Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » můj první joint / spek, brko
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Jaké bylo tvoje první zahulení?
Nic se nedělo
Bylo mi špatně, nesedlo mi to
Normálka, jako každý - parádně zkouřenej
Nepamatuju si to už přesně
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
cangrejo
Nový Člen

Karma uživatele cangrejo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 25 

Pohodička poprvé? Příspěvek č. 33

No poprvý asi někdy v prváku, byli jsme na chatě.... kámoš vytáhl vodnici... já jediná sem z nich cigarety nekouřila ale řekla jsem si že to taky zkusim... sice mi dobu trvalo než sem se to naučila šlukovat.... ale teď je to parádička. Fakt skvělej uklidňovací prostředek po práci.... dáme si špeka a je pohodička...

Old Post 31-05-2002 v 11:29 AM
cangrejo je offline   Profil uživatele cangrejo   Find more posts by cangrejo   Foto galerie člena cangrejo   Click here to Send cangrejo a Private Message   Add cangrejo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acid.hack
Stálý Člen

Karma uživatele acid.hack - 52% PěstitelskáKarma uživatele acid.hack - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 34

No mě vlastně omylem mě na to přesměroval můj otec. Kdysi asi když mě bylo 12 let donesl můj tatínek semena technickýho konopí. Protože už od mala sem měl vstah k rostlinám v té době sem o nich věděl docela hodně ale slovo konopí sem slyšel poprvý. Tak sem se kouknul na net. Zjistil sem, že je to ilegal, že z toho je motinoh a haluzák. Poněvadž pěstuju všechno tak sem nějakým způsobem chtěl sehnat nějaký semínka. Ještě sem nevěděl, že ňáký Holandsko existuje a že je tam Growshop. Tak sem na vlastní nebezpečí jako magor brouzdal po netu a hledal pěstitele (ještě sem o grower.cz nevěděl) a když sem jich měl tak 30 E-mailovejch adres posílal sem vzkazy všem eši by mi nedali már kuliček. (bylo mi 14) Jeden člověk ze 30 mi vyhověl a poslal mě dopisem 10 semen . byl sem šťastnej jako blecha. Hned sem je dal do provizorního INDOORU. A koukal sem jak rostou. Byl sem rád, že se mi rodiče svěřili že kdysi taky hulili a nechali mě v pokojíku INDOOR. Bohužel sem neznal GROWER.CZ a byl sem hloupý. Vyrostli mě jak samci, samice a myslím, že tam byli i 2 hermouši. Bylo mi to jedno všechno sem naládoval do faji a hulil samce,hermouše, prostě fšechno co se dalo. A rok poté sem konečně objevil seeddirect.to . A objednal sem si SENZI STAR. Vysolil sem za to klacek a hned sem sadil. Vyrostly mi kytky a ty sem zkouřil. A co dál Litr h haj..u . HEURÉKA OBJEVIL SEM GROWER. A co zrovna neprobíhalo. Články o řízkování, zachránil sem ještě 3 kytky a udělal z nich matku. Teď když už sem popovyrost nechtěl sem lpět jen na Senzi stárce a objednal sem si BUBLE GUM, a jako dárek se dostal 10 semem Skunka # 1 zadara. Teď mám skvělej indoor, jedu i na outd. A ve škole poučuji budoucí GROWERY čeho by se měli vyvarovat a co naopak dělat. Mám na svědomí 4 nový growery.
Závěr: DĚkuji všem growerákům kteří žijou a že udělali tento web, protože bez něho bych ještě hulil samce , nebo kopřivy. Smekám před vámi palicu....Dík...Vivat Whalla2000.

Old Post 01-06-2002 v 09:44 AM
acid.hack je offline   Profil uživatele acid.hack   Find more posts by acid.hack   Foto galerie člena acid.hack   Click here to Send acid.hack a Private Message   Add acid.hack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acid.hack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepik
Stálý Člen

Karma uživatele stepik - 7% PěstitelskáKarma uživatele stepik - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 94 

Pohodička Příspěvek č. 35

Zdravim,

Poslední dobou si vybavuju zážitky z dětství, nepamatuju si maturitu (nemam:-)) zatim:-))) ani první sexuální zážitek, ale na prvního špeka, na toho si pamatuju. Bylo to jednoho dne v nebušicích u prahy, já s dvěma kamarádama jsme zašli do lesa na brko. Učili mě kouřit na marlboro lights. Bylo to vostrý, žízeň, hlad, tyvoleeee.

Jaký bylo vaše první brko? Pamatujete si i nějaký jiný než to první?

Peace! štěpík..

štěpík..

MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ VARUJE:
HULENÍ ZPŮSOBUJE ZHULENOST.
---
Smoke&Connect-CZFree.Net

Moje pěstírna
První Joint-jakej byl?

Old Post 01-11-2002 v 13:57 PM
stepik je offline   Profil uživatele stepik   Find more posts by stepik   Foto galerie člena stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Add stepik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 36

na svy prvni brko si pamatuju moc dobre koupil jsem si ho od kamose a doma si ho sam, kdyz doma nidko nebyl na posteli vykouril. pamatuju si ze byl uhledne zabalenej na nejakym balicim strojku, ani filtr nemel a to co bylo v nem dodnes nevim protoze tak ostrou chut uz sem nidky potom nekouril. zhuleny sem vubec nebyl protoze sem to asi taky kouril blbe (slukovat sem tehda neumel) a navic me potom v nose a puse zustala ta chut takze kudyma sem chodil tak sem to furt citil a byl posranej ze se nekdo vrati a uciti to... no, mila vzpominka. dneska se tomu uz muzu zasmat, ze

a pak si vzpominam jeste na jedno brko - bylo to hned po skole, tez v drevnich dobach meho huleni ale uz sem byl prece jen trochu dal. ale furt sem s tim neumel asi ani moc zachazet, ty stavy byly takovy divny... no furt to jeste nebylo vono. a tak jednou po skole mi kamos dal dva jointiky, ale ze jeden hnedka vykourime (me se moc nechtelo, musel sem pak jeste nekam jit) ale pak teda jo a jeste s nejakejma dvema typkama sme to vyhulili. ted sem si vzpomnel ze se me to brko tahalo hrozne blbe a tak sme pak sli domu a ja furt "ze to bylo asi neco slabyho" porad sem nic necitil. cestou se slo vokolo jedny samky tak sem si tam koupil lipa sel furt nic a najednou sem se netrefil s tim lipem do huby. aha! to byl prvni priznal, to uz sme sli jen dva a ten druhej ale nehulil (zacal az ted a je to s nim sranda) a tak si me furt dobiral. no a pak to proc na to tak hezky vzpominam je ze jak sem nastupoval do trolejbusu, nejak sem necitil schody a misto obycejneho nastoupeni sem vyslovene do trajfu "vpadnul" a hodil hubu na zem. nekontrolovane sem zarval na cely autobus "KURVA PIČA!" coz samozrejme muselo vzbudit nutny pobaveni - zhulenej typek co se vali na zemi trolejbusu a sproste nadava a pritom se nezadrzitelne chechta... no smal sem se za krecovityho drzeni tycky jeste hodne dlouho a to bylo taky takovy "poprve" poradne...

hm... je hezky si zavzpominat... urcite sem nekdo taky neco poslete, zacatky bejvaj mnohdy zajimavy i "zabavny"

ps. tenhle zazitek sem sem urcite uz posilal... hm... no neva

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 03-11-2002 v 15:07 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yasmeene
Stálý Člen

Karma uživatele Yasmeene - 77% PěstitelskáKarma uživatele Yasmeene - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 111 

Příspěvek č. 37

Fakt sem přemejšlela nad tim dlouho, ale který brko bylo to první to si už nepamatuju

No one can live forewer (except)
Yasmeene

Old Post 03-11-2002 v 20:20 PM
Yasmeene je offline   Profil uživatele Yasmeene   Find more posts by Yasmeene   Foto galerie člena Yasmeene   Click here to Send Yasmeene a Private Message   Add Yasmeene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 38

He he, na to vzpomínám moc dobře-byl to silný model cannabis technicus .

Old Post 03-11-2002 v 23:21 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fumador
Nový Člen

Karma uživatele fumador - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 39

1. brčko? pamatuju si že to bylo před šesti járama na nějaký diskošce. kámoši za mnou tenkrát přišli, jestli si prej nechci dát s nima, a jelikož sem tenkrát ještě nekouřil ani cíga,tak sem se upejpal, ale nakonec mě dostali a sem rád že se tomu tak stalo. ten vecer sme těch špíčků dali 5. první 4 sem nic necejtil ale po tom pátym ....slyšel sem hlasy, hafo hlasů....a když sem šel pak domu, byl sem podělanej strachy vzal sem to kus lesem a pořád sem slyšel, jako by se kolem mě smálo hafo lidí,ale nikoho sem neviděl....haluz jak svin, začal sem sprintovat a kdyř sem doběh domu, zamknul sem za sebou, zavřel sem se do pokoje a dost dlouho sem se tomu šíleně řezal ...no a od těch dob sem hulič

houhou

Old Post 04-11-2002 v 06:39 AM
fumador je offline   Profil uživatele fumador   Find more posts by fumador   Foto galerie člena fumador   Click here to Send fumador a Private Message   Add fumador to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mato
Nový Člen

Karma uživatele Mato - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 40

moje prvni brko bylo z brutalniho carasu a celu ska-party som bud presedel v krcoch pri repraku alebo vyvaleny na chodbe odkial ma niekdo sustavne prenasal naspet ku repraku,fuu mal som asi najviac 14.

Old Post 04-11-2002 v 07:19 AM
Mato je offline   Profil uživatele Mato   Find more posts by Mato   Foto galerie člena Mato   Click here to Send Mato a Private Message   Add Mato to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drew
Stálý Člen

Karma uživatele drew - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 55 

Nápad Příspěvek č. 41

Prvního špeka teda nepamatuju,ale kdy jsem se prvně pořádně vypálil,to nezapomenu nikdy.Bylo mi asi 16 a kámoš přines nějakou ganju,která vypadala fakt divně.Bylo to už nadrcený a vůbec nijak to nevonělo.Řekli jsme si,že to stejně bude na hovno,tak jsme dali všechno do jednoho buřta a to byl fakt nátěr.Hulili jsme na náměstí,kde v jedný hospodě zrovna probíhala svatba a jeden svatebčan se k nám přidal a to bych teda fakt chtěl bejt u toho,když se vrátil dovnitř.My šli do hospody,koupili si pití a to bylo vše.3 hodiny totální výtuh s haluškama,jaký už sem nikdy nezažil.Po těch 3 hod sem si vzpoměl,že jsem asi na tý lavičce nechal bágl a taky ho tam naše-nějakej péňa hp měl pod hlavou.Ani se nekouk dovnitř.že prej jenom neměl polštář...A nebo se to vůbec nestalo? no prostě mazeec

SMOKE IN PEACE

Old Post 04-11-2002 v 11:52 AM
drew je offline   Profil uživatele drew   Find more posts by drew   Foto galerie člena drew   Click here to Send drew a Private Message   Add drew to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Obecné Příspěvek č. 42

poprve si pamatuju jaq dnes, behal sem, maval rukama a letal kamosi chodili za mnou a rezali se smichy, no trvalo to tak hodku, musela byt ostuda jak prasem, ale co

keep
balkon 2002

Old Post 04-11-2002 v 12:26 PM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tovarisc
Stálý Člen

Karma uživatele tovarisc - 7% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 43

Jo jo,
Starý zlatý časy, to byla pohoda
Poprvý sem měl ganju(listy) na konci devítky na školním vejletě. Nic to s náma neudělalo ale mělo to dobrou chuť.
Pak asi rok nic do doby než kámoš poprvé sklidil, ale pak mě totálně zfajfkoval, ten den si pamatuju jak dneska. Byli sme v hospě a furt sme chodili ven na fajfku, pak sme chodili zhulený po městě v noci a byla pohoda.

Prvního jointa sem měl vo hodně dost pozdějc a vlastně nevim vůbec kdy, ale taky to bylo mrtě.

in ganja veritas

Old Post 04-11-2002 v 14:57 PM
tovarisc je offline   Profil uživatele tovarisc   Find more posts by tovarisc   Foto galerie člena tovarisc   Click here to Send tovarisc a Private Message   Add tovarisc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lina
Nový Člen

Karma uživatele Lina - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 11 

Pohodička 1.kadrnožka Příspěvek č. 44

Tak první kadrnožku si pamatuju a nikdy nezapomenu.Bylo to v den závěreček,seděla jsem s pár lidma na terase jedny hospudky a kamos co byl tou dobou na vojne dotahl nejakej zelenej žmolek,kterej rozdrolil a nacpal s tabakem do vydrolenyho cigara.A tak jsme toho cigoše ve třech dali.Děsná prdel,záchvaty smíchu,tři,čtyři hodky peknej ulet.Tak to je muj prvni kontakt s touhle rostlinou

Old Post 04-11-2002 v 16:03 PM
Lina je offline   Profil uživatele Lina   Find more posts by Lina   Foto galerie člena Lina   Click here to Send Lina a Private Message   Add Lina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 45

Taky nevím, jestli už jsem to náhodou někam nepsal, ale myslím, že určitě ne i když už tady takový téma je .

Tak poprvé jsem zahulil v 19ti na maturitním plese kámošů a bývalých spolužáků a měl jsem tu ?smůlu?, že to byl zrovna nějakej moc kvalitní model, snad z Holandska či co. Ale v tý době jsem o trávě věděl jenom, že se kouří a nijak jsem se nepídil po názvu, protože jsem ani nevěděl, že se jí nějaký názvy snad dávaj . Účinky toho matroše jsem měl možnost pozorovat na již zhulenym kámošovi (dost dobrej maník, kterýho už jsem dlouho neviděl), kterej byl absolutně vysmátej, furt něco mlel a pak se tomu sám nejvíc smál. Třeba najednou vyhrk:"Ona byla pitomá, ta ženská, jak se zasmála, tak v tu chvíli byla pitomá hehehehehé!" . Tak jsem si řekl, že to bude asi dobrá věc a požádal ho, jestli by mi taky nedal. No a on, že není problém, vytáh dvě cigára (měl to ubalený jako cigarety bez filtru), jedno mi podal, tak jsem to s ním odpálil normálně na sedačce v hale, kde bylo hafo lidí, protože se tam prodávalo žrádlo a bafal . Z odstupem času si myslím, že mi to pěkně najíždělo už při tom samotnym hulení, ale v tu chvíli jsem vůbec nevěděl co od toho očekávat a ten nájezd mi vůbec nepřišel. Pořád jsem říkal:"Já nic necítim, já nic necítim ". Pak šli kolem nějaký dva docela urostlí maníci a jeden z nich řekl:"Vy tady hulíte trávu ne?" Tak jsem na ně jenom koukal, mával tim brkem a tvrdil, že je to cigareta. No asi neměli náladu na konflikty, tak to nechali bejt a odešli a já si pak myslel, jak jsem je bravurně ošálil . No když jsem dokouřil, tak chvíli koukám, čekám co se bude dít a najednou takový kladivo do hlavy, že jsem čuměl a nechápal. A tenhle výraz mi pak vydržel celou dobu co jsem tam byl. Furt jsem chodil jako zombie z velkýho sálu, kde hrála dechovka, do malýho sálu, kde hrálo nějaký disko, všichni na mě čuměli (nebo mi to alespoň tak připadalo), ale nějak jsem to neřešil, pak mě na jedný z "pochůzek" zastavil jeden kámoš a já s ním mluvil (no spíš mručel) tak, že jsem k němu byl otočenej bokem a koukal do zdi . No a abych to už zkrátil, tak pak jsem (stále ještě se stejným výrazem ve tváři) odkráčel domů, cestou jsem se poblil (možná víckrát a možná i doma, ale tím už si opravdu nejsem jistý ) a pak jsem ležel v posteli a nemoh usnout, protože mi v hlavě furt dokola hrál závěr jedný dechárenský skladby, z který se mi dělalo strašně blbě a myslel jsem, že už mi tam bude znít na věky .
Ale jinak to byl fajn zážitek a těšil jsem se na další, protože jsem viděl na vlastní oči, že to jde prožít i jinak než bezcílným blouděním a hned příští rok (už trénovanější ) jsem si to modelem od toho samýho kámoše ověřil v praxi .

Old Post 04-11-2002 v 16:21 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hans von aachen
Nový Člen

Karma uživatele hans von aachen - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 15 

první joint ?! Příspěvek č. 46

pamatuju si, že sem se vubec nezhulil, ale za to sem uplně příšerně kašlal, fakt brutální:-(, holt takový sou už začátky, hm, ale co bych pro ganju neudělal, že jo?!

Old Post 04-11-2002 v 17:16 PM
hans von aachen je offline   Profil uživatele hans von aachen   Find more posts by hans von aachen   Foto galerie člena hans von aachen   Click here to Send hans von aachen a Private Message   Add hans von aachen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

first smoke Příspěvek č. 47

No moje prvni brcko...
vsechno zacalo tak ze sem travil se svym kamo par dni..pak to prislo...trochu me to zhulilo ale ne moc...neslukoval sem,ale pak prislo dalsi,dalsi a dalsi a ted??No parada.-)U brcek zustavam ale u techna ee!!

roll,roll,roll a joint...

Old Post 04-11-2002 v 17:23 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 48

Zajimavy tema, tak se taky pridam.
Kdyz jsem byl v prvaku na stredni, tak muj nejlepsi kamos uz nejakou tu dobu hulil a ja, pac jsem (uz) nekouril ani cicka, tak jsem vzdycky na nej "hele, kourit to fakt nebudu, az budes delat mliko, tak mi rekni!". No, ale mliko se nejak nedelalo a nedelalo, a tak se stalo, ze jsem s nim jednoho dne zahulil svyho prvniho jointa pred takovym hnusnym nadrazim (v Koline) a pak jsme jeli vlakem domu. Popravde receno, ani jsem na sobe ucinky nijak moc nepocitoval, akorat jsem jednu chvili ve vlaku zaslechl presne takovy zapisteni, jak pisteji ty postavicky v japonskejch animovanejch serialech, jestli vite . Jinak zbytek cesty probehl v poklidu... teda... az na toho homelessaka bez jizdenky, co tam furt prudil a ta... no, jak stipe jizdenky... hmm.. jo, pruvodci se ho snazila kazdou zastavku vystrnadit ven a furt mu vyhrozovala, ale vubec se ji to nedarilo .

btw: docela by me zajimalo, proc se vetsine lidi napoprvy napodari radne se zhulit.
Muze za to to ze a) neumeji kour tahat do plic? b) nemaji v tele jeste dostatek pravidelne udrzovanyho stavu THC?

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 04-11-2002 v 19:27 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1577070 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív