Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1.pokus o skříň 250w SON-T
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

jsi klikař a ještě máš pěkný kytky
přeji ať to takle pokračuje....

a ty tenké větve.... ofuk! (taky ho nemám a kytky mi teď padaj)

Old Post 11-12-2007 v 22:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lu$$ieN
Stálý Člen

Karma uživatele Lu$$ieN - 81% PěstitelskáKarma uživatele Lu$$ieN - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 34








26 den květu Sakra už se na to těšim dnes jsem zkusil první žilku ze záštipku ještě furt se na mě usmívá monitor Tak jsem měl chuť udělat pár foteček ro rodinného alba

Mějte se a smějte se

Old Post 18-12-2007 v 18:26 PM
Lu$$ieN je offline   Profil uživatele Lu$$ieN   Find more posts by Lu$$ieN   Foto galerie člena Lu$$ieN   Click here to Send Lu$$ieN a Private Message   Add Lu$$ieN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lu$$ieN
Stálý Člen

Karma uživatele Lu$$ieN - 81% PěstitelskáKarma uživatele Lu$$ieN - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 35

Zderec potřebuju radu jedna kytka mi začíná hermoušovitět !!! co s ní ????? Mam jí hned vyndat ???? je schopná mi orcat ostatní ???? Pls spěchá to .........

Mějte se a smějte se

Old Post 21-12-2007 v 08:44 AM
Lu$$ieN je offline   Profil uživatele Lu$$ieN   Find more posts by Lu$$ieN   Foto galerie člena Lu$$ieN   Click here to Send Lu$$ieN a Private Message   Add Lu$$ieN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krakohor
Stálý Člen

Karma uživatele Krakohor - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 36

těpic, máš tam fakt pěkný pálky, mrtě ti to závidim. Ať ti ještě zmohutněj. Měl jsem zhermovanou jednu a žádnou mi nenakazila. pěstu zdar

Old Post 29-12-2007 v 14:23 PM
Krakohor je offline   Profil uživatele Krakohor   Find more posts by Krakohor   Foto galerie člena Krakohor   Click here to Send Krakohor a Private Message   Add Krakohor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lu$$ieN
Stálý Člen

Karma uživatele Lu$$ieN - 81% PěstitelskáKarma uživatele Lu$$ieN - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 37







No nějakou dobu jsem nefotil ale teď přináším fota ze sklizně a výsledky mého snažení ze všech kytek mam tak 30 semen takže v poho Chuťově je to faktycky vynikající čistá váha ještě nebyla změřena ale dodám info

Mějte se a smějte se

Old Post 07-01-2008 v 13:40 PM
Lu$$ieN je offline   Profil uživatele Lu$$ieN   Find more posts by Lu$$ieN   Foto galerie člena Lu$$ieN   Click here to Send Lu$$ieN a Private Message   Add Lu$$ieN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ariel
Nový Člen

Karma uživatele Ariel - 27% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 38

info o vaze urcite dodej, ja mivam podobny sisky, tvari se to "solidne" ale ve skutecnosti je to NAREZ :P Karma+ for you

VYMĚNÍM VYJETOU NAFTU ZA STRUNY OD SAXOFONU.

Old Post 07-01-2008 v 17:10 PM
Ariel je offline   Profil uživatele Ariel   Find more posts by Ariel   Foto galerie člena Ariel   Click here to Send Ariel a Private Message   Add Ariel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reeve
Stálý Člen

Karma uživatele Reeve - 76% PěstitelskáKarma uživatele Reeve - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 39

Zdravim, máš to fakt pěkný! ale chtěl sem se zeptat kolika litrový máš ty květináče? nevim jestli jsi to už někde nesal ale já to neviděl

200W RED CFL @WAPPA
1st IN 150w - Cal.Orange.Bud
OUT 2008

Old Post 07-01-2008 v 17:57 PM
Reeve je offline   Profil uživatele Reeve   Find more posts by Reeve   Foto galerie člena Reeve   Click here to Send Reeve a Private Message   Add Reeve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-07-2006 - 2.indoor 250W son-t - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9569840 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív