Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak vznikl vas nick?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 27 28 29 30 31 »
Autor
Téma 
mickjack
Nový Člen

Karma uživatele mickjack - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 8  

Pohodička Příspěvek č. 449

kdysi v jedenácti letech jsem začánal poslouchat hiphop a dostal sem od rodičů cd West Coast hiphop. Líbila se mi jedna písnička Mic Jack (nepamatuju si interpreta:-D) potom jsem s tímhle nickem hrál CoD2 a všichni mi řikali mickjack...... a je to na světě...

Wazzup....
Žij, dýchej... Hul a píchej...

Old Post 14-11-2008 v 07:59 AM
mickjack je offline   Profil uživatele mickjack   Find more posts by mickjack   Foto galerie člena mickjack   Click here to Send mickjack a Private Message   Add mickjack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caputo
Stálý Člen

Karma uživatele Caputo - 76% PěstitelskáKarma uživatele Caputo - 76% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 450

Můj oblíbenej zpěvák a kapela ve který působí

___

Old Post 14-11-2008 v 10:08 AM
Caputo je offline   Profil uživatele Caputo   Find more posts by Caputo   Foto galerie člena Caputo   Click here to Send Caputo a Private Message   Add Caputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gwar "Novacik"
Stálý Člen

Karma uživatele Gwar "Novacik" - 90% PěstitelskáKarma uživatele Gwar "Novacik" - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 451

Draci Doupe postava ... hodne hodin som stravil s Gwarom alias Trpaslik Valecnik .... este zije

corky= =

Gwarov outdoor 08 ***
Indy&Wich, Druha strana ...

Old Post 15-11-2008 v 17:55 PM
Gwar "Novacik" je offline   Profil uživatele Gwar "Novacik"   Find more posts by Gwar "Novacik"   Foto galerie člena Gwar "Novacik"   Click here to Send Gwar "Novacik" a Private Message   Add Gwar "Novacik" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prdelac
Stálý Člen

Karma uživatele Prdelac - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 452

Prvni zamestani a muj sef byl totalni kokot s tou jeho asistentkou.
Predstavte si neprirozene ozehnuteho snobaka s patkou a slizkym usmevem. Stale prezvykoval a vonel jak drogerka.
On nosil takove ty kalhoty s nazehlenymi puky a mel v nich silenou prdel. No a tak jsme si z neho delali srandu, ze je Prdelac.
kdyz jsem tam po 5 mesicich koncila tak jsem si zridila emailovku s timhle nazvem a od te doby vsude. - Tehdy to byl rok 1999. Roky jedou.

Není nad to dát si s vášní krásnou modelku, která Ti do ničeho nekecá a ještě Tě tak úžasně pobaví.

Tenhle život nechci jenom žít, já ho chci prožít.

Old Post 15-11-2008 v 18:19 PM
Prdelac je offline   Profil uživatele Prdelac   Find more posts by Prdelac   Foto galerie člena Prdelac   Click here to Send Prdelac a Private Message   Add Prdelac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZEWL4K
Nový Člen

Karma uživatele ZEWL4K - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 453

Původně byl muj nick ZEWL to bylo když sem si založil účet na icq. Pak sem začal hrát CS no a abych vypadal "drsně" začal sem používat ZEWL-AK-47. Pak nějak zmizel 1. pomlčka, pak druhá a nějak z toho vylez ten současnej nick.

Old Post 15-11-2008 v 23:30 PM
ZEWL4K je offline   Profil uživatele ZEWL4K   Find more posts by ZEWL4K   Foto galerie člena ZEWL4K   Click here to Send ZEWL4K a Private Message   Add ZEWL4K to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 454

citace:
Původní příspěvek od PsYcHo84
..gdyz jsem se ve vosumdesatym ctvrtym narodil, tak me porodnik vytahl za hlavu ven a povida: "tak to je psycho!"

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 15-11-2008 v 23:43 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 455

crackonoš=parafráze na krakonoše, akorát že nemá nic společnýho s Krkonošema, ale s Crackonošema

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 16-11-2008 v 10:27 AM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BejBr
Nový Člen

Karma uživatele BejBr - 70% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 456

no původně jsem byl HeroIV pac sem zrovna na netu viďěl reklamu na HeroesV a ja tam videl HeroV (ta ganja) tak sem o číslo pridal...pak sem prosřídal dost nicku....a teď BejBr ,napadlo me to kdyz kamoc mluvil oky holce jakýho ma Bíbra tak sem to změnil na bejbr...ted uz sem AlluMiniuM jako hLLiník jiny kovy byly obsazý

Maryjána to je krása to přec každý ví, je vám po ní strašně dobře dokonce i vyléčí.
Na kašel i na rýmu,zapalte si marýnu,na růst vlasů,zápal kosti,trávy nění nikdy dosti.Zasaďte si taky jednu,nečumte na blbou bednu,pro pěstování i jiné věci...je tu pro nás GROWER přeci ! ! !

Old Post 16-11-2008 v 15:16 PM
BejBr je offline   Profil uživatele BejBr   Find more posts by BejBr   Foto galerie člena BejBr   Click here to Send BejBr a Private Message   Add BejBr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 457

to muj nick vymyslel jednou jeden muj spoluzak na stredni tehda jeste na zacatku prvaku. Chodil sem ostrihany do hola a mam kulatej oblicej a on jednou prahlasil, ze vypadam jak sileny vajicko tak mi tak zacali rikat. Mno pak jsem si ten nick dal aji na battle netu kdyz jsem hraval stara, tam sem poznal dalsi lidi a uz mi to zustalo )

Old Post 16-11-2008 v 17:39 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creator
Stálý Člen

Karma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 458

stvoritel

Some people tell me that I need help...Some people can fuck off and go to hell.
[list]

Old Post 16-11-2008 v 18:01 PM
Creator je offline   Profil uživatele Creator   Find more posts by Creator   Foto galerie člena Creator   Click here to Send Creator a Private Message   Add Creator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 459

TRONE znamena jako byt v tronu (proste na kasi) a to ja sem rad no a kdo ne ze ?

Old Post 16-11-2008 v 19:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
c0ga
Stálý Člen

Karma uživatele c0ga - 1% PěstitelskáKarma uživatele c0ga - 1% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 460

coga = odvozené příjmení

Old Post 17-11-2008 v 17:27 PM
c0ga je offline   Profil uživatele c0ga   Find more posts by c0ga   Foto galerie člena c0ga   Click here to Send c0ga a Private Message   Add c0ga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 461

přemýšlel jsem strašně dlouho ... aby mě to charakterizovalo a aby mi to zároveň pěkně znělo .. a je to dokonce víceúrovňový

Kalabasa + bombila
Klasika + bruslení

Old Post 02-12-2008 v 21:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saytam
Stálý Člen

Karma uživatele saytam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 462

No to ja kdyz sem si zakladal mail tak me neslo dat moje meno tak sem ho dal pospatku bez čárek a háčků a bylo to...

Old Post 04-12-2008 v 16:18 PM
saytam je offline   Profil uživatele saytam   Find more posts by saytam   Foto galerie člena saytam   Click here to Send saytam a Private Message   Add saytam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HERBSMAN
Stálý Člen

Karma uživatele HERBSMAN - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 463

Když jsem já vymýšlel nick do registrace, tak jsem dlouze přemýšlel. Pak mě napadlo HERBSMAN. bylo to odvozeno od herb-bylina - v kterou věří rastafariáni- jiným jménem ganja. a od toho vznikl můj nick. a už se delší dobu chystám pěstovat spoustu bylinek na dvorku, ale zatim neni čas, a skoro ani prostor.
Tohle je jen přezdívka na G. Jinak mi kamoši říkají prostě- Mňau(že jsem v 15 uměl mňoukat jak kočka-tak mě tak nazvali...)a zůstalo mi to dodnes!

Nikdy jsem nedostal nic krásnějšího, než to co mi dala marihuana.

Old Post 05-12-2008 v 08:06 AM
HERBSMAN je offline   Profil uživatele HERBSMAN   Find more posts by HERBSMAN   Foto galerie člena HERBSMAN   Click here to Send HERBSMAN a Private Message   Add HERBSMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flySter
Stálý Člen

Karma uživatele flySter - 6% PěstitelskáKarma uživatele flySter - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 464

HERBSMAN - Mňau? ako ten POKEMON
budem sa opakovat, flyster citaj flajster = cast zenskeho pohlavneho ustrojenstva pisk, picny lalok atd

piisk

nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byt este horsie
nemam rad ludi ktory beru drogy! Hlavne colnikov.

Old Post 05-12-2008 v 08:09 AM
flySter je offline   Profil uživatele flySter   Find more posts by flySter   Foto galerie člena flySter   Click here to Send flySter a Private Message   Add flySter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flySter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 27 28 29 30 31 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8375170 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív