Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » první pořádnej indoor 125 W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Freedomek69
Stálý Člen

Karma uživatele Freedomek69 - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 33

no hele myslim, že se lámání ani ohýbání vůbec bát nemusíš..koukni na mě..a jak sem to pěkně roztáhnul do stran...
btw: máš fakt hustou jungle ..možná se mi to zdá ale máš to i celkem vytáhlý...ale jinak nejni to špatný

freedom for všechno

Old Post 11-11-2007 v 10:12 AM
Freedomek69 je offline   Profil uživatele Freedomek69   Find more posts by Freedomek69   Foto galerie člena Freedomek69   Click here to Send Freedomek69 a Private Message   Add Freedomek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 34

máš recht, jsou vytáhlý, myslím, že to je tím, že se na ně svítí jen RED spektrem, po něm se víc táhnou do výšky, taky ty Purple Power jsou sativy, ty se natahují obecně, já se snažím podkládat květináče dokud to jde, aby byly pořád co nejblíž světlu, ale ta 125 má holt asi malej dosah... na příší grow jsem koupil ještě 1 lampu s Blue spektrem, tak to snad nebude takový (jen na růst. fázi tedy....)
P.S. taky už tedy začínají dost vonět , což je dosti veselé, když člověk nemá pachový filtr a v bytě skoro žádné dveře, takže to voní celým bytem - doufám, že soused policajt nepůjde okolo až budu mít otevřené dveře na chodbu
citace:
Původní příspěvek od Freedomek69
no hele myslim, že se lámání ani ohýbání vůbec bát nemusíš..koukni na mě..a jak sem to pěkně roztáhnul do stran...
btw: máš fakt hustou jungle ..možná se mi to zdá ale máš to i celkem vytáhlý...ale jinak nejni to špatný

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Naposledy upravil krivkin 11-11-2007 v 12:14 PM

Old Post 11-11-2007 v 12:02 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 35

dneska jsem nalomil několi větví, který dost stíní těm prostředkům a spodním patrům a teda jak tam tak visely dolů, nebyl to hezkej pohled, je to sadismus jinak jsem fotky z telefonu přehrál do PC doma, ale zapomněl jsem postnout, tak budou zejtra... jinak dneska hnojeno Alga-bloomem (8 ml do 2 L vody), 10.11. dostlay zase "obstřík" Phytaminem, teď mi prosychají už jen za 4 dny, předtím za 5, je vidět, jak si berou víc vody...

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 14-11-2007 v 18:17 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 36





tak tady jsou ty fotky - dneska to mám 20. den 12/12 teď je to ta nejlepší část, jak tam pomalu mohutní paličky

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 15-11-2007 v 00:04 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 37





24. den 12/12 ve tmě je to hezčí jsou na oko takový víc obsypaný....

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 19-11-2007 v 20:36 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 38

zdar lidi, tak jsem v půlce (aspoň u PP, IP2000 zůstane tak o týden déle) 29. den 12/12
čerstvě otočené, čerstvě zalité a pohnojené (zvýšil jsem dávku Alga-bloom na 6 ml/L) a čerstvě vyfocené

nejdřív jsem fotil s režimem "denní světlo", kterej tam zůstal nedopatřením, pak přepnuto na "žárovkové světlo", které to víc přibližuje skutečnosti než "zářivkové" - to jsem si myslel, že bude naopak...

fotka č. 2 - jasná aspirantka na Miss Palda Of My Box 2007 setřel jsem z jednoho lístku trošku té "many" a voní to božsky (doufám, že to tak bude i působit )

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 24-11-2007 v 09:38 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 39






zdar lidi, tak jsem v půlce (aspoň u PP, IP2000 zůstane minimálně o týden déle) 29. den 12/12
čerstvě otočené, čerstvě zalité a pohnojené (zvýšil jsem dávku Alga-bloom na 6 ml/L) a čerstvě vyfocené

nejdřív jsem fotil s režimem "denní světlo", kterej tam zůstal nedopatřením, pak přepnuto na "žárovkové světlo", které to víc přibližuje skutečnosti než "zářivkové" - to jsem si myslel, že bude naopak...

EDIT ééé, tak se ty fotky nahrály úplně na přeskáčku, co to jééé ?!? musel jsem prohodit popisky

fotka č. 1 - PP ta bude nejspíš Vicemiss

fotka č. 2 - IP2000 jasná aspirantka na Miss Palda Of My Box 2007 setřel jsem z jednoho lístku trošku té "many" a voní to božsky (doufám, že to tak bude i působit )

fotka č. 3 - celkový pohled na džungli

fotka č. 4 - PP vpravo vzadu je taková nedomrlá...

fotka č. 5 - ač jsem to čekal spíš od PP, většá hyena je IP2000 - holt kříženec...

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Naposledy upravil krivkin 24-11-2007 v 10:04 AM

Old Post 24-11-2007 v 09:43 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 40





... pokračování ...

EDIT tady se stalo to samé...

fotky č. 6,7 a 8 = 5,2 a 1 z předchozího příspěvku

fotka č. 9 - PP vpravo vepředu - to je docela dobrej keřík, na rozdíl od těch ostatních 2 líp zastřižená, s tím bych si rád pohrál někde v přírodě na sluníčku, to by byly keře...

předběžne mi datum kosení vychází u PP na 23. - 24. 12., IP2000 pak 5.1. letos budou hezké Vánoce a Předvečer Tříkrálový

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Naposledy upravil krivkin 24-11-2007 v 10:07 AM

Old Post 24-11-2007 v 09:53 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 41




tak dneska to mám 45. den květu v sobotu to bylo přesně 6 týdnů od přepnutí, zbývají tedy 2 pro Purple Power a tudíž včera dostaly kromě poslední dávky Alga-bloomu (v koncentraci 5 ml/L) i Ripen na "dozrání" (4 ml/L) a v sobotu 22.12. by měly jít pod kosu , tak je čeká už jen dieta na vodě... ale zatím se tedy nějak nefialoví jak by člověk u modelu s názvem Purple Power čekal....
zato IP2000 předčila moje očekávání - celá kytka se "zahustila" paličkama, je úplně bílá, jak je obsypaná krystalkama a smrdí jak pytel hoven doufám, že účinek kouře bude opravdu tak masakrující jak se všude píše, tuhle dámu rozhodně nevytrhnu, bude ostříhána a poroste pěkně dál - určitě udělám i nějaký řízky pro případné zájemce, dám pak vědět....

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 10-12-2007 v 08:43 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIX
Stálý Člen

Karma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 619  

Příspěvek č. 42

Máš to krásne, K+

legalized marihuana!!!!
Marihuana nieje len droga, je to rastlina z velmi velkým využitím a ludia na celom svete to možno raz pochopia.

Old Post 10-12-2007 v 15:50 PM
LIX je offline   Profil uživatele LIX   Find more posts by LIX   Foto galerie člena LIX   Click here to Send LIX a Private Message   Add LIX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 43






tak přátelé a kamarádi - 24.12. i u mě byl Ježíšek - SKLIZENO zatím mám zváženo jen Purple Power - to byla slabota, asi to bylo tím, že jsem kytky hned prakticky po zaštípnutí přepnul a ony se pak moc nevytáhly... nicméně na Silvestra už jsme to chutnali a dobrý - ještě je taková nevýrazná chuť, ale až si to poleží nějakej pátek ve skle, snad to "dozraje" no a dneska jsem oštípal i IP2000 - ta toho má odhadem skoro tolik, co ty ostatní 3 dohromady, navíc jsem 1 pálku na zkoušku uštípl 29.12. a dneska to smotnul - takovej malej osobáček asi 5 cm nálože a vůbec jsem to nedohulil, protože mě to rozštípalo ještě venku v mraze na balkónu tento model byl tedy okamžitě jasně pasován na vítěze a kytka jede por zbrusu novou 125 W Nurturlite Blue, pohnojena zbytkem vermifluidu na růst...

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 03-01-2008 v 09:08 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 44



abych nezapomněl, Purple Power měl 16,1 g - tedy nic moc, od IP2000 jsem zvědavej, má ty paldy takový hutný :-) ...

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 03-01-2008 v 09:41 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dStanly
Stálý Člen

Karma uživatele dStanly - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 45

pekne zdokumentovane pekny grow k+ zasluzene ))

:P...kto si to nevie vypestovat nech to ani nefajci...:P

Old Post 07-01-2008 v 12:05 PM
dStanly je offline   Profil uživatele dStanly   Find more posts by dStanly   Foto galerie člena dStanly   Click here to Send dStanly a Private Message   Add dStanly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 46



tak to tady uzavírám - sumasumárum po usušení a zváženi mám 16,1 g Purple Power a 13,4 g IP2000, něco jsem už ochutnal, takže dohromady toho bylo asi 31 g
foto - v těch 3 sklenicích je po jedné rostlince PP, v dalších dvou pak IP2000 - jasně výnosnější (a silnější )!!

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 12-01-2008 v 16:18 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-03-2016 - První indor . CFL 125w - 66 odpovědí
19-05-2013 - první indoor - 8 odpovědí
03-02-2013 - První indoor 125/200 W CFL - 152 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8045740 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív