Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Dotaz nehuliče
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
warial
Stálý Člen

Karma uživatele warial - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 30 

Pohodička tu:all Příspěvek č. 33

Jak psal Doležal ve své knize ,,Marihuana",že se nemá hulit o samotě,tak nevim kde si to pan JXD,vydedukoval.Já to čet taky,ale musím souhlasit s piškotem a vlastně se všemi co sdílí názor že zahulit si sám je někdy mnohem lepší než v kolektivu,čímž v žádným případě nesnižuju úroveň kolektivu.Je to kolektivní droga to bez pochyb.Ale i když někdy dělá přímo díru do hlavy,tak se mi zdá že je to droga ,,obohacující"a možná i inteligentní protože když jsem kdykoli dal brčko jen tak sÓlo tak jsem nikdy depku nezažil.Naopak jsem si začal uvědomovat co dělám blbě a co bych moh v životě vylepšit.A třeba jak zas něčim novym potěšit svý okolí - svou holku
Podle mě tráva je o rozšiřování fantazie.A jediný co hrozí když jí člověk konzumuje převážně o samotě je to,že si začne svět až moc idealizovat a pak je větší sklon k tomu,že ve střízlivém a reálném světě snáz někomu nalítne na nějakej fígl.Ne nemluvim o vlastní zkušenosti,ale každej hulič má přece jen svůj svět a většinou žije v dobrý víře,že vše je krásný,měkký,voňavý a bezbolestný.Tak jen pozor komu ten Váš ,,niterní vesmír"svěřujete.

Old Post 20-03-2002 v 14:02 PM
warial je offline   Profil uživatele warial   Find more posts by warial   Foto galerie člena warial   Click here to Send warial a Private Message   Add warial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 34

2 warial

Odpovidam trochu pozde, ale preci. Tim guru jsem nemyslel doslova nejakeho samana, ale cloveka znaleho veci, ktery je vyrovnany a ochotny te provazet na tve ceste. Je to clovek, ktery se dokaze dostat do stejneho stavu jako ty, nebo se ani do neho nedostane a citi a vi, jak ti je a pomaha ti. ukazuje ti, kudy se mas vydat. A obcas nemusi ani ukazovat a uz jeho samotna pritomnost pusobi uklidnujicim dojmem. Protoze mas jistotu, ze je nekdo v blizkosti, na koho se muzes v pripade nouze otocit.

Ja na me Velke Ceste mel takoveto spolecniky hned dva a verte mi, ze mi moc a moc pomohli. Bez nich bych asi dopadl mnohem hur, popripade nejhur. S jendim z nich jsem tak splynul, ze jsem videl, jak on videchuje cistou energii, ktera se zhmotnovala a nopak vdechoval energii, ktera proudila z meho tela. Bylo to neco nepopsatelne uzasneho. A dekuji jim za to, ze tam byli. nebyt jich, tak mozna toto dneska nepisu. Co mozna. urcite ne... Jeste jednou dekuji panove...


A jen na konec ti reknu, ze tvuj Guru muze byt opravdu kdokoliv. Treba i vlastni bratr ci kamarad ze skoly. Na jednu stranu bych dokonce rekl, ze tento server je plny takovych lidi, kteri vykonavaji tuto sluzbu a mozna o tom ani nevedi. Diky jim vsem. V podstate vsichni, kdoz psali do tohoto threadu si zaslouzi pochvalu, ze jsou nasimi Guru...

Dekuji Vam vsem.. A vsem vam postupne nadelim karmu. Zacnu vsak az zitra, nebot i mi budhisti musime obcas pracovat a mne prace zrovna vola...

Budte zdravi

Old Post 20-03-2002 v 14:16 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warial
Stálý Člen

Karma uživatele warial - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 30 

Dotaz to:homolka Příspěvek č. 35

... sory ale to jsi střítlivej asi neskládal,co?

Old Post 20-03-2002 v 15:19 PM
warial je offline   Profil uživatele warial   Find more posts by warial   Foto galerie člena warial   Click here to Send warial a Private Message   Add warial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avitas
Stálý Člen

Karma uživatele Avitas - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 36

Koukám, jak se nám tenhle thread rozrostl do úplně nové dimenze

2 Walhalla2000:

Jak píšeš o tom že nebýt těch dvou dobrých duší, tak jsi tu zde již nebyl, to mluvíš stále ještě o travce ?

... pokud ano, tak pro mě celý tento thread momentálně ztratil srozumitelnost

Old Post 20-03-2002 v 15:26 PM
Avitas je offline   Profil uživatele Avitas   Find more posts by Avitas   Foto galerie člena Avitas   Click here to Send Avitas a Private Message   Add Avitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warial
Stálý Člen

Karma uživatele warial - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 37

2 Walhala :

díky já si něco takovýho představoval.Je to celý o vzájemné podpoře

2 Avitas:

Walhala mi dlužil pouze vysvětlení,který vyplívalo z tvýho tématu o nezkušenosti s THC.Teda jestli si to fakt myslel vážně

Old Post 20-03-2002 v 15:34 PM
warial je offline   Profil uživatele warial   Find more posts by warial   Foto galerie člena warial   Click here to Send warial a Private Message   Add warial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orwell
Nový Člen

Karma uživatele Orwell - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 38

Jenom chci poznamenat, že rady JXD nejsou rozhodně platnější, než kohokoliv jiného. Psal sice docela zábavně a asi byl první, kdo u nás razil styl takzvaného "gonzo journalismu" - jiným příkladem je třeba Hunter Thompson a jeho Strach a hnus v Las Vegas - ale JXD ty svoje rady o nekouření o samotě později sám popřel v další knize, navíc se dlouhodobě léčil v psychiatrické léčebně a sám přiznává, že pro něj je ganja náhražkou za prášky, které by jinak bral. Takže těžko srovnávat jeho psychiku s běžným devatenáctiletým uživatelem bez životní historie plné psychiatrických léčeben, skinheadských srazů a dlouhodobých vykuřování v Indii...

Old Post 20-03-2002 v 15:37 PM
Orwell je offline   Profil uživatele Orwell   Find more posts by Orwell   Foto galerie člena Orwell   Click here to Send Orwell a Private Message   Add Orwell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avitas
Stálý Člen

Karma uživatele Avitas - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 81 

2 Warial: Příspěvek č. 39

Myslel jsem to vážně a myslím to vážně pořád. Teď jsem si to "skouknul" v kontextu s tvým dotazem a došlo mi to. OK !

Old Post 20-03-2002 v 15:49 PM
Avitas je offline   Profil uživatele Avitas   Find more posts by Avitas   Foto galerie člena Avitas   Click here to Send Avitas a Private Message   Add Avitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Nápad No jo... Příspěvek č. 40

Pro me to zni srozumitelne Nemuzu si pomoct....a to nehulim uz treti mesic

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 20-03-2002 v 16:49 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 41

2 avitas

no v tom priklade sem nemluvil o travce, ale o LSD. Ale neslo tak o tu drogu, jako o toho guru... A mimochodem, on mi pomohl mezi jinym tim, ze mi dal do ruky travku, papirek, cigaro, filtr a rekl: "umotej speka". trvalo mi to asi pul hodiny, ale nakonec jsem takovou bramboru smotal a strasne mi to pomohlo...

Cili travka je lek i relaxativum

Old Post 20-03-2002 v 20:01 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warial
Stálý Člen

Karma uživatele warial - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 30 

Obecné 2 Orwel Příspěvek č. 42

JXD byl ve skinheadskejch řadách?to jsem ani nevěděl.

2 Homolka: V klidu nic proti,jen si to na nás vybalil jak kdyby se někde utrhla lavina.Na mě musíš po ránu v klidu

Včera jsem vysvětloval kámošovi jak jsem si bral úvěr v bynce (ne velkej) a on se ptá ,,na co ti to půjčili ? A já mu musel poslat poslat že na čestný slovo.Hustý co?

Old Post 21-03-2002 v 07:33 AM
warial je offline   Profil uživatele warial   Find more posts by warial   Foto galerie člena warial   Click here to Send warial a Private Message   Add warial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Pohodička 2warial Příspěvek č. 43

taaaak, ale tohle jsi urcite nepsal strizlivej, se na to koukni hehe

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 21-03-2002 v 08:46 AM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warial
Stálý Člen

Karma uživatele warial - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 30 

to:Bryant Příspěvek č. 44

Hmm ,origoš

Old Post 21-03-2002 v 09:03 AM
warial je offline   Profil uživatele warial   Find more posts by warial   Foto galerie člena warial   Click here to Send warial a Private Message   Add warial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Pohodička 2 warial Příspěvek č. 45

Heee???

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 21-03-2002 v 09:35 AM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warial
Stálý Člen

Karma uživatele warial - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 46


Mua ?

Old Post 21-03-2002 v 09:43 AM
warial je offline   Profil uživatele warial   Find more posts by warial   Foto galerie člena warial   Click here to Send warial a Private Message   Add warial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warial
Stálý Člen

Karma uživatele warial - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 30 

2 Bryant@Homolka Příspěvek č. 47

Jo jasná věc,spíš šlo o srandu,z mý strany,ale nebudu tady zabírat místo mými stavy heraničící s neomezenou rozpínavostí

Old Post 21-03-2002 v 09:54 AM
warial je offline   Profil uživatele warial   Find more posts by warial   Foto galerie člena warial   Click here to Send warial a Private Message   Add warial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avitas
Stálý Člen

Karma uživatele Avitas - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 81 

2 Walhalla2000 Příspěvek č. 48

Díky za vysvětlení, doufal jsem si že je řeč o LSD a ne o travce.

Obdivuju vědomosti toho guru, jaký je vlastně v té chvíly dokonalý psycholog. Já kdybych byl v jeho situaci, nejen že bych dělal všechno špatně, ale vůbec by mne nenapadlo, že jako účinná pomoc bude v té chvíli fungovat právě třeba umotání toho špeka !

Old Post 21-03-2002 v 10:00 AM
Avitas je offline   Profil uživatele Avitas   Find more posts by Avitas   Foto galerie člena Avitas   Click here to Send Avitas a Private Message   Add Avitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-04-2004 - Dovedete nehulit??? - 40 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4290500 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív