Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Špajz Indoor 150W (Gary+Crat)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 33

Aryan: No jo, mas pravdu..uz jsem se to dozvedel...trochu jsem nedaval jsem pozor pri cteni no..jak nebydlim v panelaku, tak u me slovo kumbal neni moc casty...ale to je myslim jedno... s tim Wuxalem mas pravdu...neni na nej a na 4kilo bude...hehe...machrovinka?
Garion: Jestli to opravdu vsechno rozjedes, jak rikas, ze jo, tak klobouk dolu a hluboka poklona...

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Naposledy upravil Krychle 27-05-2005 v 11:26 AM

Old Post 27-05-2005 v 11:18 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crat
Stálý Člen

Karma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 34


Konečně se mě do rukou dostaly nějaký ty prachy,tak sem na nic nečekal a hned sem si šel něco koupit.
To se ví, že sem nezapoměl na svoje miláčky a taky sem jim něco koupil.
Sice dost pozdě , ale lepší než vůbec.

Old Post 27-05-2005 v 17:24 PM
Crat je offline   Profil uživatele Crat   Find more posts by Crat   Foto galerie člena Crat   Click here to Send Crat a Private Message   Add Crat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Garion
Stálý Člen

Karma uživatele Garion - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 35

Pro fšechny lidičky, kterejm se to nezdá mám vysvětlení.....teďka sem wopravdu zadřenej a nejsou prašulky ani na ty hnojky(už CRAT nějaký nakoupil a ja na to nedal ani korunu, protože fakt nemám, sem woprafdu asi kokot, ale prostě nejsou..zase DĚKUJI Cratovi...je to fakt kamarádeček).....ten kumbál plánuju až po prázdninách...protože budou nějaký penízky z brigády......jinak sorry jestli to nevysvětluje tu 400W, ale tak nějak to plánuju a hrozně se na to těšim.....tak mi tu radost PROSIM neberte.........jinak květinky už začínaj brutálně vonět.....

Old Post 27-05-2005 v 17:26 PM
Garion je offline   Profil uživatele Garion   Find more posts by Garion   Foto galerie člena Garion   Click here to Send Garion a Private Message   Add Garion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 36

to Gary a Crat: No vidím že to máte docela pěkný, ale pokud se nepletu tak OBM (malá lahvička) stojí tak 30,- Ale o to nejde, taky jedem s kámošem na půl a věř tomu že je fakt dorý na ty hnojky našetřit, měli sme krizovku, že sme byli bez peněz a tak sme tam valily apoň to OBMko ale teďka se oběvila nějaká vata a tak sem zainvestoval do b´cuzzu (A+B na qět, hlína) a ještě do AH growth/bloom axcelerator a myslím že kýtíz tuhle vděčnost vrátí... A sleduju že tady řešíte 400W, taky sme to řešily(přechod z 250) a nakonec sem se poptal po kamarádech a mám půjčenou Philips son-t pro ... všechno co kýtíz poskytneš, ti náležitě vrátí, ale i naopak, co jim nedopřeješ, to nemáš přeju ať vám to vyjde.

[size=1]

Old Post 27-05-2005 v 17:57 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Garion
Stálý Člen

Karma uživatele Garion - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 42  

28. den kvjetu Příspěvek č. 37








Díky fšem přejícím i nepřejícím a pro ty přející mám fotky....... ...ukazuje se, že ta vyšší má větší paličky, ale zato řidší, a menší má i menší paličičky, ale zato začínaj pěkně lepit....seru na hašišiš....udělám lepidlo...kvalitní fteřiňák....

Old Post 29-05-2005 v 19:02 PM
Garion je offline   Profil uživatele Garion   Find more posts by Garion   Foto galerie člena Garion   Click here to Send Garion a Private Message   Add Garion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crat
Stálý Člen

Karma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 237  

35. den květu Příspěvek č. 38








Teď máte jedinečnou možnost poučit se, aby ste neudělali stejnou chybu jako já. Můžu vám doporučit jedinou věc. Nikomu nevěřte. Protože někdo ze čtyř lidí, kterejm já sem věřil je natolik drzej, že mě klidně vleze do skříně a sem tam si něco ušmikne. Vono kdyby to bylo jen jednou, tak se nic neděje. Ale dokáže mě nasrat, když tam každej den chodim a jen vidim, jak mě to mizí před vočima.
Na fotkách se mrkněte na tu spoušť, jakou tam ten dotyčnej zanechal. A jestli se to bude opakovat eště jednou, tak na to seru a kytky okamžitě setnu.
Mohlo to bejt docela pěkný, ale někdo to takhle posral.

Old Post 05-06-2005 v 13:37 PM
Crat je offline   Profil uživatele Crat   Find more posts by Crat   Foto galerie člena Crat   Click here to Send Crat a Private Message   Add Crat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 39

Tobě lezou do bytu lidi a kradou ti paličky????Máš to špatně zařízený

Pokud ti chodí zalévat kytky, omlouvám se.Každopádně je to škoda převeliká...

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 05-06-2005 v 14:35 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crat
Stálý Člen

Karma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 237  

Palec dolů Poslední kapka dopadla Příspěvek č. 40




Před chvílí sem se zase šel podivat na kytky a z hrůzou sem zjistil, že tam toho je míň než ráno.
To byla pro mě poslední kapka. Už se vo to nehodlám starat, protože, já jen makám a někdo chodí a stříhá.
Dnes přesně po 35 dnech květu sou kytky sklizený.
Málem sem se rozbrečel, když sem je stříhal, ale jinak to nejde.

Naposledy upravil Crat 08-06-2005 v 14:05 PM

Old Post 05-06-2005 v 17:30 PM
Crat je offline   Profil uživatele Crat   Find more posts by Crat   Foto galerie člena Crat   Click here to Send Crat a Private Message   Add Crat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crat
Stálý Člen

Karma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 41

2Apofiss: To je právě ten problém, neni to u mě doma. A kdyby bylo, tak vo tom vim jen já a nikdo jinej.

Naposledy upravil Crat 06-06-2005 v 14:18 PM

Old Post 05-06-2005 v 17:33 PM
Crat je offline   Profil uživatele Crat   Find more posts by Crat   Foto galerie člena Crat   Click here to Send Crat a Private Message   Add Crat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Garion
Stálý Člen

Karma uživatele Garion - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 42  

Palec dolů KRETÉN Příspěvek č. 42

SERE mě to steyně ako tebe a ten dotyčnej...mimochodem už to SHERLOG HOLMES vypatral, gdo to je a je to strašnej DEBIL, MAGOR, KRETEN a kokot vymr*anej a už se s nim nikdy nebudu bavit...strašně mě to mrzí Crate, že ten člověk k tomu měl taky přístup....SORRY...fšak z toho dostal tu nejmenší množinu.....DEMENT....prostě se fšecim omlouvám, že se to muselo seknout, ale časté záhadné mizení fakt NASERE....no prostě nic a je to f prdeli...bude toho málo, sem tam s nějakou trochou pryskyřice, ale jinak vopravdový HOVNO...a ani sme nestihli flushing, takže ani chuť nebude v pořádku....no prostě vopravdový NIC...nemám slof a končím s ním...........

Old Post 07-06-2005 v 16:04 PM
Garion je offline   Profil uživatele Garion   Find more posts by Garion   Foto galerie člena Garion   Click here to Send Garion a Private Message   Add Garion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 43

lakladno:zcvokl ses?Byly by o dost hezčí živý a obalený pryskyřicí.

Gary&Crat:Upřímnou soustrast hoši.S tím zlodějíčkem by ste si to měli vyřešit trochu drsněji

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 07-06-2005 v 18:36 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 44

Ty woe..tak to je mazec... to umí fatk nasrat !! Škoda že to enbylo doqetlý..a ten flushing taky nasere... skus to hodit do vody..třeba to nějakej minimal hnojek ze sebe dostane..a něvěš hlavu... Bude líp a tykový lidi co tohle dělaj na svou blbost nakonec dojedou... dřív či pozdějc, a ať tomu někdo pomůže či ne ... aspň K+ jako bolestný...

btw: doufám že to nezabalíte a BUDETE POKRAČOVAT !! (ale už radši někde jinde)

[size=1]

Old Post 08-06-2005 v 11:49 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MAIKIE
Stálý Člen

Karma uživatele MAIKIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 45

hmm tak good thread jen ocekavam sklizen ale ze dopadne takhle... tohle kdyby mi nekdo udelal a ja vedel kdo to je tak bych mu pekne rozmasiroval pysk...

Old Post 08-06-2005 v 20:44 PM
MAIKIE je offline   Profil uživatele MAIKIE   Find more posts by MAIKIE   Foto galerie člena MAIKIE   Click here to Send MAIKIE a Private Message   Add MAIKIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Garion
Stálý Člen

Karma uživatele Garion - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 46

DÍKY WOPAFDU THANKS že snáma sdílíte bolest, ale už to je za náma a serem na to .....život de dál a aspoň sem nasbíral pár zkušeností...nikdy nikomu nevěřit a na fšechny dementy se VYSRAT...Rozhodně se bude pokračovat...ještě newim gde, ale doufám, že se něco wymyslí....Fakt díky za podporu lidičky...

Old Post 09-06-2005 v 16:01 PM
Garion je offline   Profil uživatele Garion   Find more posts by Garion   Foto galerie člena Garion   Click here to Send Garion a Private Message   Add Garion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-03-2010 - Prvy indoor 150W poradte - 177 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0813310 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív