Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 26 27 28 29 30 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 433

Ona:že tě to baví,najdi si radši združení dobrovolnejch alkoholiků a běž prudit tam,tady na tebe není nikdo zvědavej.....takový rozumy jak z přiručky,huš!

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 04-09-2007 v 10:25 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ona
Stálý Člen

Karma uživatele ona - 0% PěstitelskáKarma uživatele ona - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 434

aha, jasne, protoze to delaji ostatni, tak je to normalni. to sem nevedela.
kdybych nechala ridit ozralyho nebo vypalenyho, pripadala bych si na jejich urovni. a ze to tobe nebo i jim, prijde trapny, je mi, vis kde. zabavila sem klicky i poldovi, ktery argumentoval tim, ze stejne pokutu nedostane. a budu to delat dal, at si ostatni mysli, ze sem krava, vic mi zalezi na tom, co si o sobe myslim ja. pocit viny, kdyby nekdo boural proto, ze sem mu v tom nezabranila, i kdyz sem mohla, bych skousavala hur, nez blbe kecy.
jo a rada: porid si velky, bezpecny auto, je fakt perla. ano, obecne to zvysi mou bezpecnost. a? marne hledam souvislost s tematem. to jako, ze ja si ho mam poridit, protoze se bojim zmastenek? nebo si ho poridi zmasteni ridici, aby se jim nic nestalo, kdyz rozsrotujou nekoho ve fabce?

moje: hele, krot se a mluv za sebe. dik
uplne se klepu, jaks mi to nandal.

Naposledy upravil ona 05-09-2007 v 10:19 AM

Old Post 04-09-2007 v 10:34 AM
ona je offline   Profil uživatele ona   Find more posts by ona   Foto galerie člena ona   Click here to Send ona a Private Message   Add ona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 435

ona> no kdyz tak moralizujes ohledne rizeni, predpokladam ze se na silnici bojis a proto ti rikam ze vecim autem si zvisujes sanci na preziti. sice s tim ruku v ruce de i fakt ze ten druhej to pravdepodobne odsere na tvuj ucet ale nevim jak u tobe ale me je moje zdravi prednejsi nez cizi.

Old Post 04-09-2007 v 10:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 436

Mad Lion
Moje
macabo .......................................
a další podobní....

Storka stará asi 3roky.
Se svým kolegou se studií jsme se potkali po delší době.
Tož jsme poseděli v restru,dali pivo něco zakousli.
Dal jsem do huby špeka(jemnýho) a takovou jsem dostal spršku nadávek,jako že budu zaFilu řídit a tak.
Ono mu totiž takové zkouřené individum zabilo na přechodě malou 8mi letou neteřinku,sestra to rozchodila s trvalými násl.
A temu zmrdovi se skoro nic nestalo,možná ho mrzelo akorát to,že si svýho jointa,kterýho mu našli pomuchlanýho pod řití,nevykouřil do konce.
Prokazatelně byl spálený,žádná jiná droga včetně alkoholu....
Taky jsem jel sem tam spálenej,žádný death,jemně,ale od tý doby bohužel
A takový kecy a kecy a jako že i střízlivý bourá....
JSTE VY VŮBEC NORMÁLNÍ ..?
Jestli je vám 15 tak jak tipuju tak ještě ANO

Paráda......No a teď můžete napsat jejím rodičům,prarodičům,bráchovi,jaký jste mistři F1 spálení za volantem,jak jezdíte 30 a opatrně.

citace:
Původní příspěvek od Mad Lion
nevim jak u tobe ale me je moje zdravi prednejsi nez cizi.

A proto si dáš toho špeka jak jedeš? bravóó,oslavujme hrdiny .
člověče to je na psychinu

Old Post 04-09-2007 v 10:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 437

ona: jednou jsem takhle jel, byla noc, byl jsem střízlivej. jel jsem padesát, asi. před auto mi skočil zajíc. co myslíš že jsem udělal? zastavil? ani náhodou, to že mi tam vběhnul jsem zjistil podle zvuku, kterej vydal kontakt jeho těla s přední maskou.
To je to samý jako když mi tam najednu někdo skočí. To prostě neovlivníš a ani s tim nic nenaděláš. Jo, můžeš sice zareagovat, ale tunu hmotnosti na fleku nezastavíš, a pokud ti tam někdo vběhne třeba 5 metrů před tebou, ty budeš rozjetá, tak taky nemáš šanci.

Old Post 04-09-2007 v 10:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HA-de-SH
Stálý Člen

Karma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 438

2Moje: osobne si tu radsi prectu "rozumy jak z prirucky", nez abych tu cet, jak se budou zkurky predhanet historkama o tom, kdo jel vic spalenej, dal a rychlejs...

2Ramon: to je pravda, nekdy to nezvladnes ani strizlivej ani zhulenej, sou proste takovy situace... co to dokazuje? vubec nic...

INITIUM OMNIS PECCATI SUPERBIA EST -- PAX VOBISCUM

Odmítám demokracii, jako jedno z nejhorších možných zřízení, které ve svém důsledku vyneslo k moci nejstrašnější totalitní režimy, jaké jsme kdy poznali. Vláda založená na masách je špatná. Všeobecné volební právo je špatné. Je třeba dospět k Sofokracii, vládě moudrých, volených pečlivě vybranými voliči na základě jejich erudice, vzdělání a inteligenčního potenciálu. Výběr těchto voličů musí být co možná nejobjektivnější, na základě přísných testů předpokladů. Právo volit a tím se defacto podílet na vládě, není přirozené a nemělo by být automatické pouze dosažením daného věku. [edit: ale co, monarchii na vás! ]

archiv Wonderful Box 2008
život v Marockém království

Old Post 04-09-2007 v 10:55 AM
HA-de-SH je offline   Profil uživatele HA-de-SH   Find more posts by HA-de-SH   Foto galerie člena HA-de-SH   Click here to Send HA-de-SH a Private Message   Add HA-de-SH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 439

simor> nak na me ta tvoje historka moc nepusobi. lidi holt na silnici umiraj to neni nic novyho. a z mojeho pohledu je celkem jedno jestli dospeli nebo deti. ta historka nema zadnou vypovidaci hodnotu pokud nejsou uvedeny blizsi informace. jo mohle silenej blbec zkourenej jak prase pri agresivni jizde srazit chudaka malou holku a zrovnatak to mohl bejt normalni kluk co zrovna palil brko v klidu primerenou rychlosti jedouci a naky nezotpovedny dite mu skocil z poza dodavky rvnou pod kola.

Old Post 04-09-2007 v 11:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 440

hadesh: nedokazuje to vůbec nic. a proto bych nechal na každým, ať si jezdí zkouřenej nebo ne. Ale ať si taky každej nese následky.

mad lion: no přesně! některý situace se prostě stanou a neovlivníš je, a vůbec nezáleží na tom jestli jsi byl high nebo nebyl.

Old Post 04-09-2007 v 11:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ona
Stálý Člen

Karma uživatele ona - 0% PěstitelskáKarma uživatele ona - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 441

moje:
vis co? lepsi zapalit malou svicku nez nadavat na tmu.

moralizovani? rekla bych spis zdravy rozum a pud sebezachovy. jo a doporucu exkurzi na pitevne, videt mladyho roztriskanyho cloveka, ktery se neni schopen ovladnou v necem tak malichernem, jako je uziti drogy, je fakt bezva. jeste lepsi je tam narazit na jeho obet.

nevim proc, ale dostala sem chut si precist dona quijota.

Old Post 04-09-2007 v 11:14 AM
ona je offline   Profil uživatele ona   Find more posts by ona   Foto galerie člena ona   Click here to Send ona a Private Message   Add ona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 442

ona: ano, je to boj s větrnými mlýny. prostě s tim nic neuděláš, lidi si stejně budou dělat co budou chtít. Mrkni se na tohle fórum. dobrý ne? a to je u nás marihuana nelegální.

Old Post 04-09-2007 v 11:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 443

ONA: proč ses ale rozhodla že tu budeš zdravym rozumem potlačovat mysl těm kteří maj troufam si říct na svědomí jen malej podíl nehodovosti na silnici?
citace:
Původní příspěvek od ona
moje:
vis co? lepsi zapalit malou svicku nez nadavat na tmu.



hezky řečeno....

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 04-09-2007 v 11:20 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HA-de-SH
Stálý Člen

Karma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 444

citace:
Původní příspěvek od Ramon_Dexter
hadesh: nedokazuje to vůbec nic. a proto bych nechal na každým, ať si jezdí zkouřenej nebo ne. Ale ať si taky každej nese následky.


...ale no jiste, jenze jak uz sem tu asi nekdy psal, ty nasledky bohuzel vetsinou ponese nekdo jinej... kua, me je fuk, jestli nekdo jede skourenej a je mi fuk, jestli se u toho zabije, nebo zmrzaci, to je kazdyho vec... ale uz neni kazdyho vec, jestli nekoho vezme sebou, nebo mu zkurvi celej zivot...

INITIUM OMNIS PECCATI SUPERBIA EST -- PAX VOBISCUM

Odmítám demokracii, jako jedno z nejhorších možných zřízení, které ve svém důsledku vyneslo k moci nejstrašnější totalitní režimy, jaké jsme kdy poznali. Vláda založená na masách je špatná. Všeobecné volební právo je špatné. Je třeba dospět k Sofokracii, vládě moudrých, volených pečlivě vybranými voliči na základě jejich erudice, vzdělání a inteligenčního potenciálu. Výběr těchto voličů musí být co možná nejobjektivnější, na základě přísných testů předpokladů. Právo volit a tím se defacto podílet na vládě, není přirozené a nemělo by být automatické pouze dosažením daného věku. [edit: ale co, monarchii na vás! ]

archiv Wonderful Box 2008
život v Marockém království

Old Post 04-09-2007 v 11:21 AM
HA-de-SH je offline   Profil uživatele HA-de-SH   Find more posts by HA-de-SH   Foto galerie člena HA-de-SH   Click here to Send HA-de-SH a Private Message   Add HA-de-SH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 445

ona > ser na ne, mrhas energii, temle mistrum sveta, kterym lezi svet u prdele, zajimaji se a staraji jen o sebe to nevysvetlis. Neciti totiz zadnou zodpovednost vuci ostatnim, hlavne kdyz se nestane nic jim, jak psal mad lion.

Ha-de-sh presne.

Life is just a ride.

Old Post 04-09-2007 v 11:24 AM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 446

tvůj příspěvek ukazuje, že jsi opravdu geroj - nandal jsi to fakt hustě - co to třeba je za žvást "rádoby sklony k moralizaci"? kdo co píše o změně světa?? už to nehul....
citace:
Původní příspěvek od Moje
Ona:to jestli sem ti to nandal to je jedině dobrě Téma je snad jasný ne?ridite radi zhuleny? co na tom nechápeš?založ si svůj moralizovanej trýd......Ty si ta jedna ztěch který dostanou pod nos ty nejhorší připady danýho tématu a už chtěj měnit svět.Nepochopim proč si tu jedeš pořad to svoje to si vážně tak naivní s radoby sklonama k moralizaci?ale prosim tě,to tě musim litovat páč se v životě ještě hodně natrápíš a stejně nic nezměníš,akorát pohled tvejch známejch i neznámejch na tebe.

Simor:a co jako????jeden případ z mnoha,kupodivu zas jeden z těch horších....už mlčim


kdo se tu předhání?kdo tu jezdí zhulenej rychle?ať zvedne ruku.........

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 04-09-2007 v 11:28 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 447

citace:
Původní příspěvek od waterpiper
ona > ser na ne, mrhas energii, temle mistrum sveta, kterym lezi svet u prdele, zajimaji se a staraji jen o sebe to nevysvetlis. Neciti totiz zadnou zodpovednost vuci ostatnim, hlavne kdyz se nestane nic jim, jak psal mad lion.



A co je tohle za rozumy?kua zaměřte se na jinou skupinu daleko nebezpečnějších rádoby řidičů...

citace:
Původní příspěvek od krivkin
tvůj příspěvek ukazuje, že jsi opravdu geroj - nandal jsi to fakt hustě - co to třeba je za žvást "rádoby sklony k moralizaci"? kdo co píše o změně světa?? už to nehul....


sory jen za volantem

citace:
Původní příspěvek od waterpiper
Moje > Co konkretne jsi nepochopil ? Jen radim, at se na to vysere, nikam to nevede, protoze tady nikdo svuj postoj nezmeni.

nepochopil sem to že by tu třeba o sobě tvrdil že je mistr světa a svět mu leží u prdele....

400W Freestyle Bush-MAZAR

Naposledy upravil Moje 04-09-2007 v 11:37 AM

Old Post 04-09-2007 v 11:29 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 448

Moje > Co konkretne jsi nepochopil ? Jen radim, at se na to vysere, nikam to nevede, protoze tady nikdo svuj postoj nezmeni.

Nikdo to tu nenapsal explicitne, ale nekteri se svym chovanim pro mne jevi jako "mistri sveta". To ze sis to automaticky vztahl na sebe je tvuj problem

Life is just a ride.

Naposledy upravil waterpiper 04-09-2007 v 11:50 AM

Old Post 04-09-2007 v 11:32 AM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 26 27 28 29 30 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3141320 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív