Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co Vám na marihuaně vadí?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 24 25 26 27
Autor
Téma 
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 401

citace:
Původní příspěvek od Koloušek
My samozásobitelé z groweru prodáme za dobu než sklidíme znova, asi tolik co opravdovej dealer rozprodá během dne/ max dvou ve většim městě:-)


Negeneralizuj, prosimtě! Peněz sice v žádným případě nemám nazbyt a kdejaká kačka by se mi hodila, ale nikdy jsem vlastní konopí nikomu neprodal, čestný skautský! Jenže zase nejede indoor, tam je to pravda trochu o něčem jiném...

Old Post 12-07-2010 v 21:53 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 402

Na trave mi nevadi nic a nesere me nic ani na tom,jak na ni pohlizi jini a uz vubec me nesere to,co sere na trave ostatni.nasranost je podle mne slabost a temto emocim se snazim nepodlehat.tim,ze jsem nasranej na něco, jsem vlastne nasranej sam na sebe a svoji slabost........nebudu to rozepisovat.kvuli tomuhle vlastne nepisu.strasne me bavi,jak se posledni dobou meni povaha tohohle fora.jeste pred nedavnem nepamatuju,ze by se o prodeji(dealerech) psalo takhle otevrene a kdo na tuhle vlnu najel a jen se k tomuhle problemu trochu stocil,byl hned usmernen do nalezitych mezi,popripade mu(v horsich pripadech byl smazan ucet).Jde o to,ze v posledni dobe citim tuhle nasranost bohužel u administratoru a Modu na tomhle foru(ne vsech,mam tady i oblibene kolegy :-)) .jen nechapu proc kluci?kam se ztratila puvodni myslenka tohohle fora?pokud to takhle povede dal,tak tomuhle foru nedavam moc nadeji do budoucna...samo,ze navstevnost a pocet clenu bude stoupat,ale uroven pujde do prdele.zacnete tohle forum provozovat s radosti,laskou a dobrym pocitem z odvedene prace,jinak je to na nic.souvisi to s celkovou urovni groweru,ne jen pohledu na vec prodeje travy apod.kdo chce,at prodava,kupuje,smeli s travou,huli,nehuli.Je to jeho vec.On musi uznat,jestli je to pro nej prinos,nebo brzda.ja jsem prodaval a netajim se tim.Ale vracim se k pestitelove desateru,kde na prvnim miste stoji:Neprodas!s timhle jsem zacal pestovat a u tohohle taky koncim.mezidobi bylo moje vlastni selhani,ktere mi krome prasuli nedalo vubec nic,naopak mi sebralo svedomi,cest,hrdost,svobodu a ja nevim co jeste.dnes uz nejakou dobu vim,ze neprodam ani,kdyby mi prachy nekdo vnucoval.prodavat travu je podle mne slabost ,kterou nemam nikomu za zle,protoze vim,ze ten clovek k tomu vyrovnat se s tim jeste nedozral.Jen tim prichazi o krasu z pestovani a unika mu podstata pestovani travy a jejiho uzivani.

Old Post 13-07-2010 v 06:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 403

citace:
Původní příspěvek od benji chaouat
Na trave mi nevadi nic a nesere me nic ani na tom,jak na ni pohlizi jini a uz vubec me nesere to,co sere na trave ostatni.nasranost je podle mne slabost a temto emocim se snazim nepodlehat.tim,ze jsem nasranej na něco, jsem vlastne nasranej sam na sebe a svoji slabost........nebudu to rozepisovat.kvuli tomuhle vlastne nepisu.strasne me bavi,jak se posledni dobou meni povaha tohohle fora.jeste pred nedavnem nepamatuju,ze by se o prodeji(dealerech) psalo takhle otevrene a kdo na tuhle vlnu najel a jen se k tomuhle problemu trochu stocil,byl hned usmernen do nalezitych mezi,popripade mu(v horsich pripadech byl smazan ucet).Jde o to,ze v posledni dobe citim tuhle nasranost bohužel u administratoru a Modu na tomhle foru(ne vsech,mam tady i oblibene kolegy :-)) .jen nechapu proc kluci?kam se ztratila puvodni myslenka tohohle fora?pokud to takhle povede dal,tak tomuhle foru nedavam moc nadeji do budoucna...samo,ze navstevnost a pocet clenu bude stoupat,ale uroven pujde do prdele.zacnete tohle forum provozovat s radosti,laskou a dobrym pocitem z odvedene prace,jinak je to na nic.souvisi to s celkovou urovni groweru,ne jen pohledu na vec prodeje travy apod.kdo chce,at prodava,kupuje,smeli s travou,huli,nehuli.Je to jeho vec.On musi uznat,jestli je to pro nej prinos,nebo brzda.ja jsem prodaval a netajim se tim.Ale vracim se k pestitelove desateru,kde na prvnim miste stoji:Neprodas!s timhle jsem zacal pestovat a u tohohle taky koncim.mezidobi bylo moje vlastni selhani,ktere mi krome prasuli nedalo vubec nic,naopak mi sebralo svedomi,cest,hrdost,svobodu a ja nevim co jeste.dnes uz nejakou dobu vim,ze neprodam ani,kdyby mi prachy nekdo vnucoval.prodavat travu je podle mne slabost ,kterou nemam nikomu za zle,protoze vim,ze ten clovek k tomu vyrovnat se s tim jeste nedozral.Jen tim prichazi o krasu z pestovani a unika mu podstata pestovani travy a jejiho uzivani.
no nevim zase si nedovedu predstavit jak vsichni otravujou kdyz das znamemu sak. heh spise dovedu on ma skero, jak vosy na med. jinak k tematu. sere me kriminalizace a diskriminace MJ.cim je konzument mladsi tim vice bere MJ jako koreni na pizzu a je z ni tzv prestupni droga pac jsou degeni. hh chtelo by to zalozit v cr samostatny growersky stat

Old Post 13-07-2010 v 08:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 404

citace:
Původní příspěvek od benji chaouat
prodavat travu je podle mne slabost ,kterou nemam nikomu za zle,protoze vim,ze ten clovek k tomu vyrovnat se s tim jeste nedozral.Jen tim prichazi o krasu z pestovani a unika mu podstata pestovani travy a jejiho uzivani.


nesuhlasim. je kopa ludi ktori pestuju s laskou a respektom k rastline a pritom cast z growu predaju. nechapem co to ma spolocne so slabostou. A vlastne aka je podstata pestovania a hulenia? IMO je to len uhol pohladu

Old Post 13-07-2010 v 12:16 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 405

citace:
Původní příspěvek od panewfs
Souhlasím s Petem, dealerské kydy tady nemají na fóru co dělat. Pod přestupkem za 5kytek zasaď , pěstuj a raduj se. Bohužel existuje něco jako nabídka, poptávka z čehož plyne tohle svinstvo...Každý bohužel ani dnes nemá možnost pěstovat a toho zneužívají larvy dealerský. Pěstování marihuany je součást mýho života už docela pár pátku, je to koníček a kvůli staré bych sní nepřestal, radši bych byl sám a neomezovanej. Eště, že je spousta fajn ženušek, které mají mozek.. A nikdy sem nepřemýšlel nad tím, viz. příspěvek od Mad Lion, NÁKLADY?! Vím kolik sem do toho letos dal, ale každý koníček něco stojí, takže jestli pěstujete proto, aby jste prodávali kvůli navrácení nákládů growu, tak nekupujte drahá hnojiva, atd..atd, tím nebudou náklady. Nojo, ale to by nemuselo být o tom, že pěstitel dealer, kterej nakoupí tunu sraček, aby měl ty největší šišky pod sluncem, tím pádem největší výnos pod sluncem, a tím pádem nejvíc zboží na prodej to bere už od začátku JEN JAKO BUSSINES. Pěníze za grow sem nikdy neřešil, když vlítnu do fóliáku a vidím to, tak jen za ten pohled je to 100krát zpátky..V hospodě necháš za sezónu 5krát tolik a pokom bys to chtěl? Opici z chlastu můžeš prodávat.., ale bach nato - to je obchod se zvířaty


Takze mam A-wing , sodik 600w , hnojim Biobizz , substrat Biobizz , ofuky , zvlhcovačku , filtry mam proste vymakanej system = sem dýler

Tak mam alobal misto stinitka , svitim wolframem 100w , do kvetniku misto hnojeni chčiju , občas kytky ofoknu novinama a zavlhčim tim že je poprskam = nejsem dýler

Takhle si to predstavuješ ? To ale jsme tady dyleři skoro všichni . Trochu premejšlej , naklady proste jsou , stejne jako lidi kteri si nikdy nic nevypestujou , ne ze by nemeli misto čas atd , ale proc by to delali kdyz si to muzou koupit ? Máš auto ? A proc sis ho nevyrobil ?? ..aha ty znas nekoho kdo to umi lépe než ty ? Třeba škodovku že jo ? No a takhle je to se všim , takze si tady prestante nadavat do dyleru , diky Hlava

Old Post 14-07-2010 v 09:48 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 406

klasická česká závist . . .že ti druzí mají víc a já mám pořád mín . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 14-07-2010 v 11:30 AM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PfejrzManiac
Stálý Člen

Karma uživatele PfejrzManiac - 95% PěstitelskáKarma uživatele PfejrzManiac - 95% PěstitelskáKarma uživatele PfejrzManiac - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 407

na trávě mě nic nevadí, proto ji asi kouřím, to je logické, ne?
a bavím se pozorovaním, jak typci co zde maj outdoory se snaží přesvědčit zapřisáhlé indooristy, že to jde bez investic. budu asi dvacátej, ale říkám že ne: jelikož žíju uprostřed tun betonu, každej den v práci, auto nemám, takže zasadit a nechat vyrůst jen tak? řekne mi někdo kde?
no kde, doma, ale to bez řádného vybavení nepůjde nejlépe, nebo vůbec.
no a takové vybavení neroste na stromě nebo ve skleníku takže se musí nakoupit, případně půjčit, ale lepší je určitě vlastní.
i kdybych se snažil setřit na všem možným, tak na setu 250 w se nechá 5 až 10 tyček, což s mojim platem a laxní povahou nešetří nejlépe.
pro lenochy, jak já je nejlépší na rozjezd vlastního samozásobitelského projektu úvěr (půjčka), půjčíte si kolik potřebujete a nakoupíte co potřebujete, pak samozřejmě splácíte, ale pokud máte práci a stálý účet v bance, není nic jednodušího a můžete si vlastně koupit vše, jak chcete.
a to že chodím do práce, platím daně a pěstuju si vlastní trávu ne venku, ale doma ze mě dělá potenciálního dealera, jak si tady někdo pořád pravidelně myslí je vrchol naivity a povrchnosti = co já udělám se svým výpěstkem může být takovým lidem u ....... otvoru

možná sem to tady trochu zopakoval, ale to horko dělá divy

Old Post 14-07-2010 v 12:06 PM
PfejrzManiac je offline   Profil uživatele PfejrzManiac   Find more posts by PfejrzManiac   Foto galerie člena PfejrzManiac   Click here to Send PfejrzManiac a Private Message   Add PfejrzManiac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 408

nikdy neni dost

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 19-07-2010 v 23:39 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fdsafsdfsdf252
Stálý Člen

Karma uživatele fdsafsdfsdf252 - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 409

vadi mi jak se na ni diva starsi generace a taky nekteri mladi .. a ty debilni skupiny na facebooku mluvi za vse .. nevim co si tim ti idioti chcou dokazat.je to super vec. sere me, ze docela dost lidi si nedokaze uvedomit, ze si nekde sednout zkourit se a v klidu kecat, nebo delat nejakou aktivitu, je 1000x lepsi, nez se s nejakou bandou namrdat do nemoty pred barakem a delat kraval celou noc.nemluve o tom ze hrozi otrava alkoholu ... predavkovani THC... jak vsichni vime ... je docela nemozne... jinak me serou dojezdy nekdy .. to je asi tak vse ) mozna ze sem nenapsal co me na ni sere ale aspon sem se vyslovil

Old Post 19-07-2010 v 23:53 PM
fdsafsdfsdf252 je offline   Profil uživatele fdsafsdfsdf252   Find more posts by fdsafsdfsdf252   Foto galerie člena fdsafsdfsdf252   Click here to Send fdsafsdfsdf252 a Private Message   Add fdsafsdfsdf252 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 410

[účet odstraněn]

Old Post 01-08-2010 v 05:40 AM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 411

citace:
Původní příspěvek od Zahradník
WAMParjan: Ty demente, nacosito hraješ?Už jednou jsem tě dojebal jak si prosazoval ty svoje vylízanosti a jediné naco ses zmoch mi dát "siláckou" červenou karmu(OSTUDA!) a totě furt nepřestalo srát? myslíš si že víš všechno nejlíp,možná tomu i věříš ale věříš těžkému omylu na který časem sám doplatíš,...už nemam cobych dodal


já si nemám co obhajovat napsal jsem jenom pravdu ?? . . .a ty si mě dojebal ?? ty čuráčku ?zkus si tam přečíst co ti napsaly ostatní lidi ty vylízaná trosko . . .nemám co dodat . . . .

jen že za ty svoje hloupé kecy bys měl vyzasovat červené karmy 10x tolik . . . jo a nezapoměn se vymlouvat na to že si obět systému . . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Naposledy upravil WAMParjan 01-08-2010 v 11:04 AM

Old Post 01-08-2010 v 10:39 AM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 412

Mi na trave vadi to, ze se za ni zavira do kriminalu.....

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Old Post 01-08-2010 v 11:46 AM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dev1lagain
Stálý Člen

Karma uživatele Dev1lagain - 82% PěstitelskáKarma uživatele Dev1lagain - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 413

Že neumí vařit a souložit,páč pak by to byla ideální partnerka

1st Indoor zařivky 4x K2 --sklizeno
400w 10x papaya 2x DB sklizeno
600W 10x white widow -sklizeno
600w Chrystal 5x+ 4x skunk1/hindu kush-sklizeno
Bubbler vs hlína 600w Ap11,CM,ED,SSH,bubble gum--PRÁVĚ JEDE!!!

Devílkův out 4fun 2010 --PRÁVĚ JEDE!!!


Budoucnost patří těm kteří věří svým snům.

Občas děláme chyby tak hloupé,že se z nich nikdo ani nemůže poučit.

Co dělá lenochod když hoří les??? No hoří s nim

Old Post 01-08-2010 v 13:11 PM
Dev1lagain je offline   Profil uživatele Dev1lagain   Find more posts by Dev1lagain   Foto galerie člena Dev1lagain   Click here to Send Dev1lagain a Private Message   Add Dev1lagain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 414

[účet odstraněn]

Old Post 08-11-2010 v 16:08 PM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 415

Na trávě mi vadí dost věcí a proto ji kouřím už jenom pomálu. To však nemění nic na tom, že bych ji v jakékoliv situaci obhajoval před tmáři a pokrytci... A pěstování je samozdřejmě koníček, na kterej nedám dopustit

Komár neni mucha pyčo

Old Post 08-11-2010 v 16:18 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 416

me vadi akorat kdyz dojde ... jinak s ni zadny problem nemam.)

Old Post 10-11-2010 v 12:23 PM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 24 25 26 27  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-04-2013 - Test: Co víte o marihuaně? - 37 odpovědí
22-05-2005 - Cena marihuany v holandsku - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1165780 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív