Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Aeroponie 1. pokus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

ahoj, drzis sa pekne, tiez ficim aero.
Vsimol som si ze vo vela forach ludia co pouzivali hnojiva AH tak mali nejake problemy s korenmi a tak. Ja som na skusku zvolil GH Tripack, zvedavost mi nedala, a kedze ficim prve aero tak som mal aj strach, no na moje prekvapenie, nemal som ani zdaleka take problemy ako ostatni, moj dojem je, ze AH su dost vymakane a treba s nimi zachadzat opatrne, kdezto GH vyzivuju dobre a pokial velmi neprehnojis, tak to kvetinky zvladaju.

Naposledy upravil 23-05-2009 v 21:46 PM

Old Post 22-05-2009 v 14:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman80
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman80 - 91% PěstitelskáKarma uživatele pyroman80 - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 34

Čau no možná by to chtělo nějaký porovnání. Hoď sem fotky a pošli mi odkaz. Já jsem se každopádně poučil v tom, že na úplnym začátku to chce Ec max 0,2, dokud nezačnou valit kořeny. Já dával 0,4 a holkám to vůbec nesvědčilo. Teď u konce mám tak 1,5 až 2 kolísá to s tím, jak žerou vodu.

Old Post 23-05-2009 v 11:31 AM
pyroman80 je offline   Profil uživatele pyroman80   Find more posts by pyroman80   Foto galerie člena pyroman80   Click here to Send pyroman80 a Private Message   Add pyroman80 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Chemie Příspěvek č. 35

250w aerofarm 1. grow
od zaciatku som vodu nemenil, len dolievam... posledne 3 tyzdne im pridam za 1 tyzden 10 l vody. ec pravidelne doplnujem a pomaly dviham.
Klonom v aeru, ktore su este nezakorenene, by som dal len cistu vodu na tyzden, kym pustia korienky. Mne tecie voda, ktora ma 0,12 ec, takze potom by som to dvihol na 0,24-0,28 a malo by to byt ok. Ja som svoje kytky mal zo semiacok, presadzal som ich tam ked mali dva poschodia a priblizne take ec som im namiesal.

Naposledy upravil 23-05-2009 v 21:41 PM

Old Post 23-05-2009 v 21:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman80
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman80 - 91% PěstitelskáKarma uživatele pyroman80 - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 36

Když jsem jen dolejval, tak jsem měl po měsíci problémy s Phčkem, hrozně mi klesalo. Podle mě je dobrý aspoň 3x za grow vyměnit roztok, protože kytky si vezmou z hnojek jen to co potřebujou a to co tam pak zbyde dělá neplechu

Old Post 24-05-2009 v 12:35 PM
pyroman80 je offline   Profil uživatele pyroman80   Find more posts by pyroman80   Foto galerie člena pyroman80   Click here to Send pyroman80 a Private Message   Add pyroman80 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

mne ph sa drzi, mierne kolisa ked kvety nieco vypiju a dolejem vodu, vtedy dolejem hnojky a ph mam potom tak na 6,8-7,4, znizim ho ph- dry a na tyzden mam pokoj. roztok budem asi menit 10 dni pred kosenim, dam cistu vodu.
porad prosim, mam pouzit final solution alebo staci cista voda?

Old Post 24-05-2009 v 13:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 38

cypher55: Cista voda na vyplach hnojek dle myho staci, nemusis ani tech deset dni, dal bych tak asi pet dni. Final solution krom toho jeste obsahuje latky podobne tem, ktere kytka sama vylucuje pri konci zivota. Proto ji to potom jeste popichne k posledni explozi (kytka se chce reprodukovat).
Peace djV.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 26-05-2009 v 02:28 AM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Foxik03
Nový Člen

Karma uživatele Foxik03 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 39

čus,chci se se zeptat,co k těm tryskám nakombinovat trošku toho AERA nečím,jako mistmakerem http://www.youtube.com/watch?v=mQ0p...d...efektivní??

Old Post 09-12-2011 v 01:34 AM
Foxik03 je offline   Profil uživatele Foxik03   Find more posts by Foxik03   Foto galerie člena Foxik03   Click here to Send Foxik03 a Private Message   Add Foxik03 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od Foxik03
čus,chci se se zeptat,co k těm tryskám nakombinovat trošku toho AERA nečím,jako mistmakerem http://www.youtube.com/watch?v=mQ0p...d...efektivní??


to bych nedělal, ty Mistmaker má ultrazvukovou membránu, která se při vyšším ECčku dost zasírá.. dobře funguje víceméně je na čistý vodě, nebo hodně nízkým ECčku.. popř. bys musel hodně často čistit membránu..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 23-12-2011 v 14:03 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-03-2021 - Aeroponie - trysky - 9 odpovědí
08-08-2011 - Aeroponie v kyblu - 7 odpovědí
03-08-2011 - Aeroponie - Flushing - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8797320 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív