Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 27 28 29 30 31 »
Autor
Téma 
T.C.
Stálý Člen

Karma uživatele T.C. - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 449

Já poslouchám dost věcí, ale v poslední době mám nejradši jednoznačně Hip Hop, Reggae (Ragga) a Ska

Old Post 18-12-2003 v 20:20 PM
T.C. je offline   Profil uživatele T.C.   Find more posts by T.C.   Foto galerie člena T.C.   Click here to Send T.C. a Private Message   Add T.C. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 450

SKA A reggae, to nemusim vubec..Sean Paul je prej taky Reggae ze?Tak to se mi lib, jako nevadi mi to,a le tohle..kazde sme jinej aje to na tom to pekny..

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 19-12-2003 v 12:20 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 451

Sean Paul je takový jakoby ragga zabalený do MTV, ale jak řikaš každej sme jinej

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 19-12-2003 v 15:55 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 452

a vo tom to je..ghighi, boze proc se kazdej chytil tyhle hlasky z Country Estrady..Ja to tedapouzivala i preditm ale kazdej si to s tim spojuje..

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 19-12-2003 v 18:28 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cotin
Nový Člen

Karma uživatele cotin - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 1  

Škůdci grunge forever Příspěvek č. 453

Hudbu bych delil na kvalitni a nekvalitni.To za prve.Je jasny ze te prvni je malo a te druhe je vsude jak nasrano(viz.radia).Moje soukromy deleni dal je jestli je huba od srdce a jestli neco vyjadruje ma nejaky poslani,sdeleni a nebo jestli je to hudba chtena.Urcite se najde i nejaka ta elektronicka hudba,ktera jde poslouchat(dnesni Radiohed,kterymam hodne rad),ale vseobecne bezte s tim svym teknem a dancem a s ostatni bezduchou smesici jednotvarnej zvuku do prdele.Je mi vas lito.
Opravdova hudba je GRUNGE.
R.I.P Layne Staley-Alice In Chains,Kurte Cobaine-Nirvana.
At ziji Mudhoney,Melvins.

Old Post 21-12-2003 v 12:58 PM
cotin je offline   Profil uživatele cotin   Find more posts by cotin   Foto galerie člena cotin     Add cotin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 454

cotin, pro tebe je opravdova hudba Nirvana atd..jenze nesmis koukat jen na sebe..pro me je orpavdova hudba a neco mi dava techno..a vo tom to je..treba Nirvana jak ty rikas, dobre, je to kvalitni,klasika, ale mne to nic nedava, nerika..

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 21-12-2003 v 14:20 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
intruder.stk
Stálý Člen

Karma uživatele intruder.stk - 61% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 455

posloucham všechno-tekno,jungle,dance hall,punk,hip hop

Old Post 03-01-2004 v 09:31 AM
intruder.stk je offline   Profil uživatele intruder.stk   Find more posts by intruder.stk   Foto galerie člena intruder.stk   Click here to Send intruder.stk a Private Message   Add intruder.stk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 456

JÁ POSLOUCHÁM MÁMU

co se sluší,abys o svém životě prozradila
/MmARIJUANA
Že jo kluci

Old Post 03-01-2004 v 10:11 AM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 457

h..i..p....h..o..p........porad bude......a porad se zlepsuje.....DAS EFX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..bez chyby hopik.doporucuju.

Old Post 03-01-2004 v 12:07 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantrell
Stálý Člen

Karma uživatele cantrell - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 458

hip-hop hej ale ja pocuvam hlavne slovensky!!to je ten spravny narezillema-to je sila!

Zivot je sen so zelenym podfarbenim a ciernou pointou

Old Post 03-01-2004 v 19:06 PM
cantrell je offline   Profil uživatele cantrell   Find more posts by cantrell   Foto galerie člena cantrell   Click here to Send cantrell a Private Message   Add cantrell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wind
Nový Člen

Karma uživatele Wind - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 11 

freetekno,rave,techno nazyvejte to jak chcete Příspěvek č. 459

Po dlouhe dobe jsem se pripojil na internet a precetl jsem par stranek(13) v tomhle foru.Kdyz naposledy jsem to tady cetl tak ten thread mel asi 5 stranek, ted ma pres 30.To co se mi nelibilo bylo naproste zavrzeni el. hudby typu je to jenom duc duc duc akorat pro fetovani.Muzu o sobe tvrdit ze jsem par freefestivalu zazil a kdybych byl na kazdem uplne zfetovanej tak uz bych pravdepodobne tohle nepsal.Ano je to duc duc duc ale o to prave jde o ten nekonecny rytmus ktery nas obklopuje, o ty lidi co tanci okolo tebe(a zdaleka to neni jenom zfetovana mladez).Na jednom festivalu jsem tancil pres 5 hodin aniz bych byl opojeny necim jinym nez hudbou.Videl jsem jak zhava koule na obloze se dvakrat prevalila a byl to uzasny pocit,byl to jeden z mala zazitku.Dalsi omyl ktery bych chtel vyvratit je ze na freefestivalech je jenom techno,je tam spousta hudebnich stylu aby si kazdy mohl vybrat to, co se mu libi a to nejen z elektronicke hudby.Libi se mi jak Strahov posledni dobou zve na sve podium ska i punkove kapely i kdyz tu hudbu vubec neposloucham.Jde mi o setkani s ruznymi lidmi.
Nekdo tady psal ze se tam lide oblekaji stejne.Nevim kde jsi to videl ale na freefest. urcite ne.
Tresnickou na dortu je ze to je vsechno zadarmo.
Ano jsou tam lidi co si mysli ze jsou in, ano fetuje se tam, ale ne vsichni!!!Ja tam jezdim kvuli necemu jinemu,a spousta dalsich lidi, o ktere me prave jde.
Omlouvam se kdyz uz to tady nekdo napsal.

Old Post 04-01-2004 v 12:45 PM
Wind je offline   Profil uživatele Wind   Find more posts by Wind   Foto galerie člena Wind   Click here to Send Wind a Private Message   Add Wind to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 460

Moniko, přesně tak, moje slova, moje slova...

Old Post 04-01-2004 v 16:22 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alaska
Nový Člen

Karma uživatele alaska - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 461

Podle mne, je nejlepší trance. Jeho rychlost, svižnost, množství a uspořádání zvuků...
Ale každému podle chuti..

Old Post 04-01-2004 v 17:43 PM
alaska je offline   Profil uživatele alaska   Find more posts by alaska   Foto galerie člena alaska   Click here to Send alaska a Private Message   Add alaska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alaska
Nový Člen

Karma uživatele alaska - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 462

Zkuste si stáhnout třeba TV a poslechněte si trance, pak uvidíte ...
( sonicdistortion.psytrance.cz)

Old Post 04-01-2004 v 18:10 PM
alaska je offline   Profil uživatele alaska   Find more posts by alaska   Foto galerie člena alaska   Click here to Send alaska a Private Message   Add alaska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 463

Dan.Bass, dkujiza uznání..

Wind:tak stebou chlape uplne souhlasim, uplne proste moje rec, jezne ja bych to takhle asi nedokazala napsat..proste je to tak, 5hodin tancovat bez niceho?jojo taky se mi to stalo, proste jsem byla statsna tam dke jsem, sice jsem enco vypila, ale proste jsem se bavila bez koulí, peří, a jinejch sraček...Jenže někdy ty srančky hold tam jsou..

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 04-01-2004 v 18:10 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 464

Prostě TECHNOOOOOOOOOOO!!Systemy i klubovy..

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 04-01-2004 v 18:12 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 27 28 29 30 31 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8533690 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív