Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Dreadari a jejich zamestanani:)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 33

V salonu ti je udělaj tak od 2000-5000
já ti je udělám za 1000-2000,- hehe

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 08-08-2006 v 17:11 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 34

A příroda ti je udělá grátis...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 08-08-2006 v 17:13 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 35

Jojo, kam se hrabou dělaný dready oproti přírodním, ty dělaný jsou děsně nepřirozený...

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 08-08-2006 v 17:27 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morys
Stálý Člen

Karma uživatele Morys - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 36

Hmm jamaican sice neprirozeny ale jak pak nekdy vypadaj ... Uces ve kterem to zije Kamosce je delali tak ze ji kazdej udelal nekdo jinej takze ma jeden jinej nez ten druhej jeden ma obri jeden mrnavej a po roce je to fakt kekel holt si to necham udelat profesionalne...

Old Post 08-08-2006 v 18:36 PM
Morys je offline   Profil uživatele Morys   Find more posts by Morys   Foto galerie člena Morys   Click here to Send Morys a Private Message   Add Morys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golgotha
Stálý Člen

Karma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 455 

Příspěvek č. 37

Hmm,ja bych dredy chtel,deku mam uz 3 roky pestovanou,rodice mam v pohode,ale bojim se okoli,jak by to prijmulo,nedokazu na to sr*t!
U nas to neni prd*l a kdyz se tu objevi par lidi z dredy,hned nejakej starej komous vola fizly at to hned radsi zkouknou!Minule kdyz to nekdo udelal,prijeli benga a sli za tema typkama a zjistili,ze to sou samy vystudovalci z nejakyho spolku ochrancu zveratek .......... vypadli a byl klid! (myslim fizly)

Peace ,ll..

K tem prirodnim,nevim jak to kontrolovat,kdyz se 2-3 mesice necesu(ja mam hodne vlnity vlasy) tak se mi to zasmodrcha pod vlasama do 1noho mega chuchvalce!
Nedovedu si to predstavit!

Kafe bylo málo sladký!

Old Post 08-08-2006 v 18:39 PM
golgotha je offline   Profil uživatele golgotha   Find more posts by golgotha   Foto galerie člena golgotha   Click here to Send golgotha a Private Message   Add golgotha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 38

že má člověk dredy jako ze žurnálu,,tak mu to stejně nevydrží a musí je pořád upravovat,když je chce mít v pohodě..
Poptej se kolem kamarádek a tak,,pak si to nemusíš nechat dodělávat v salónu ..kámoška nebo kámoš ti je bude upravovovat za nějaký to brko,..
:ale i kdyby nebyly profesionálně,vždycky se daj upravit a dodělat háčkem

našla sem na netu:

http://kotik.kvalitne.cz/
http://dredy.net/index.php?clanek=3


ty ceny nejsou až tak hrozný jak sem si představovala,ale já bych si je asi nenechala,,propočítávaj dredy na buť podle počtu,,nebo po ramena,pas atd..to je jak roboti,,
ale můžou tam bejt třeba fajn lidi,,který to neberou jako na běžícím páse

jinak přírodní dredy se nečešou,,nechaj ladem a pak se roztrhávaj či dodělávaj bavlnkama a všim co najdeš,,čímkoliv,,proto sou přírodní,,kamarádka si počkala 4 roky a teď je má fakt nádherný,,ale chce to se s nima zžít a trochu to přečkat než pořádně vyrostou

RASTA

Old Post 08-08-2006 v 20:33 PM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

Já dredy nemám, ale na hlavě mi sedí cca 3cm kohout a vzadu mám 7 tenkých, cca 10cm černo-červených copánků.
Dělal jsem na pozici vedoucí provozovny satelitní techniky, pak jsem byl majetelem firmy se satelity a momentálně dělám externího bookmakera u nejmenované tuzemské sázkovky. Piercing nemám, ale jsem pokérovanej a nebojím se to ukazovat.
Mám štěstí, že jsem měl doposavad co do činění s lidima, který zajímá, co mám v hlavě a ne jak vypadám...

Old Post 08-08-2006 v 20:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 40

Jsou dredy a dredy. Dredy-fenomén dnešní doby, podobně jako nagelovaný kohout Leoše Mareše. Dred jeden stejný jako druhý, bez přesvědčení, bez myšlenky, od Kenvela! Móda. Chtěl bych se líbit, narvat si kusy železa do rypáku a na hlavu si nechat udělat hovna za 5000Kč. Že bych si udělal parádní dredy a byl bych tak krásný jako model na mole módní přehlídky Versace-ho? Povrchní. Všeť s dredy na hlavě? Nevim. Hloubka chápání? Nikde-pod povrch nejdeme. Profesionální dredy-slovní spojení, z kterého jsem velmi smutný.

Kde vlastně zůstala ona původní myšlenka, původní přesvědčení? Mám rád přírodu, ona mě bere jako svou součást a ať si s mými vlasy dělá co chce? Dnes už to tak většinou není...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 09-08-2006 v 00:08 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta Dawg
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta Dawg - 4% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 41

Pan Ker: Já bych k tomu byl shovívavější... Dredy jako Rastas nebudem mít nikdy, na to prostě nemáme ten správnej typ vlasů. Takže pokud bys chtěl být opravdu přírodní a nijak svý vlasy neupravovat, nikdy by se ti dredy nevytvořily. Pokud to chceš brát z tohohle hlediska, musel bys uznat že původní Rasta dreadlocks byly o tom, nechat to růst nadivoko a nijak to neupravovat, pokud chceš vidět jak by vypadaly naše vlasy bez úprav, mrkni na dlouhovlasý bezdomovce - to jsou naše přirozený a přírodní vlasy... Abys měl dreadlocks, vždycky je budeš muset nějak vytvořit a pak už je na lidech co chcou mít na hlavě... Někdo nemá přátele který by je uměli zaplíst, někdo by se pak bál ukázat na ulici, někdo chce (a někdy i musí) trochu reprezentovat, někomu je to fuk, někdo rád na hlavě účes, jinej zas divočinu... Sto lidí, sto názorů, já bych to tak neřešil a byl trochu shovívavej... Třeba já jsem pro, aby byl aspoň ten základ dredů trochu slušně udělanej a za prár let dostanou tu správnou "patinu"... Dready na bělochovi jsou stejně umělej účes jak Leošův nagelovanej kohout , takže bych to s tou přírodností nehnal do extrému...

Peace 4 every peaceful being... Ty ostatní ať se jdou klíďo bodnout...

Keep dawgin' !!!

Old Post 09-08-2006 v 06:18 AM
Rasta Dawg je offline   Profil uživatele Rasta Dawg   Find more posts by Rasta Dawg   Foto galerie člena Rasta Dawg   Click here to Send Rasta Dawg a Private Message   Add Rasta Dawg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 42


Pan Ker: myslim,že tomu rozumíme,,,,ale že by "tu" většina lidí chtěla dredy jak od versaceho?,,chodit,,bradu nahoru sem hustější než Leoš Mareš,...,de o to chápání,,vůbec ne kde jak si je uděláš,,jelikož kdo dredy miluje a cítí z nich jistou sílu ,může je mít odkudkoliv a nemusí odpovídat na otázku proč?já sem ráda že se dredy rozmnožují,,a ty co si to dělají jen jako módní doplněk,,to stejně dlouho nevydrží,,nebo sou od pohledu jasný,,

RASTA

Old Post 09-08-2006 v 07:50 AM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpra
Nový Člen

Karma uživatele jumpra - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 43

mam kamarada, ktery mel 4 roky dredy a fakt huste, ale ted kvuli praci je ostrihal, obrecel to ale jak sam rekl Zmena je zivot!!

život bez smíchu neni život!!!

Old Post 09-08-2006 v 09:27 AM
jumpra je offline   Profil uživatele jumpra   Find more posts by jumpra   Foto galerie člena jumpra   Click here to Send jumpra a Private Message   Add jumpra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 44

tyjo sem byl tedka na rentgenu hlavy a ty mrdky furt ze jim dready rusi obraz - sem mel normalne strach, ze me tam ostrihaj - prej tam mate nejakou slamu a jíl nebo co? 3 se na mě přisli podívat

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 09-08-2006 v 09:35 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RastaMorda
Nový Člen

Karma uživatele RastaMorda - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 45

Sem si nechal udelat dready asi pred trema letama....Rikam nehcal udelat, pac sem poprosil svy kamarady a oni mi to udelali...Jasne dva mesice jsem se necesal a cejtil sem ze to tam bude, ale....Sem rad ze je mam nejak zfoukly, pac kdyz ti to nekdo dobre udela, tak pak to casem dostane takovou fazonu, ze ani nevis kdo ti je delal Delaj se sami, rustem, nerozplitaj...Proste super Prvni mesic si na me vseci zvykli (az na tatika, kterymu to trvalo dva mesice) a pak uplne normalni zivot....Byl jsem dokonce na brigade v bance na telefoni ustredne asi proto ze me tam ty zakaznici nevideli...

Snazim se svym chovanim vzdy odbourat ten HALLO EFEKT, kterej ma kazdej nedredar z dredare :-) ! a celkem se mi to darii...Good Luck i Vam


P.S. Sem rikal tatovi....Kdyz vidis najakou starou babu nekde na ulici jak de, tak ma Z 60 percent nejakou barvu na hlave...Fialovou, oranzovou, zelenou a ja nevim co vsechno...Vunec te to nerozhodi a ani si ji nevsimnes..Kdyz vidis nekoho mladyho takhle, hrozne vas to poburuje... Je to spravedlive souzeni??? Na tuhle otazku mi zatim nikdo nic nerekl....Try it

Peace, Love & s.oo.. mMmArRriIichHcuUuAnnA

Naposledy upravil RastaMorda 09-08-2006 v 12:37 PM

Old Post 09-08-2006 v 12:18 PM
RastaMorda je offline   Profil uživatele RastaMorda   Find more posts by RastaMorda   Foto galerie člena RastaMorda   Click here to Send RastaMorda a Private Message   Add RastaMorda to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RastaMorda! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

Už to tu bylo řečeno. IMO je velkej rozdíl v tom, jestli ještě nejseš zaměstnanej, anebo jestli už máš nějakou pozici. V tom prvnim případě můžou dready dost vadit, ta "lepší" společnost je pořád ještě dost konzervativní. V tom druhym případě už záleží spíš na tom, jestli jseš dobrej.
Ale určitě můžeš narazit i na zaměstnavatele, kterej bude mít pro tvůj styl pochopení, anebo máš takový charisma, že tě s těma dreadama vezmou kdekoli.

Taky jsem toužila po dreadech, čekala jsem na ně roky, ale nakonec jsem přišla na to, že je lepší neprovokovat, když si člověk není tak jistej. Nejlepší asi je užít si s tim pár let na škole a pak to případně shodit, až půjdeš do práce a zjistíš, že to není to pravý. A nebo taky ne

Old Post 09-08-2006 v 23:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 47

no jo jenže jak si máš udělat dredy s tím že je schodíš?já žiju s představou že budu mít dredy dokud nebudou šedivý a neupadaj,,nevim co bude za pár let,,,,třeba :teď nejim maso a nevim jestli ho budu někdy jíst,,žiju s představou že teď to tak chci,,a není to naplánovaný jen na 2 roky....
kdybych dredy sundala co by se s nima stalo?ležely by po tmě ve skříni?nebo nedej bože v koši,,mám k nim vztah,,asi třeba jako k "psovi"..takže na ně radši zatim budu dávat pozor na hlavě...takže kdo by je chtěl,,chce se to opravdu rozhodnout,,no ne?

RASTA

Old Post 10-08-2006 v 15:52 PM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 48




no ja mam dredy teprv par tejdu... cca asi tag 1-2 mesice.
Bylo by dobry kdybyste tady ukazali aspon cast toho co mate na hlave co rikate dredari? ale nemusej to bejt prce jen dredari, klidne i nejaky kuriozity
Tag já zkusim začít. t oco sem prikladam sou jen takovy fotky ze srandy co sem udelal ted narychlo

edit: sorry za kwalitu jaq rikam je to narychlo.

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Old Post 11-08-2006 v 09:50 AM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9722600 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív