Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 27 28 29 30 31 »
Autor
Téma 
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 449

citace:
Původní příspěvek od Scorpion91
zdravim, pestuji prvnim rokem a zacinaji mi podezrele zloutnout listy a nevim cim to je. Pripojuji fotky
je to NoName, substrat 20% kompost ze zahrady, 70% substrat pro pelargonie ( TENTO ) + 10% perlitu. Ze zacatku mi kytka jela nadherne! Zalivku provadim temer po vysuseni substratu, takze si myslim ze prelivanim to nebude (i kdyz jak rikam, jsem teprv zacatecnik, nikdy jsem nic nepestoval, krom redkvicek atd..) Bohuzel nemam zatim moznost zmerit pH (sehnat lakmusovy papirky neni sranda u nas, jak jsem poznal) a na zalivku pouzivam odstatou vodu z kohoutku (nejprve jsem mel lahev vody z lesniho potoku, pote jsem presel na klasickou z vodovodu). Zprva jsem ji mel na okne orientovanem na vychod a foukal jsem na ni vetrackem, ale slunce svitilo jen rano do 11, tak jsem se rozhodl ji premistit na balkon, kde vidim na jih a par dni na to jsem si vsimnul, ze zacina trosku zloutnout.
Taky musim priznat, ze zprva jak byla na oknu vychodnim smerem, tak v mistnosti je mensi plisen, coz sem si neuvedomil (kleju a proklinam se), ale tohle se mi nezda jako plisen po tom, co jsem prolezl hromady topicu.
Mel jste nekdo podobnou zkusenost?? Hodila by se mi jakakoli rada
PS: Zatim jsem nikterak nehnojil, jen rosil odstatou vodou

taky jsem myslel ze to bude plisen
kup si kapky nestoji mnoho penez
a a a asi bych pohnojil-jestli uz spotrebovala živiny v hline...

Old Post 02-05-2012 v 21:39 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Re: Co jim je? Příspěvek č. 450

citace:
Původní příspěvek od The Chemical
Čau, může mi někdo z vás říct, co těm mrdkám zasraným je? Vím, že se tu lidi takhle běžně o svých "miláčcích" nevyjadřují, ale já už jsem pěkně nasranej a to bez pardonu. První várka řízků chcípla a druhá umírá, ač dělám první poslední :-/ Obě várky žloutnutí, to se teď zastavilo a povyrostly, ale začaly se pro změnu brutálně kroutit listy nahoru a usychat.
Stručně podmínky: skříň 57x54x160 (reálně výška tak metr, zbytek zabírá odhlučnění na venťák). Výbojka 150W, teplota 24-29, průměrně tak 26. Plagron light mix. Ofuk výbojky, ofuk kytek sunonem, odtah ufo VK 125, pacháč 160m3. SPS 808 u přítahový roury, jede naplno.
Jsou starý čtrnáct dní, je možný, že jim schází zálivka? Zalil jsem zatím třikrát, včera poprvý s hnojivama (1,3ml alga grow). pH 6-6,5. Nebo je to plíseň? Zvlhčovač jede nonstop...Sakra co dělám špatně?! Když vidím lidi, kterejm to jede s odtahama z pc větráčků a stínítkama od pizzy, tak se mi chce brečet!

Vyfot listy ...ale stejne mi to asi moc nepomuže..
moc me toho nenapada ..,chybi tomu nejake prvky ale spise přesolenim!?
jestli jsou stare 14 dni tak bych je hnojil az po 10-14 dni co jsou v hline...(jestli se chapeme)

Old Post 02-05-2012 v 21:50 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 451


problem přetrvavá, přelitám to neni, zalívám až když hlína vyschne, což zkouším manuálně a je to cca každe 2-3 dny.
dělá to jen sweet tooth 3, ice a NL sou v pohodě.
stale plagron alga bloom a dutch pro explode
poradte prosím

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 03-05-2012 v 08:58 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 452

měříš PH ?

Old Post 03-05-2012 v 09:11 AM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SnYper
Nový Člen

Karma uživatele SnYper - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 453


Ahoj, mám tento problém s listy, od konců začínají usychat. Hlínu jsem vzal z kompostu, je možné že to zalívám buď hodně, nebo málo? Kde by mohl být problém?

Old Post 03-05-2012 v 11:13 AM
SnYper je offline   Profil uživatele SnYper   Find more posts by SnYper   Foto galerie člena SnYper   Click here to Send SnYper a Private Message   Add SnYper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scorpion91
Stálý Člen

Karma uživatele Scorpion91 - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 454

citace:
Původní příspěvek od mysak

taky jsem myslel ze to bude plisen
kup si kapky nestoji mnoho penez
a a a asi bych pohnojil-jestli uz spotrebovala živiny v hline...

tak dneska kdyz jsem vstal, tak ty listy byly brutalne zkrouceny, takze na 95% je to plisen ode me z pokoje, kde sem ji chvili mel (ja sem takej jouda ) tak jsem koupil kuprikol 50 a striknul to na ni, uvidime.. doufam, ze to pomuze

Old Post 03-05-2012 v 11:19 AM
Scorpion91 je offline   Profil uživatele Scorpion91   Find more posts by Scorpion91   Foto galerie člena Scorpion91   Click here to Send Scorpion91 a Private Message   Add Scorpion91 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 455

citace:
Původní příspěvek od zajonc
měříš PH ?


no neměřim, chyba jak se zdá, sem tedka kapkama (jinčího bohužel nemám) změřil a voda docela dost zasadita, cca 7. příští zálivku se pokusim upravit

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 03-05-2012 v 11:37 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MORZIK
Stálý Člen

Karma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 456

re snyper michal si tu hlinu z kompostu s normalni nebo si to nechal jen tak? je docela mozne ze je hodne silna (prehnojena) doporucuju zmerit ph. mohlo by jit o prebytek dusiku pri nem umiraji spice listu. kazdopadne bych hlinu smichal s nejakouktera neni z kompostu!!!!!!!!

Naposledy upravil MORZIK 03-05-2012 v 12:33 PM

Old Post 03-05-2012 v 12:19 PM
MORZIK je offline   Profil uživatele MORZIK   Find more posts by MORZIK   Foto galerie člena MORZIK   Click here to Send MORZIK a Private Message   Add MORZIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SnYper
Nový Člen

Karma uživatele SnYper - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 457

Nechal jsem ji tak, Ph metr mi ukazuje 7.5.. Může to být tím? Jak to mám snížit? A zalívám vždy, když mi měřič vlhkosti klesne pod půlku.. Cca každé ráno zalívám

Old Post 03-05-2012 v 12:32 PM
SnYper je offline   Profil uživatele SnYper   Find more posts by SnYper   Foto galerie člena SnYper   Click here to Send SnYper a Private Message   Add SnYper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MORZIK
Stálý Člen

Karma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 458

ja doporucuju smichat s jinou zeninou samotna je moc agresivni a zalival bych opatrneji kytka potrebuje i trochu sucha (ne moc ) aby mohly dychat koreny

Old Post 03-05-2012 v 12:40 PM
MORZIK je offline   Profil uživatele MORZIK   Find more posts by MORZIK   Foto galerie člena MORZIK   Click here to Send MORZIK a Private Message   Add MORZIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SnYper
Nový Člen

Karma uživatele SnYper - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 459

To musím tu kytku vytáhnout, smíchat a pak ji zasadit? Docela z toho mám strach..

Old Post 03-05-2012 v 12:42 PM
SnYper je offline   Profil uživatele SnYper   Find more posts by SnYper   Foto galerie člena SnYper   Click here to Send SnYper a Private Message   Add SnYper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MORZIK
Stálý Člen

Karma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 460

nebo si najdi jak upravit ph 7,5 je mocc kup si v ph minus

Naposledy upravil MORZIK 03-05-2012 v 13:03 PM

Old Post 03-05-2012 v 12:53 PM
MORZIK je offline   Profil uživatele MORZIK   Find more posts by MORZIK   Foto galerie člena MORZIK   Click here to Send MORZIK a Private Message   Add MORZIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SnYper
Nový Člen

Karma uživatele SnYper - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 461

Stejně by asi bylo nejlepší to smíchat, protože ta půda mi přijde moc těžká.. Trvá třeba i 5 sekund, než se ta voda vsákne..

Old Post 03-05-2012 v 13:06 PM
SnYper je offline   Profil uživatele SnYper   Find more posts by SnYper   Foto galerie člena SnYper   Click here to Send SnYper a Private Message   Add SnYper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 462

citace:
Původní příspěvek od Hy3nA


no neměřim, chyba jak se zdá, sem tedka kapkama (jinčího bohužel nemám) změřil a voda docela dost zasadita, cca 7. příští zálivku se pokusim upravit



v růstu udržuj okolo 5,8.. květ může byt i 6,0

Old Post 03-05-2012 v 13:10 PM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 463

citace:
Původní příspěvek od zajonc



v růstu udržuj okolo 5,8.. květ může byt i 6,0


jasnačka, dík..zrovna tohle bych bohužel nepřisuzoval nevědomosti, nýbrž ty kurvě lenosti

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 03-05-2012 v 13:22 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 464


vypadá to na přehnojení ale v noci tam mám dost vlhko a kytky jsou na sobě dost namačkaný takže se mě na listech dělaj mokrý fleky který by to mohly spálit zářivku sem v CT ale hodně nízko nějeak nejde připjit další fotka tam to de líp vidět

Old Post 03-05-2012 v 22:42 PM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 27 28 29 30 31 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1302010 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív