Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Moje neuveritelne stavy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 33

Mě by zajímalo, kdo z nás si lže...myslím že každý tady zná moc dobře pozitiva i negativa konopí, takže vůbec nemá cenu se vzrušovat nějakym Hydrocodonem, kterej si myslí, že přesně ví co děláme, jak přemýšlíme, jak žijeme atd. Nehodlám se tady obhajovat před nějakym pitomcem, kterej je blbej až to dveřma tříská a neumí nic jiného než kecat druhým do života.

To Hydrocodon: Můžu se na něco zeptat? Proč pořád remcáš? Proč trávíš nadáváním a stěžováním si čas, který bys mohl strávit užitečnou činností? Proč se pleteš do věcí do kterých ti vůbec, ale vůbec nic není? Baví tě to? vyžíváš se v tom? my žijeme svoje životy a je jenom na nás, jak to provedeme. Takže jestli máš problém, jdi si stěžovat na národní výbor! Nebo si zavolej na Linku bezpečí. čau

To inf3cti: Mě se to taky stává, nepropadej panice, někdy se poštěstí mít s někým stejnej názor

Viva México!

Old Post 06-07-2005 v 17:15 PM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bounty_killer
Stálý Člen

Karma uživatele bounty_killer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 34

co řek Ondřej

HYPERKOKONE!
máš prostě problém sám se sebou a snažíš se to hodit na ostatní. Počítej s tím, že ti „ostatní” z tebe mají nehoráznou prdel (já taky (lol)) ať už jenom prudíš, nebo to myslíš vážně. Ať řekneš cokoliv, minimálně 90% lidí z tohohle fóra má schopnost tě inteligentně vyfáknout, takže radši zdvihni bílou vlajku. Začínáš mi lízt na nervy, trapko.

Kašlete už na ty špeky! Kazí vás to! Kupte si bong

Old Post 06-07-2005 v 17:56 PM
bounty_killer je offline   Profil uživatele bounty_killer   Find more posts by bounty_killer   Foto galerie člena bounty_killer   Click here to Send bounty_killer a Private Message   Add bounty_killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JackEE
Stálý Člen

Karma uživatele JackEE - 87% PěstitelskáKarma uživatele JackEE - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 35

nějak se mi začíná zdát že hydrocodon je členem nějaké sekty

newim co se tady komu snažíš vnutit, ale s tim co pišeš se asni kousíčkem nestotožŇuju. měl bys přestat řešit píčoviny a rači odjet třeba do afriky očkovat děti dyž se ti tak strašně chce někomu pomáhat

jinak hulení zdar

*****
PEACE

let the NIRVANA rulEEEEE!!!!!!!!!!

CHronic, KC33-hydro-220w SKLIZENO

K2, SensiStar 220w SKLIZENO

5x Jack Herrer, V-Scrog, 125/150W, bubbler - JEDE


Old Post 06-07-2005 v 19:34 PM
JackEE je offline   Profil uživatele JackEE   Find more posts by JackEE   Foto galerie člena JackEE   Click here to Send JackEE a Private Message   Add JackEE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 36

no tak chlapi, uz sa kurva vyserte na tu strasnu, pekelnu rastlinu marihuanu a podte si so mno slahnut ten superbezpecny heroin, nech nam, je vsetkym super a nech nemame rozmrdane mozgy.



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 06-07-2005 v 20:01 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rooman
Nový Člen

Karma uživatele rooman - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 37

to hydrocondom :Ty toho asi o drogach vis malo co ? Nevis ze se marihuana radi mezi halucinogeny ? co? Muzes si to z webu overit napr. na webu drop-inu pisou tam ze halucinogeny jsou jako lupa a v praxi to vypada tak ze pokud mas pred hulenim naladu spatnou tak po huleni ji mas jeste horsi a proto take zalezi na lidech se kteryma hulis, pokud to sou lidi, ktery nekoho nuti tak to asi nejsou kamosi ze ?

Jo a kte podletebe mode : ja se velice rad zhulim sám (ne proto abych nekomu neco dokazoval) a potom neco tvorim nebo jen medituju a muzu ti rict ze pri zhulenosti mi de dusevni prace líp, ale abych rekl pravdu nebylo to tak vzdycky, nejdriv sem se musel zbavit schíz, treba sem se v prostoru, kde bylo hodne lidi cítil šíleně a tak me napado že se bojím lidí a teď, když takhle nekde ted sem uvedomim si to a je to w poho. Meditace je na ty schizy nejlepsi, clovek se tak sam sebe nauci "poslouchat" a potom se muze povznest a realitu prijimat striktne rozumem a zbavyt se rozumově určenych zlozvyku, treba smat se cizimu nestesti atp.Podivej se na web nakych budhistu a tam naleznes zakladni rady jak meditovat, mimochodem nedavno probel vyzkum ze ktereho vyplynulo ze mozek meditujicich budhistických mnichů opravdu pracuje lépe(to jen aby si me neosocil ze sem taham naky okultismus..

p.s. tvoje prispevky mi pripadaji byt az zoufalé !proc si zarity nehulic vyhledal grower a zaregistroval se tady a pispivá sem ?Asi mas nake psychické problémy snad mas roblemy v kolektivu a pridavam se k ostatnim a radím ti psychologa !

Old Post 06-07-2005 v 20:24 PM
rooman je offline   Profil uživatele rooman   Find more posts by rooman   Foto galerie člena rooman   Click here to Send rooman a Private Message   Add rooman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhul
Nový Člen

Karma uživatele zhul - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 38

dajte detom lepšiu trávu

Old Post 08-02-2006 v 09:58 AM
zhul je offline   Profil uživatele zhul   Find more posts by zhul   Foto galerie člena zhul   Click here to Send zhul a Private Message   Add zhul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

DĚTEM dejte hračky, nedávejte jim drogy....

Old Post 08-02-2006 v 11:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellraiser
Stálý Člen

Karma uživatele hellraiser - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 40

to hydrocodon
upalim ta na hraniciach!!!!! BURNNNNNN
pises tu same blbosti. ty mas urcite nejake zle psychicke rozpolozenie.
nikto ta tu nenuti hulit travu.tak nehul a nepi**j

Old Post 06-03-2006 v 12:27 PM
hellraiser je offline   Profil uživatele hellraiser   Find more posts by hellraiser   Foto galerie člena hellraiser   Click here to Send hellraiser a Private Message   Add hellraiser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

reakce na hydrocondoma Příspěvek č. 41

hrát vysmátost?to fakt neumim.dezorientovanost?někdy třeba jo, ale může to bejt i sranda tak proč ne? deprese?ani náhodou...a když, tak to rozhodně nejni hulením, ale momentální náladou...prostě hulení působí na každýho pokaždý jinak, kdo chce ať hulí kdo nechce ať nehulí, ale HYDROCONDOME neser se do toho ostatním!!!jestli máš nějakej problém s hulením, tak se na to vyser, nebo se zeptej někoho na radu (třeba kdybysis zahulil s fajn lidma ve fajn prostředí tak budeš v pohode), ale nevnucuj ostatním, který se maj po hulení dobře, že se maj vlastně špatně. to je fakt kravina

"A true friend will joyfully sing with you when you are on the mountain top, and silently walk beside you through the valley."

Old Post 06-03-2006 v 12:42 PM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

Já jenom nechápu, kde se to v těch lidech bere. Komu stojí za to udělat ze sebe idiota, aby byl dostatečně provokativní?

Tahle věta se mi ale líbí nejvíc:
"Dle meho nazoru a nazoru lidi co rozumi danemu problemu je marihuana nejnebezpecnejsi droga!!!" Tak, jak se tu ten chlapec prezentoval, tomu jistojistě rozumněl víc, než vy všichni dohromady

Old Post 06-03-2006 v 18:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ak2249
Stálý Člen

Karma uživatele ak2249 - 8% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 43

co takhle na jinak chovajiciho se cloveka nereagovat a ignorovat ho
.....growing......

Old Post 06-03-2006 v 19:55 PM
ak2249 je offline   Profil uživatele ak2249   Find more posts by ak2249   Foto galerie člena ak2249   Click here to Send ak2249 a Private Message   Add ak2249 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LAPER
Nový Člen

Karma uživatele LAPER - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 1  

Pohodička Stav jéééé...tady to jéééé - PYČO Příspěvek č. 44

Přišel jsem z home....sed jsem si ke kompu....a napsal sem to o čem jsem, přemejšlel, když jsem sem šel cestou domů....-tady to je..... teď když si to čtu si řikám, že sem musel bejt moc...

-
Poprvé jsem zažil zimu…šel jsem ulicí a zjistil jsem, že vnímám..(teď zjišťuju jak si tvořim myšlenky)…vlastně před svejma očima obraz ve kterém je zapleten obraz atmosféry lidí, aut,stromů,oblohy,vzduchu,mrazu...celé to vidim před očima….je to skvělí, vnímám atmosféru dne i očima…nebo-li viděním…..8--)…..teď tady u compu to taky dokážu vnímat 8--)….sem to odhalil…tohle je zhjulenej svět…tak to vnímáme my zhulenci(naše Mariánka)…(nebo jestli někdo chce tak otrávení ťěla jedem…hi….)…ale v každym případě je to svět jak to vnímáme my(my ve kterém světě si stavíme …svůj malý ještě jednou…)
…..tak zatím čauuuuuuuu…do tohle světa se ještě někdy vrátím…) Pa LAPY


-----------------------------------------------------------------------------------------

....sem musel bejt asi moc zhulenej ..zajímavej stav 8-)...
....prostě jsem měl potřebu to sem dát.... Čáááu

(Kato): Dám ti potáhnout z mí dýmky-> mám model ze svý skřínky, ten ukáže všem bez vyjímky…pravdu o nich…
...zkus to… jen ho nech ho…ať tebou prostoupí…stojí to za to každej ví…

Naposledy upravil LAPER 16-03-2006 v 19:33 PM

Old Post 16-03-2006 v 19:27 PM
LAPER je offline   Profil uživatele LAPER   Find more posts by LAPER   Foto galerie člena LAPER   Click here to Send LAPER a Private Message   Add LAPER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0944860 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív