Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Pestovani po LED, prvni indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Klimes
Stálý Člen

Karma uživatele Klimes - 52% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od Sved
Mám postřeh takový, že když namíchám zálivku na více dnů dopředu a upravím ph na 6, tak se stejně druhý den pohybuje na 6,4, takže ph nezůstane nikdy stabilní.

presne jak rika Sved, jenze jde o vodu v truhlikach, o hnojky, co kytky nestaci z truhliku spotrebovat, zacnou uz po 12 hodinach zvysovat ph v hline, teoreticky tam musis nalit jen tojik hnojek, kolik jich kytky stihnou prijmout, nez se zvysi ph natolik, ze prestanou zrat
ps. svede, ty pouzivas bio hnojky? jestli ne, tak to jeden den nared, a druhej den srovnej ph, pak by to melo jit. u bio se to kazi porad, tam den cekat nema smysl, jak se zacne zvysovat ph v hline s bio hnojky, ihned flushing, vyplavit prebytecny hnojky a srovnat ph, proto se ma pouzivat hnojky s hlinu od jednoho vyrobce, ten toma "sladeny" a ph se drzi, ale pozor na prehnojeni

Naposledy upravil Klimes 23-11-2009 v 23:10 PM

Old Post 23-11-2009 v 23:02 PM
Klimes je offline   Profil uživatele Klimes   Find more posts by Klimes   Foto galerie člena Klimes   Click here to Send Klimes a Private Message   Add Klimes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sved
Stálý Člen

Karma uživatele Sved - 85% PěstitelskáKarma uživatele Sved - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 34

používám bio a abych furt flushingoval - to nejde. Včera se mi převrhl ph metr s chloridem draselným. Když sem ho opláchnul tak už nešel.

Já vím ,že chci !!!

Old Post 24-11-2009 v 11:22 AM
Sved je offline   Profil uživatele Sved   Find more posts by Sved   Foto galerie člena Sved   Click here to Send Sved a Private Message   Add Sved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klimes
Stálý Člen

Karma uživatele Klimes - 52% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 35

Hlina od biobizz by ma v sobe i dolomitycky vapenec. ktery drzi ph v norme.
V ph metru bude voda, otevrit, vyndat bat a nechat vysnout

Old Post 24-11-2009 v 12:04 PM
Klimes je offline   Profil uživatele Klimes   Find more posts by Klimes   Foto galerie člena Klimes   Click here to Send Klimes a Private Message   Add Klimes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sved
Stálý Člen

Karma uživatele Sved - 85% PěstitelskáKarma uživatele Sved - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 36

samo že sem ho dal vyschnout. Otevřít ale nijak nejde

Já vím ,že chci !!!

Old Post 24-11-2009 v 13:08 PM
Sved je offline   Profil uživatele Sved   Find more posts by Sved   Foto galerie člena Sved   Click here to Send Sved a Private Message   Add Sved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 37

Je to tak, ze kdyz namicham hnojivo dopredu a nepouziju Alg-a-mic, tak se nezvysi tak razantne ph jako kdyz ho pouziju. Takze uz teda jen jako postrik. Ale na jake Ph upravujete vodu pri rezeni Phytaminu? Mam vodu s PH 6, naredim do ni Phytamin a v tu chvili ma PH 9.

Old Post 25-11-2009 v 13:44 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 38

prostě to tam nelej..vono to není žádnej zázrak..nic se nestane. když moc, tak to pro dobrý pocit občas použij na postřik.

jak to dál jede? co to ufo světlo, jak jsi s tím spokojenej?
už jsem na to slyšel přesně ty stejný reklamní řečičky jak před pár rokama na cfl lampy..

blade

Old Post 26-11-2009 v 15:31 PM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 39



To Van Blade; No pouzivam ho uz jen jako postrik, kdyz uz ho mam. Ale pouzivat ho budu, stejne se stale musim piplat s upravou vody. Vcera jsem zmeril destovku a dokonce i ta ma nejakych 7.5 PH.
No a jak to jede???? Tezko rict, jestli sledujes muj grow, tak vis, ze jsem mel spoustu problemu, ted uz jsem duslednejsi. Hlidam a merim denne Ph, lampu mam tak 20 cisel nad kytkama, zalevam tak akorat a zda se mi, ze se to mnohonasobne zlepsilo. Skoda, ze to neslo od zacatku. V pondeli jsem prepnul na kvet, tak uvidime, co se z toho vyklube. Nicmene hned po ukonceni tohodle growu jedu hned dalsi s kvalitni hlinou, budu pedant hned od zacatku a kdyz to nepujde, budu vedet, ze UFO je na prd. Takhle jeste nevim... Taky muze byt to, ze se moc nehodi na rust a je lepsi na kvet, to se vsechno ukaze. Pripojuji nejake aktualni foto.
K tomu Phytaminu, kdyz to neni zadna slava, co stoji opravdu za to??? Co bych popripade mohl dokoupit a mixovat spolecne s Biobizz hnojkama?

Old Post 27-11-2009 v 11:41 AM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4fun
Stálý Člen

Karma uživatele 4fun - 100% PěstitelskáKarma uživatele 4fun - 100% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 40

kdyby jsi je nechal růst ještě aspoň 1-2 týdny a pak přepl, tak by to nemuselo bejt zas tak špatný, myslim si že by z toho bylo nejmíň 2x víc než budeš mít z tohohle, jinak líbí se mi jak se hezky větví pod tak nízkou vatáží a ani se nějak extra netáhnou do výšky

1st indoor 220W úsporka, PPP a AH
2nd indoor 220W úsporka, 400w HPS - Euforia a Mazar jede

Old Post 27-11-2009 v 12:53 PM
4fun je offline   Profil uživatele 4fun   Find more posts by 4fun   Foto galerie člena 4fun   Click here to Send 4fun a Private Message   Add 4fun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 41

NO jo, ale to to bohuzel neslo. V prosinci letim na 3 tydny do Cech a o kytky se mi bude starat segra, ktere jsem sveril sve zelene tajemstvi:-) Uz tak je to na ni dost, ze musi chapat jak a co redit a ucit ji jeste rozeznat samce od samicky, to by asi nedala. A radeji mit aspon neco, nez vsechno oprcane samcem:-)) Protoze ona by tam toho samce urco nechala. Tak doufam, ze do tri tydnu se to ukaze, pak muzu klido frcet pryc.

Old Post 27-11-2009 v 13:50 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 42

jj sleduju..viz př.č.18..nj chybama se člověk učí, kvalitní hlínu na další kolo - to můžu jen souhlasit, lampu správně co nejníž..

ad phytamin-taky sem to používal, teď se mně to zdá zbytečný..žádnej rozdíl..no co dokoupit..NIC, jeď základní řadu, ta obsahuje vše potřebný, není špatnej nejakej enzym na pročištění občas.

nejdůležitější pro kytky je-světlo-ventilace-teplota, vlhkost,správny prostredí-a hnojiva až naposled..

to přepnutí je v poho, ze semen se to ještě potáhne

citace:
Původní příspěvek od 4fun
no jási na cfl nemůžu stěžovat

citace z př.č.1:
Osvetleni; UFO LED full spectrum 3 band Light 90w. Jde o vysoce
svitive Ledky podobne tem, co pouziva audi do reflek-
toru. Maji mit stejny vykon jako 400- 600W sodik. Tolik
info od vyrobce. Nakolik bylo pravdive se ukaze pozdeji.

u cfl to byla lež, předpokládám, že u ufo-led taky...

blade

Old Post 27-11-2009 v 14:25 PM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 43

Tak to je v poho. Taky jsem si myslel, ze to je brzy, kdyby se dalo jinac, tak bych to jeste ten tyden nechal. Ale Mango ma jeste asi 8 tydnu kvetu, ostatni jeste dyl, tak snad z toho neco bude.

A enzymy dokoupim...

Old Post 28-11-2009 v 14:45 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 44

Čau coolioo,
tak jaký je další průběh?
Už jsi dlouho nic neposlal,kvete ti to vůbec?
Zajímalo by mně další foto jestli by to šlo.
Jinak fandím všem nový technikám věřím,že v LED je budoucnost.



Fanánkův out 2010

Old Post 05-12-2009 v 23:03 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 45

Cus fananku, tak jsem si konecne nasel cas na grower. Pred vanocema nevim, kde mi hlava stoji, znas to.
Takze jsem na tom asi takhle, z mixu od Green House je to sam mrzak, patrne moji chybou. Jen Lemon skunk celkem ujde, jen jeste nekvete. Ze semen od KC Brains mam radost. Z 8 mi kvete 8 a to je fajn. Roste to, ale strasne pomalu. Nevim jestli je na chybe lampa nebo hlina. Abych se presvedcil, objednal jsem si jeste 250w sodik set a soupnu to dovnitr, at kytky poznaji poradnou smazbu. UFO tam samozrejme taky necham. Jen mam ted obrovsky problem s muskama. Jsou to tak odolne a mazane svine, ze jakmile otevru box, oni se zaryjou do hliny. Nevim, co je to zac. Cetl jsem o par pripravcich, ale ty tady u nas nemuzu sehnat. Poradili mi tu v obchode nejaky sprej, dva dny mi box smrdel jak latrina, po muskach ani rana, mozna par kusu zustalo, ale sok dnes! Otevrel jsem box a bylo jich tam tak 200, hruza, listy jsou jak seskvarene, pravdepodobne kytkam sezraly spoustu korenu. Takze uvitam kazdou jinou alternativu, kdyz uz tu nejsou jedy jako mame doma. Dokonce tu nejsou ani ty zlute lepive pasky(
Takze rano tu dam nove fotky.

Old Post 13-12-2009 v 02:00 AM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 46






Takze pridavam par fotek jak jsem slibil. Dnes jsem v grow shopu sehnal lepici pasky na ty svine, snad to pomuze. Pridam fotku, jak asi vypadaji, snad s nema uz nekdo ma spatne zkusenosti a muze dat par rad jka se s nema vyporadat. Jeste jsem dnes u jednoho manga nasel hermouse, jeste si nejsem uplne jisty, ale radeji ho dam ven, kdyz tu dva tydny nebudu.

Old Post 13-12-2009 v 14:24 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 47






Nazdar,
jojo,vánoce to je záběr,to mi povídej,obvzlášt´na baráku...
Díky za foto je to zajímavé,ale fakt takové zakrslé jsou to spíš takové bonsaiky.Myslím,že je to tím,že jsou v truhlíkách.Už o tom tady dokonce někdo psal.Ubírají si navzájem živiny a slačuje se kořenový systém.
Loni jsem mněl kytky taky v truhlíkách bud´po dvou nebo potřech,z jara byly doma,v létě a na podzim venku a ta ky to byly max.0,5m chudáci a květ řídký.Jakž takž zhulovali.
Letos jsem sadil tosamé sémně přímo z těch kytek přímo do země a v červnu byly kytky skoro dvoumetrové,kdybych nezastřihával a neohýbal tak by mně asi sežrali a čorky taky,pouze s přírodními hnojivy-výluhy,kompost,koblihy.Květ konec září-jako pěst.
S toho vyplývá,že čím víc prostoru pro kořenový systém,tím větší kytka.
V tvém boxu bych to viděl na 4 kýble po 5L na jednu kytku.

A co s týče těch mušek tak na to jsem mněl postřik BIO a nějaký název,hledal jsem to doma,ale už mi to asi došlo nikde není,ale když se unás zeptáš,tak je to v každé květinovce.Zředí se to určitém pomněru a dá do rosprašovače a postřáká se tím hlína.Larvičky mušek se začnou dusit vylezou z hlíny a chcípnou.
Jednoduché a účinné :-).
Je to český výrobek bio,vyrobený z řepkového oleje,takže název asi BIO OIL a něco...

Tak to asi vše,pěstu zdar a pěkné vánoce...



Fanánkův out 2010

Old Post 13-12-2009 v 15:56 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 48

Tak a konecne doma! Pokusim se sehnat ten repkovy olej, je to asi fakt nejucinnejsi, podle toho jak ctu. Zlute pasky nepomahaji, postriky taky ne. Jsou to mrchy odolne. Zatim nejucinnejsi mi prisel pokus cislo 3 a to, ze jsem do maleho zluteho kelimku nalil trosku domaci slivovice. Neni divu, Irove jsou narod alkoholiku, na ty jejich mouchy budu muset po jejich, fakt, ze na to jdou
S temi truhliky je to mozna pravda a mozna ne. Nez jsem se do toho pustil, snazil jsem se hodne cist a jel jsem tak trochu na zpusob clena xmalcom a tomu to krasne jelo.
Tady je odkaz: http://grower.cz/forum/showthread.p...ight=%2Bxmalcom
Ja jsem poridil truhliky jeste vetsi a hliny maji spoustu. Jen me mrzi, ze ten sodik nedosel pred mym odletem, takze ho nainstaluji az po navratu a to bude asi tak plus minus 5 tydnu do sklizne. Nevim, jestli to kytkam nejak neublizi. No uvidime. Jinac vsem, KRASNE SVATKY!

Old Post 16-12-2009 v 14:47 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-06-2009 - Bertův první indoor - 29 odpovědí
12-11-2003 - Nas prvni indoor - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1723680 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív