Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27 »
Autor
Téma 
bluewave65
Stálý Člen

Karma uživatele bluewave65 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 385

Takze jsem nasla puvod, je to plisen phoma glomerata, dle knizky Hemp Deases od MC Partlanda

Mel by pomoci treba : Champion 50WP
Uvidime

Mirka

Old Post 01-09-2011 v 14:29 PM
bluewave65 je offline   Profil uživatele bluewave65   Find more posts by bluewave65   Foto galerie člena bluewave65   Click here to Send bluewave65 a Private Message   Add bluewave65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz Problem s listami Příspěvek č. 386



Mam problem, po dovolenke som sa vratil domov a na jednej rastlinke (Master Kush) som nasiel akoby hnede okraje + biele skvrny.

Nespozoroval som zial ziadne husenice alebo podobne ale videl som poletovat male musky v okoli. Mam doma v zalohe KARATE ale nechcem to zbytocne striekat ked to moze byt niecim inym.

Mate niekto podobny problem ?

Old Post 01-09-2011 v 19:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 387



Plus dalsie fotky

Old Post 01-09-2011 v 19:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 388

Ty bílé tečky jsou typické pro svilušky, mrkni na list ze spod. To hnědé vypadá jako začínající houbové onemocnění, ale je jich dost druhů a nemusí to být nic nebezpečného. Pokud to je na málo listech, tak je odstraň, případně použij širokospektrální fungicid.
Jinak to patří zde http://grower.cz/forum/showthread.p...8107#post988107

Old Post 01-09-2011 v 19:36 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 389

Uff, cize KARATE musim pouzit tak ci tak na tie male bestie ? Inak to KARATE pomoze ?? Ci kupit nieco ine ?

A tie hnede listy otrham

Old Post 01-09-2011 v 19:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 390

Pokud chceš bio, tak výborně funguje Biol , chemie je Omnite. Tyto mám odzkoušené. Pokud se ti hnědé fleky budou objevovat , tak jako postřik zvol Ridomil Gold MZ a zatím sniž vlhkost, preventivně.

Old Post 01-09-2011 v 21:06 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 391

taky to klido muze bejt spatnou vyzivou/hlinou.
jedu ted ve dvou hlinach jako takovej pokus abych mel srovnani.
jedna je canna tera profesional a druha je nejakej pudni mix z obi za 89kč 45l
u tech kytek co mam v canna tera pro. se mi to nedela a u tech kytek co mam v tom levnym mixu z obi se mi dela to stejny. tezko to budou nejaky svilusky nebo plisen. to bych mel na vsech kytkach. mam jich 24 v boxu 1,2 x 1,2

faktem teda je, ze se mi nedelaj ty hnedy fleky. jen to bily teckovani. to je jedna vec a druha neprelejvas ty kytky nahodou?
prijdou mi takovy trosku prelity podle barvy.

to hnedy muze bejt klidne z preliti. uz i s tim sem se setkal, koukal, sem ze kytkam trhas zluty listi. jak moc to zloutne?

takze zpytuj svedomi a sahni do pameti jakou si pouzil hlinu/jaky pouzivas hnojky. je to celkem esencialni slozka kazyho pestu.

dej vic fotek.

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 01-09-2011 v 21:08 PM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 392

No takze pekne poporiadku :
1. Substrat je zmes na muskaty aj s nejakym pridanym hnojivom, nie je to sice nic profesionalne ale zase nebolo to ani nejak lacne. A ostatne rastlinky (dokonca aj ten isty model) si vedu vyborne

2.Tie biele bodky su fakt zaujimave ale pravdou je ze som na rastlinkach hmyz neobjavil, zda sa mi ale ze v pode ziju nejake vosky vydel som jednu dve poletovat

3. Je to balkonovka a nie ziaden indoor cize s tou vlhkostou to asi nebude.

4. Hnojim podla rozpisu BioBizz produktmi, teraz ked zacina kvitnut pouzivam od ATAMI klasicke hnojivo na kvet a aj Bloom Stimulator.

Zlte listky som pravdu povediac nemal ten holy kus stonky ktory je na fotke je od toho ze som v prvej chvili otrhal vsetky bodkovane listy, chvilku bol pokoj no su spat

Idem skusit to KARATE preventivne dnes + otrham tie hnedaste listy a uvidime co sa stane, rastlinka je inak uplne v poriadku (aspon zatial) nebadat na nej nejake vyraznejsie masove zmeny (az na spominane problemy)

Old Post 01-09-2011 v 21:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 393

Pokud ti na spod listu nic nelozí, tak to svilušky samozřejmě nejsou , ale bílé tečky jsem viděl jen od savého hmyzu.

Old Post 01-09-2011 v 22:00 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiber
Stálý Člen

Karma uživatele Kiber - 38% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 30  

Stáčející se listy Příspěvek č. 394



Ahoj, mám takový problém a to s listy. Stáčejí se jakoby do kornoutu. Viz. foto. Jinak ale vypadají pěkně. Bojím se však, že to letos nestihnou.

Old Post 02-09-2011 v 12:06 PM
Kiber je offline   Profil uživatele Kiber   Find more posts by Kiber   Foto galerie člena Kiber   Click here to Send Kiber a Private Message   Add Kiber to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 395



Problem se svetlymi vyhonky a listy ??? Cim to muze byt? Muze to byt moc silnym svetlem? Jedou pod GIB Xtreme Output 600w a lampa byla asi 45cm nad rostlinami. PH zalivky mezi 6,2 - 6,6 , PH vytoku nevim, zalevam akorat, aby nevytekalo ven z kvetinace ( presne 650ml na jeden 11l kvetinac ) . Posledni zalivka biobizz grow 0,8ml/1l + 0,5ml biobizz/1l biobizz bloom + 0,5ml/1l topmax . EC nemereno .Zemina plagron grow mix + biobizz light mix.. Zda se mi, ze kytky behem 5ti dnu skoro nevyrostly, jsou na tretim dnu kvetu. Prosim piste nazory, dekuju

Old Post 02-09-2011 v 14:12 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 396


A taky mám u spousty listů špičky čepelí ohnuté směrem dolu

Old Post 02-09-2011 v 14:22 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 397

No co blázníš , nic s tim neni , jsou světlý protože to čerstvě narostlo , až se to zvětši bude to tmavší , v klidu , cau Hlava

Old Post 02-09-2011 v 16:10 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 398

Kiber mám stejný problém, máš je taky normal v zemi? Dělají mi to ale všechny (7kytek), jak v zemi, tak v květináči Děsné počasí bylo letos u nás. A jinak jsem na to zkusil koupit alespoň ten Grotek insta green, každý ho doporučuje. Když ma kytka málo živin nebo má celkově žluté listy, je na to pry nej V pondělí mi to dovezou a zkusím no.

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 02-09-2011 v 20:10 PM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: Stáčející se listy Příspěvek č. 399

citace:
Původní příspěvek od Kiber
Ahoj, mám takový problém a to s listy. Stáčejí se jakoby do kornoutu. Viz. foto. Jinak ale vypadají pěkně. Bojím se však, že to letos nestihnou.


No a fotil jsi to v poledne ?? nebo když pralo sluníčko ?? Jo ? Tak proto se kroutěj , večer se zase narovnali , nebo ne ? Klídek pánové , pozorujte ty kytky uvidíte ze to je v poho , čau Hlava

Old Post 02-09-2011 v 22:57 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vencias
Nový Člen

Karma uživatele vencias - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 400



Čus,na políčku jsem zjistil že je na listech nejspíš nějaká plíseň.vypadá to jako by byli špinavé od hlíny má to takovou hnědo šedou barvu.bude na to fungovat nimbový olej? pokud ne mohli by jste doporučit nějaký snadno dostupný přípravek ?

Old Post 03-09-2011 v 13:26 PM
vencias je offline   Profil uživatele vencias   Find more posts by vencias   Foto galerie člena vencias   Click here to Send vencias a Private Message   Add vencias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3474580 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív