Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Komu ještě nekvetou kytky? Pozdní nákvět.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 26 27 28 29 30 »
Autor
Téma 
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 433

citace:
Původní příspěvek od jkb
Jako přímo na to nesvítí. Jak říkám jsem ve třetím patře a lampa ja tak 3 m pod balkónem a 7 m od balkónu.
Jinak díky za odpověď


Mám to stejne,jestli to nejakej vliv má tak nepostřehnutelnej,kytky začínají jít do kvetu stejne jako ty venku.

Old Post 21-08-2010 v 12:03 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkb
Stálý Člen

Karma uživatele jkb - 21% PěstitelskáKarma uživatele jkb - 21% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 434


Tak snad to tak bude
Jinak připojuji foto celé ,,zahrádky".

Old Post 21-08-2010 v 12:05 PM
jkb je offline   Profil uživatele jkb   Find more posts by jkb   Foto galerie člena jkb   Click here to Send jkb a Private Message   Add jkb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 435

citace:
Původní příspěvek od jkb
Kupoval jsem 3 řízky od zdejšího člena a je to apollo 11, myslím

Tak to ja mám Apolla 13 a řek bych že už jdou pomalu do puberty, tak snad ty tvý taky začnou co nevidět.
Měl jsem jednou noname kousek od lampy, taky to na něj svítilo a dozrál normálně.

Old Post 21-08-2010 v 12:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 436

Do začátku září to ještě jde, pak už je akutní problém když to nekvete. Mně zatím nekvete ani jedna kytka, ale už mam trochu nervy. Uvidíš, kdyžtak budeš muset zkusit to zatmívání...

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 21-08-2010 v 12:20 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkb
Stálý Člen

Karma uživatele jkb - 21% PěstitelskáKarma uživatele jkb - 21% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 437

Tak snad se ještě chytne. Uvidím a dám vědět.

Old Post 21-08-2010 v 13:04 PM
jkb je offline   Profil uživatele jkb   Find more posts by jkb   Foto galerie člena jkb   Click here to Send jkb a Private Message   Add jkb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi
Stálý Člen

Karma uživatele koogi - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 438

Já mám letos venku nycd a bílého nosorožce a taktéž nekvete ani jedna znich už sem ztoho taky celkem nervozní hlavně že už to počasí nějak extra pěkné nebude tak mám strach aby to nezačlo plesnivět. Včera sem si koupil od cany PK13/14 a dneska se je pokusim trošku nakopnout větši davkou fosforu tak uvidim jestli jim to pomuže

Old Post 22-08-2010 v 10:39 AM
koogi je offline   Profil uživatele koogi   Find more posts by koogi   Foto galerie člena koogi   Click here to Send koogi a Private Message   Add koogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzony
Nový Člen

Karma uživatele dzony - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 439

No mě taky nekvete je to normální??

Old Post 23-08-2010 v 07:38 AM
dzony je offline   Profil uživatele dzony   Find more posts by dzony   Foto galerie člena dzony   Click here to Send dzony a Private Message   Add dzony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 440

Ja jedu venku White Widow a ze vsechn modelu jedina nekvete - taky jsem z toho trosku rozhozenej ale snad nesklidim jenom listy ... je to poprvy co jedu indoor semena venku - vony asi maji jeste dlouho svetlo ze se neprepinaj...zkusil jsem jim nalit plagron alga bloom jestli jim to jakoze nepripomenu, aby kvetly ale dlabou na to - rostou si vesele dal a to uz maji hodne pres 3 metry ...

Old Post 23-08-2010 v 08:38 AM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spekoun
Nový Člen

Karma uživatele Spekoun - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 441

Já pěstuju KC 36 outdoor ve foliovniku - http://www.everyonedoesit.com/onlin...iProductID=1245 . No a taky nic. Vlastně, koncem srpna začly kvést 3 nejméně vyvinuté uprostřed, ale to moc nepočítám. Je to divný, v minulejch letech jsem pěstoval NONAME a to začlo kvést vždy ke konci srpna.

Old Post 23-08-2010 v 18:24 PM
Spekoun je offline   Profil uživatele Spekoun   Find more posts by Spekoun   Foto galerie člena Spekoun   Click here to Send Spekoun a Private Message   Add Spekoun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 442

taky uz zacinam bejt neklidnej na balkone mam WW ,WRI, SS a ani jedna este nezacla kvest proste si vesele rostou dal... zkusil sem jim minulej tejden dat alga Bloom zatim zadna zmena ... venku to samy .... ale tak co JH mi minulej rok na balkone zacal taky kvest az nekdy v pulce zari skliizel sem ho nako 10 listopadu 10 dni zhruba snezilo a jakej to byl zabijak nezbyva nez doufat

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 23-08-2010 v 19:45 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spekoun
Nový Člen

Karma uživatele Spekoun - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 443

Hmm, tak to vypada, že si to kvete kdy se mu zachce. Nevadi, aspon to déle vydrží :-).

Old Post 23-08-2010 v 20:05 PM
Spekoun je offline   Profil uživatele Spekoun   Find more posts by Spekoun   Foto galerie člena Spekoun   Click here to Send Spekoun a Private Message   Add Spekoun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 444

citace:
Původní příspěvek od _Dr.Skunk_
taky uz zacinam bejt neklidnej na balkone mam WW..


Tu bílou vdovu, to máš řezan nebo přímo ze semen?? známí má 2 kytky bílé vdovy na zahradě- ze semen a už mu to kvete...

Old Post 23-08-2010 v 20:17 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 445

je to z rezu sou delany z orig jemen presne nevim jaka to byla seed banka ale sou to F1...kazdopadne sou to letos nejvetsi kytky co sem kdy na balkone mel uz ted sou vysoky zhruba co sou snury na veseni pradla to sem nikdy nemel a pouzivam stejny kvetniky hlinu a hnojky uz 3 roky ( a porad rostou) ... uz sem je dlouho nefotil o vikendu dam fotoz at vidite ten muj prales domaci je to celkem hruza

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Naposledy upravil _Dr.Skunk_ 23-08-2010 v 22:39 PM

Old Post 23-08-2010 v 22:27 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 446

vono v nejaky prispevku buhvikde na groweru nekdo psal ze perioda 12/12 je az nekdy kolem 20tyho zari ...a indoor modely si proste davaji na cas ...jinak u me v WW stejna situace - nejvetsi a nejkosatejsi kytky co jsem kdy mel...enem nekvetou

Old Post 24-08-2010 v 10:14 AM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkb
Stálý Člen

Karma uživatele jkb - 21% PěstitelskáKarma uživatele jkb - 21% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 447

Já mám taky právě indoor model - apollo. Jinak na chatě už mi asi měsíc kvetou nonamy.

Old Post 24-08-2010 v 10:27 AM
jkb je offline   Profil uživatele jkb   Find more posts by jkb   Foto galerie člena jkb   Click here to Send jkb a Private Message   Add jkb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 448

citace:
Původní příspěvek od irdzi
vono v nejaky prispevku buhvikde na groweru nekdo psal ze perioda 12/12 je az nekdy kolem 20tyho zari ...a indoor modely si proste davaji na cas ...jinak u me v WW stejna situace - nejvetsi a nejkosatejsi kytky co jsem kdy mel...enem nekvetou

Myslím že dvacátýho třetího, jukni do kalendáře kdy přesně je den rovnodennosti a ty indoory maj radši tech 12/12.
Pokud to máš někde na balkóně v květníku a není to nějakej ultra keř tak to můžes zatemňovat do tý doby než bude rovnodennost.

Old Post 24-08-2010 v 11:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 26 27 28 29 30 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0043080 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív