Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 26 27 28 29 30 »
Autor
Téma 
Lansence
Nový Člen

Karma uživatele Lansence - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 5  

Obecné Hnědé tečky na listech a následné uschnutí celého listu. Příspěvek č. 433



Zdravím mám problém s listy.Tento problém řeším už 3 roky, a vůbec si nevím rady, proto jsem se obrátil na toto fórum.Žloutnou mi listy a oběvujou se na nich hnědé tečky, a následně celý list uschne a upadne.Hnojím lignohumátem 1x za 14 dní, a upravuji PH přípravky AH of Holland (grow,bloom).PH mám v normě a zalévám vodou z hydrantu taky s upraveným PH.Substrát mám zahradnický s aktivním humusem a míchám ho s kokosovým napůl.Květináč mám kulatý 20cm široký a 18cm vysoký.Zalévám vždy když je květináč lehký a vidím že je substrát suchý na povrchu.Květiny jsou ve fázi růstu a začala tvořit pestíky "(nechápu)" a některé jsou červené až hnědé.Rostliny začali tvořit pestíky před cca 2 měsíci.Semínka jsem zasadil na začátku dubna a jsou regulární z vlastní sklizně.Květináče mám na zemi a myslím že mi na ně kočky močí,protože to rychle začalo žloutnout od spodu nahoru.Dále přikládám obrázky:

Old Post 06-09-2014 v 10:55 AM
Lansence je offline   Profil uživatele Lansence   Find more posts by Lansence   Foto galerie člena Lansence   Click here to Send Lansence a Private Message   Add Lansence to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kenway
Stálý Člen

Karma uživatele Kenway - 3% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 434

Myslím že to nebude tou močí , zkus to propláchnout a uvidíš a jinak něco ti je žere podívej se zespoda listů jestli tam něco není

Old Post 06-09-2014 v 12:52 PM
Kenway je offline   Profil uživatele Kenway   Find more posts by Kenway   Foto galerie člena Kenway   Click here to Send Kenway a Private Message   Add Kenway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lansence
Nový Člen

Karma uživatele Lansence - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 435


Právě jsem se podíval na ty listy zespoda, mám tam žluté parazity.Co mám s tím dělat? Díky

Naposledy upravil Lansence 06-09-2014 v 18:12 PM

Old Post 06-09-2014 v 13:54 PM
Lansence je offline   Profil uživatele Lansence   Find more posts by Lansence   Foto galerie člena Lansence   Click here to Send Lansence a Private Message   Add Lansence to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dastt
Nový Člen

Karma uživatele dastt - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 436

nejvic napadeny listy bych ostrihal a zbytek postrikal mospilanem nebo necim podobnym

Old Post 06-09-2014 v 20:43 PM
dastt je offline   Profil uživatele dastt   Find more posts by dastt   Foto galerie člena dastt   Click here to Send dastt a Private Message   Add dastt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 437


měl bych problem 38 den 12/12 a bohužel ph a ec nemám hnojim podle navodu AHA a v kokosu poradíte mi nekdo

jak začal můj prvni INdoor

spokojenost s http://www.growshopnj.cz/

Old Post 07-09-2014 v 17:49 PM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 438

caseage: nedostatek nebo blokace vápníku

BTW, kokos je jako hydro, takže jet to bez Ec a pH metru je celkem odvaz

Old Post 07-09-2014 v 18:49 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radowann
Stálý Člen

Karma uživatele radowann - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 439

zdarec lidi,bych se po pár dnech odmlky vrátil k balkonovkám.....Tři kytí sklizený,jedna fakt fialka jak svina a jedna ještě roste.no a má problémy,newíte co s tím,proč je jaká je?posílám fota........díkec

:-)

Old Post 08-09-2014 v 17:18 PM
radowann je offline   Profil uživatele radowann   Find more posts by radowann   Foto galerie člena radowann   Click here to Send radowann a Private Message   Add radowann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radowann
Stálý Člen

Karma uživatele radowann - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 440



tak ty fota......

:-)

Old Post 08-09-2014 v 17:22 PM
radowann je offline   Profil uživatele radowann   Find more posts by radowann   Foto galerie člena radowann   Click here to Send radowann a Private Message   Add radowann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvadru
Stálý Člen

Karma uživatele kvadru - 93% PěstitelskáKarma uživatele kvadru - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 441

zdravim growers
pestuju autoflower deimose 75. den z toho kvete +- 45 dni v kvetniku na terase, tzn. ze pokud prsi jde kytka okamzite pod strechu - primi dest na ni za celou dobu kvetu nesel.
co je muj problem?
pred par dny jsem zaznamenal na par listech bile fleky - jakoby na ne neco ukaplo, ale nevenoval jsem tomu pozornost.
dnes jsem si kytku prohlizel a objevil techto bilych stop povice, ale co hur uz bylo timto bilym povlakem napadeno par palic, ale nastesti ne vrcholovek od vetvi, ale spise tech nezralejsich z prostred kytky.
napadene palice a flekate listy jsem odstranil - staci to nebo se plisen opet ukaze?
tu jsem se docetl, ze by se mohlo jednat o neprave padle a ze je s nimi tezka prace, navic kdyz ma kytka je uz 10 dni na flushingu, ale jeste tak tyden by chtela dozrat.
co navrhujete za nejlepsi postup? predcasne se mi sklizet nechce pac pocasi ma byt pekne.. a taky z ceho to vznika kedze je ma kytka fakt co nejvic na slunci a hlavne ne na desti.
dekuji vsem za precteni a taky za nejaky nazory co je nejlepsi pro uspesnou a chutnou sklizen

Old Post 13-09-2014 v 20:25 PM
kvadru je offline   Profil uživatele kvadru   Find more posts by kvadru   Foto galerie člena kvadru   Click here to Send kvadru a Private Message   Add kvadru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 442

nemám foto, ale podle toho, co říkáš, tak to podle těch skvrnek, co vypadají, jako zaschlá kapka tipoval na padlí
z čeho to vzniká - prostě ve vzduchu jsou spory a je vlhko, takže ideální podmínky
výhoda je, že padlí není pro palice až zase tak agresivní, jako běžné plísně
asi bych poradil postřik Polyversum, protože na Discus je už asi pozdě

Old Post 13-09-2014 v 20:52 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
free.89
Nový Člen

Karma uživatele free.89 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 3  

Organika Příspěvek č. 443


Zdravim mám hned několik problémů.. nebo to může být jeden :/ posílám foto.... vše to začlo po boji se sviluškama :/ a použití spider mite control a biooil.

Old Post 15-09-2014 v 06:40 AM
free.89 je offline   Profil uživatele free.89   Find more posts by free.89   Foto galerie člena free.89   Click here to Send free.89 a Private Message   Add free.89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
free.89
Nový Člen

Karma uživatele free.89 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 444

a krásně odpadávaj i zelené listy :// za chvíli z toho bude jen košťátka :/

Old Post 15-09-2014 v 06:49 AM
free.89 je offline   Profil uživatele free.89   Find more posts by free.89   Foto galerie člena free.89   Click here to Send free.89 a Private Message   Add free.89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 445

citace:
Původní příspěvek od kvadru
zdravim growers
pestuju autoflower deimose 75. den z toho kvete +- 45 dni v kvetniku na terase, tzn. ze pokud prsi jde kytka okamzite pod strechu - primi dest na ni za celou dobu kvetu nesel.
co je muj problem?
pred par dny jsem zaznamenal na par listech bile fleky - jakoby na ne neco ukaplo, ale nevenoval jsem tomu pozornost.
dnes jsem si kytku prohlizel a objevil techto bilych stop povice, ale co hur uz bylo timto bilym povlakem napadeno par palic, ale nastesti ne vrcholovek od vetvi, ale spise tech nezralejsich z prostred kytky.
napadene palice a flekate listy jsem odstranil - staci to nebo se plisen opet ukaze?
tu jsem se docetl, ze by se mohlo jednat o neprave padle a ze je s nimi tezka prace, navic kdyz ma kytka je uz 10 dni na flushingu, ale jeste tak tyden by chtela dozrat.
co navrhujete za nejlepsi postup? predcasne se mi sklizet nechce pac pocasi ma byt pekne.. a taky z ceho to vznika kedze je ma kytka fakt co nejvic na slunci a hlavne ne na desti.
dekuji vsem za precteni a taky za nejaky nazory co je nejlepsi pro uspesnou a chutnou sklizen



...ahoj, jestlize se jedna o padli a mas tyden do sklizne tak zkus pouzit BioBlatt... sice se pouziva spis jako prevence, ale snad si to s tim nejak poradi...je to bio a nema zadnou ochrannou lhutu, takze kdyz kytky pred sklizni poradne vysprchujes vodou nemelo by to mit zadny vliv na chut...

http://www.neudorff.cz/vyrobky/vice...roti-padli.html

xxyy

Old Post 15-09-2014 v 07:38 AM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 446

citace:
Původní příspěvek od free.89
Zdravim mám hned několik problémů.. nebo to může být jeden :/ posílám foto.... vše to začlo po boji se sviluškama :/ a použití spider mite control a biooil.


Něco vypadá jako přehnojení (listy s hnědýma koncema) a něco jako pH problém (zkrabacené). Zkus si aspoň změřit pH na výstupu - co proteče květináčem.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 15-09-2014 v 08:04 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
free.89
Nový Člen

Karma uživatele free.89 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 447

citace:
Původní příspěvek od koles


Něco vypadá jako přehnojení (listy s hnědýma koncema) a něco jako pH problém (zkrabacené). Zkus si aspoň změřit pH na výstupu - co proteče květináčem.

ph vstup mám od 6,5- 6,8 - v perlitu 1 , coco 5 substrát 2 a keramzit 1,5 dílu.
a ph výstup je od 6.6- 7

Old Post 15-09-2014 v 11:29 AM
free.89 je offline   Profil uživatele free.89   Find more posts by free.89   Foto galerie člena free.89   Click here to Send free.89 a Private Message   Add free.89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lansence
Nový Člen

Karma uživatele Lansence - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 5  

Obecné Žloutnutí listů Příspěvek č. 448



Zdravím,jen stručně, mám problém s listy.Pomalu žloutnou od spodu ale jenom chlavní listy, a nevím co to může být.Dále přikládám obrázky. Díky předem

Old Post 15-09-2014 v 15:56 PM
Lansence je offline   Profil uživatele Lansence   Find more posts by Lansence   Foto galerie člena Lansence   Click here to Send Lansence a Private Message   Add Lansence to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 26 27 28 29 30 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1058470 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív