Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Komu ještě nekvetou kytky? Pozdní nákvět.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 24 25 26 27 28 »
Autor
Téma 
macabo
Stálý Člen

Karma uživatele macabo - 48% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 401

no tak ja uz mam jednu rastlinu zrelu a v najblizsich dnoch idem kosit a druhej davam este take dva, maximalne tri tyzdne.uz sa tesim na prve brcko inak obidve su nejake nounejmy

macabov out

Konopne bonbonky

Old Post 12-09-2007 v 07:51 AM
macabo je offline   Profil uživatele macabo   Find more posts by macabo   Foto galerie člena macabo   Click here to Send macabo a Private Message   Add macabo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Undersehn Awas
Nový Člen

Karma uživatele Undersehn Awas - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 402

Hello..ja mam kytky u reky,maj tak 170cm a taky zacli kwest az ted..je to na howno..doufam ze to stihnou,pokud ne udelaM OPERACI Z a dam je pod dwa sodiky..hodne stesti wsem.Aw4

Sympatisuji se swými swěty..

Old Post 12-09-2007 v 11:54 AM
Undersehn Awas je offline   Profil uživatele Undersehn Awas   Find more posts by Undersehn Awas   Foto galerie člena Undersehn Awas   Click here to Send Undersehn Awas a Private Message   Add Undersehn Awas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 403

co to máš na genetiku že to začlo až teď nebo to máš pozdně sazený bo CO?

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 12-09-2007 v 12:21 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impulss
Nový Člen

Karma uživatele impulss - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 404

tohle je foceny před tejdnem.

Mír je slovo dobry na to tvorit vety, ale jinak je mir něco jako Yeti, kámoš o něm vyprávěl nikdo ho ale nikdy neviděl, ale zni to pěkně jé mír to bych chtěl....- Prago Union, Kato-Deph

Old Post 12-09-2007 v 18:57 PM
impulss je offline   Profil uživatele impulss   Find more posts by impulss   Foto galerie člena impulss   Click here to Send impulss a Private Message   Add impulss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 405

radek1000 moc dik. držim palce at ti to taky vyjde.

Old Post 13-09-2007 v 14:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 406

radek1000: taky mám White Skunky a už možná začínají kvést! Ale pochybuju že mi dozrajou!

Old Post 13-09-2007 v 14:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lootman
Stálý Člen

Karma uživatele lootman - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 407

Panove mam bohuzel ten samej problem Mam venku a ke vsemu blizko lesa kde je hodne velka vlhkost nakej no name ale ten nema vubec naznak prepnuti Taky mu moc sanci nedavam... czuss

Komu se neleni tomu se zeleni

OPĚT MIMO SFÉRY VNÍMÁNÍ

Old Post 13-09-2007 v 19:57 PM
lootman je offline   Profil uživatele lootman   Find more posts by lootman   Foto galerie člena lootman   Click here to Send lootman a Private Message   Add lootman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 408

tak to se vám kluci nedaří... mě to začlo kvést už na začátku července... a bylo to v pohodě...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 13-09-2007 v 22:02 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RASTA s.r.o
Stálý Člen

Karma uživatele RASTA s.r.o - 92% PěstitelskáKarma uživatele RASTA s.r.o - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 409

no tim kvetem byche s moc nezabyval...ja mam na vsech kytkach nadherne květy (prominte mi za ten vyraz) ale jen na jedne jsem se teprv pred tydnem dovedel co to vlastne je...zacinaji ji rust malicke chloupky tak jeste uvidim co z toho bude..Tahle kytka je vysoka cca 3m....jeste jsem se s nicim podobnym nesetkal a nechavam to osudu

Není nad pořádnou LARVU

RASTOVA ZAHRÁDEČKA







Old Post 13-09-2007 v 23:19 PM
RASTA s.r.o je offline   Profil uživatele RASTA s.r.o   Find more posts by RASTA s.r.o   Foto galerie člena RASTA s.r.o   Click here to Send RASTA s.r.o a Private Message   Add RASTA s.r.o to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 410

citace:
Původní příspěvek od RASTA s.r.o
no tim kvetem byche s moc nezabyval...ja mam na vsech kytkach nadherne květy (prominte mi za ten vyraz) ale jen na jedne jsem se teprv pred tydnem dovedel co to vlastne je...zacinaji ji rust malicke chloupky tak jeste uvidim co z toho bude..Tahle kytka je vysoka cca 3m....jeste jsem se s nicim podobnym nesetkal a nechavam to osudu


NO já bych se tím celkem i zabývala,jsou odrudy,ktery dokvetou koncem září,jsou taky odrudy,ktery dokvetou koncem listopadu apod...hodně záleží jakou si vybrat genetiku mě např.kvete všechno až na jednu je to samozřejmě moje blbost,měla jsem si o ní sehnat informace a potom se rozmyslet jestli to má smysl vůbec sázet,nebo ne...tak přeju,at všechno dokvete,tak jak má

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 14-09-2007 v 03:46 AM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RASTA s.r.o
Stálý Člen

Karma uživatele RASTA s.r.o - 92% PěstitelskáKarma uživatele RASTA s.r.o - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 411

No to ja to zas tak necheckuju...Urcite to je i o genetice jak rika Hanulkaaa,ale tohle ti v mem pripade vyvratim,protoze je to uplne stejne kytka jako ta co roste vedle ni , na ktere uz jsou " produkty " ....je to SHAMAN... Buh vi cim to je... Proste to tam necham do te doby nez z tama neco nepoleze a kdyz ne tak tam tu mrdku necham schnit

Hanule jeste mi rekni proc tam v podpisu mas " zamilovanej clovek,hloupej clovek...? " Ty jsi nikdy nebyla zamilovana???Vim ze je tohle trosku z cesty,ale trochu jsem se u toho zasekl

Není nad pořádnou LARVU

RASTOVA ZAHRÁDEČKA







Old Post 14-09-2007 v 08:04 AM
RASTA s.r.o je offline   Profil uživatele RASTA s.r.o   Find more posts by RASTA s.r.o   Foto galerie člena RASTA s.r.o   Click here to Send RASTA s.r.o a Private Message   Add RASTA s.r.o to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 412

Protoze kdyz ses zamilovanej tak za a) delas veci ktery bys jinak nedelal
b) prehlizis chyby toho druhyho
A jiste bude jeste vic takovych veci.

Jo a k tem kytkam ses si jistej ze je to ta sama genetika? A to mas z originalnich seminek? Bo ti je nekdo dal. Protoze ono zalezi tak z 85% na
genetice. Jinak to trosku muzes uspisit trba PKckem bo silenou davkou kvetove hnojky, jo a je jasny ze je to ta stejna kytka. Protoze preci vseci tady pestujeme konopi

Old Post 14-09-2007 v 10:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjaholickz
Stálý Člen

Karma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 413

spis jiny pheno proste......... taky sem mel pred par rokama shamany a z jednoho packu (10seeds) byly tri phena.jedno bylo kolem 20 zari hotovy druhy kolem 14.rijna a treti prvni tyden listopadu... a to posledni pheno teprve zacinalo vyhazovat palicky az kdyz 1 pheno bylo v 3/4....

Vězeň který se považuje za svobodného o svobodu neusiluje..............

Old Post 14-09-2007 v 11:53 AM
Ganjaholickz je offline   Profil uživatele Ganjaholickz   Find more posts by Ganjaholickz   Foto galerie člena Ganjaholickz   Click here to Send Ganjaholickz a Private Message   Add Ganjaholickz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ganjaholickz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delloyt
Stálý Člen

Karma uživatele delloyt - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 414

jak poznam ze je kytka uz zrala?

punks not dead

Old Post 14-09-2007 v 12:11 PM
delloyt je offline   Profil uživatele delloyt   Find more posts by delloyt   Foto galerie člena delloyt   Click here to Send delloyt a Private Message   Add delloyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepiik
Stálý Člen

Karma uživatele Pepiik - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 415

80% vlaken zhědnou..a priskyřice má takovou jantarovo-zlatou barvu. podívej se na to lupou

Old Post 14-09-2007 v 14:36 PM
Pepiik je offline   Profil uživatele Pepiik   Find more posts by Pepiik   Foto galerie člena Pepiik   Click here to Send Pepiik a Private Message   Add Pepiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vochomurka
Stálý Člen

Karma uživatele Vochomurka - 61% PěstitelskáKarma uživatele Vochomurka - 61% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 416

Mě ještě nekvete afganxmaroc, a orange bud doufam že to stihnou

Hulte!!

_nou nejms out_ - Zgouřeno


Old Post 15-09-2007 v 12:18 PM
Vochomurka je offline   Profil uživatele Vochomurka   Find more posts by Vochomurka   Foto galerie člena Vochomurka   Click here to Send Vochomurka a Private Message   Add Vochomurka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 24 25 26 27 28 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4098290 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív