Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » David Lynch
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

Palec nahoru Příspěvek č. 33

To bys rozhodně měla

ride hard - die free

Old Post 17-08-2002 v 15:58 PM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 34

HUMAN TRAFFIC BYL TAKOVÝ ZE ŽIVOTA.MNĚ SE TÉŽ LÍBIL.
LYNCHE MÁM RÁD,Z MULLHOLAND DRIVE SE MI NEJVÍCE LÍBILO,JAK SE TAM LÍBALY HRDINKY.MAZACÍ HLAVA JE DOST DEPRESIVNÍ.A TO JÁ RÁD.A LOST HIGHWAY TÉŽ.TO JÁ TAKY RÁD.

Old Post 31-08-2003 v 17:04 PM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rroman
Stálý Člen

Karma uživatele rroman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 19  

Dotaz David Lynch Příspěvek č. 35

Co si myslite o Lynchovych filmoch ? Videli ste niekto EraserHead?

vrrrrrrrrrr ... vrrrrrrrrrrr

Old Post 28-08-2004 v 14:25 PM
rroman je offline   Profil uživatele rroman   Find more posts by rroman   Foto galerie člena rroman   Click here to Send rroman a Private Message   Add rroman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 36

Eraserhead
Lost Highway (musim ještě zvopáknout )
Mulholland Drive (už hodněkrát - mimochodem mam i návod )

a v nejbližší době se chystám na Blue Velvet a Sloní Muž

<- to si o nich myslim

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 28-08-2004 v 19:44 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hawran
Nový Člen

Karma uživatele hawran - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 37

Eraserhead jsem neviděl...resp ano: 3x prvnich 10 minut a dycky jsem to vzdal...

Ale třeba Mullholand drive, Blue velvet nebo Lost Highway... to jsou filmy, který jsem viděl a dost jsem je nepochopil. Ale způsob toho nepochopení je typycky Lynchovský

Méně je někdy více. Ale víceméně někdy opravdu méně než-li více. hww
HaWran live@fleda: http://www.cabinetart.org/maybe/HAWRAN%20-%20Chillout%20set%20(live@fleda%2003-06-2004).mp3

Old Post 28-08-2004 v 19:56 PM
hawran je offline   Profil uživatele hawran   Find more posts by hawran   Foto galerie člena hawran   Click here to Send hawran a Private Message   Add hawran to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristl
Stálý Člen

Karma uživatele Kristl - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 38

Lynchoviny sou mý oblíbený filmečky. Eraserhead sem taky nedokoukala
a "sloní muž" mě celkem příjemně překvapil, ostatně jako většina filmů od Lynche

Old Post 28-08-2004 v 20:10 PM
Kristl je offline   Profil uživatele Kristl   Find more posts by Kristl   Foto galerie člena Kristl   Click here to Send Kristl a Private Message   Add Kristl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC-Tea-Team
Nový Člen

Karma uživatele THC-Tea-Team - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 39

Chápat Linche . Zatim jsem vyděl Mullholand drive a Blue velvet, Lost Highway ještě ne, ale chystám se na něj, ale až budu trochu. Sledoval tu někdo ten seriál co běhával na čt2? Boris

Old Post 28-08-2004 v 22:17 PM
THC-Tea-Team je offline   Profil uživatele THC-Tea-Team   Find more posts by THC-Tea-Team   Foto galerie člena THC-Tea-Team   Click here to Send THC-Tea-Team a Private Message   Add THC-Tea-Team to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 40

videl sem eraser head, lost highway a mulholland drive, ten jedinej sem taky docela pochopil, jinak ani rana ;] no a na blue velvet a sloniho muze se taky chystam... jinak mulholland drive se tu uz nekdy resil takze staci trochu hledat...

hehe ted koukam ze sem na tom uplne stejne jak taker ;]

"Pises-li v opojeni, cti po sobe strizliv. Pises-li strizliv, cti po sobe opojen."
A nikdy ne sam.
Muj prvni sklenik | Red Dwarf

Old Post 29-08-2004 v 00:29 AM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hawran
Nový Člen

Karma uživatele hawran - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 41

lister: Blue Velvet je uchylarna na druhou Doporučuju... nepochopíš.

Méně je někdy více. Ale víceméně někdy opravdu méně než-li více. hww
HaWran live@fleda: http://www.cabinetart.org/maybe/HAWRAN%20-%20Chillout%20set%20(live@fleda%2003-06-2004).mp3

Old Post 29-08-2004 v 01:09 AM
hawran je offline   Profil uživatele hawran   Find more posts by hawran   Foto galerie člena hawran   Click here to Send hawran a Private Message   Add hawran to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 42

Jo jo, Lynch je borec. Viděl sem Sloního muže, ale je trošku jinej film než Mulholland. Kámoš mi teď přines Lost Highway. A Modrej Samet teprve schánim...

To taker : poslal bys mi ten návod? MD sem viděl asi 4x, ale stále mi něco uniká.

U Lynche se mi líbí, že třeba jedna scéna je ve filmu víckrát s jinym obsazenim... nebo to vypadá, jakoby pustil jeden film najednou od začátku a od půlky, takže blázinec největší

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 29-08-2004 v 11:03 AM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 43

4 Hyena
Už se stalo

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 29-08-2004 v 11:59 AM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuB
Stálý Člen

Karma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 44

Ja teda Lyncha rozhodne možem, mám rada filmy o ktorých potom možem rozmýšľať a snažiť sa ich aspoň nejak pochopiť no a keď potom vidím ten istý film tak ho zase chápem úplne inak....

Lost highway, Mazacia hlava, Mullholand drive, Blue velvet, Twin peaks.... no a ešte ste nespomínali Dunu a Príbeh Alvina Straighta - človek by ani neveril, že Lynch dokáže natočiť aj normálny film

Slonieho muža som ešte nevidela, snáď čoskoro....

Tajomstvo voňavého šatníka

Old Post 30-08-2004 v 07:47 AM
LuB je offline   Profil uživatele LuB   Find more posts by LuB   Foto galerie člena LuB   Click here to Send LuB a Private Message   Add LuB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuB
Stálý Člen

Karma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 45

No a zabudla som: Podľa mňa by si Mazaciu hlavu mal pozrieť každý , nič sa totiž nevyrovná pocitu keď človek výjde z kina a zistí, že svet je stále farebný a vlastne úplne nádherný

Tajomstvo voňavého šatníka

Old Post 30-08-2004 v 07:50 AM
LuB je offline   Profil uživatele LuB   Find more posts by LuB   Foto galerie člena LuB   Click here to Send LuB a Private Message   Add LuB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
system_failure
Stálý Člen

Karma uživatele system_failure - 31% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 46

toTaker mohl bys mi taky poslat ten návod...? já uz to videl asi 3x ale porad sem z toho filmu dokonale blbej

Neříkám nic, ale na má slova dojde.Muhuhuhehehe. jsem totiž génius

Old Post 30-08-2004 v 16:26 PM
system_failure je offline   Profil uživatele system_failure   Find more posts by system_failure   Foto galerie člena system_failure   Click here to Send system_failure a Private Message   Add system_failure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 47

tak sem ted teda videl i ten modrej samet a prijde me ze lynch je posedlej jistyma scenama, ktery si neodpusti a da je skoro do kazdyho filmu.. treba mihajici se pruhy na silnici, solova zpevacka na podiu, ... je jich asi vic ale zrovna se me zadny dalsi nevybavujou... no ale mozna taky ne a jsem z toho jenom trochu zblblej ;]

"Pises-li v opojeni, cti po sobe strizliv. Pises-li strizliv, cti po sobe opojen."
A nikdy ne sam.
Muj prvni sklenik | Red Dwarf

Old Post 30-08-2004 v 17:04 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 48

Twin peaks mullholand mazaci hlava blue velvet duna dalsi casem... a vsechno sou to starsny ulety

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 30-08-2004 v 17:12 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4483590 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív