Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » první lampa......kytky, ktere rostou podle rad lidi z groweru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 33



Jinak tady už pokračuji jen s Lampionem.......Takže koncem příštího týdne bych měl napojit sodík 70W pokud vše vyjde tak jak má. Na jedné z kytiček jsem dnes objevil samičí preflowers (odkaz výše). Zdá se mi ale, že je docela brzo. Jinak jsem na nich udělal svůj první FIM v životě-mrknite na to, jestli jsem to neposral. A dále se soustředím pouze na kytky Jacka Herrera + asi týden 3 kusy nonamu. Hodím se pár fotek s komentáři.......Na této fotce je kytka která byla zhruba 21 dní ve skleníku (má tak 10 cm). Zdála se mi, že zdechá-nerostla, byla furt stejně velká tak jsem ju vykopal abych zjistil co se děje. Zjistil jsem, že měla kořen dlouhej snad 25 CM!!!!!Kytku jsem přesadil do květináče (co to udělá nevím) a hodil jsem to pod lampu. Má to jakýsi žlutý konečky tech nejspodnejsich listecku.(nevim co to má znamenat)

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 12-05-2005 v 20:31 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 34



skříň s malýma JACKAMA

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 12-05-2005 v 20:32 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 35


TAK NA TUTO KYTKU NEZAPOMENU LIDI!!!!TUTO KYTKU JSEM ZVOHNUL PRESNE V MOMENTU(ta stejna sekunda), KDYZ JSME DALI VYROVNAVACI GOL NA MS V HOKEJI NA 2:2 DNESKA S U.S.A.

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 12-05-2005 v 20:36 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 36

Zdá se, že ta kytka to nerozdýchá. Takže hráči hráli na počest zesnulé........a tak proto....MISTŘI MISTŘI.....dneska to nepujde jit spat......Strasnej bordel (cely Brno vzhuru nohama)

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 15-05-2005 v 23:05 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piškutek
Stálý Člen

Karma uživatele Piškutek - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 37

Joo máš to celkem pěkny......Yoo jsme mistři...zvládli to...s tím spaním to šlo,ale vstávání horší....o 2 hodky dýl na praxi...hehe....
...............................................ZATIAL......................................................

BECAUSE I GOT HIGH

Old Post 16-05-2005 v 08:41 AM
Piškutek je offline   Profil uživatele Piškutek   Find more posts by Piškutek   Foto galerie člena Piškutek   Click here to Send Piškutek a Private Message   Add Piškutek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JackEE
Stálý Člen

Karma uživatele JackEE - 87% PěstitelskáKarma uživatele JackEE - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 38

jaxes ptal na ten dukaz tak je to jednoducha matika, ta usporka ma asi rekneme 2100 lumenů (svíttivost) a 70w sodík má lumenů asi 8000 !! z čehož to jasně vyplývá - důležitá je svítivost, přeci nám nejde o to jak se to zahřeje nebo cokoli jinýho

let the NIRVANA rulEEEEE!!!!!!!!!!

CHronic, KC33-hydro-220w SKLIZENO

K2, SensiStar 220w SKLIZENO

5x Jack Herrer, V-Scrog, 125/150W, bubbler - JEDE


Old Post 17-05-2005 v 20:36 PM
JackEE je offline   Profil uživatele JackEE   Find more posts by JackEE   Foto galerie člena JackEE   Click here to Send JackEE a Private Message   Add JackEE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

8 den růstu Příspěvek č. 39





Tak a je to tady....Dneska jsem si poridil sodik. Puvodne jsem mel kupovat od Zelenyho ale nakonec jsem koupil od Laca a dal mi navic novou tlumivku + vybojku takze mam radost. Tak tedy sodík 70W. Jeste to necham do konce tydne pod sporivkama a az bude vic casu pristi tyden tak to namontuju. Jinak jsem koupil 4 kvetinace, ve kterych je JACK HERRER + jeden starej kvetinac ve kterym je taky JACK HERRER(viz foto)!!!!Dalsi Jacky jsem šoupnul do skleníku v květináčích a až budou větší tak je tam přesadím. Jinak jsem zjistil že mám brutální nadbytek kytek a nevím co si s tím počnu:@( Vsak ja si uz nejak poradim. Jinak fotky vidite samy...

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Naposledy upravil executor 24-05-2005 v 16:34 PM

Old Post 18-05-2005 v 21:03 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 40

Zdar,

přebytky kytek zasaď do skleníku do hlíny ne?Parádní věc,mít doma skleník .Kéž bych ho měl taky.A pořeš odtah.Přecejenom trochu těch 70W topí.Ať to roste .

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Naposledy upravil prenda 19-05-2005 v 11:47 AM

Old Post 19-05-2005 v 11:08 AM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 41

haha, do skleníku bych to klidně dal ALE MAM TAKOVY MNOZSTVI KYTEK ZE SE TO UZ NEVLEZE ANI TAM!!!!Jasne, přítah už mám namyšlenej (uříznu asi 5 cm od spodu dvířka od skříně a budu tam vhánět vzduch větrákem z bazaru a nahoře zase uříznu 10cm jako odtah. Zdá se mi to dobrý, ale nevím jestli to bude učinný. Kdyztak mi poradte......

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 19-05-2005 v 11:54 AM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

11 den růstu Příspěvek č. 42


kyticky JH jsou zase o něco (málo) větší.....

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Naposledy upravil executor 21-05-2005 v 18:48 PM

Old Post 21-05-2005 v 18:24 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 43

Tak jsem kyticky dneska vyndal na chvili ven abych udelal par fotek a zaroven trosku pripravil skrin na ten sodik, kterej tam nakonec dam az zitra....

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 24-05-2005 v 16:30 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

14 den růstu Příspěvek č. 44






Tak jsem kyticky dneska vyndal na chvili ven abych udelal par fotek a zaroven trosku pripravil skrin na ten sodik, kterej tam nakonec dam az zitra....

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 24-05-2005 v 16:31 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

16 den růstu Příspěvek č. 45




TAK A UZ JSOU POD SODÍKEM!!!!:-)

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 26-05-2005 v 12:57 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 46

Nemyslíš že by ta 70ka měla být o něco níž ? myslím že zase tolik netopí aby musela být tak vysoko, kýtíz se ti pak potáhnou moc nahoru... jinak, gratuluju k sodíku

btw: hledím na tu tvou skříň... máš tam nějak pořešenou cirkulaci vzduchu ??

[size=1]

Old Post 26-05-2005 v 13:16 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 47

ten sodik tam mas na pevno nebo muzes menit vysku? Na 70ku je docela daleko, jestli nemas problem s teplotou, tak ho dej niz. Zkus taky vykutit nejake lepsi stinitko, treba z plechu. Tohle nevypada moc ucinne. Jinak vitej do sodikove rodiny

Edit: hehe wad me predbehl

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 26-05-2005 v 13:17 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 48

Samozrejme vysku menit muzu, ale tady toto mam zatim jako nejnizsi bod (zitra to snizim, protoze musim navrtat dva hrebiky....). Se stinitkem si pohraju pristi tyden....Mno k te cirkulaci: jediny co tak mam dole vyvrtany diry a vhanim tam vzduch hafo silnym vetrakem z bazaru a nahore mam diry a tama odchazi vzduch.....Je to takovy novackovsky reseni z toho co jsem tady pochytil.....

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 26-05-2005 v 20:57 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0150890 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív