Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vtipy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 27 28 29 30 31 »
Autor
Téma 
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 449

zato ty sem přidáváš samý blbosti. bafáky mi po stopadesátý fakt vtipný nepřijdou, ten článek taky vtipnej vůbec neni, je to jen text písničky VZ a komentář o tom jak je viděl hrát v začátcích. Nevim, co to tu má co dělat. Ten videoklip je sranda, sice ho viděl snad každej, když už byl i v televizi, ale samotnej bych to pochopil, ten článek neni vtipnej vůbec.

Old Post 29-12-2005 v 15:26 PM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 450

Tajné a Puljec: No, musim souhlasit s Tajnéym, že když sem pošleš jeden odkaz desetkrát, je to na hovno, ale na druhou stranu hodně souhlasim s tebou, puljeci, protože Tajné to fakt trochu moc hrotí... Kdyby si sem nepsal ke každýmu příspěvku komentář, že je na hovno (viz. když sem tu napsal opačně lomítko v odkazu, hned se mě musel optat, jestli jako umim psát.), byl by klid, vono tě to taky nevytrhne, když to tu bude, jako je tu spousta jinejch píčovin v různejch threadech. Já ten klip třeba ještě neviděl, takže mě to udělalo radost.

Chlapík si po obědě v restauraci prdne. Strašně se stydí a tak, aby zakryl co se stalo, trochu zavrže židlí. Nahne se k němu chlapík odvedle a říká: "Úplně jiný zvuk, co?"

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 29-12-2005 v 16:42 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 451

Přijde Ježíš v Karviné do hospody a posadí se.
Číšník ho upozorní: "Tady si nesedejte, bo zde sedí štamgasti, vyhodí vás!"
Ježíš nereaguje... Ke stolu příjdou slepý, hluchý a horník. Kupodivu ho nechají sedět mezi sebou.
Ježíš: "Za to, že jste mě nevyhodili se vám odvděčím!"
Dotkne se slepého, slepý vyskočí: "Já vidím!"
Dotkne se hluchého, hluchý vyskočí: "Já slyším!"
Otočí se k horníkovi a ten na něho: "Na mě nesahej, ty pičo, já mám invalidní důchod!"

Old Post 29-12-2005 v 17:05 PM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jane
Nový Člen

Karma uživatele Jane - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 452

čau zdravím vás všechny, tak jsem se docela pobavila u vtípků a přidám taky jeden, kterej jsem si po dlouhý době zapamatovala... sorry jestli tu už někde je.. ale nečetla jsem všechno.. ale stejně tu je ženskejch docela málo tak se hodí :O)

Je chlápek, dejme tomu, že se jmenuje třeba Bořek, no a tenhle Bořek umře a jde k nebeský bráně k svatýmu Petrovi...ten Bořka vítá, no ale jak se ohne pro klíče, tak to Bořek nevydží a strčí to do něj... svatej Petr je docela překvapenej a řiká no Bořku, tohle nemůžeš tohle sis pokazil, za tohle tě do nebe pustit nemůžu.. ošukat svatýho Petra... no to musíš jít prostě do pekla....

uplyne asi čtrnáct dní a svatýmu Petrovi to nedá co tam ten Bořek v tom pekle asi dělá, tak se tam jde podívat. Přijde do pekla a všude hrozná kosa, rampouchy no úplně zamrzlý peklo... potká čerta a řiká ... Hej čerte stůj poslouchej, proč tady máte takovou kosu, proč si nezatopíte??
a čert na to: jo svatej Petře tak se zkus ohnout pro polínko

)
hastalo

Old Post 30-12-2005 v 09:00 AM
Jane je offline   Profil uživatele Jane   Find more posts by Jane   Foto galerie člena Jane   Click here to Send Jane a Private Message   Add Jane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vseved
Stálý Člen

Karma uživatele Vseved - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 453

To je dobrý

Jsi kritik , který říká jak by to udělal , kdyby to sám uměl. By Čapek


Old Post 30-12-2005 v 09:59 AM
Vseved je offline   Profil uživatele Vseved   Find more posts by Vseved   Foto galerie člena Vseved   Click here to Send Vseved a Private Message   Add Vseved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jane
Nový Člen

Karma uživatele Jane - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 454

jo je to prdel:-))) doufám, že tomu uniknu:-)

tak jsem si vzpomněla ještě na jeden profláklej ftip

Je rodinka, která chytí zlatou rybku a maj tři přání no a synáček řiká: já chci ježka
fotr na to: do píči s ježkem
a maminka: ááááááááááááááá

já ho neznám celej ale myslim, že je dobrej i bez třetího přání :-)

Old Post 30-12-2005 v 10:06 AM
Jane je offline   Profil uživatele Jane   Find more posts by Jane   Foto galerie člena Jane   Click here to Send Jane a Private Message   Add Jane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 455

jane: hehe ten vtip mam fakt rad

a to třetí přání je přece : JEŽKA Z PIČI VEN!

blade

Old Post 30-12-2005 v 10:18 AM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mlynkovec
Stálý Člen

Karma uživatele mlynkovec - 13% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 456

lakladno já skoro rozumět ale fakt nevím co jsou to ti jews(jako ti nežidi)

Old Post 30-12-2005 v 16:45 PM
mlynkovec je offline   Profil uživatele mlynkovec   Find more posts by mlynkovec   Foto galerie člena mlynkovec   Click here to Send mlynkovec a Private Message   Add mlynkovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Retart
Nový Člen

Karma uživatele Retart - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 457

.........a princ sa presekal cez trne a uvidel sipkovu ruzenku jak ju sukaju dalsi princovia. Tak sa k nim pridal a vykrikol na nich: Len ju kokoti nepobozkajte!

Art..........Retart

Old Post 30-12-2005 v 18:39 PM
Retart je offline   Profil uživatele Retart   Find more posts by Retart   Foto galerie člena Retart   Click here to Send Retart a Private Message   Add Retart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mlynkovec
Stálý Člen

Karma uživatele mlynkovec - 13% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 458

ááááháááá
tak taky jeden
letí chlap letadlem a říká letušce že mu nebývá dobře,tak mu dá pytlík a říká :"až to na vás přijde tak zvracejte pěkně do toho pytlíku,né že mi to tu poblijete!
tak odstartujou a letuška se jde podívat na pasažéry,přijde a všude nablito vpředu vzadu skoro na všech sedadlech.nasere se a letí za tím chlápkem a nadává
jak jste to dokázal vy dobytku na co jsem vám dávala ten pytlík??!
a chlápek říká :já za nic nemůžu při startu to na mě přišlo,tak jsem začal blít do pytlíku ale on se naplnil a mě bylo furt špatně tak jsem trochu upil
a to co vidíte udělali ti co se na mě dívali

Old Post 31-12-2005 v 08:15 AM
mlynkovec je offline   Profil uživatele mlynkovec   Find more posts by mlynkovec   Foto galerie člena mlynkovec   Click here to Send mlynkovec a Private Message   Add mlynkovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 459




puljec:to ma byt jako vtipny? mne to prijde spis nechutny nez vtipny. No proto!

Naposledy upravil Ježíš 07-01-2006 v 01:22 AM

Old Post 02-01-2006 v 09:00 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gustav Ustav
Stálý Člen

Karma uživatele Gustav Ustav - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 460

"Vaše výsosti, plním svůj slib a v tomto pytli vám nesu tři hlavy strašlivého draka."

"I já tedy splním svůj slib udatný princi a v tomto pytli ti nesu ruku a srdce princezny."

Ještě sem přidám trochu dadaistické poezie z tvorby otce jednoho bývalého spolužáka (jestli jsem to tu psal někdy v minulosti, tak se moc omlouvám):

- Podle pachu poznám snachu.

- Kdo to zvoní? Rypouš sloní!

- Sežrali mi chrobáci moje staré tepláci.

- Izolace na drátě...Není, jauvajs, proklatě!

- Matko, matko jsem tvůj syn! Nepouštěj víc na mne plyn!

Jo!! abych nezapoměl.......ehmm.......co jsem to chtěl??

Naposledy upravil Gustav Ustav 07-01-2006 v 01:08 AM

Old Post 07-01-2006 v 00:50 AM
Gustav Ustav je offline   Profil uživatele Gustav Ustav   Find more posts by Gustav Ustav   Foto galerie člena Gustav Ustav   Click here to Send Gustav Ustav a Private Message   Add Gustav Ustav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 461

ty basnicky sou good taky pridam par vtipku..

"Nejsem si příliš jistý diagnózou, pane Novák. Asi to pravděpodobně bude kvůli nadměrnému požívání alkoholu."
"Dobře, pane doktore. Já tedy přijdu zítra, až se z té opice vyspíte."

Indián už tři dny šuká svou ženu. Najednou toho nechá, sleze, napije se ohnivé vody a praví: „Teď mě dva dny neuvidíš!“
Ona: „Jdeš lovit?“
On: „Ne, rozdáme si to zezadu!“

˝Jeníčku, jestli budeš stále běhat do kolečka, tak ti přitluču i tu druhou nohu!˝

Old Post 07-01-2006 v 01:21 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gustav Ustav
Stálý Člen

Karma uživatele Gustav Ustav - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 462

Tendle si neodpustím:

Chodí Oto (Občan Trvale Opálen) hodinu vkuse stále sem a tam po staveništi na kterém pracuje a něco hledá. Příjde za ním parťák a táže se, co že to hledá. Oto odpovídá: "néé dševěný hranólek 20x20." Parťák se přidá a hledají spolu. Po další hodině jde kolem mistr a ptá se, "copak hledáte chlapi?" Oto: "néé šefe enem dševěný hranólek 20x20" Tak už hledají tři a uběhne další hodina. Toho si všimne stavbyvedoucí a jde se zeptat: Co je, chalani? Co hledáte? Oto: "dševěný hranólek 20x20." Stavbyvedoucí: "Tak to je chalani marná snaha, ten tady není" Oto: "nééé tak to nevádi...ja si sédnu na kulatinu."

Jo!! abych nezapoměl.......ehmm.......co jsem to chtěl??

Old Post 07-01-2006 v 01:36 AM
Gustav Ustav je offline   Profil uživatele Gustav Ustav   Find more posts by Gustav Ustav   Foto galerie člena Gustav Ustav   Click here to Send Gustav Ustav a Private Message   Add Gustav Ustav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thalos
Stálý Člen

Karma uživatele thalos - 75% PěstitelskáKarma uživatele thalos - 75% PěstitelskáKarma uživatele thalos - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 463

cernyhumor:

pta se chlap doktora: jak dopadly vysledky manzelcinych testu?
doktor:v laboratori se to pomichalo, takze si nejsme jisti. ma bud alzheimera nebo AIDS...
chlap:a co mám delat?
doktor:byt vami tak bych ji nekam odvezl, vysadil...a kdyz najde cestu domu tak uz bych s ni nespal

Old Post 07-01-2006 v 21:27 PM
thalos je offline   Profil uživatele thalos   Find more posts by thalos   Foto galerie člena thalos   Click here to Send thalos a Private Message   Add thalos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 464

Lord: "Jean? Vejce!"
Jean: "Na měkko nebo na tvrdo, sire?"
Lord: "Ne, podrbat."

Old Post 07-01-2006 v 23:28 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 27 28 29 30 31 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3197230 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív