Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » huleni v lokale/pred lokalem =)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Mia
Nový Člen

Karma uživatele Mia - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 6  

Pohodička Příspěvek č. 33

Jednou jsme s kámošema neměli co dělat a tak jsme vyrazili do jednoho rokáče. Venku se nám hulit nechtělo - byla už zima - a tak že toho špeka odpálíme přímo v hospodě. Na akcích se tam normálně hulilo a tak jsme si řekli, že to bude v pohodě. Ale jak se začala ta vůně linout po hospodě, přiběhl k nám číšník a řek: "Hoši (mě neoslovil), kdo zvás tady hulí trávu?" Všichni kroutili hlavou, jako že nikdo a kámoš, už v eufórii, se přihlásil (jako žák v první třídě). A tak jsme dostali červenou - prostě stop do této hospody. Tak jsme se sbalili, vlezli do auta, ubalili dalšího špeka a valili domů - ale vůbec ne s žádným pocitem viny.

Mia

Old Post 12-11-2002 v 22:10 PM
Mia je offline   Profil uživatele Mia   Find more posts by Mia   Foto galerie člena Mia   Click here to Send Mia a Private Message   Add Mia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hovnajs
Stálý Člen

Karma uživatele hovnajs - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 30  

Organika Slávek Příspěvek č. 34

2 marc: "Byl sem naprosto zdesen, kdyz sem loni v cervnu poprve a naposled vstoupil do hospody jmenem Jamaica. Takovy krasny pekny hulicsky nazev a ejhle. Prijdu tam polozim enrgitku a papirky na stul a vrchni mi nepratelsky rekne jako ze fakt ne, ze si to mam jit hulit jinam"

Tak ten cisnik co se tak podivne koukal byl asi Slavek taky uz nas nekolikrat nasral a dokonce nam pak zakazal sedet vzadu v hospode, ale jen pred barem, aby na nas mel dohled. A to ne ze bysme mu kourili v lokale - behame ven. Ale jednou nas tak karknul, ze jsme se rozhodli mu pomstit, tak jsme nekde na sebrali do sacku na psi hovna peknej kousek a sli si dat pivko do Jamajky jako ze nic a na odchodu jsme mu ten shit mrskli pod topeni. Mozna se to nekomu zda moc, ale Slavek je opravdu extraBLB. Viz jeho basnicka: Nejsem zadnej primitiv, kdyz vypivju denne deset piv...

[Edited by hovnajs on 14-11-2002 at 01:57 PM]

Old Post 14-11-2002 v 12:54 PM
hovnajs je offline   Profil uživatele hovnajs   Find more posts by hovnajs   Foto galerie člena hovnajs   Click here to Send hovnajs a Private Message   Add hovnajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRadekRB
Nový Člen

Karma uživatele BRadekRB - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 18 

hmmmmmmmm Příspěvek č. 35

Musíme si uvědomit, že ať je lokaj, jak říkáš sebechápavější, nemusí být nutně majitelem a může mít instrukce typu "huliče vyhazuj", nebo "jak ucejtíš trávu, ven" a nezbývá mu nic jiného, než v zájmu zachování se ve stavu zaměstnaný, plnil šéfovi rozkazy.
Někde se to toleruje, někde ne a paradoxně se většinou může hulit, či balit na místech, kde by to člověk čekal úplně nejmíň. Holt lidé jsou různé.
Věřme, že nastupijící generace pinglů a majitelů hospod bude k této záležitosti pohlížet z nadhledem.

Asi jo.

rod

Old Post 14-11-2002 v 21:40 PM
BRadekRB je offline   Profil uživatele BRadekRB   Find more posts by BRadekRB   Foto galerie člena BRadekRB   Click here to Send BRadekRB a Private Message   Add BRadekRB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ashtar
Nový Člen

Karma uživatele Ashtar - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 2 

Re: Slávek Příspěvek č. 36

V jamaice sem poprwyy slysel i hodne hustou hlasku "Tady se nebalii" .. proste wytahnu papery a hmotu , und barmanka kdyz prinesla piwko , tudle legendarni wetu pronesla a trwala na tom ikdyz sem ji rekl ze to odpalime wenku ..

Jamaika je proste CHLASTACSKA hospa /

Ashtar

Old Post 21-11-2002 v 10:19 AM
Ashtar je offline   Profil uživatele Ashtar   Find more posts by Ashtar   Foto galerie člena Ashtar   Click here to Send Ashtar a Private Message   Add Ashtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 37

mě stejně přijde že ty kluby a hospy kde se nemůže balit nejsou tak dobrý-nepotkáš tam kámoše, koukaj na tebe divně a abych pravdu řekla nesnášim když jdeme na špeka a pak se musíme bavit v hospodě kde jsme jediný zmaštěný a je to na nás pekelně vidět:-) proto do těhlech podniků radši vůbec nechodim a když přijdu někam, kde nevim jesli se může čadit nebo ne tak se optám a vyřešeno za to mi hlavu nikdo neutrhne a většinou jsou číšníci vpoho a mě přijde nefér neptat se a rovnou to vodpálit přecejenom to je cejtit a myslim že je potřeba respektovat, že jsou i lidi co nehulej:-) a stejně tak jako já nemám ráda vožraly co mě otravujou tak někomu může vadit tohle a když vim že tam je někdo komu to vadí

Old Post 23-11-2002 v 15:07 PM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yo nu G-SES
Nový Člen

Karma uživatele Yo nu G-SES - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 38

Souhlasim se všema, ze Jamajka stojí za hovno.
Clovek by si predstavil, ze tam vleze a hned ti nekdo podá brcko a vono nic

V hospách nehulim, proto ze by na 99% prudil personál.
Za tech hodne let co hulim mám vytipováno pár podníku (klubu), kde je to O.K.



Old Post 24-11-2002 v 11:57 AM
Yo nu G-SES je offline   Profil uživatele Yo nu G-SES   Find more posts by Yo nu G-SES   Foto galerie člena Yo nu G-SES   Click here to Send Yo nu G-SES a Private Message   Add Yo nu G-SES to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phu - MO
Nový Člen

Karma uživatele Phu - MO - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 39

Naposledy sme preverili čuchové schopnosti čašníkov v Real pube v ZA, to vtedy vybehol nejaký nahulený a nadupaný dedo a dosť zúrivo vybľakoval na vštekých, že on to cíti, a tak... že brnkne fízlom. A to je asi ten najbenevolentnejší podnik tu. Hnus

FOREFR BY LAJK ANYFING JU WONA BY..........

Old Post 28-11-2002 v 22:02 PM
Phu - MO je offline   Profil uživatele Phu - MO   Find more posts by Phu - MO   Foto galerie člena Phu - MO   Click here to Send Phu - MO a Private Message   Add Phu - MO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DaStoner
Stálý Člen

Karma uživatele DaStoner - 89% PěstitelskáKarma uživatele DaStoner - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 23 

Palec dolů Jamajka fakt ne Příspěvek č. 40

chodival sem tam pred lety, to se este vesele cadilo i vevnitr. pak se zacali cukat, zavedli i nakou prirazku na pivo po 10. hodine. jako by nestacilo, ze je nymbursky a baba ho tam ma proto, ze je to lacina brecka a da se na ni vic vyholit.

Old Post 19-02-2003 v 20:55 PM
DaStoner je offline   Profil uživatele DaStoner   Find more posts by DaStoner   Foto galerie člena DaStoner   Click here to Send DaStoner a Private Message   Add DaStoner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 41

tyvoe, já teď když dojedu z brna k nám na dědinu tak mě připadne uplně divné a nesmyslné codit hulit ven z hospody. nák ale zapomínám že tady se to bere trocha jinak

Old Post 31-03-2007 v 23:19 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 42

Já preferuju hospody a bary kde mě nechaj hulit vevnitř, jsem z malého městečka kde je hodně huličů tak to tam většinou nikdo nějak moc neřeší...

Ale rozhodně mě zas nijak nedeptá když mě někde hulit nenechaj, samozřejmě že podniky chtějí mít co nejlepší reklamu na lidi obecně, tak to spoustě lidí asi vadí. Když mě nenechají hulit ani před hospodou, tak to sice zamrzí, ale taky se to dá pochopit, když přijdou a slušně o to požádají. V jednou baru v Praze jsme šli v noci hulit na zahrádku před něj a po chvilce k nám přišel vyhazovač, kterej vypadal tak že nás odtamtud sprostě vyhodí a nebude se s tím párat, ale on nás nakonec úplně slušně pořádal, abychom si kousek popošli a pohoda. Ocenil jsem, že to řekl slušně, na oplátku jsem taktéž ze slušnosti poděkoval za upozornění a těch blbých deset metrů jsem si popošel. Proč bych se kvůli tomu hroutil, že. Jen kvůli tomu že jsem hulič nebudu mermomocí ulit všude a nebudu považovat něčí zákaz hulení za diskriminaci.

Viva México!

Old Post 01-04-2007 v 08:58 AM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

Já prefereuju hospody, kde se vevnitř ani nekouří, ani nehulí. Výlety za špekem ven jsou pak příjemný zpestření, pže spousta lidí je tam zrovna v ten okamžik na cigáru, takže se tam dobře hulí, protože si je s kým povídat
takhle to funguje v mé oblíbené hospodě. Dost dlouho to byla hospoda kuřácká i huličská, ale zkrátka osazenstvo se víceméně shodlo na tom, že čistej vzduch je lepší. A je!

Pokud mám chuť hulit v nějaké "neznámé" hospodě, tak se ptám obsluhy. Pěkně to vyjádřil/a wilda:
citace:
...a když přijdu někam, kde nevim jesli se může čadit nebo ne tak se optám a vyřešeno za to mi hlavu nikdo neutrhne a většinou jsou číšníci vpoho a mě přijde nefér neptat se a rovnou to vodpálit přecejenom to je cejtit a myslim že je potřeba respektovat, že jsou i lidi co nehulej:-)

Old Post 01-04-2007 v 14:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 44

Taky se vyjádřím,protože tohle je věc,která se mě týká skoro každej den.

futeW tvůj názor se mi líbí,jen víc takových lidí.Já v dělam v baru,kde se běžně kouří(cigara)...hulit se tady nemůže,protože to hold některým zakazníkům(většinou těm starším) vadí a ja to chápu.....spíš nechapu mlady cucaky,kteří si to ušmolí pod stolem,abych je neviděla a potajmu hulí(jako fígle,vyklepat tabak z cigara,narvat tam brko a jsem nenapadnej).Asi před týdnem.když jsem dělala přišel kolem druhé ráno kluk s holkou a slušně se zeptali,jestli si můžou umotat a zahulit,bylo to těsně před zavíračkou a v baru nikdo,tak jsem jim to dovolila. Kdyby se nezaptali a rovnou to rozpálili,tak je asi vyhodím. Budte trošku tolerantní,ne každej hulí.....a přesně jak říká futeW,radši se zeptat...líná huba hotovy neštěstí

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 01-04-2007 v 15:18 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 45

hehe pekny tema ste vyhrabali bohuzel sem z mensiho mesta, sice se tu celkem huli ale vylozene hulicska hospoda tu neni(jedina byla zrusena uz pred lety). Posledni asi rok se ale u me (i u kamosu) projevila nechutna lenost a pokud sme v knajpe nekde v ruzku nebo schovani mezi lavicema a neni na nas videt tak dame dymku vevnitr, kdyz je hodne zakourene tak i speka(ale to spis vyjimecne). Dobry je ze jako hulic nikdo nevypadame, a taky se potom netlemime po cele hospe, proste dame sipky fotbalek pokecame a jdeme o dum dal . . . a prinejhorsim to resi obligatni spek venku . Jeste prihodim 2 hospodohulicske story na pobaveni:
1) byl sem s jednim kamosem v hospe, uz bylo davno po zaviracce ale cisnice nechala jeste otevrene, ja i s kamosem sme byli dost ozrali ale bez huleni . . . nacez prisel typek prisedl k nam pokecali sme vylezlo z nej ze huli a pestuje . . . pozdejc sme presedli k baru ze dame jeste nejake panaky a typek mi podava nabite sklo jestli si chci zahulit coz me potesilo tak ze sem to odpalil hned na baru a uvedomil si svoji chybu az s plnyma plicema dopadlo to dobre o 2h pozdeji zacal kamos balit cisnici (pul roku pred svatbou), cisnice sice pekna ale ve veku nasich matek no akce na jakou dlouho nezapomenu
2) 4 mesice zpet sme byli na koncertu Xaviera Baumaxy, prislo asi jen 30 lidi sedeli sme uplne vzadu hulili speky, kdyz prisel asi treti tak sme dali kolecko a zbytek speka zanesla kamoska kapele, ti to samozrejme vesele okomentovali a zhulili i s pulkou filtru . . . nacez pribehla cisnice a zacla rvat TO SOU DROGY NÉÉÉÉ??!! a pozdeji slohla kamosce ze stolu beedieska jinak kapela se behem koncertu ozrala tak ze ja bych se po tom ani neplazil a pak sme s nima jeste hulili po koncerte . . .

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Naposledy upravil Jirka P. 16-03-2013 v 17:01 PM

Old Post 01-04-2007 v 21:33 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delloyt
Stálý Člen

Karma uživatele delloyt - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 46

Zdravim, loni jsme byli na koncerte tri sester kdesi v Kovarove. Skupina tu bude zrejme popularni, ucast nad miru hojna. Hospody pred akci narvany ze nebylo kam sednout (jeste ze si vozim zidli s sebou) Sal plnej atmosfera skvela az na..... cca v puli koncertu jsme se domluvili ze dame brcko, ven se vylezt nedalo tak jsme ho zazehli uvnitr. Nezli reknes krles byl tam. Malej, nabusenej, zamindrakovanej, seckuritak a zacal ze nas vyhodi atd. za zadnou cenu si nechtel nechat vysvetlit ze s vozikem projet mezi tolika lidma je nemozny a ze jedno brcko nikoho nezabije. brcko jsme statecne dokourili za doprovodu jeho kecu. privolal si posilu a do konce koncertu se od nas nehli. Pakarny

punks not dead

Old Post 24-04-2007 v 08:53 AM
delloyt je offline   Profil uživatele delloyt   Find more posts by delloyt   Foto galerie člena delloyt   Click here to Send delloyt a Private Message   Add delloyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PalYno
Stálý Člen

Karma uživatele PalYno - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 47

no ja chodievam do naseho podniku vola sa ze lipa,,,robi tam jeden metalista(palo) a vzdy ked sa tam piatok staviim uz vo dverach vidim ten jeho diabolsky usmev a hned ako si dam dobre pivko zrolujeme nejake to brcko a odobereme sa na hajzel ho odpali,raz takto s palom hulime na wc a zrazu kukam a jeden uniformovany zeleny tam prisiel,hned ma zalial pot,roztriasli sa mi ruky az mi spadol joint z huby a ten fizel hned zacal ze chalani nehulte to svinstvo palo sa len usmial podal mu blanta a povedal,,,Stano nepičuj a fajči.bol to jeho kamarat o com som ja nevedel ale poviem vam ze som sa prvy raz sfajcil s fizlom

what a fuck?

Old Post 06-05-2007 v 09:11 AM
PalYno je offline   Profil uživatele PalYno   Find more posts by PalYno   Foto galerie člena PalYno   Click here to Send PalYno a Private Message   Add PalYno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LSD25
Stálý Člen

Karma uživatele LSD25 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 48

radšej v parku, ked nepoznám personál ,ale na party sa huli veselo v každom podniku, raz som vychádzal z pánskeho wc s dvomi holkami a barmanovi to nedalo sa tam ist pozret, po chvíli prišiel s osviežovačom vzduchu a nemilím výrazom v tvári, ale všetko v poho na druhý den sme si to vyjasnili

Old Post 07-05-2007 v 09:28 AM
LSD25 je offline   Profil uživatele LSD25   Find more posts by LSD25   Foto galerie člena LSD25   Click here to Send LSD25 a Private Message   Add LSD25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9694120 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív