Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 27 28 29 30 31 »
Autor
Téma 
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 449

Jednou týdně do tak malýho kýble na tak velkou rostlinu je dost málo.. ta kytka hladoví..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 14-09-2011 v 21:43 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarsem
Stálý Člen

Karma uživatele jarsem - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 450

dostava cca 24ml alga bloom,16 ml fishmix a 4ml atazyme,coz je tydne malo?

Semis

Old Post 14-09-2011 v 22:26 PM
jarsem je offline   Profil uživatele jarsem   Find more posts by jarsem   Foto galerie člena jarsem   Click here to Send jarsem a Private Message   Add jarsem to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jarsem! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 451

citace:
Původní příspěvek od jarsem
dostava cca 24ml alga bloom,16 ml fishmix a 4ml atazyme,coz je tydne malo?


A do kolika litrú vody.. ? A kolik z toho vyjde na 1 rostlinu? Jo a jak velkej máš teda květináč?

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 14-09-2011 v 22:42 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarsem
Stálý Člen

Karma uživatele jarsem - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 452

dostává 2x týdně 16ml alga bloom+16ml fishmix do 2l vody,zvýšil jsem dávky co žloutne,dřív dostávala 8ml+8ml,1x týdně 4ml atazyme,květináč je cca 12l

Semis

Old Post 15-09-2011 v 06:40 AM
jarsem je offline   Profil uživatele jarsem   Find more posts by jarsem   Foto galerie člena jarsem   Click here to Send jarsem a Private Message   Add jarsem to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jarsem! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 453

citace:
Původní příspěvek od jarsem
dostává 2x týdně 16ml alga bloom+16ml fishmix do 2l vody,zvýšil jsem dávky co žloutne,dřív dostávala 8ml+8ml,1x týdně 4ml atazyme,květináč je cca 12l


A těch 12 litrú.. přijde ti to k výšce rostliny adekvátní objem? Podle FAQ jsou to 4l objemu na každých 30cm rostliny.

a nějak nechápu jak teda mícháš hnojky.. kolik litrú namíchanýho hnojiva tak naleješ do květníku? jestli leješ jen dva litry do 12l tak to je dost málo..

vespod díry pro odtok přebytečné vody předpokládám máš...

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 15-09-2011 v 07:04 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarsem
Stálý Člen

Karma uživatele jarsem - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 454

problém s květníkem sice je,ale kytka je v květu,takže ji přesazovat je pěkná blbost,hnojky míchám 8ml algy+8ml fishe na 2l vody,tím hnojím 2x týdně a jednou týdně ji propláchnu atazyme 4ml,můžu hnojky přidat,jsou bio,takže by se teoreticky kytka neměla přehnojit?

Semis

Old Post 15-09-2011 v 07:34 AM
jarsem je offline   Profil uživatele jarsem   Find more posts by jarsem   Foto galerie člena jarsem   Click here to Send jarsem a Private Message   Add jarsem to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jarsem! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarsem
Stálý Člen

Karma uživatele jarsem - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 455

díry vespod mám a víc hnojit nemůžu,protože by květník neproschnul,bydlím u hor a teplota v noci tu je už kolem 8 stupňu,takže je nemůžu máchat jak blázen,navíc si v tomhle počasí mrtě drží vlhkost,ještě doplněk infa,hlínu mám plagron bat-mix,můžu ještě použít fishmix na postřík listů,jestli tím něco ještě pomůžu?

Semis

Old Post 15-09-2011 v 07:36 AM
jarsem je offline   Profil uživatele jarsem   Find more posts by jarsem   Foto galerie člena jarsem   Click here to Send jarsem a Private Message   Add jarsem to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jarsem! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 456

citace:
Původní příspěvek od jarsem
problém s květníkem sice je,ale kytka je v květu,takže ji přesazovat je pěkná blbost,hnojky míchám 8ml algy+8ml fishe na 2l vody,tím hnojím 2x týdně a jednou týdně ji propláchnu atazyme 4ml,můžu hnojky přidat,jsou bio,takže by se teoreticky kytka neměla přehnojit?


od kdy je přesazování v květu blbost?? 25 den květu jsem přesadil a na kytce se to hezky ukázalo, oproti těm co jsem nepřesadil.

Vynechal bych ten proplach..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 15-09-2011 v 07:38 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarsem
Stálý Člen

Karma uživatele jarsem - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 457

tak každým přesazením dostane šok a zbrzdím si ji,což bych v květu dělat neměl,pokud vím,tak přesazuje se těsně před květem,alespoň indoor co vím?

Semis

Old Post 15-09-2011 v 07:42 AM
jarsem je offline   Profil uživatele jarsem   Find more posts by jarsem   Foto galerie člena jarsem   Click here to Send jarsem a Private Message   Add jarsem to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jarsem! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 458

sp3ct : udělěj si spíše ten tabakový výluh nepochopíš nic ! I když na květ bych to moc nevalil, ale jak vidím v jakém to máš stádiu :/ , tak bych to v tom výluhu přímo vykupal a nezajimálo by mě nic Posřiky v takovem stádiu podle mě nezaberou stejně :/ GL !

jarsem : Chybí jim místo na kořeny a hnojiva dávaš až až si myslím. Ten proplach si nechej na konec, tu kytku si pěkně zblbnul teda. A světla tam máš kolik ? TO by mě zajímalo, vždyť chudinky vypadají, jako by neměli žádne životně důležité věci (vzduch a světlo) a jen papali hnojiva Na jaké straně máš ten balkon? Jinak na dodání živin a proti žloutnutí listů mám teď nejvíce zkušenost s GROTEK- insta green. Skoro každý, kdo zkusil, psal, že je to výborný výrobek. Osobně můžu potvrdit a tobě to na tohle DOPORUČUJI !!! (podávej normalně do zálivky a hlavně postřikem na celou kytičku, neboj se toho. Myslím že 3ml/litr vody) Naprav to ! Pěstu zdar !

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 15-09-2011 v 09:17 AM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarsem
Stálý Člen

Karma uživatele jarsem - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 459


zdar,takže rychlá akce,kytku jsem přesadil do většího,kořeny měli skoro nula místa,trochu jsem ji prosvětlil,tak uvidíme,jinak balkon je na jizní straně,takže sem valí od 7 ráno do západu,hnojim sice dost,ale taky to něco zkousne,uvidíme,jak se to bude vyvýjet teď?

Semis

Old Post 15-09-2011 v 10:17 AM
jarsem je offline   Profil uživatele jarsem   Find more posts by jarsem   Foto galerie člena jarsem   Click here to Send jarsem a Private Message   Add jarsem to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jarsem! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 460

jžš to má tolik stonků už odspodu aha, kolikrát si ji zastřihl ? Myslím že hodněkrát co? Jsi zaštípoval kde si jen mohl

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 15-09-2011 v 12:00 PM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rambus
Nový Člen

Karma uživatele rambus - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 461


Dobrý den, prosím o radu. rostliny mně od spodu pomaly usychají, listy mají fleky viz foto. Co se to děje?

Old Post 15-09-2011 v 15:43 PM
rambus je offline   Profil uživatele rambus   Find more posts by rambus   Foto galerie člena rambus   Click here to Send rambus a Private Message   Add rambus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 462



citace:
Původní příspěvek od Travojed
Def a ty jedeš na Groteku vše ? i květové hnojivo atd? Zkusím kdyžtak příští rok a poradím se stebou o dávkovaní Díky
zdravim jj jedu hlavne kvetovou fazi s grotekem a je to luxus co to s holkama predvadi.na rust davam jen vermikompost dobra vec.jinak od groteku kvetova faze-solo tek bloom,blossom blaster,bud fuel,vitamax plus,heavy bud,monster bloom(ze zacatku kvetu pridavam fish plus bloom ac neni v tabulce)-tabulku na to mam a ted to jedu,je v tom par novinek a funguje to pekne.hnojim s nim hlavne venku,protoze in zkousim prvne.chut po odlezeni vyborna podle modelu-zemita,ovocna.za cerstva hodne zelezita rikame tomu ryba. prikladam foto muj slecht,pred mesicem byla trochu marod.

Old Post 16-09-2011 v 09:47 AM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sp3ct
Nový Člen

Karma uživatele sp3ct - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 463

citace:
Původní příspěvek od Travojed
[B]sp3ct : udělěj si spíše ten tabakový výluh nepochopíš nic ! I když na květ bych to moc nevalil, ale jak vidím v jakém to máš stádiu :/ , tak bych to v tom výluhu přímo vykupal a nezajimálo by mě nic Posřiky v takovem stádiu podle mě nezaberou stejně :/ GL !

Hele mluvil jsem vcera s typkem v grooweshopu a doporucil mi omnite. Ukazoval jsem mu i fotky a rikal, ze je to sice chemka, ale ze nemam moc moznosti a jemu ze to pomohlo. Tak jsem je vcera postrikal a uvidim. Dam pak vedet, jak to dopadlo..

Old Post 16-09-2011 v 13:15 PM
sp3ct je offline   Profil uživatele sp3ct   Find more posts by sp3ct   Foto galerie člena sp3ct   Click here to Send sp3ct a Private Message   Add sp3ct to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sp3ct
Nový Člen

Karma uživatele sp3ct - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 464

citace:
Původní příspěvek od rambus
Dobrý den, prosím o radu. rostliny mně od spodu pomaly usychají, listy mají fleky viz foto. Co se to děje?


Podle me mas stejny problem jako ja - svilusky. Koukni na listy zespoda zda tam nejsou maly tvoreckove.. :/

Old Post 16-09-2011 v 13:17 PM
sp3ct je offline   Profil uživatele sp3ct   Find more posts by sp3ct   Foto galerie člena sp3ct   Click here to Send sp3ct a Private Message   Add sp3ct to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 27 28 29 30 31 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7361520 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív