Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Bio vs. Bubbler,,, WW
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 33


Oscar111: obecně se BIO používá na způsob pěstování a potraviny, které musejí splnit dost přísný kritéria. Hlína nesmí být několik let hnojená umělými hnojivy, žádná se tam nesmějí přidávat ani pak, žádná chemie (pesticidy, herbicidy, ...). Je na to nějaký zákon který přesně podmínky stanoví. Takže i kdybys to měl v hlíně z pole a hnojil vermikompostem, nemusí jít o BIO.

Pokud to někoho zajímá podrobně, tak zde: http://www.czpi.cz/cz/pristup_bio.html

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 26-01-2002 v 15:27 PM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 34

==> Každýho tedy mohlo napadnout, jak to asi myslím, že

Oscar
Enjoy joint

Old Post 29-01-2002 v 21:04 PM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JFKALFA
Stálý Člen

Karma uživatele JFKALFA - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 35

myslet si muzes co xes, ale todle je bohapusta dezinfomace to tvoje BIO. tak se s tim poper jak xes.
to co delas ty je pestovani v hline a ne BIO. ne kazdej je tak chytrej jako ty aby mu docvaklo, ze todle neni BIO.
prosim te o to aby si TOPIC zmenil neb je to tezka halucinace todle.dekuji predem za vyrizeni.
sem zvedaf kolik lidi ti to bude muset napsat a zasirat todle forum offtopicem aby si s tim neco udelal. promin ale todle je neco jinyho nez nez pises ze to je. to je jako dyby si vo stribru tvrdil ze je to zlato (ber obrazne) ale je to tak. doufam. ze to chapes a neco s tim udelas.
za chyby f textu nerucim 4oskar

Old Post 30-01-2002 v 22:17 PM
JFKALFA je offline   Profil uživatele JFKALFA   Find more posts by JFKALFA   Foto galerie člena JFKALFA   Click here to Send JFKALFA a Private Message   Add JFKALFA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aaron Lightner
Stálý Člen

Karma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 36

Já bych teda nechtěl prudit, ale nakolik jsem si všimnul, tak mám pocit, že termín 'BIO' se tady ujal jako obecná zkratka pro pěstování v hlíně, narozdíl od 'HYDRO' (příp. DWC) nebo 'AERO' (to tu snad ještě nikdo nedělá). Uznávám, že to možná neodpovídá normám EU, ale čas na patentování trávy ještě stejně nedozrál .

Old Post 30-01-2002 v 22:58 PM
Aaron Lightner je offline   Profil uživatele Aaron Lightner   Find more posts by Aaron Lightner   Foto galerie člena Aaron Lightner   Click here to Send Aaron Lightner a Private Message   Add Aaron Lightner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JFKALFA
Stálý Člen

Karma uživatele JFKALFA - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 128 

NE NE BIO, NORMALNI HLINA TO JE :) Příspěvek č. 37

AARon: mno ty mozna patentovanou travu nemas, ale vypestek oznaceny BIO musi snest urcita kriteria, ktera bohuzel Oskar111 neplni. pestovani v hline nemusi hned znacit BIO, todle rozhodne neni BIO a jestli se tady negde ujala obecna skratka pro pestovani vhline BIO, tak mi teda rekni gde, pac by me to velmi zajimalo ja si teda soukrome myslim , ze si tu negdo plete pojmy s dojmy

Old Post 04-02-2002 v 21:11 PM
JFKALFA je offline   Profil uživatele JFKALFA   Find more posts by JFKALFA   Foto galerie člena JFKALFA   Click here to Send JFKALFA a Private Message   Add JFKALFA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Upozornění Příspěvek č. 38

Oscare.... Oscare......,
Každému kdo má alspoń minimální poznatky v pěstování, tak mu určitě dojde co jsi tím myslel. ALE co ti ostatní. Jistě že máš pravdu a nejen ty ale i ostatní, že jde o slovíčkaření. Ale v tvém případě je to docela důležité (jsi trochu vedle). Jinak bych tě poprosil, aby ses vyvaroval unáhleně tvrdých závěrů na post jiných growermanů.
Dále mě mrzí že útočíš na jiná témata (a nejen na ty moje).... např.: mnou proklamované zářivky.... dyť jsi to ani nezkusil?????!!!!!
Nic o nich nevíš..... tak radši o nich nepiš!
Pokud jde o tvůj pokus tzv. BIO vs. Hydro, měl bych menší výhrady k způsobu jak to děláš. Připadá mi že nedáváš tzv. substrátu (BIO) stejnou šanci jako HYDRU. Květináček s půdou mi připadá níže a jakoby odstrčen od přímého zdroje světla.
Je jasné že hydro je RYCHLEJŠÍ (uvádí se až o 30%) nežli pěstování v substrátu. ALE každý způsob má své výhody i nevýhody.... Mám známého který jel asi 3/4 roku hydro a pak se nespokojen vrátil k půdě. Proč, tak to momentálně nevím, ale zjistím........
Tvoje podání se mi v tomto směru nelíbý a připadá mi nepřesné, stejně tak nevhodné dělat z tohoto pokusu nějaké větší závěry... a ty je děláš!!!!!
Každopádně ti stejně posílám karmu za aktivitu a taky abych plnil svůj slib.
Je mi jasné že tento post se ti líbyt moc nebude - nebojím se tvé kritiky, ale znova tě prosím, abys trochu přemýšlel než něco napíšeš.


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 05-02-2002 v 16:24 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 39

Pánové, tak mě napadlo, že zkusim BIO v bubláku. Čistá H2O, čistý BIO vermihumus, a jsem podle norem. Docela mě zajímá ta chuť

To by byl prima binec v pojmech, co ?

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 06-02-2002 v 21:09 PM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 40

Jo,, tak dikec za kritiku Bia,, ale stejně tomu budu říkat Bio i s 5mlWS/10L hehe,,

2Mott: To zní docela zajímavě,, zkus to !!

Tak a teď tu mám pár starejch fotek,, je škoda,, že nejsou nové, protože teď je to fakt nářez,,

Oscar
Enjoy joint

Old Post 27-02-2002 v 18:53 PM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 41


Tak kytí jsou týden po přepnutí,,, no, na těch fotkách to zas tak dobře newypadá,,,

Oscar
Enjoy joint

Old Post 27-02-2002 v 18:56 PM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 42


Ty dwě palice jsou Durga Mata wod Viridise,, už je zkouřená,, ale byla moc, moc dobrá


Oscar
Enjoy joint

Old Post 27-02-2002 v 19:01 PM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 43


a další,,,

Oscar
Enjoy joint

Old Post 27-02-2002 v 19:03 PM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 44


a další,, teď wypadají asi tak,, 40 cm vysoké,, 5 cm w průměru,, hehe,, mega,,

Oscar
Enjoy joint

Old Post 27-02-2002 v 19:05 PM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 45


Wětwí se fakt dost dobře,, ww můžu fakt doporučit,, !! Zastřihávat ani nejde,, hehe,,

Oscar
Enjoy joint

Old Post 27-02-2002 v 19:14 PM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 46


A tady je moje ještěrka,, hehe,, Vypadala fajn, když jsme spolu zahulili,, tak jsem ji dal konečně jméno,, hehe,, "Ready",, hehe

Oscar
Enjoy joint

Old Post 27-02-2002 v 19:20 PM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7543000 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív