Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Mravenci!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 33

dnes som vyriesil moj problem s mravcami jednym postrekom...AGROLIA DELTA....neviem isto ci sa to tak vola lebo to nemam pri sebe. je to proti vsetkym cicavym a zravym skodcom. neskodi rastlinke a ucinok je skvely. len som nastriekal na mravenisko a premiesal v nom hlinu (s rukavicou ) o 5 minut ziadny pohyb
stal ma 75 kaciek

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 24-05-2006 v 20:31 PM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leštěnka
Stálý Člen

Karma uživatele Leštěnka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 34

Mravenci jsou previti, kdyz jsem je mela v zahonku nerostlo tam nic, ani redkvicky, takze pozor na ne. Jak bylo receno, okousou korinky.

Ale netusim, proc je hned upalovat?! V byte (a na mensim zahonku mi to taky vyslo) staci posypat mravence kypricim praskem. Taky asi nic moc smrt, ale lespi, nez je upalovat, bych rekla. Zkuste to a dejte vedet, jestli to funguje i u vas.

MYR lidem, mravencum i srnkam...Lešťa

Týý jo! A švihla sebou o zem, až jí korálky zachřestěly

Už to balíš?!Co můžeš spalit dnes neodkladej na zitrek...

TRAKTORIAL! n!

Old Post 24-05-2006 v 21:22 PM
Leštěnka je offline   Profil uživatele Leštěnka   Find more posts by Leštěnka   Foto galerie člena Leštěnka   Click here to Send Leštěnka a Private Message   Add Leštěnka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 35

citace:
Zajimavy,letos to taky resim.Samozrejme je nechci vyhazovat byli tam driv a myslim ze nicemu neskodej.primo v kybli bych je ale mit nechtel,co az to budes prolejvat to asi pekne rychle zdekujou...to zkus nejdriv prolejt(viz rada od :FlickerBird)- parkrat a pak teprve zasad.
No ale bojim se aby jim nechutnali palicky spis nez korinky alisty to at si zdibicek ochutnaj:-)) ale ne moc...ma nekdo zkusenost MRAVENCIvsPALICE?!?


Dnes som si všimol na jednej žihľave, ako je celá "obsypaná" zelenými voškami. Mravce si ich tam pestujú. Všade okolo a na celej žihľave boli mravce. A boli to červeno-čierne mravce (dúfam, že som dobre videl). Takže ak si môžu "pásť" svoje stádo na žihľave, môžu sa pokúsiť spraviť to aj na paliciach. Spravili to už niekomu? Zdar

Marihuana je dar.

Old Post 24-05-2006 v 21:31 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HerrFlick
Stálý Člen

Karma uživatele HerrFlick - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 36

Tak s jarem jsem se opět přihlásil. fajn, že furt funguje můj účet. Maravence mám taky, ale nenapadlo mě, že by mohli škodit. Jen v rychlosti jsem našel tyto stránky, kde by se vám aspoň mohlo podařit určit co je to za druh a podobně a co s nima a jestli vůbec vadí. http://www.myrmekologie.com/

Old Post 27-05-2006 v 09:43 AM
HerrFlick je offline   Profil uživatele HerrFlick   Find more posts by HerrFlick   Foto galerie člena HerrFlick   Click here to Send HerrFlick a Private Message   Add HerrFlick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 37

Na mšice a mravence a tyhle alý svině co ničí kvítí si nazbírejte,sežeňte,kupte berušky.....

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 27-05-2006 v 10:40 AM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ANH - *DMA*
Nový Člen

Karma uživatele ANH - *DMA* - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 38

Mravenci žádné rostlině neuškodí...

Old Post 30-05-2006 v 19:49 PM
ANH - *DMA* je offline   Profil uživatele ANH - *DMA*   Find more posts by ANH - *DMA*   Foto galerie člena ANH - *DMA*   Click here to Send ANH - *DMA* a Private Message   Add ANH - *DMA* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 39

Ja mel u kytky mravence taky, mravenci rostline neublizili, meli na ni msice, mozna, ze by mohla kytka pri obrane pred msicemi produkovat vice pryskyrice, ale to nevim, co vim, ze kytce neublizili, myslim, ze by naopak rostliny mohli ochranit pred nejakymi skudci

Old Post 30-05-2006 v 20:07 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BASE
Stálý Člen

Karma uživatele BASE - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 40

Jednoduchým,levným a velice účinným prostředkem na jejich vypuzení(ne zničení) je docela obyčejná špinavá voda z nádobí.Stačí několikrát mraveniště polít mravenci vezmou vajíčka či kukly a odstěhují se pryč.Nemusíme se bát že zbytky saponátu poškodily kyti.Koncentrace je nízká a saponát se v půdě rychle rozloží.Komu se špinavá voda nelíbí,může použít logr z černýho kafe účinek je stejný.Ještě jedna rada,mraveniště posypat jedlou sodou a pokropit vlažnou vodou.Sám sem to nezkoušel mám to od babičky ale prej to funguje.

Old Post 04-06-2006 v 19:27 PM
BASE je offline   Profil uživatele BASE   Find more posts by BASE   Foto galerie člena BASE   Click here to Send BASE a Private Message   Add BASE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bilos
Nový Člen

Karma uživatele Bilos - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 41

Bacha na mravence! Do špiček rostlin vynášejí mšice, a to není dobré! Vadí to paprikám, okrasným květům, a určitě i trávě. Záleží kde jsou (mravenci), jestli dole na zemi, posyp to tam logrem z kafe jestli po rostlině určitě najdeš černo-modré stvůrky tak je dej do řiti, i mšice i mravence, díky logru by se neměli vrátit...

Old Post 07-06-2006 v 08:53 AM
Bilos je offline   Profil uživatele Bilos   Find more posts by Bilos   Foto galerie člena Bilos   Click here to Send Bilos a Private Message   Add Bilos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xes
Stálý Člen

Karma uživatele Xes - 88% PěstitelskáKarma uživatele Xes - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 42

A kolik asi berusek je treba aby prepraly statisice mravencu?
Me ten proces pestovani msic pripada, ze tim mravenci zaroven msice chrani. Jak to vlastne je?
Bedruny jsem chtel uz davno nasadit na moje kyti ve spanelsku, proti bile musce. No zatim jsem vyresil problem dvojitym postrikem olejoveho extraktu ze stromu Neem ktery udusi a zlikviduje vajicka a larvy spousty skudcu, nikoliv vsak dospele jedince.
Zato vsak nejen ze neuskodi rostline, naopak prospiva jejimu celkovemu imunitnimu systemu vcetne korenove stavby.

2 LUCASCO: Drzim palce, at problem vcas vyresis, mravenci uz nejednu kytku poslali do vecnych luk

citace:
Původní příspěvek od Everl0st
Na mšice a mravence a tyhle alý svině co ničí kvítí si nazbírejte,sežeňte,kupte berušky.....

jak smutny by byl svet bez zelene

Old Post 07-06-2006 v 09:38 AM
Xes je offline   Profil uživatele Xes   Find more posts by Xes   Foto galerie člena Xes   Click here to Send Xes a Private Message   Add Xes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 43

hej, oni si ich tam pestuju a chrania. akurat teraz som videl o tom film (mikrokozmos) ako mravce chodili po rastlinke a kontrolovali, ci sa msicam dari, vyzeralo to ako keby ich cistili. msice sa zivia na rastline a produkuju taku sladku stavu ktoru vypustaju z rite a tou sa zase zivia mravce. je to dokonala symbioza

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 07-06-2006 v 10:45 AM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lucasco
Nový Člen

Karma uživatele lucasco - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 44

mravence jsem už vyřešil ale jsem debil jak tedka chcalo tak jsem zapoměl udělat díry do květináčů a pět kytek to odsralo

Old Post 07-06-2006 v 12:31 PM
lucasco je offline   Profil uživatele lucasco   Find more posts by lucasco   Foto galerie člena lucasco   Click here to Send lucasco a Private Message   Add lucasco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xes
Stálý Člen

Karma uživatele Xes - 88% PěstitelskáKarma uživatele Xes - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 45

Jasne, ale dostane bedruna mravence nebo mravenci bedrunu?

citace:
Původní příspěvek od PUNKie
hej, oni si ich tam pestuju a chrania. akurat teraz som videl o tom film (mikrokozmos) ako mravce chodili po rastlinke a kontrolovali, ci sa msicam dari, vyzeralo to ako keby ich cistili. msice sa zivia na rastline a produkuju taku sladku stavu ktoru vypustaju z rite a tou sa zase zivia mravce. je to dokonala symbioza


citace:
Původní příspěvek od Everl0st
Na mšice a mravence a tyhle alý svině co ničí kvítí si nazbírejte,sežeňte,kupte berušky.....

jak smutny by byl svet bez zelene

Naposledy upravil Xes 08-06-2006 v 12:45 PM

Old Post 08-06-2006 v 12:32 PM
Xes je offline   Profil uživatele Xes   Find more posts by Xes   Foto galerie člena Xes   Click here to Send Xes a Private Message   Add Xes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 46

no tak to neviem, ale v tom filme ukazovali ako mravci tie berusky z rastlin zhadzuju a utocia na ne. ale myslim ze keby mravce boli v presile, co vacsinou su, tak by dokazali znicit berusky. evolucia ich naucila asi dost. zevraj su najinteligentnejsie clankonozce

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 08-06-2006 v 13:33 PM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xes
Stálý Člen

Karma uživatele Xes - 88% PěstitelskáKarma uživatele Xes - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 47

Tak bych to videl spis na zde zminovane v obchodech dostupne prostredky, logr, nebo bagr
Vzdy je vse lepe vyzkouset na jednom miste, nez to rozsypete po celem svem policku a oznacit to misto pro jistotu klacikama. Jak rekl Shakespeare: hulim-tedy zapominam

GROVER ROVER

jak smutny by byl svet bez zelene

Old Post 08-06-2006 v 13:42 PM
Xes je offline   Profil uživatele Xes   Find more posts by Xes   Foto galerie člena Xes   Click here to Send Xes a Private Message   Add Xes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 48

Tak odvolavam, co jsem napsal, nevim jestli to udelali mravenci, ale lezli kolem, a vzdy pod vyschlou ranou na spodu listu byly msice, byly okousana poupatka novych listu a to me nasralo, postrikal jsem kytky Talstarem, trochu kolem a udelal jsem kotel kafe do konve a zalil to kolem kytek, mozna zalezi i na druhu mravencu

Old Post 08-06-2006 v 21:40 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-08-2008 - mravenci help - 44 odpovědí
07-06-2002 - mravce - 6 odpovědí
22-08-2001 - Mravenci - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8817940 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív