Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Pár dotazů k SeedBankám
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
kom-
Nový Člen

Karma uživatele kom- - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 2 

Dotaz Příspěvek č. 33

Nedavno sem videl v TV jak na poste projizdeli ze psem zasilky z cizyny ze si lidi pisilaj huleni s holandska tak by mne zajimalo jak to bude ze semenama

jo to je to co mam rad

Old Post 04-06-2001 v 16:37 PM
kom- je offline   Profil uživatele kom-   Find more posts by kom-   Foto galerie člena kom-   Click here to Send kom- a Private Message   Add kom- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 34



Kdyz to posles doporucene a poradne to zabalis, nemuzou Ti do toho vlizt - to je blbost. Pokud to oznacis jako cenne psani, nemuzou tam uz dvakrat. Pokud ale posles speka v obalce, tak Te asi capnou.

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 04-06-2001 v 18:51 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 35

No moje skušenost je že ti na poště či spíše na celnici když to je poslané ze zahraničí, můžou prohledat co oni chtějí ať je to doporučené či cenné atd. Jednou jsem tu už psal že mi poslali semínka z hulandska a smradi celníci mi to zabavili a chtěli abych zaplatil clo (1000Kč) - do balíku vlezli ofotili papíry a poslali mi to domů ať si to s nima přijdu vyřídit.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 04-06-2001 v 21:18 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ofucker
Stálý Člen

Karma uživatele Ofucker - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 24 

Amikovi Příspěvek č. 36

Sory ale vypadlo mě jméno toho kofíšopu ale vím že je na Esterhazygasse, myslím tak číslo 15 dá se to najít na netu, a je nejlevnější ve Vídni. Mají tam semínka od Brainwash, Senzí a ještě nějaký.

Old Post 08-06-2001 v 09:21 AM
Ofucker je offline   Profil uživatele Ofucker   Find more posts by Ofucker   Foto galerie člena Ofucker   Click here to Send Ofucker a Private Message   Add Ofucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shiva
Stálý Člen

Karma uživatele Shiva - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 22 

Obecné Balíčky Příspěvek č. 37

Párkrát jsem posílal nějaký hulo přes hranice, ale vždycky jen trochu (cca 10g). Prošlo mi to úplně v pohodě, jen jednou mi ten balíček přišel trochu otrhanej, ale jinak v pohodě, posílal jsem doporučeně...

Shiva ))

Old Post 08-06-2001 v 13:04 PM
Shiva je offline   Profil uživatele Shiva   Find more posts by Shiva   Foto galerie člena Shiva   Click here to Send Shiva a Private Message   Add Shiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ofucker
Stálý Člen

Karma uživatele Ofucker - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 38

Tak už to vím. Jmenuje se Bushplanet a je na Esterhazygasse číslo 32.

Old Post 21-06-2001 v 11:08 AM
Ofucker je offline   Profil uživatele Ofucker   Find more posts by Ofucker   Foto galerie člena Ofucker   Click here to Send Ofucker a Private Message   Add Ofucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Pohodička Vídeň Příspěvek č. 39

Pak je ještě jeden growshop na Heumuhlgasse-mají tam Nirvana seeds,K.C.Brains a další vály za stejný ceny jako v Bushplanet,ale doporučuju daleko víc.V Bushplanet je to jako v supermarketu s hulením a jinýma sjížděčkama,ale Heumuhlgasse-to je jak pravej coffeeshop v Hollandu-voní to tam skunkem,hraje tam reggae,ten týpek co to prodává je víc než v pohodě.Mám odtamtud WW a KC 33 a rostou dost dobře.

Old Post 22-06-2001 v 10:08 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amík
Stálý Člen

Karma uživatele Amík - 61% PěstitelskáKarma uživatele Amík - 61% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 40

to Roman Dirda: A na kolik tě tam ty seminka přišly ?

Old Post 22-06-2001 v 12:37 PM
Amík je offline   Profil uživatele Amík   Find more posts by Amík   Foto galerie člena Amík   Click here to Send Amík a Private Message   Add Amík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
INFECTION
Stálý Člen

Karma uživatele INFECTION - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 96 

Příspěvek č. 41

Může mi někdo z těch, co objednávaly od gipsy nirvana, říct jak u nich proběhla objednávka. Poslal sem
20 doláčů za Afghán, tejden na to mi přišel balíček, ale u vnitř jenom zasraný CD. Co si vo tom mam myslet? Teď bych to rád skusil převodem, ale nevim, jestli to mam posílat stejný bance. Tak se chci zeptat, jestli nemáte
nějaký semínka nebo nejlíp řízky na prodej...

Old Post 24-06-2001 v 20:41 PM
INFECTION je offline   Profil uživatele INFECTION   Find more posts by INFECTION   Foto galerie člena INFECTION   Click here to Send INFECTION a Private Message   Add INFECTION to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aleš
Stálý Člen

Karma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 42

Pro ty,co jsou vyklepaný z posílání semen : zkuste si založit P.O.BOX - tej je mám dojem anonymní,takže i když vám to votevřou,nebudou mít na koho vlítnout :-))
Ale nevim,kolik takovej Boxík stojí.

"God is busy,can I help you?" - Satan
BAFOMET

600W Sylvania,drip system - PP,Budha,Nebula - SKLIZENO

EkoTeam 600W,drip system - OrangeBud a DurgaMatha - SKLIZENO

EkoTeam 600W Philips,drip system - 8X OrangeBud - SKLIZENO

EkoTeam 600W+400W,drip system - 4xOB+5xBelladonna - SKLIZENO

Old Post 24-06-2001 v 21:48 PM
Aleš je offline   Profil uživatele Aleš   Find more posts by Aleš   Foto galerie člena Aleš   Click here to Send Aleš a Private Message   Add Aleš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 43

Promiň ale když na tebe budou chtít vlítnout tak si to na té poště zjistí čí to je - to pro ně není až takový problém.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 24-06-2001 v 22:52 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Pohodička Cena Příspěvek č. 44

Nevím už přesně ale celej výlet mě i s jídenkou na autobus(400 Kč,tu si rozhodně kup zpáteční už u nás,jinak z Vídně do Brna to je 160 šilasů) vyšel na 2000 a mám 30 originál krutých semen.V zimě bych do toho šel ještě s někým-podělit se o náklady a koupil bych feminizovaný Dutch Passion-ty mají za 1000-1500 šilasů/10 semen,ale ta jistota-2 nejlepší kytky White Widow a KC 33 jsou samozřejmě samci(Murphyho zákony platí všude )

Old Post 25-06-2001 v 08:31 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manas
Nový Člen

Karma uživatele manas - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 10  

Nápad Příspěvek č. 45

infection: no ty seminka sou samozrejme v tom vobalu - ten kus co jakoby nese to cdcko se vyrve a mezi tim papirem a tim plastem je to dokonale schovany

"Le haschisch sera, pour les impressions et les pensée familieres de l'homme, un miroir grossissant, mais un pur miroir." - Ch. Baudelaire, Le Poeme du Haschisch, 1858

Old Post 25-06-2001 v 18:30 PM
manas je offline   Profil uživatele manas   Find more posts by manas   Foto galerie člena manas   Click here to Send manas a Private Message   Add manas to your buddy list     Navštiv homepage uživatele manas! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
INFECTION
Stálý Člen

Karma uživatele INFECTION - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 96 

oh fuck!! Příspěvek č. 46

Manas:
Tak zjišťuju jakej sem píčus!! Ty semena tam fakt sou...
měli bejt určený na outdoor - no už je pozdě, tak je rozjedu ve skříni _to mě fakt netrklo)

Old Post 28-06-2001 v 20:32 PM
INFECTION je offline   Profil uživatele INFECTION   Find more posts by INFECTION   Foto galerie člena INFECTION   Click here to Send INFECTION a Private Message   Add INFECTION to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Pohodička Příspěvek č. 47

INFECTION: Tak to je pekny narez

Jeste, ze to nectu zhuleny,, to bych se asi posral

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 05-07-2001 v 13:56 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Dotaz Mam to koupit?!? Příspěvek č. 48

Chtel bych se zeptat jestli mam koupit nejake seminka z http://www.seedsdirect.to od firmy Nirvana seeds?!?
Maji docela dobre ceny atd..
Zkouseli jste uz nekdo neco od nich?

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 05-07-2001 v 14:28 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9871570 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív