Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ?huleni o samotě?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 26 27 28 29 30 »

Dáváš si večer buka sám se sebou?
This poll is closed.
Jo!!! 72 49.66%
Ne!!! 11 7.59%
Někdy jo 56 38.62%
To je ale debilní anketa 6 4.14%
Total: 145 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
filos
Stálý Člen

Karma uživatele filos - 54% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 433

Tiez si zvyknem sam zahulit. Zakurim si tak ako chcem, kedy chcem, dava mi to taky pocit, ze si mozem robit co len chcem. Je to ine ako ked si zakurim s kamaratmi, urcite odporucam vyskusat

Old Post 21-02-2008 v 21:18 PM
filos je offline   Profil uživatele filos   Find more posts by filos   Foto galerie člena filos   Click here to Send filos a Private Message   Add filos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joly
Stálý Člen

Karma uživatele Joly - 81% PěstitelskáKarma uživatele Joly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 434

No tak ja zásadne nekúrim sam. Je to moje pravidlo č.1 vždy! Môj prístup ku ganjy je proste taký, že ju beriem ako spoločenskú. Rád si pobafkám v spoločnosti s troma až piatimi ludmi. Milujem tie diskusie po zahulení, tie absolútne nelogické úvahy a názory, ked sa diskutuje a zrazu nikto nevie o com sa to hovorilo alebo ked už som fakt špečený jak doga a dívam sa na kolegovcov jak nechápu, tak to je haluz. A to už ani nehovorím o tom ked niekoho napadne nejakú tu pi*ovinu realizovať

Cannabis - keď sa z dospelých ľudí stávajú deti

Old Post 23-02-2008 v 12:13 PM
Joly je offline   Profil uživatele Joly   Find more posts by Joly   Foto galerie člena Joly   Click here to Send Joly a Private Message   Add Joly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m4uL
Stálý Člen

Karma uživatele m4uL - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 435

Taky si občas smotnu osobáčka, nejlepší je si jen lehnout pustit si nějaké pěkné reggae zapalit špeka a jen tak přemýšlet, myšlení je dar od Jaha tak to taky někdy zkuste.
Peace!

Old Post 06-03-2008 v 19:13 PM
m4uL je offline   Profil uživatele m4uL   Find more posts by m4uL   Foto galerie člena m4uL   Click here to Send m4uL a Private Message   Add m4uL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cix
Stálý Člen

Karma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 436

citace:
Původní příspěvek od Joly
No tak ja zásadne nekúrim sam. Je to moje pravidlo č.1 vždy! Môj prístup ku ganjy je proste taký, že ju beriem ako spoločenskú. Rád si pobafkám v spoločnosti s troma až piatimi ludmi. Milujem tie diskusie po zahulení, tie absolútne nelogické úvahy a názory, ked sa diskutuje a zrazu nikto nevie o com sa to hovorilo alebo ked už som fakt špečený jak doga a dívam sa na kolegovcov jak nechápu, tak to je haluz. A to už ani nehovorím o tom ked niekoho napadne nejakú tu pi*ovinu realizovať
Hoj, právě tenhle přístup mě nějak omrzel, jelikož se z toho v minulosti stával stereotyp. Jsem člověk podnikavý a raději bych společnost, kde se taknějak dají vymýšlet nápady - a kéž by byl čas je pak i realizovat.. pravda, často to zklouzne k tomu, že člověk začne rozebírat píčovinu, nebo od vážné věci k pí.. dojde.. Nj, je to haluz


(-1||
UŽIJTE SI SVOBODU !!
oběF nultého století
╠═╬╩╦╩╝
╠═╬╦╝

Old Post 07-03-2008 v 13:08 PM
cix je offline   Profil uživatele cix   Find more posts by cix   Foto galerie člena cix   Click here to Send cix a Private Message   Add cix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TWiSTY
Stálý Člen

Karma uživatele TWiSTY - 63% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 437

Někdy když je třeba venku škaredé počasí a kopřím doma a je co zahulit, tak si rád dám prdíííka , ae jednoznačně néjni nad to se s kamarády pořádně zpáálit.........

*smoke weed every day*

Old Post 09-03-2008 v 09:30 AM
TWiSTY je offline   Profil uživatele TWiSTY   Find more posts by TWiSTY   Foto galerie člena TWiSTY   Click here to Send TWiSTY a Private Message   Add TWiSTY to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TWiSTY! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 438

no a já sem rovnou buchnu mou osobní statistiku (žádný těžký výpočet-sem to normálně tipnul
25% času s někým
75% času sám

Old Post 09-03-2008 v 15:16 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dingo
Stálý Člen

Karma uživatele Dingo - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 439

No, u mne to je ruzny .... vecinou, kdyz je nejaka ta akce, tak se huli v parte ... kdyz si chceme s pritelkyni udelat peknej klidnej den, tak davam s ni, ale ze vseho nejradsi miluju, kdyz si vecer pustim svou oblibenou music, rozlozim si svy potreby a ubalim si peknou zilecku na dobrou noc .... skocim na balkon ... v klidu a pomalu si vychutnavam ten svuj vytvor a pak si zacnu tvorit svuj svet ....

Udelam si neco k piti, neco malo k jidlu a sednu k pc ...... necham stav krasne pusobit a zacinam se pomalu ponorovat do virtualniho sveta ..... odehraju si par kol na webgamu, prectu si svy oblibeny fora, pisu si s kamosema pres qipa a sem tam si zahraju i nejakou tu flashovku ..... zkratka idealni zakonceni dne ..... pak uz jen vycistit zuby, lehnout do postele a do minuty spim jak nemluvne xD

osobne preferuju osobacky, nez nejaky spolecny pokurovani ...

Old Post 09-03-2008 v 22:36 PM
Dingo je offline   Profil uživatele Dingo   Find more posts by Dingo   Foto galerie člena Dingo   Click here to Send Dingo a Private Message   Add Dingo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THE_GAME
Stálý Člen

Karma uživatele THE_GAME - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 440

Já si rád sčudnu i sám, člověk se tak krásně uvolní, vychutnává si život. Nejlépe někde v přírodě když je teplo a svítí sluníčko ... Tak uvažuju o životě, o zvířátkách a modrým nebíčku ... no prostě labuž ale není to špatný ani doma u kompu. :lol:

Kde to člověk nejmíň čeká, vyskočí z příkopu zajíc.

Old Post 11-03-2008 v 16:10 PM
THE_GAME je offline   Profil uživatele THE_GAME   Find more posts by THE_GAME   Foto galerie člena THE_GAME   Click here to Send THE_GAME a Private Message   Add THE_GAME to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 441

Ja hulim vetsinou se znamejma-je to vetsi zabava sledovat ty zpukany lidi.Jinak se zenskou davam taky-vetsinou na nejakym vejlete venku daleko od civilizace.Sam jsem si parkrat taky dal-je to hlubsi stavek-vic mysleni,az si clovek kolikrat rekne,ze je uplnej magor,kdyz mysli na takovy ptakoviny.

Old Post 12-03-2008 v 10:14 AM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanjack
Stálý Člen

Karma uživatele kanjack - 5% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 442

citace:
Původní příspěvek od Placka (Laky)
No kdyz se doma nudim tak nekdy nabiju fajku a pak vetsinou skoncim za compem. Ted posledne jsem byl tak vypaleny, ze jsem si pul hodky hral s kurzorem na plose.
A kdyz nejsu za compem, tak taky vymyslim takove teorie.
Ale kdyz zahulem s kamosema tak je to spis zas sranda.


presne to iste robim aj ja
a co sa tyka tych teorii tak ja sa zamyslal 15 min na nejakou 100% debilinou a potom mi dojde nad cim sa zamyslam a potom sa na tom smejem dalsich 15 min

Old Post 28-03-2008 v 19:13 PM
kanjack je offline   Profil uživatele kanjack   Find more posts by kanjack   Foto galerie člena kanjack   Click here to Send kanjack a Private Message   Add kanjack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 443

dycky dyz me nekdo dojebe treba doma tak vypadnu a hned si ubalim pak uz se na kazdy problem kouka lip...

Old Post 16-11-2008 v 21:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 444

treba jako ted...
'po narocnem vikendu' a proti boleni hlavy po vcerejsi kalbe

je to lepsi...

flow,grow,glow

Old Post 17-11-2008 v 13:41 PM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caputo
Stálý Člen

Karma uživatele Caputo - 76% PěstitelskáKarma uživatele Caputo - 76% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 445

No jasně, nevidím na tom nic špatnýho...

___

Old Post 17-11-2008 v 15:04 PM
Caputo je offline   Profil uživatele Caputo   Find more posts by Caputo   Foto galerie člena Caputo   Click here to Send Caputo a Private Message   Add Caputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
c0ga
Stálý Člen

Karma uživatele c0ga - 1% PěstitelskáKarma uživatele c0ga - 1% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 446

špeka sam ne ... to musi bejt fakt mega nuda nebo chut ..
ale jinak jedno sklo vsechno řeší

Old Post 17-11-2008 v 19:16 PM
c0ga je offline   Profil uživatele c0ga   Find more posts by c0ga   Foto galerie člena c0ga   Click here to Send c0ga a Private Message   Add c0ga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saytam
Stálý Člen

Karma uživatele saytam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 447

Ja to mám rád hulit sám je to lepší i víc mě to bavý nejlépe v přírodě...

Old Post 08-12-2008 v 18:07 PM
saytam je offline   Profil uživatele saytam   Find more posts by saytam   Foto galerie člena saytam   Click here to Send saytam a Private Message   Add saytam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
White Rhino 666
Stálý Člen

Karma uživatele White Rhino 666 - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 448

nejsem proti ale nejlepší mi přijde hulit s někym kdo je povahou stejnej jako ty sám, nebo prostě s člověkem kterej má stejný pocity/halušky ...

smrt .. jako jediný účel života

Old Post 08-12-2008 v 18:14 PM
White Rhino 666 je offline   Profil uživatele White Rhino 666   Find more posts by White Rhino 666   Foto galerie člena White Rhino 666   Click here to Send White Rhino 666 a Private Message   Add White Rhino 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 26 27 28 29 30 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-02-2011 - Hulenie ako trest - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1972430 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív