 je je zbytek vrchních a větších pálek, co jsem nechával


Foto č.3 už uschlé paldy kosené na 60 dni (viz. příspěvek č.36)

+ spodky jsem nechal ještrě dopíct, tam počítám tak 20-50g v malých paličkách, ale TY DO TYPOVAČKY NEPOČÍTÁM !!!

Takže jak že to bude s tím výnosem ?!

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 28-01-2010 v 11:21 AM

Old Post 26-01-2010 v 10:53 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaMoLeBKa
Stálý Člen

Karma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 48

320 g jedného vzorku

out06 out09 in#1 in#2

Old Post 26-01-2010 v 12:20 PM
SaMoLeBKa je offline   Profil uživatele SaMoLeBKa   Find more posts by SaMoLeBKa   Foto galerie člena SaMoLeBKa   Click here to Send SaMoLeBKa a Private Message   Add SaMoLeBKa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8491380 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív