Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Coolnička 600
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3

Jaká výbojka bude lepší na růst?
This poll is closed.
NurtureLite SHPS 7 50.00%
Philips Master SON-T Pia Green Power 7 50.00%
Total: 14 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
sk-at-er
Stálý Člen

Karma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 92  

50. den 12/12 Příspěvek č. 33







Tak se nám to konečně začalo nafukovat ale spíš jen Jack, SWKáčka už vypadaj, že by to klidně založily tak jsem dvě SWKáčkám začal podávat Ripen (vzadu v pravo) aby měl co do huby než dojede Jackouš a zbylý. Chtěl jsem vám ukázat "special guesta Hempstar", protože se pěkně rozjel po PK 13-14 a Alga-Bloom od Plagronu ale pořád ještě nemůžu chodit, tak jsem se tam nedostal

If you don´t like rock´n´roll you are not my friend!

Old Post 02-04-2008 v 21:10 PM
sk-at-er je offline   Profil uživatele sk-at-er   Find more posts by sk-at-er   Foto galerie člena sk-at-er   Click here to Send sk-at-er a Private Message   Add sk-at-er to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk-at-er
Stálý Člen

Karma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 92  

Kdo pozná Jacka? Příspěvek č. 34






Ještě přidávam 4 makra, jak to vypadá zblízka až bude čas tak je nějak vyndam a pořádně vyfotim.
Tak kdo poznal pana Herera?

If you don´t like rock´n´roll you are not my friend!

Old Post 02-04-2008 v 21:31 PM
sk-at-er je offline   Profil uživatele sk-at-er   Find more posts by sk-at-er   Foto galerie člena sk-at-er   Click here to Send sk-at-er a Private Message   Add sk-at-er to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shandy
Stálý Člen

Karma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 35

2. od spodu?

Old Post 03-04-2008 v 07:42 AM
Shandy je offline   Profil uživatele Shandy   Find more posts by Shandy   Foto galerie člena Shandy   Click here to Send Shandy a Private Message   Add Shandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk-at-er
Stálý Člen

Karma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 92  

Palec nahoru Special guest Příspěvek č. 36



Na přání jednoho člena jsem se po kolenoudostal do boxu a vyfotil Hempstara, jak pěkně kvete. Akorát doufam, že ještě hrozně nakyne, protože je to fakt nejlepší vůně, co jsem zatim ve skříni měl!

If you don´t like rock´n´roll you are not my friend!

Naposledy upravil sk-at-er 03-04-2008 v 23:03 PM

Old Post 03-04-2008 v 20:53 PM
sk-at-er je offline   Profil uživatele sk-at-er   Find more posts by sk-at-er   Foto galerie člena sk-at-er   Click here to Send sk-at-er a Private Message   Add sk-at-er to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 37

Ahoj! Rastlinky má veľmi pekné. Ako sa pozeráš s odstupom častu na dobu rastu? Prepol by si na kvet znova v rovnakej dobe, alebo by si ich nechal rásť dlhšie?

Marihuana je dar.

Old Post 04-04-2008 v 10:45 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk-at-er
Stálý Člen

Karma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od Ono
Ahoj! Rastlinky má veľmi pekné. Ako sa pozeráš s odstupom častu na dobu rastu? Prepol by si na kvet znova v rovnakej dobe, alebo by si ich nechal rásť dlhšie?


Určitě bych to nechal na růstu ještě o tejden dýl kdybych věděl, jak to ještě poroste. Na druhou stranu ale i takhle jsou spodky docela nahovno, takže budu muset obrat velký palice a nechat doject třeba 2 tejdny spodky aby byly k něčemu!

If you don´t like rock´n´roll you are not my friend!

Old Post 04-04-2008 v 19:17 PM
sk-at-er je offline   Profil uživatele sk-at-er   Find more posts by sk-at-er   Foto galerie člena sk-at-er   Click here to Send sk-at-er a Private Message   Add sk-at-er to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk-at-er
Stálý Člen

Karma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 92  

60. den 12/12 Příspěvek č. 39






Už jsem to nevydržel a jedno SWKáčko obral o horní palice Spodky jsem tam ještě nechal smažit aspoň na tejden. Na Jacka si budu muset jestě minimálně 14 dní počkat i když už jsem měl chuť jednoho sundat. Každopádně jsem všechny začal prolejvat Ripenem, tak to snad trochu urychlý.
Tady je pár fotek na porovnání...

If you don´t like rock´n´roll you are not my friend!

Old Post 13-04-2008 v 12:53 PM
sk-at-er je offline   Profil uživatele sk-at-er   Find more posts by sk-at-er   Foto galerie člena sk-at-er   Click here to Send sk-at-er a Private Message   Add sk-at-er to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk-at-er
Stálý Člen

Karma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 92  

71. den 12/12 HARVEST:) Příspěvek č. 40









Nakonec jsem upustil od plánu nechat kytky ještě týden na čistý vodě a po pár průplachách Cannazymem se konečně dostal zbytek pod kosu.
Podle vzhledu výnos bude spíše pod průměrný ale podle ochutnávek ze 3 SWKáček, který šli pod kosu trochu dřív bude aspoň kvalitní čoud.

If you don´t like rock´n´roll you are not my friend!

Old Post 26-04-2008 v 13:42 PM
sk-at-er je offline   Profil uživatele sk-at-er   Find more posts by sk-at-er   Foto galerie člena sk-at-er   Click here to Send sk-at-er a Private Message   Add sk-at-er to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drakar
Stálý Člen

Karma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 41

Cus, chci se zeptat jak pises v prispevku c.40 zes sklidil vrsky a spodky si nechal jeste smazit jak dorostly bylo to na nich znat oproti ostatnim? Uz jsem o tom cetl v Mandala faq tak sem premejslel ze bych to taky zkusil.Jinak K+.

Co mužu udělat dnes, mužu udělat až zítra a klidně až pozitři...




Prvni indoor SPAJZ 250w
SPAJZ 250 - 400w II

Old Post 26-04-2008 v 14:36 PM
drakar je offline   Profil uživatele drakar   Find more posts by drakar   Foto galerie člena drakar   Click here to Send drakar a Private Message   Add drakar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk-at-er
Stálý Člen

Karma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 42

Jo, urcite na nich bylo znat, ze se trochu zvětšily ale spíše vytvrdly. Když jsem sundal ty hořešky, tak byly všechny ty spodky měkký a při kosení už to bylo znatelně lepší. Bohužel jsem se sklízel o den dřív a nemam z toho žádnou fotky, protože i takhle to byla fuška Díky za ká.

If you don´t like rock´n´roll you are not my friend!

Old Post 26-04-2008 v 16:36 PM
sk-at-er je offline   Profil uživatele sk-at-er   Find more posts by sk-at-er   Foto galerie člena sk-at-er   Click here to Send sk-at-er a Private Message   Add sk-at-er to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-02-2016 - CHRONIC 600w - 4 odpovědí
26-04-2007 - chronic 600w - 76 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6010610 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív