Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Advanced Hydroponics - NATURAL POWER
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
fefl
Stálý Člen

Karma uživatele fefl - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 33

jo ja se taky asi slozim, ale abyste mi nevzali prachy plachly : ) este musim ale rict mother o money.Takze bych se slozil pristi tejden na akcelerátor.Co?Slo by to?Dystak napis na pm Bohoure.cus

Ministerstvo zahrádkářství varuje: použití lamp na jakékoliv rostliny je padělání slunce a můžete za něj dostat až 6 let!


100W Hydro-polosuk-feferonky a papriky CO2 levnejc


Old Post 29-03-2004 v 20:48 PM
fefl je offline   Profil uživatele fefl   Find more posts by fefl   Foto galerie člena fefl   Click here to Send fefl a Private Message   Add fefl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 34

Tady je odkaz na PRODEJ KOMPONENTŮ PRO PMDD od AQUA-ROSIK.

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 02-04-2004 v 06:20 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 35

Úplně sem na to uapoměl Je to ten samej kontakt, kde objednávám já a jak sem psal nahoře, tak je to spolehlivý a levný!
Akorát že chemce neholduju, takže na kytky to pro mě bude muset někdo vymyslet...co Viridisi?

Srga!

Old Post 02-04-2004 v 07:24 AM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 36


na www.hydroponicsonline.com jsem nalezl hrube slozeni hydro hnojiv - obecne. Dovolim si zde dat preklad (pozor, moje english je typu Fortran - massa Bob piti voda):

Průměrné koncentrace těchto složek by se měly pohybovat v mezích:
N..Dusík (nitrátová forma -NO3) 70 -300 PPM
...Dusík (amoniová forma -NH4) 0 -31 PPM
K..Draslík 200 -400 PPM
P..Fosfor 30 -90 PPM
Ca.Vápník 150 -400 PPM
S..Síra 60 -330 PPM
Mg.Hořčík 25 -75 PPM
Fe.Železo .5 -5.0 PPM
B..Bór .1 -1.0 PPM
Mn.Mangan .1 -1.0 PPM
Zn.Zinek .02 -.2 PPM
Mo.Molybden .01 -.1 PPM
Cu.Měď .02 -.2 PPM

*PPM = parts per million
*----------------------------------------------
Asi to teckuju zbytecne, stejne se to rozhodi. No, aspon neco - zkusim tu dat jeste jpeg.
Vychazet se z toho da...

Naposledy upravil viridis 16-04-2004 v 12:12 PM

Old Post 16-04-2004 v 11:45 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 37

tak předem bych se taky připojil s názorem že vůbec hnojiva pro naší rostlinu jsou v Gshopech předražený a pánové prodejci si mastí kapsy, je to tim, že tu asi neni registrace a tim ani žádnej oficiální distributor u kterýho by se dalo nakoupit za velkoobchodní "normální" ceny, tak jako když si stavim PC, taky nejsem pako a nekupuju předražený komponenty

tak že je to monopol a my můžem bejt rádi za to co je, i když nás to sere (fuck telecom)

dál myšlenka vlastního mýchání hnojiv je opravdu zajímavá, tak že viridisi jak jdou tvé pokusy, nebo už jsi to opustil

mě by zajímalo jestli se dá ve vlastním mýchání dospět do nějaké kvality hnojiv jako AH, podle mě asi ne (pro nechemika) protože já fakt chemik nejsem

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 31-07-2004 v 13:30 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexamin
Stálý Člen

Karma uživatele hexamin - 86% PěstitelskáKarma uživatele hexamin - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 38

hello all
takze namiesat hnojiva to urcite ide a je velmi lahke namiesat si vlasny canna vega napr ale pozor na to nestaci poznat zlozenie ktore je udane na etikete;-(( kde je udane zastupenie prvkou napr N K Ca S je potrebne vediet aj v akej forme su v roztoku takze ak by neaky nahodny analityk hodil vzorku na polarografiu ci elektroforezu poznali by sme presne zlozenie hnojiva potol by jehonamiesanie stalo asi naozaj 8skk/L hehehe

myslim ze zakladne zlozky budu stale rovnake kno3 nh3 h3po4 a rozdiely budu len v Mn Mo Zn S Mg Fe........... naco by sa dala vyborne pouzit ta chelatova zlozka co o nej hovoril viridis

nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
canna trade 2004
70w vertikal scrog

Old Post 31-07-2004 v 14:34 PM
hexamin je offline   Profil uživatele hexamin   Find more posts by hexamin   Foto galerie člena hexamin   Click here to Send hexamin a Private Message   Add hexamin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fernetman
Stálý Člen

Karma uživatele fernetman - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 39

to viridis: tak jak to vypada s tim PMDD, jake jsou vysledky na kytkach ??? Chybi mi tu nejake tve zhodnoceni teto hnojky.

Old Post 31-07-2004 v 15:55 PM
fernetman je offline   Profil uživatele fernetman   Find more posts by fernetman   Foto galerie člena fernetman   Click here to Send fernetman a Private Message   Add fernetman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 40

zdar AHčkáři,

oživuju thread protože by mě zajímalo, či bude na květ stačit pouze a jen složka BLOOM. Koupil jsem si ji, no a az pozdeji zjistil, ze se maji vsechny tri druhy kombinovat po celou dobu pěstu. Bohužel už na další přídavky jako je GROW či MICRO nebo B´cuzz nemám dost peněz... nebo bohatě postačí jen AH Bloom?

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 17-10-2005 v 21:25 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 41

kup si aspon mikro..... grow uz se po mesicu kweteni vynechava...

1in SNOW WHITE

JamaicanPearl 2005

2in BIO by SCRAT

BIO/CHEM [AH] 400w!Scrog-cocos/kapilary!Nl5xHaze,SH,WW,BU,NE,DM,LP,

Old Post 19-10-2005 v 15:55 PM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zukzu
Stálý Člen

Karma uživatele Zukzu - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zukzu - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 42

Cuzz koupili jsem si s kamosem AH bloom a grow ale nejak sme zapomeli na micro... kamos (loeX-250W) rozjizdel skrin driv a daval na rust grow a po prepnuti bloom.. po par dnech hnojeni se zacali objevovat na listech takove divne skvrny. Vsechno se delalo stejne jako sklizen pred tim a stejne tam ty skvrny sou... ja si ted svitim 150W a stejne skvrny tam mam i ja pricemz minula sklizen byla taky v poho...
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=19862
Nevim cim to muze bejt jen me napada ze to micro ma neco co jim docela schazi... http://grower.cz/forum/showthread.p...&highlight=loeX

Díky za rady....

Old Post 04-02-2006 v 14:49 PM
Zukzu je offline   Profil uživatele Zukzu   Find more posts by Zukzu   Foto galerie člena Zukzu   Click here to Send Zukzu a Private Message   Add Zukzu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zukzu
Stálý Člen

Karma uživatele Zukzu - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zukzu - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 43

btw: půda,genetika a vůbec všechno se delalo uplne stejne krom tech hnojiv....

Old Post 04-02-2006 v 15:02 PM
Zukzu je offline   Profil uživatele Zukzu   Find more posts by Zukzu   Foto galerie člena Zukzu   Click here to Send Zukzu a Private Message   Add Zukzu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dadenka
Stálý Člen

Karma uživatele Dadenka - 92% PěstitelskáKarma uživatele Dadenka - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 153  

Chemie Advanced Hydroponics Příspěvek č. 44

Zádrek lidi, naskytl se mi takový problémek s papu pro kytky. Dostal sem od Ježucha dárek. Po rozbalení na mě vyskočil:

Advanced Hydroponics- Root stimulator
Advanced Hydroponics- Enzymes+
Advanced Hydroponics- Growth/Bloom excellarator
Advanced Hydroponics - Dutch formula Micro

Páč sem tydle hnojky nikdy nepoužíval bych bych moc rád kdyby ste mě s tím trochu pomohli. Já se vám za to budu snažit ukazovat ňáky fotečky jak se mě daří.

Old Post 26-12-2006 v 20:02 PM
Dadenka je offline   Profil uživatele Dadenka   Find more posts by Dadenka   Foto galerie člena Dadenka   Click here to Send Dadenka a Private Message   Add Dadenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 45

http://grower.cz/forum/showthread....5050#post345050

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 27-12-2006 v 14:10 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 46

trydy spojeny ,,,,

Old Post 12-08-2011 v 17:48 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kentus_
Nový Člen

Karma uživatele kentus_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 23  

Dotaz Hnojivo "Advanced Hydroponics" - prosím o radu Příspěvek č. 47

Zdravím všechny,
Koupil jsem si sadu litrovek Advanced Hydroponics of Holland - Grow, Bloom a Micro. Mám v tom trochu zmatek a pár otázek. Fórum jsem už prohledal ale stále mi to moc nepomohlo. Mé rostlinky jsou teprve pár dní staré (nejstarší má tak 10 dní) a pěstuju je indoor. Můj první dotaz je - od kdy je mohu začít hnojit a kterým hnojivem jako první? (asi to překvapivě bude "Grow", že ano? ). A můj druhý dotaz - Kdy přesně mám používat hnojivo "Micro"? Mám ho dávat rostlince až vyroste, myslím tím, až doberu hnojivo "Grow" určené na růst, pak nasadit "Micro" a po dobrání micra "Bloom"? Děkuji za odpověď

Old Post 04-05-2012 v 22:37 PM
kentus_ je offline   Profil uživatele kentus_   Find more posts by kentus_   Foto galerie člena kentus_   Click here to Send kentus_ a Private Message   Add kentus_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-02-2020 - Advanced Hydroponics/Vysoke EC - 28 odpovědí
03-10-2007 - Advanced Hydro. VS General Hydro. - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6370420 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív