Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » OUTDOOR Martin4688 na Vysočině
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33





Zdarec lidi tak dneska jsem se byl podívat jak to vypadá s klonama který jsem sázel v pátek nevím co se jím děje ale nějak jim sesichaj listy a vůbec nevím proč.Myslím si že to bude možná tím že byly celou dobu doma na okně a tetka jsem je dal na přímí slunce tak prosím SKUŠENĚJŠÍ o RADY ČÍM BY TO MOHLO BEJT TADY JE NĚJAKÁ FOTKA TAK CO CHLAPCI PORADÍ MĚ NĚKDO CO SE S KYTIČKAMA DĚJE

Naposledy upravil 11-05-2008 v 15:52 PM

Old Post 11-05-2008 v 15:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 34

kořeny sou nemocné... přelité a uhnilé nebo něco takového...

Indica Sativa Alumni*

Jak nejlépe dát rostlinám přirozenou výživu – aneb kompost, terra preta, biodynamics
venek 06' - AK47, White Widow, Pot of Gold, G13
venek 07' - Shiva, Shaman, Top44, White Rhino, Lowryders
venek 08'09' - Sweet Tooth, Mazar, Chronic, Shiva, Lowryders
venek 10' - Extreme Indica, Pure AK, Bubble Gum, Widowrella, LowKiller
venek 11' - WhiteWidow, Orange Bud, BlueBerry, Skunk1, LowKiller
venek 12' - FrisianDew, SnowBud, Afghan Kush, GreenPoison, ThinkDifferent, WW ..
venek 13' - DINAFEM, T.H.Seeds, Sweet Seeds.
venek 14' - DINAFEM, OG Kush, Bubba Kush.
venek 15' - Critical 2, FrisianDew,CaliHashPlant, Bubba Kush 2, S.A.D.

Old Post 11-05-2008 v 20:09 PM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 35

je to přelitý moc vlkho je to možný?

...

Old Post 11-05-2008 v 21:15 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 36

PODLE ME TO POMRZLO ......

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 12-05-2008 v 18:33 PM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 37

muze to byt prehnojenim nebo prelitim,v kolik hodin jsi je zaleval???

Old Post 12-05-2008 v 18:51 PM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od Dwarf Vingette
muze to byt prehnojenim nebo prelitim,v kolik hodin jsi je zaleval???
TAk přelitím to nevím jestly to může bejt a zálevám to pokaždý až navečír když to tak nepraží to sluníčko a spíš se přiklonuji k tomu že to možná trochu přemrzlo mno nevím ale přelitím stím ybch si taky nebyl jiste tak nevím sand to ty holky rozdejchaj

Old Post 13-05-2008 v 08:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 39

no ze by se meli brchat to se moc netvaří ale pokud je chces zachranit zkus na ne dat sklenaky

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 13-05-2008 v 15:13 PM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40






TAk jo zdarec tak dneska jsem se byl podívat na holky jak to sněma vypadá jestly to po tom tejdnu rozdejchaly nebo ne .A ono ejhle holkám začaly růst nový lístky sice tetka vypadaj jak kdyby už to měly za pár ale fotky mluví za vše ne snad tak vám semka nějaký házím a zejtra vám sem dám fotky z druhýho políčka a dneska jsem toho moc nenafotil jelikož se mě vybil mobil a to kurvy lítaly až víte kam lae aspoň se mi podařilo tak tady jsou nějaký fotečky posudte sami že mají holky chuť k životu nesmím to zakřiknout tak tady jsou a na druhým míste co mám jen 4 kytičky tak tam se jim daří docela pěkně poslední fotečka je z druhýho místa co mám květináče

Naposledy upravil 16-05-2008 v 19:48 PM

Old Post 16-05-2008 v 19:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41









TAk jsem tady zase jak jsem slýbil včera s fotečkama z druhý a třetího políčka a plus 4 klony který jsou sázeny po 1 kuse pokaždý jinde sice je to na píču docela se člověk nalítá ale je to lepší než zase přijít o všechny kytí.A holky docela dost povyrostly co jsem tam nebyl ten tejden a vypadají k světu příští týden jedu do growshopu pro plargon na růst a začneme pomalu přihnojovat at holky rostou tak a dost řečí a tady jsou teda nějaký ty fotky Konečně to začíná růst a pořádně holky se probraly z šoku a už jedou

Naposledy upravil 17-05-2008 v 12:56 PM

Old Post 17-05-2008 v 12:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42









Zdarec lidi tak dneska jsem se vydal po tejdnu na kytičky tejden byl celej prochcanej tak to toršku povyrostlo mno .Jinak slemejši mě jednu Belladonu ůplně skosily svině jedny a na jedný my srnka ukousla jenom vršek tak se aspon rozdvojí udělala to za mně zaštípnutí.A také jsem poprvé pohnojil honojivem Plagron alga grow tak snad to holkám prospěje a jeden peacemaker mě zlobí ale sand se z toho dostane tak tady máte nějaký fotečky z dneška tak se kochejteHolky snad pěkně žijou a dotáhnou to semnou až do konce

Naposledy upravil 24-05-2008 v 22:47 PM

Old Post 24-05-2008 v 17:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43





tady jsou ještě nějaký fotečky z dneška a snad už tetka bude pořátně pražit ta naše koule z nebe ať holky rostou po tom tejdnu prochcaným A JESTLY MÁTE NĚKDO NĚJAKÝ DOTAZY NEBO RADY TAK AŤ SE OZVE

Naposledy upravil 24-05-2008 v 17:38 PM

Old Post 24-05-2008 v 17:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44








Zdarec growerská komunito tak jsem tady s novejma fotečka jak jsem vám včera slýbil.Když jsem pokaždé došel z mejch pěti místa na místo tak jsem se nestačil divit jak holky jednou a doslova jedou.A jak jsem měl problémy ze začátku tak už jsou prič a jak mě napsal PAPAYA přiroda je mocná a holky to rozdejchaly však uvydíte z fotek jak si vesele rostou.Stejně tyhle kecy nikdo nečte a jenom se dívá na fotky.Jinak mám fakt velkou radost jak holky rostou až moc velikou tak tady jsou teda nějaký ty fotečky

Naposledy upravil 31-05-2008 v 14:41 PM

Old Post 31-05-2008 v 14:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45









Tady jsou další fotečky z dneška je jich trošku víc tak se kochejte.Už nevím co psáta jinak Zálivka je 6 ml na litr Plagron alga grow tak sadn to holkám neuškodí

Naposledy upravil 31-05-2008 v 15:06 PM

Old Post 31-05-2008 v 14:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46








Tady je další dávka foteček a holky tam vypadaj fakt krásně tak se vám sand tenhle thread a kytičky líbí tak kouchejte a snad to takhle půjde až do konce uvydímeA kloníkům se daří docela dobře posuďte sami JESTLY MÁTE NĚKDO NĚJAKÝ DOTAZ TAK ŠUP SE SNIMY Pot of Gold

Naposledy upravil 03-06-2008 v 14:35 PM

Old Post 31-05-2008 v 15:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyblik LopAtka
Stálý Člen

Karma uživatele Kyblik LopAtka - 68% PěstitelskáKarma uživatele Kyblik LopAtka - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 47

Nazdárek, roste to docela hezky... jen kdybych mohl poprosit - nebylo by možno psát dycky k fotkám co to je za modely? Jsem línej se furt vracet zpátky a hledat kde co máš dík

"LIDSKÉ BYTOSTI SI DĚLAJÍ ŽIVOT TAK ZAJÍMAVÝM. VE VESMÍRU PLNÉM ZÁZRAKŮ SE JIM POVEDLO VYNALÉZT NUDU." // SMRŤ

Je libo trochu havěti? aneb akvárka, terárka a živočištvo v nich

Květníky a květináče - DARUJI - koukněte sem


Moje první - 5kráte AK-48 250W - SKLIZENO

Old Post 01-06-2008 v 21:50 PM
Kyblik LopAtka je offline   Profil uživatele Kyblik LopAtka   Find more posts by Kyblik LopAtka   Foto galerie člena Kyblik LopAtka   Click here to Send Kyblik LopAtka a Private Message   Add Kyblik LopAtka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48


Zdarec takže v sobotu bude zase fotoupdate jestly teda ofšem nebude chcat tak se zase těšte jak nám holky po tom tejdnu povyrostly zatim zdarec zdarec tak v sobotu čekejte fota....Jinak tady ještě jedna fotka nějak jsem ju tam nemohl dostat tady je pohromadě 5 květináčůůů.Jina ze předu 1 ICE potom 2 PEACEMKER 2 POT OF GOLD je to tejden stará fotka

Naposledy upravil 05-06-2008 v 14:07 PM

Old Post 05-06-2008 v 14:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1648210 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív